Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Чергова зустріч в рамках розробки проекту "Спільна історична реконструкція стародавньої культури готів – від скансену до віртуальної екскурсії в минуле"

Изображение 152

Сьогодні за участю голови районної ради Тараса Щерблюка і головного спеціаліста Валентина Фищука відбулася чергова робоча зустріч в рамках підготовки проекту „Спільна історична реконструкція стародавньої культури готів – від скансену до віртуальної екскурсії в минуле” до участі у ІІ етапі Програми „Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”.

Детальніше: Чергова зустріч в рамках розробки проекту "Спільна історична реконструкція стародавньої культури...

Робоча зустріч в рамках реалізації проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

DSCN0243

21 квітня 2017 року відбулася робоча зустріч представників Журавниківської й Галичанської громад з координатором проекту ЄК і ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" Оксаною Гузь.

Детальніше: Робоча зустріч в рамках реалізації проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

Відбулися тендери в рамках проекту ЄС/ПРООН МРГ

t12

5 липня 2016 року в Журавниках і Галичанах відбулися конкурси (тендери) з визначення підрядників, котрі проводитимуть роботи в рамках впровадження грантових проектів Енергоефективні заходи в с. Журавники і с. Волиця Дружкопільська. Відновлення лінії освітлення з використанням LED світильників. (бюджет 330, 529 тис. грн.) та  Енергоефективні заходи в с. Хмельницьке. Реконструкція мереж вуличного освітлення та нове будівництво мереж вуличного освітлення в с. Хмельницьке з використанням LED світильників. (бюджет 325,139 тис. грн.). Ці два мікро-проекти реалізовуються завдяки програмі ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, право на участь у якій Горохівський район виборов ще наприкінці 2015 року.

Детальніше: Відбулися тендери в рамках проекту ЄС/ПРООН МРГ

Поект МАТРА „Розвиток потужності громад для участі у впровадженні та здійсненні контролю процесу реформ у сільському господарстві, управлінні земельними ресурсами та розвитку сільських територій (BELIEVE)”

21 квітня в конференц-залі районної ради відбувся робочий семінар Проекту МАТРА „Розвиток потужності громад для участі у впровадженні та здійсненні контролю процесу реформ у сільському господарстві, управлінні земельними ресурсами та розвитку сільських територій (BELIEVE)”.

Детальніше: Поект МАТРА „Розвиток потужності громад для участі у впровадженні та здійсненні контролю процесу...


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"