Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Про запит депутата районної ради Голуб Г.Г. щодо не закриття автобусного маршруту Луцьк - Диковини

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

22 грудня 2017 року м.Горохів № 20/12

Про запит депутата районної ради

Голуб Г.Г. щодо не закриття

автобусного маршруту Луцьк - Диковини

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту районної ради, районна рада вирішила:

 

1. Підтримати запит депутата районної ради Голуб Г.Г. щодо не закриття автобусного маршруту Луцьк – Диковини (додається).       

 

2.  Направити запит Голуб Г.Г. департаменту інфраструктури та туризму Волинської обласної адміністрації для розгляду та вирішення по суті.

 

3. Про результати розгляду запиту проінформувати районну раду в десятиденний  термін згідно з вимогами статті 22 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад».

 

Голова районної ради                                                                           Т.Щерблюк

 

Голдованська 21846

Завантажити запит

Про запит депутата районної ради Камоцької О.Й. щодо сприяння у забезпеченні Звиняченської амбулаторії лікарем –стоматологом

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

22 грудня 2017 року м.Горохів № 20/11

Про запит депутата районної ради

Камоцької О.Й. щодо сприяння у забезпеченні

Звиняченської амбулаторії лікарем –стоматологом

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту районної ради, районна рада вирішила:

 

1. Підтримати запит депутата районної ради Камоцької О.Й. щодо сприяння у забезпеченні Звиняченської амбулаторії лікарем –стоматологом (додається).       

 

2.  Направити запит Камоцької  О.Й. головному лікарю Горохівської районної стоматполіклініки Кобі Н.С. для розгляду та вирішення по суті.

 

3. Про результати розгляду запиту проінформувати районну раду в десятиденний  термін згідно з вимогами статті 22 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад».

 

Голова районної ради                                                                           Т.Щерблюк  

 

Голдованська 21846

Завантажити запит

 

Про надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами для ПП «Надра Люкс»

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

22 грудня 2017 року м.Горохів № 20/9

Про надання погодження на

отримання спеціального дозволу

на користування надрами для ПП «Надра Люкс»

 

Відповідно до ст. 10 Кодексу України «Про надра», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання Державної служби геології та надр України від 15.02.2017 № 207/68/03/13-17, лист Лобачівської сільської ради від 19.12.2017 № 352/1.13/2-17, враховуючи рішення президії районної ради від 21.12.2017 № 15/2, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити видачу спеціального дозволу на користування надрами для ПП «Надра Люкс» з метою геологічного вивчення суглинків Лобачівської -2 ділянки, орієнтовною площею 11 га, що знаходиться на території Лобачівської сільської ради Горохівського району Волинської області.

 

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій.

 

Голова районної ради                                                                          Т.Щерблюк

 

Якимчук 40101

Про Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області щодо підтримки законопроекту №7403

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

22 грудня 2017 року м.Горохів № 20/10

Про Звернення депутатів Горохівської 

районної ради Волинської області

щодо підтримки законопроекту №7403

 

Відповідно до ст.43, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, районна рада вирішила:

 

1. Схвалити звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області щодо підтримки законопроекту № 7403  (додається).

 

2. Доручити голові районної ради Щерблюку Т.В. забезпечити:                                                                                                              

2.1. Направлення цього рішення до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та головам депутатських фракцій ( груп);

 

2.2. Направлення цього рішення Волинській обласній раді та районним радам Волинської області для його підтримки;  

 

2.3. Оприлюднення тексту звернення на офіційному веб – сайті районної ради та в районній газеті „Горохівський вісник”.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                            Т.Щерблюк

 

Клемба 21239

Голові Верховної Ради України 

ПАРУБІЮ А.В.

