Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Загальна інформація

Горохівський район - край невмирущої і козацької слави, багатий на історичні події і пам'ятки, на талановитих і працьовитих лю­дей. Горохівщина - прадавня українська земля, неповторний край великих можли­востей, який відзначається вигідним географічним положенням, багатими природ­ними ресурсами та родючими землями.

 

Характерною особливістю Горохівськогорайону є те, що через його територію проходить Головний європейський вододіл, який ділить басейни рік Балтійського і Чорного морів. Цей вододіл входить у межі району з Львівщини і простягається звивистою лінією на села Печихвости та Рачин.

 

Через Горохівщину протікає найбільша на Волині річка Стир (протяжність в межах району 20 км). Липа - друга за величиною річка (протяжність - 43 км), її ліва притока - річка Гнила Липа (21 км) На південному заході району протікає річка Луга.

 

Район розташований на півдні Волині. Межує з Іваничівським, Локачинським і Луць­ким районами, Львівською і Рівненською областями. Його площа становить 1,1 тис. кв. км (5,4 % території Волинської області), сільськогосподарські угіддя - 86,4 тис. га, в тому числі ріллі 74,4 тис. га, площа водного плеса становить 2,0 тис. га, з них ставки -1,5 тис. га. Ліси займають 11,6 тис. га. Серед дерев переважають дуб, граб, со­сна, береза.

 

Чисельність населення - 56,0 тис. осіб, у тому числі: міського населення -15 109 осіб (26,84 %); сільського - 41179 осіб (73,16 %).

 

В районі є два міста - Горохів і Берестечко, два селища міського типу - Мар'янівка і Сенкевичівка, 89 сіл.

 

На півдні району є поклади торфу, який видобувають у селі Ржищеві Бужанівської сільської ради. Запаси торфу є також у долині річки Липа, поблизу селища Мар'янівки. Великими горбами залягає крейда і мергель, є цінні глини, будівельні піски. У районі діє чотири промислових підприємства: ВАТ "Горохівський цукровий завод", ВАТ "Горохівський сирзавод", ВАТ "Горохівхліб", ЗАТ "Горохівзернопрод". Основна продукція: цукор-пісок, масло, хлібобулочні та ковбасні вироби, крупи із зернових.

 

На селі, окрім 26 сільськогосподарських підприємств, діють 102 селянські (фермерські) господарства. Спеціалізація сільського господарства в рослинництві - виробництво зерна, цукрових буряків, у тваринництві - молока та м'яса.

 

На території району є чотири будівельні організації різних форм власності. Найбільш потужна будівельна організація - ТзОВ "Горохівагробуд". Побутовим обслуговуванням населення займається 90 підприємців та 25 підприємств. У районі функціонує 325 за­кладів торгівлі, з них 226 магазинів та 46 закладів громадського харчування. Освітні за­клади Горохівського району - це 68 загальноосвітніх шкіл. Медична мережа району на­раховує 84 лікувальні заклади. У містах, селищах, селах району діє 50 клубних закладів, 44 бібліотеки, три народні музеї, три дитячі музичні школи. Два парки озеленюють та прикрашають міста Горохів і Берестечко.


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"