Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Про запит депутата районної ради Кравчука Л.Є. про вивчення питання будівництва полігону твердих побутових відходів на території Цегівської сільської ради

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

21 грудня 2018 року м.Горохів № 28/20

Про запит депутата районної ради  

Кравчука Л.Є. про вивчення питання

будівництва полігону твердих побутових

відходів на території Цегівської сільської ради

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту районної ради, районна рада вирішила:

 

1. Підтримати запит депутата районної ради щодо вивчення питання будівництва полігону твердих побутових відходів на території Цегівської сільської ради  (додається).       

 

2. Створити робочу групу для вивчення питання будівництва полігону твердих побутових відходів на території Цегівської сільської ради у складі,  що додається.

 

3. Робочій групі здійснити виїзди на  територію земельної ділянки Цегівської сільської ради,  відведеної для будівництва полігону твердих побутових відходів,  та  на Ківерцівський полігон твердих побутових відходів.

 

4. Про результати роботи робочої групи проінформувати районну раду  на черговій сесії районної ради.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій.

 

Голова районної ради                                                                                Т.Щерблюк 

Голдованська 21846

                                                                                                       Додаток

                                                                            до рішення районної ради

                                                                                 від 21 грудня 2018 року № 28/20

Склад

робочої групи для вивчення питання будівництва полігону твердих побутових відходів на території Цегівської сільської ради

Керівник робочої  групи :

 

Кравчук Леонід Євстафійович - голова постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій

                                                   Члени робочої групи:

 

Басалик Олег Володимирович -  житель с. Цегів;

 

Богонос Ігор Михайлович -  депутат районної ради, представник депутатської фракції ВО «Батьківщина»;

 

Васюренко Ольга Мирославівна - жителька смт. Мар’янівка;

 

Вольчинський Роман Олександрович   -  голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва;

 

Годик Віктор Леонідович -  Горохівський міський голова;

 

Гринчук Юлія Юріївна - голова Горохівської районної державної адміністрації (за згодою);

 

Климчук Микола Богданович -  Мар’янівський селищний голова;

 

Клемба Віталій Богданович -  заступник голови Горохівської районної ради;

 

Линчук Володимир Миколайович - депутат районної ради , голова депутатської фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

 

Мартинов Олександр Акакійович - Холонівський сільський голова;

 

Петречко Людмила Євгенівна - жителька с.Цегів;

 

Розтока Андрій Вячеславович - заступник голови Горохівської райдержадміністрації  (за згодою);

 

Фищук Валентин Миколайович - Цегівський сільський голова;

 

Чернець Сергій Миколайович - головний спеціаліст –державний інспектор відділу екологічного контролю , земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами  державної екологічної інспекції у Волинській області;

 

Щерблюк Тарас Васильович - голова районної ради.

Про Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до народного депутата України Мартиняка С.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо сприяння у виділенні коштів на ремонт дороги державного територіального значення Т-03-02

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

21 грудня 2018 року м.Горохів № 28/19

Про Звернення депутатів Горохівської районної ради 

Волинської області до народного депутата України Мартиняка С.В.,  

Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б.

щодо сприяння у виділенні коштів на ремонт дороги державного

територіального значення Т-03-02-Піща-Шацьк-Любомль-

Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко-Козин – /М-06/

 

Відповідно до ст.43, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рішення президії районної ради від 17.12.2018 № 19/2,  районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Схвалити Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до народного депутата України Мартиняка С.В.,  Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо сприяння у виділенні коштів на ремонт дороги державного територіального значення Т-03-02-Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів Берестечко-Козин – /М-06/ (додається).

 

2. Доручити голові районної ради Щерблюку Т.В. забезпечити направлення вищезазначеного звернення до народного депутата України Мартиняка С.В.,  Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б..

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                            Т.Щерблюк

 

Клемба 21239

                                                                                 Народному депутату України

                                                                            Мартиняку С.В.

                                                                         Прем’єр-міністру України

                                                      Гройсману В.Б.

      

Шановні Сергію Васильовичу, Володимире Борисовичу!

На території Волинської області Горохівського району біля міста Берестечко знаходиться національно історико - меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви».

 

На відрізку дороги державного територіального значення Т-03-02-Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко-Козин – /М-06/ на напрямку «Горохів – Берестечко» протяжністю 40 км. ремонт дороги не проводився з 1998 року. Ця дорога з’єднується з дорогою міжнародного значення «Луцьк-Львів» і знаходиться в аварійному та жахливому стані, перевізники відмовляються перевозити пасажирів на цій ділянці дороги.

 

Ваше позитивне рішення про виділення фінансування на даний напрямок дороги надасть змогу залучити туристів у славетне місто Берестечко - місто козацької слави, адже воно є одним із головних туристичних центрів України, куди щороку з’їжджаються тисячі туристів, щоб вклонитися пам’яті полеглих козаків.   

СХВАЛЕНО

рішення районної ради

від 21.12.2018 № 28/19

Про надбавку за вислугу років заступнику голови районної ради

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

21 грудня 2018 року м.Горохів № 28/17

Про надбавку за вислугу років

заступнику голови районної ради    

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»,  враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації від 13.12.2018 № 17/4, районна рада ВИРІШИЛА:

 

Встановити Клембі Віталію Богдановичу, заступнику голови Горохівської  районної ради, з 03 грудня 2018 року щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування як такому, стаж служби якого в органах місцевого самоврядування станом на 03 грудня 2018 року становить 3 роки.

 

Голова  районної ради                                                                               Т.Щерблюк

Якимчук 40101

Лись 21596

Про План діяльності Горохівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

21 грудня 2018 року м.Горохів № 28/18

Про План діяльності Горохівської  

районної ради з підготовки проектів

регуляторних актів на 2019 рік Керуючись п. 6 частини першої ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), ст.ст. 7, 13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (зі змінами), розглянувши лист директора районного народного дому «Просвіта» від 12.12.2018 року, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва від 17.12.2018 № 24/6, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити План діяльності Горохівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, що додається.
     

 

2. Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті Горохівської районної ради у десятиденний термін.
       

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Голова районної ради                                                     Т. Щерблюк 

Якимчук 40101           

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                       рішення районної ради

                                                                                      від 21.12.2018р. № 28/18

ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ 
Горохівської  районної ради з підготовки 
проектів регуляторних актів 
на 2019 рік

Назва проекту регуляторного акту:

- Про затвердження тарифів на надання платних послуг, що надаються Горохівським РНД «Просвіта».

 

Мета прийняття регуляторного акту:

-  Встановлення тарифів на надання платних послуг, що надаються Горохівським РНД «Просвіта».

 

Термін розробки регуляторного акту:

- I - II квартали 2019 року.

Відповідальні за розробку проекту:

- Горохівський РНД «Просвіта», виконавчий апарат районної ради, постійна комісія районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Про надбавку за вислугу років голові районної ради

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

21 грудня 2018 року м.Горохів № 28/16

Про надбавку за вислугу років

голові районної ради    

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»,  враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації від 13.12.2018 № 17/3, районна рада ВИРІШИЛА:

 

Встановити Щерблюку Тарасу Васильовичу, голові Горохівської  районної ради, з 03 грудня 2018 року щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування як такому, стаж служби якого в органах місцевого самоврядування станом на 03 грудня 2018 року становить 3 роки.

 

Голова  районної ради                                                                               Т.Щерблюк

 

Якимчук 40101

Лись 21596


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"