Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Про надання дозволу на підключення теплопостачання в кінотеатр «Волинь» м.Горохова від комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ім.Олександра Баламута

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

30 серпня 2018 року м.Горохів № 26/4

Про надання дозволу на

підключення теплопостачання

в кінотеатр «Волинь» м.Горохова

від комплексної дитячо-юнацької 

спортивної школи ім.Олександра Баламута

      

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, розглянувши клопотання відділу культури райдержадміністрації від 27.08.2018 № 94/01-13/18,погодження відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 29.08.2018 № 740/4/2-18 , районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл відділу культури райдержадміністрації на підключення теплопостачання в кінотеатр «Волинь» м.Горохова від комплексної дитячо-юнацької  спортивної школи ім.Олександра Баламута.

 

2. Відділу культури райдержадміністрації укласти угоду з відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації про відшкодування  комунальних послуг.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Голова районної  ради                                                                         Т.Щерблюк                 

 

Якимчук 40101

Про передачу частини приміщення

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

30 серпня 2018 року м.Горохів № 26/3

Про передачу  частини приміщення

 

Відповідно до статті 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району затвердженого рішенням районної ради від 09.12.2016 № 10/24, розглянувши  листи  комунального некомерційного підприємства «Горохівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» від 20.08.2018 № 648/2-03-05.18, Берестечківської районної лікарні № 2 від 22.08.2018 № 83, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1.Передати безоплатно з балансу Берестечківської районної лікарні № 2 на баланс (в оперативне управління) комунальному некомерційному підприємству «Горохівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» частину приміщення 2-го поверху головного корпусу Берестечківської РЛ №2 загальною площею 347,6кв.м., що розташоване за адресою: Волинська область, Горохівський район, м.Берестечко, вул.Незалежності, 71.

 

2. Доручити головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Горохівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Г.Майко спільно з головним лікарем Берестечківської районної лікарні № 2 П.Звонаром забезпечити передачу приміщення, зазначеного в п.1 цього рішення, у встановленому законом порядку та в місячний термін подати акти приймання –передачі на затвердження голові районної ради.  

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ з питань юридичного забезпечення діяльності ради, комунального майна та роботи із зверненнями громадян.

 

Голова районної ради                                                                       Т.Щерблюк

 

Якимчук 40101

Про затвердження порядку денного позачергової двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

30 серпня 2018 року м.Горохів № 26/1

Про затвердження порядку денного

позачергової двадцять шостої сесії районної ради                   

сьомого скликання

 

Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада ВИРІШИЛА:

 

Затвердити для розгляду на позачерговій двадцять шостій    сесії районної ради сьомого скликання такий порядок денний:

 

1. Про клопотання депутатів Горохівської районної ради до Волинської обласної ради щодо зміни підпорядкування с.Сільце Цегівської сільської ради до Журавниківської сільської ради Горохівського району Волинської області.

Інформує: Клемба В.Б., заступник голови районної ради

 

2. Про передачу приміщення.

Інформує: Майко Г.Ф., головний лікар комунального некомерційного підприємства «Горохівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

3. Про надання дозволу на підключення теплопостачання в кінотеатр «Волинь» м.Горохова від комплексної дитячо-юнацької  спортивної школи ім.Олександра Баламута.

Інформує: Колесник Д.І, начальник відділу культури райдержадміністрації

 

Голова районної  ради                                                                         Т.Щерблюк                 

 

Голдованська 21846

Про клопотання депутатів Горохівської районної ради до Волинської обласної ради щодо зміни підпорядкування с. Сільце Цегівської сільської ради до Журавниківської сільської ради

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

30 серпня 2018 року м.Горохів № 26/2

Про клопотання депутатів  Горохівської районної ради

до Волинської обласної ради щодо зміни підпорядкування

с. Сільце Цегівської сільської ради до Журавниківської сільської ради 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в України», статті 2 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», враховуючи колективне звернення жителів с. Сільце Горохівського району № КО 94 від 29.08.2018, рішення Журавниківської сільської ради «Про надання згоди на підпорядкування села Сільце Горохівського району» від 14.08.2018 № 26/14, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Схвалити клопотання депутатів  Горохівської районної ради до Волинської обласної ради щодо зміни підпорядкування с. Сільце Цегівської сільської ради до Журавниківської сільської ради. 

 

2. Доручити виконавчому апарату районної ради направити дане клопотання  до Волинської обласної ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Клембу В.Б.

 

Голова районної ради                                                                               Т.Щерблюк

 

Клемба 22139

                                                                                                                    

СХВАЛЕНО

рішення районної ради

30.08.2018 № 26/2

Клопотання депутатів  Горохівської районної ради до Волинської обласної ради щодо зміни підпорядкування с. Сільце Цегівської сільської ради до Журавниківської сільської ради

 

В Горохівську районну раду неодноразово зверталися жителі села Сільце Горохівського району щодо зміни підпорядкування села Сільце від Цегівської сільської ради до Журавниківської сільської ради, через незгоду бути в подальшому у складі Мар’янівської об’єднаної  територіальної громади.

 

Відповідно до статті 2  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» таке об’єднання здійснюється з дотриманням принципу  добровільності. Тому ми, депутати Горохівської районної ради, просимо Вас врахувати бажання громади села Сільце та прийняти рішення щодо зміни його підпорядкування від Цегівської до Журавниківської сільської ради Горохівського району.

Про запит депутата районної ради Корсун Л.М. щодо надання матеріальної допомоги на лікування

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

17 серпня 2018 року м.Горохів № 25/34

Про запит депутата районної ради

Корсун Л.М. щодо надання матеріальної

допомоги  на лікування 

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту районної ради, районна рада вирішила:

 

1. Підтримати запит депутата районної ради Корсун Л.М. щодо надання матеріальної допомоги на лікування  Янсевича О.М. , жителя  с. Кутрів (додається).         

 

2.   Направити цей запит управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації для розгляду та вирішення по суті.

3. Про результати розгляду запиту проінформувати районну раду в десятиденний  термін згідно з вимогами статті 22 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад».

 

Голова районної ради                                                                           Т.Щерблюк 

 

Голдованська 21846


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"