Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20 травня 2020 року м.Горохів № 22-р

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт.Мар’янівка

Горохівського району Волинської області

 

Відповідно до ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 37 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рішення районної ради від 21.12.2018 № 28/13 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Горохівського району та типового контракту з керівником комунального закладу загальної середньої освіти», рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю від 19.05.2020 № 26/2:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт.Мар’янівка Горохівського району Волинської області з ­20 травня  2020 року.

 

2. Оголосити про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт.Мар’янівка Горохівського району Волинської області.

 

3. Виконавчому апарату Горохівської районної ради забезпечити оприлюднення на офіційному веб – сайті районної ради цього розпорядження та оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора  вищезазначеного закладу (додається).

 

4. Загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка Горохівського району Волинської області оприлюднити на своєму веб-сайті оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора  вищезазначеного закладу наступного робочого дня з дня прийняття цього розпорядження.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної ради Клембу В.Б.

 

Голова районної ради                                                                         Т.Щерблюк

 

Лись 21596

ОГОЛОШЕННЯ

про початок формування конкурсної комісії з  проведення конкурсу на зайняття  посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка Горохівської районної ради Волинської області

 

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 20 травня 2020 року № 22-р «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт.Мар’янівка Горохівського району Волинської області» Горохівська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора  вищезазначеного закладу.

До складу конкурсної комісії входять:

- представники районної ради, визначені відповідно до рекомендації постійної комісії - 2 особи;

- представники відділу освіти, культури, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації, визначені відповідно до подання даного відділу – 2 особи;

- представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу - 2 особи;

-  особи (за згодою), делеговані громадським об’єднанням батьків учнів  закладу загальної середньої освіти - 2 особи.

- особи (за згодою), делеговані Радою директорів закладів загальної середньої освіти Горохівського району - 2 особи.

 

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- наявність конфлікту інтересів.

 

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Горохівської районної ради протягом 7 робочих днів з моменту оприлюднення оголошення до 16:00 год. 29 травня 2020 року.

 

Подати пропозиції можна за адресою: загальний відділ Горохіської районної ради  вул. Шевченка, 17, м.Горохів, Волинська область, 45701.

 

Оголошення про участь в конкурсі буде оприлюднено після формування вищевказаної комісії.


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"