Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Протокол № 10 від 26.04.2017 року

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПРОТОКОЛ

26 квітня 2017 року Горохів № 10

 ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ, ДУХОВНОГО ВІДРОДЖЕННЯ ТА РОБОТИ З МОЛОДДЮ

 

Голова – Білик В.І.

Секретар – Корсун Л.М.

Присутні: Луцюк М.П., Сусь В.А., Тимчишин О.Р., Філат А.В.

Відсутні: Голуб Б.Є., Лац В.М.          

Запрошені:

Клемба В.Б. - заступник голови районної ради;

Лавренюк О.В. – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації;

Матвєєва Л.М. – голова райдержадміністрації;

Прик Г.С., директор Горохівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Олександра Баламута;

Щерблюк Т.В. – голова районної ради.

           

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про проект рішення районної ради «Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного та соціального розвитку Горохівського району за 2016 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень».

Інформує: Матвєєва Любов Миколаївна,  голова райдержадміністрації

2. Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки».

Інформує: Білик Віктор Іванович, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

3. Про використання коштів за І квартал 2017 року, виділених з районного бюджету на Районну цільову соціальну Програму розвитку фізичної культури і спорту  на 2017-2020 роки.

Інформує: Лавренюк Оксана Всеволодівна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

4. Про використання коштів за І квартал 2017 року, виділених з районного бюджету Горохівській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі імені Олександра Баламута.

 

Інформує: Прик Галина Сергіївна, директор Горохівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Олександра Баламута

СЛУХАЛИ 1: Про проект рішення районної ради «Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного та соціального розвитку Горохівського району за 2016 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень».

Інформувала Матвєєва Любов Миколаївна, голова райдержадміністрації, яка сказала, що питання  оптимізації навчальних закладів  у районі - одне з  основних. Проводиться  системна робота  відповідно до складеного  плану оптимізації освітньої мережі району. Рішенням сесії районної ради від 15 червня 2016 року надано згоду на ліквідацію ЗОШ І ступеня сіл Хмельницьке, Диковини, Довгів, Пильгани, Красів. Приміщення цих навчальних закладів передано на баланс сільських рад.

У районі діє 54 загальноосвітніх навчальних закладів, зокрема: 21 загальноосвітня школа  І- ІІІ ступеня, 25 загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступеня, 7 загальноосвітніх шкіл І ступеня, один навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія” м. Горохів.

У навчальних закладах району навчається 5684 учнів, функціонує 438 класів. Для учнів, де менше 5 у класах,  організовано індивідуальну форму навчання відповідно до Положення про індивідуальну форму навчання. 

            Серед соціальних груп у школах району навчається 105 дітей – інвалідів, 208  – за категорією потерпілих унаслідок аварії на ЧАЕС, 28   дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 595 дітей з малозабезпечених сімей, 119 дітей, батьки яких перебували у зоні АТО, 94 дітей - ромів, 23 дітей - переселенців (з Криму 1 дитина, Донецької області - 8, Луганської – 14).

Для потреб школярів курсує 15 шкільних автобусів (2 отримано в 2016 році для ЗОШ І-ІІІ ступеня сіл Звиняче та Борочиче), які підвозять 765 учнів до шкіл району, 1 орендований автобус, який підвозить 30 учнів, та вироблено проїзні квитки на рейсові автобуси, якими підвозиться 117 учнів. Всього підвозиться 912 учнів.

Район  здобув перше місце в області за своєчасну і якісну підготовку загальноосвітніх щкіл району до нового навчального року і до роботи в осінньо-зимовий період.    По підсумках  участі у загальнообласних олімпіадах школярі району  добилися найкращих результатів – 46 призерів.   Випускники Берестечківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. показали найкращі результати зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів серед усіх міст України. У 2016 році вчителю  української  мови  та  літератури ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.  І. Я. Франка м. Горохів   Людмилі Лук’янівні Мудрак присвоєне  почесне звання «Заслужений вчитель України».

Належна дошкільна освіта є передумовою для успішного шкільного навчання. З кількості учнів перших класів до вступу в школу  виховувалися в ДНЗ  531 дитина  (84%). Решта дітей проходили підготовку до школи на базах загальноосвітніх навчальних закладів.

У районі функціонує 36  дошкільних навчальних закладів, у яких виховується 1376 дітей (міська місцевість - 5 ДНЗ, 521 дитина;  сільська місцевість  - 31 ДНЗ,  855 дітей). В садочках діє 64 групи. З 01.09.2016 року відкрито групу в ДНЗ „Казка” м.Горохів.