Головам депутатських фракцій (груп) 

у Верховній Раді України 

Народним депутатам України

Звернення

депутатів Горохівської  районної ради Волинської області щодо підтримки законопроекту №7403

​7 грудня 2017 року Верховною Радою України було прийнято проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», а 21 грудня на підставі подання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики прийнято рішення про певну зміну редакції проекту Закону, внаслідок чого запроваджується скасування бюджетного відшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів та насіння свиріпи або ріпаку:

з 1 вересня 2018 року до 31 грудня 2021 року – для соєвих бобів;

з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2021 року – для насіння свиріпи або ріпаку.

Запровадження відповідної норми створить окремим суб'єктам господарювання, що займаються рослинництвом,несприятливі, дискримінаційні умови діяльності порівняно з іншими товаровиробниками, що суперечать частині третій статті 42 Основного Закону України – Конституції, відповідно до якої держава забезпечує захист конкуренції у підприємницькій діяльності, а також не допускається неправомірне обмеження конкуренції та недобросовісна конкуренція.

При цьому скасування відшкодування ПДВ при експорті відповідних культур є грубим порушенням зобов'язань, взятих Україною при вступі до СОТ і підписанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. 

Зокрема, за Генеральною угодою з тарифів і торгівлі сторони можуть тимчасово встановлювати обмеження експорту лише з метою попередження чи послаблення критичного дефіциту товарів, що мають вагоме значення для цієї сторони, що явно не відповідає нинішній ситуації в Україні, яка є світовим лідером з виробництва олійних культур і не лише повністю забезпечує потребу вітчизняного ринку, а й є великим експортером відповідних культур.

Також стаття 31 Угоди про Асоціацію говорить, що сторони не повинні запроваджувати або зберігати в силі будь-які мита, податки або будь-які інші заходи еквівалентної дії, що накладаються на вивезення товарів або запроваджуються у зв’язку з вивезенням товарів на іншу територію. Таким чином, прийняття даної норми призведе до погіршення відносин з Європейським Союзом, оскільки 90% експорту ріпаку йшло в ЄС.

Невідшкодування ПДВ при експорті олійних культур означає, що при експорті таких культур експортер буде зобов'язаний відносити податковий кредит з ПДВ, що виникає при закупівлі відповідних культур у виробників, на витрати, що спричиняє падіння закупівельних цін на ці культури і веде лише до росту доходів олігархів - власників переробних підприємств за рахунок завдання збитків аграріям.

Задля виправлення цієї ситуації у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур» (реєстр. № 7403).

Вказаним проектом пропонується виключити з Податкового кодексу України положення щодо невідшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів та насіння свиріпи або ріпаку.

21 грудня 2017 року зазначений законопроект проект включено до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Сьогодні ми, депутати Горохівської  районної ради Волинської області, переконані, що прийняття законопроекту №7403 забезпечить недопущення завдання збитків аграріям, які займаються виробництвом олійних культур, задля збільшення і так надвисоких прибутків олігархічних груп, що займаються переробкою вказаних культур, та сприятиме зміцненню репутації України, як надійного торгового партнера.

Враховуючи наведене, просимо Голову Верховної Ради України, голів депутатських фракцій та груп, інших народних депутатів захистити інтереси аграріїв та України в цілому та невідкладно розглянути і проголосувати за прийняття вказаного законопроекту Верховною Радою України.

СХВАЛЕНО

рішенням районної ради

від 22.12.2017 № 20/10

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

22 грудня 2017 року м.Горохів № 20/8

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про оцінку земель»,  розглянувши звернення жительки села. Марковичі Шумчук Людмили Іванівни від 12.12.2017 № Ш-41, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з  питань аграрної політики, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій від 19.12.2017 № 17/3, районна рада ВИРІШИЛА:     

 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,7857 га, з кадастровим номером 072088400:00:001:0104,що намічена для передачі в оренду гр.. Шумчук Людмилі Іванівні для городництва, розташованої за межами населеного пункту Скобелківської сільської ради Горохівського району Волинської області, відповідно до якої нормативна вартість земельної ділянки становить 25465,35 грн.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій.

 

Голова районної ради                                                                          Т.Щерблюк

 

Якимчук 40101


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"