Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Про запит депутата районної ради Магурчак В.М. щодо звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо недопустимості державної зради через створенн

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

19 березня 2020 року м.Горохів № 36/30
Про запит депутата районної ради Магурчак В.М. щодо звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо недопустимості державної зради через створення Консультативної ради за участю представників ОРДЛО

 

Відповідно до 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", Регламенту роботи районної ради сьомого скликання, зважаючи на зростаючу соціальну напругу в Україні, що виникла та наростає в результаті підписання документу про створення Консультативної ради за участі представників ОРДЛО, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Підтримати запит депутат районної ради Магурчак В.М. щодо звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо недопустимості державної зради через створення Консультативної ради за участю представників ОРДЛО (додається).

 

2. Схвалити звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо недопустимості державної зради через створення Консультативної ради за участю представників ОРДЛО (додається).

 

3. Надіслати це звернення Президентові України Зеленському В.О., Голові Верховної Ради України Разумкову Д.О..

 

4. Опублікувати це звернення на сайті Горохівської районної ради та в газеті «Горохівський вісник».

 

 

Голова районної  ради                                                Т.Щерблюк

 

Магурчак 0978512010

 

Звернення

депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо недопустимості державної зради через створення Консультативної ради за участю представників ОРДЛО

 

Другий Президент України Леонід Кучма та голова Офісу Президента України Андрій Єрмак 11 березня 2020 року у Мінську здійснити акт державної зради, підписавши документ про створення Консультативної ради за участі представників ОРДЛО. Вони пішли на свідомі кроки з легітимізації терористичних організацій ДНР і ЛНР та остаточного відбілювання агресора - Російської Федерації. Такі кроки становлять стратегічну загрозу національним інтересам України і мають бути предметом розгляду відповідних компетентних органів.

 

Створення «Консультативної ради» і введення в неї представників ОРДЛО – це виконання ключової вимоги Путіна – прямих переговорів з терористами. Україна з самого початку російської агресії всіляко уникала такого сценарію. Однак, сьогодні відбуваються речі, які ставлять під сумнів здатність української чинної влади адекватно сприймати стан справ та розуміти елементарні принципи національної безпеки.

 

У правовому сенсі з боку Кучми та Єрмака відбулося визнання сторонами конфлікту представників ОРДЛО та України. Натомість Росію вивели за рамки конфлікту. Кучма і Єрмак у Мінську освятили реалізацію московського сценарію «Росія не агресор, в Україні – громадянський конфлікт». Ухвалення цього рішення фактично відкриває шлях до зняття міжнародних санкцій з Москви. Адже тепер вся світова спільнота постане перед фактом: Україна сіла за стіл переговорів з терористами та визнала бойовиків на Донбасі стороною конфлікту.

 

Наявність у тексті формулювання про "необхідність всеосяжного політичного врегулювання конфлікту", і повна відсутність хоча б натяку на необхідність негайного припинення вогню, стійкого режиму тиші і забезпечення всіх умов безпеки, необхідних для цього самого політичного процесу, свідчить про готовність української сторони до капітуляції.

 

Нормандсько-мінський формат переговорів з агресором та його сателітами з самого початку свого існування продемонстрував повну неспроможність. Однак, нова влада не зробила нічого для його заміни на Будапештський формат. Мало того, вона демонструє посилену готовність здавати українські інтереси. У підсумку це може привести до втрати української незалежності.

 

Виходячи з загрози, яка нависла сьогодні над Україною завдяки безвідповідальним, зрадницьким діям її представників на переговорах у Мінську, ми вимагаємо:

- не підписувати 25 березня 2020 року рішення про заснування Консультативної ради за участю представників терористичних маріонеткових утворень ДНР та ЛНР;

- відкликати з переговорів Леоніда Кучму та Андрія Єрмака, порушити проти них кримінальне провадження за дії, які містять ознаки державної зради;

- вийти з тупикового і небезпечного для України Мінського формату та Мінських угод;

- розпочати офіційні міжнародні консультації у рамках Будапештського формату за участю гарантів українського суверенітету - США та Великої Британії щодо повернення Донбасу та Криму;

- відмовитися від політики капітуляції, загравання з агресором та формули "мир за будь-яку ціну" як таких, що несуть смертельну загрозу для існування Української держави та української нації.

