Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Про внесення змін до районної Програми щодо забезпечення особистої безпеки громадян, забезпечення безпеки дорожнього руху на території району та протидії злочинності на період з 2016 по 2020 роки

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

07 травня 2019 року м.Горохів № 30/4

 

Про внесення змін до районної Програми  щодо забезпечення

особистої безпеки громадян, забезпечення безпеки дорожнього

руху на території району  та протидії злочинності на період з 2016 по 2020 роки

 

Керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України, «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення активної наступальної протидії, активного реагування на звернення громадян, підвищення результативності роботи органів національної поліції з профілактики правопорушень, розкриття кримінальних правопорушень та підтримання належного порядку, більш широкого залучення населення до участі в роботі громадських формувань з охорони громадського порядку та, враховуючи рішення президії районної ради від 03.05.2019 №21/2, районна рада ВИРІШИЛА:

  1. Пункт 2 заходів Програми викласти у такій редакції:
№ з/п

Назва напрямку діяльності (пріоритетні завдання)

та перелік заходів Програми

Строк виконання заходу Виконавці Джерела фінансування Орієнтовні обсяги фінансування на рік (вартість) тис.грн

Очікуваний результат

2.

Забезпечити функціонування на території Горохівського району  поліцейських станцій з охорони публічної безпеки і порядку, як центрів охорони публічної безпеки та в сільських та селищних радах району. Обладнання громадських місць засобами відео спостереження.

Забезпечення дільничних офіцерів поліції, поліцейських груп реагування патрульної поліції та членів громадських формувань автотранспортом. Придбання транспортних засобів, паливо-мастильних матеріалів, запасних частин до транспортних засобів, утримання на належному рівні технічного стану транспортних засобів (проведення технічних оглядів) Придбання меблів, засобів зв’язку, комп’ютерної та оргтехніки. Придбання та встановлення систем відео нагляду,  проведення ремонтів та оплати комунальних послуг для забезпечення діяльності дільничних офіцерів поліції, поліцейських груп реагування патрульної поліції на поліцейських станціях.

2019-2020 роки Горохівський ВП ГУНП у Волинській області, служба у справах дітей Горохівської РДА, сільські та селищні ради Бюджет Горохівського району 600000

Забезпечення функціонування на терито

рії Горохівського району поліцейських стягнень з забезпечення публічну безпеки та порядку

2. В розділі VI «ресурсне забезпечення» на 2019 та 2020 роки цифри «160000» грн. замінити на цифру «685000» грн.., відповідно в п.8 паспорту Програми цифру «735000» замінити на  цифру «1785000» грн.

 

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                            Т. Щерблюк

 

Жишко 0973882835


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"