Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

П О Л О Ж Е Н Н Я про президію районної ради

ЗАТВЕРДЖЕНО рішення районної ради від 14.12.2015  1/13  

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я  
про президію районної ради

                         

1. Загальні положення

1.1. Президія районної ради (далі президія) є дорадчим органом ради, що утворюється відповідно до статті 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і діє при голові районної ради для вироблення узгоджених пропозицій та рекомендацій з основних питань діяльності районної ради, координації роботи, постійних комісій.

 

1.2. Президія утворюється радою і у своїй діяльності підзвітна раді. До складу президії входять за посадою голова ради, заступник голови ради, голови постійних комісій, уповноважені представники депутатських груп і  фракцій, голова районної державної адміністрації (за згодою).

 

1.3. У своїй діяльності президія керується Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законодавчими актами, а також цим Положенням.

 

1.4. Президію очолює голова районної ради, а у разі його відсутності - заступник голови ради.

 

2. Організація роботи президії

 

2.1. Засідання президії скликається головою районної ради, його заступником в міру необхідності і є правомочним, якщо в ньому бере  участь більше половини від загального складу президії.

 

2.2. На засідання президії можуть запрошуватись і брати участь з дорадчим голосом інші депутати районної ради, голова, заступники голови, начальники відділів, управлінь районної державної адміністрації, селищний, сільські голови, керівники районних організацій і установ, громадських об¢єднань та політичних  організацій за запрошенням.

 

2.3. Головуючим на засіданні президії є голова ради, а при його відсутності - заступник голови ради.

 

2.4. Засідання президії оформляється протоколом, який підписує головуючий на засіданні.

 

2.5. Президія, з питань, віднесених до її відання, може приймати рішення, які мають дорадчий характер. Рішення президії вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більшість членів президії, присутніх на засіданні.

 

2.6. Організаційне забезпечення роботи президії здійснює виконавчий апарат районної ради.

 

2.7. Президія районної ради здійснює такі основні повноваження:

- Погодження пропозицій щодо скликання чергових і позачергових сесій, їх порядку денного, попередній розгляд матеріалів сесій, узгодження проектів рішень з питань, що вносяться на розгляд ради.

- Вироблення узгоджених пропозицій щодо перспективних і поточних питань діяльності ради та її органів.

- Координація діяльності постійних комісій у вивченні, попередньому розгляді і підготовці питань, що належать до відання ради.

- Попередній розгляд питань щодо організації виборів і відкликання депутатів районної ради згідно чинного законодавства.

 

2.8. За дорученням районної ради президія ради може здійснювати інші повноваження в межах компетенції ради.

  


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"