СХВАЛЕНО

рішенням районної ради

від 19.03.2020 № 36/30

 

Пояснювальна записка

до проєкту рішення про звернення до Президента України Володимира Зеленського та Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова щодо недопустимості державної зради через створення Консультативної ради за участю представників ОРДЛО

 

Характеристика стану речей: Другий Президент України Леонід Кучма та голова Офісу Президента України Андрій Єрмак 11 березня 2020 року у Мінську здійснити акт державної зради, підписавши документ про створення Консультативної ради за участі представників ОРДЛО. Такі кроки становлять стратегічну загрозу національним інтересам України і мають бути предметом розгляду відповідних компетентних органів.

 

Україна з самого початку російської агресії всіляко уникала переговорів за участі представників так званих ДНР та ЛНР У правовому сенсі відбулось відбілювання агресора-Росії, а сторонами конфлікту визнано ОРДЛО та Україну. Ухвалення цього рішення фактично відкриває шлях до зняття міжнародних санкцій з Москви. Адже тепер вся світова спільнота постане перед фактом: Україна сіла за стіл переговорів з терористами та визнала бойовиків на Донбасі стороною конфлікту.

 

Прогнозовані суспільні, економічні, фінансові та юридичні наслідки прийняття рішення: Прийняття рішення дасть змогу звернути увагу керівництво держави до відстоювання інтересів українців та української держави, а не терористів, сепаратистко-терористичних утворень та країни-агресора Росії.

 

Голова фракції ВО «Свобода»

у Горохівській  районній  раді                                                             В. Магурчак

Про запит депутата районної ради Філата А.В. щодо плати населення за транспортування газу

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

19 березня 2020 року м.Горохів № 36/29

Про запит депутата районної ради

Філата А.В. щодо плати населення

за транспортування газу 

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту районної ради, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Підтримати запит депутата районної ради Філата А.В. щодо плати населення за транспортування газу (додається).         

 

2. Надіслати запит депутата районної ради Філата А.В.  до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. 

 

3. Про результати розгляду запиту проінформувати районну раду згідно з вимогами статті 22 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад».

 

Голова районної ради                                                          Т.Щерблюк

 

Лись 21846

Завантажити запит

Про запит депутата районної ради Білика В.І. щодо надання матеріальної допомоги на лікування

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

19 березня 2020 року м.Горохів № 36/27

Про запит депутата районної ради

Білика В.І. щодо надання матеріальної

допомоги  на лікування 

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту районної ради, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Підтримати запит депутата районної ради Білика В.І. щодо надання матеріальної допомоги ХХХХХХХХХ на лікування (додається).         

 

2. Рекомендувати управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації виділити   ХХХХХХХХХХ на лікування 5000 гривень. 

 

3. Про результати розгляду запиту проінформувати районну раду згідно з вимогами статті 22 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад».

 

Голова районної ради                                                  Т.Щерблюк

 

Лись 21846

Завантажити запит

Про запит депутата районної ради Стецюка М.М. щодо надання матеріальної допомоги на операцію та подальше лікування

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

19 березня 2020 року м.Горохів № 36/28

Про запит депутата районної ради

Стецюка М.М. щодо надання матеріальної

допомоги  на операцію та подальше лікування 

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту районної ради, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Підтримати запит депутата районної ради Стецюка М.М. щодо надання матеріальної допомоги ХХХХХХХХХ на операцію та подальше лікування (додається).         

 

2. Рекомендувати управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації виділити  ХХХХХХХХХ на операцію та подальше лікування 5000 гривень. 

 

3. Про результати розгляду запиту проінформувати районну раду згідно з вимогами статті 22 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад».

 

Голова районної ради                                                        Т.Щерблюк

 

Лись 21846

Завантажити запит

Про запит депутата районної ради Клемби В.Б. щодо надання матеріальної допомоги на операцію та подальше лікування

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

19 березня 2020 року м.Горохів № 36/26

Про запит депутата районної ради

Клемби В.Б. щодо надання матеріальної

допомоги  на операцію та подальше лікування

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту районної ради, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Підтримати запит депутата районної ради  Клемби В.Б. щодо надання матеріальної допомоги  ХХХХХХХХХ на операцію та подальше лікування доньки (додається).         

 

2. Рекомендувати управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації виділити ХХХХХХХХХХ на операцію та подальше лікування доньки 5000 гривень. 

 

3. Про результати розгляду запиту проінформувати районну раду згідно з вимогами статті 22 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад».

 

Голова районної ради                                                      Т.Щерблюк

 

Лись 21846

Завантажити запит


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"