Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Вітання голови районної ради Тараса Щерблюка з нагоди Дня захисника України

6b44dfc87b40921c96902abe88e86829 XL

Дорогі жителі Горохівщини!

 

Сьогодні, наша держава теж переживає нелегкі часи, та на щастя, в неї також є мужній та сильний захисник – її народ! То ж для вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності і територіальної цілісності України, для підтримки наших військових, наших волонтерів, патріотів, та пересічних українців, цілком закономірно, що цей день став і Днем захисника України!

То ж, шановні краяни, усіх нас з сьогоднішніми святами. Бережімо себе та наших близьких, нашу країну, мову, традиції. Пам’ятаймо наших великих предків та їх звичаї. Бо коли є історія народу – є його майбутнє. Тому робимо історію зараз – будуємо нашу країну-Україну, таку як бачили її наші предки, таку як хочемо бачити її ми і саме тоді буде майбутнє, для нас та нащадків!

З Покровою, з Днем Козацтва, з Днем захисника України та з 76-ою річницею від дня заснування Української Повстанської Армії!

 

З повагою

голова районної ради                                     Тарас Щерблюк

Юстиція Волині долучилася до Всеукраїнської інформаційної кампанії “Права захисників”

142902

 

Волинська юстиція з 9 до 16 жовтня бере участь у інформаційній кампанії від Міністерства юстиції України #ПраваЗахисників. Робота проводитиметься у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та буде спрямована на інформування учасників бойових дій про їхні

Детальніше: Юстиція Волині долучилася до Всеукраїнської інформаційної кампанії “Права захисників”

МІН’ЮСТ РОЗПОЧИНАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ #ПРАВАЗАХИСНИКІВ

20141010123951

 

Міністерство юстиції України в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочинає інформаційну кампанію #ПраваЗахисників, спрямовану на інформування учасників бойових дій про їхні права.

Детальніше: МІН’ЮСТ РОЗПОЧИНАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ #ПРАВАЗАХИСНИКІВ

На Волині обговорювали ініціативи Мін’юсту щодо сільського нотаріату

43322942 2186559454702015 6025991059346030592 o

 

Заступник Міністра юстиції України Іванна Смачило 5 жовтня разом із начальником Головного територіального управління юстиції у Волинській області Олегом Тимченком відвідала Княгининівську, Заборольську та Боратинську об`єднані територіальні громади. Під час візиту вона презентувала ініціативу Мін`юсту, яка допоможе покращенню правового обслуговування жителів

Детальніше: На Волині обговорювали ініціативи Мін’юсту щодо сільського нотаріату


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"