Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Діяльність служби зайнятості

 Діяльність служби зайнятості 

 

 

 «Живи та працюй в Україні легально»

 Новый Презентация Microsoft PowerPoint 12

На продовження роботи в рамках інформаційної кампанії «Живи та працюй в Україні легально», 2 жовтня цього року фахівці Горохівської районної філії ВОЦЗ спільно з фахівцями Пенсійного фонду провели виїзну акцію на території Мар’янівської ОТГ.

 

 

Основну увагу жителів ОТГ зосередили на перевагах легальної зайнятості, надали інформацію про ризики і наслідки неофіційного працевлаштування, про види можливого шахрайства під час влаштування на роботу.

 

Офіційне працевлаштування є гарантією соціального захисту.

Мешканцям сіл було роздано інформаційні буклети на тему «Живи та працюй в Україні легально», пропонувались актуальні вакансії щодо можливостей працевлаштування як по району та за його межами.

 Новый Презентация Microsoft PowerPoint 11

 

Новый Презентация Microsoft PowerPoint 13

 

 

 

Нові можливості в умовах карантину

 

Алла Степко, після закінчення Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, де здобула освіту перекладача, звернулася до Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості у пошуку роботи. Фахівець центру зайнятості надала дівчині весь спектр послуг служби зайнятості, ознайомила з можливістю здобуття нових професійних компетенцій онлайн-платформі Coursera для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Дівчина вирішила використати цей шанс та зареєструвалась на платформі за спеціальністю TeachEnglishnow! Foundationalprinciples (Навчай англійської зараз! Основоположні принципи) від ArizonaStateUniversity (Державного Університету Аризони). По закінченню курсу Алла отримала безкоштовний сертифікат та ділиться своїми враженнями:

 

«Це новий досвід для мене! Сайт автоматично створює розклад кожного уроку і кінцеву дату. Курс побудований із модулів, кожен з яких містить три відео уроки та завдання до них, наприкінці кожного модуля пишеться розгорнута відповідь на питання з теми. Роботу я відсилала на перевірку до одногрупників. А я в свою чергу теж перевіряла роботи мінімум трьох одногрупників і писала кожному відгук. Тобто спілкування відбувалося лише між студентами, ми оцінювали один одного. В кінці курсу іспиту як такого нема, є лише тести в кінці кожного модуля. Відео короткі, викладачі досить доступно пояснюють, з позитивом. Інформація лише та, що потрібна. Тому проходити курс було одним задоволенням. Курс, який я вибрала є одним із двох, після проходження яких можна отримати сертифікат TESOL. Тому я з радістю пройду і другу частину.  Дуже вдячна службі зайнятості за таку можливість. Маю надію, що отриманні сертифікати значно підвищать рейтинг мого резюме та посприяють швидшому працевлаштуванню».

 

Отож не втратьте і Ви свій шанс! Якщо Ви зареєстрований безробітний, реєструйся на будь-які курси Coursera до 30 вересня, пройди  навчання до кінця року та отримай безкоштовно сертифікат!!!

Презентация фото 1 10

У

 

 

 

 

 

 

У державній службі зайнятості діє проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/). Навчальні матеріали зорієнтовані на розвиток навичок безробітних і працюючих громадян, на роботодавців  та співробітників державної служби зайнятості.

 

Сервіс дозволить:

  • - розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
  •  
  • - отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
  •  
  • - навчитися складати резюме сучасного формату;
  •  
  • - підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
  •  
  • - обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

 

 6666

 

 

електронна черга

 

 

 

В рамках проєкту «Успіх в дії»  днями фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості разом із безробітними особами, які зареєстровані в центрі зайнятості, відвідали  персиковий сад, що знаходиться в с. Ковбань Горохівського району .

 

Господарі саду Іван Грушковський та Сергій Шевчук  провели захопливу екскурсію своїм  дивовижним садом, який розміщений на площі, що займає два гектари.

 

Іван розповідає, що садівництвом почав займатися давно. Перебуваючи на заробітках у Польші, зміг для себе перейняти багато досвіду. Брав активно участь у різного виду тренінгах. Саме завдяки таким заходам він знайшов  для себе однодумців та разом змогли реалізувати спільні задуми.

 

Персиковий сад заклали восени 2017 року. Своїми руками виростили насіннєвим способом підщепи з морозостійкого манчжурського персика, а на її основі – саджанці, які прекрасно прижилися. Обрали саме цей персик для підщепи, бо він витримує температурний режим від -45 до +50 °С.

Презентация фото 95

Презентация фото 99

В саду налічується 15 сортів персиків ранньої, середної і пізньої спілості. Плоди користуються попитом, бо вони вирощені на нашій рідній землі, смачніші й соковитіші, ніж ті, що привезені з–за кордону.

 

Окрім цього, господарі займаються вирощуванням саджанців яблук, вишень, черешень та персиків на маньчжурській підщепі під замовлення.

 

В свою чергу фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості надали інформацію щодо послуг служби зайнятості та організацію щодо тимчасових та громадських робіт.

 

Присутні щиро вдячні Івану Грушковському  та Сергію Шевчуку за цікавий змістовний захід. Це надзвичайно цікавий і потрібний досвід для кожного, а особливо для осіб, котрі проживають в сільській місцевості. Це є гарною можливістю започаткувати власний бізнес.


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"