Для покращення матеріально -технічної бази закладів освіти району у 2016 році:  

          - розпочато реконструкцію ЗОШ І-ІІІ ступеня ім. І.Я. Франка м.Горохів з добудовою їдальні та залу для занять хореографії (на фото). У 2016 році збудовано та накрито приміщення (освоєно кошти – 200 тис. грн. з  освітньої  субвенції, 1028 тис. грн. - з районного бюджету та 2 млн. грн. - з обласного бюджету);

- реконструкцію котельні ЗОШ І-ІІІ ступеня  с.Угринів  – 699 999  грн. (обласний бюджет);

            -  зроблено капітальний ремонт по заміні 64 вікон на енергозберігаючі  в ЗОШ І-ІІІ ступеня  м. Берестечко (на фото)  на суму  694 430 грн. (освітня субвенція);

- капітальний ремонт по заміні  56 вікон на енергозберігаючі в ЗОШ І-ІІ ступеня с.Ржищів, на суму 373 962 грн. (субвенція з державного бюджету);

- проведення ремонту асфальтового покриття та укріплення фундаментів у ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Брани, ЗОШ І-ІІ ступеня с.Мирків, ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Шклинь, ЗОШ І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка на суму  20 000 грн. (районний бюджет);

- ремонт асфальтового покриття – 199,6 тис. грн. (кошти районної ради) та покладання бруківки – 150 тис. грн. (кошти міської ради)  у НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія” м. Горохів.

             - реконструкцію  системи опалення у ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Бужани на суму  197 тис. грн. (кошти районного бюджет);

- реконструкцію покрівлі ЗОШ І-ІІ ступеня с.Сільце (на фото) на суму 546790 грн. (субвенція з державного бюджету);

- поточний ремонт внутрішніх санвузлів ЗОШ  І-ІІІ ступеня  с.Звиняче (на фото)  на умовах співфінансування в сумі 138,6 тис. грн.(кошти районного бюджету 69 307грн. та обласного бюджету  69 307 грн.);

- замінено частину вікон у ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Брани, ЗОШ І-ІІ ступеня  с.Лемешів (33 вікна) на суму 190 тис. грн. (кошти районного бюджету);

-  реконструкцію  системи опалення у ЗОШ І-ІІ ступеня с.Лемешів на суму  25 тис. грн. (кошти районного бюджету);

- проведений поточний ремонт внутрішніх санвузлів ЗОШ  І-ІІІ ступеня  м. Берестечко та ЗОШ І-ІІІ ступеня  с. Мерва (на фото) (власні кошти);

- замінено 118 вікон в 11 загальноосвітніх навчальних закладах на суму 637,1 тис. грн., в тому числі з районного бюджету – 364,5 тис. грн., з обласного бюджету – 126 тис. грн., за кошти освітньої субвенції – 141,1 тис. грн., сільської ради – 5,5 тис. грн..

- проведено капітальний ремонт дитячих навчальних закладів  „Ромашка” с. Мерва;   “Сонечко” в с. Перемиль; “Чебурашка” в селі Шклинь; заміна вікон і дверей в ДНЗ "Казка" м. Горохів; поточний ремонт дитячого навчального закладу „Малятко” м.Берестечко.

Волинською обласною радою проводився обласний конкурс проектів місцевих ініціатив. Від нашого району на цей конкурс було подано 6 проектів, один з яких став переможцем –  проект Мар’янівської селищної ради „Проведення важливих енергозберігаючих заходів в ДНЗ  „Дзвіночок” смт. Мар’янівка.” Завдяки його реалізації проведено модернізацію опалювальної системи в дитячому садочку селища Мар’янівка, де освоєно по 100 тис. грн. з обласного і районного бюджетів, 92,6 тис. грн. надала в якості співфінансування проекту Мар’янівська селищна рада і 15,4 тис. грн. зібрано місцевою громадою. Тобто, всього використано 308 тис. грн.

У 2016 році збережено мережу закладів культури району.   ЇЇ складають 53 клубних установи, 45 бібліотек, 3 музичні школи, 3 музеї, 2 кінотеатри. Під охорону держави взято 174 пам’ятки історії, культури, архітектури, монументального мистецтва, археології.

Значна увага приділялась зміцненню матеріально-технічної бази закладів культури району. Проведено ремонтні роботи у 42-х установах на суму 3,5 млн. грн.   Найбільше коштів направлено на:

-         капітальний ремонт даху приміщення БК с. Скобелка – 466122 грн. (200 тис. грн. – обласний бюджет, 84122 грн. – районний бюджет, 182 тис. грн. - місцевий);

-         капітальний ремонт покрівлі та приміщення із заміною вікон БК с.Мирне – 441 тис. грн. (100 тис. грн. – обласний бюджет, 160 тис. грн. – райбюджет, 181 тис. грн. – місцевий).

Поточний ремонт приміщень:

-         НД «Просвіта» с. Перемиль (на фото) – 299612 грн. (120 тис. грн. – районний бюджет, 175 тис. грн. – місцевий, 4612 грн. - спецкошти); 

-         БК смт. Мар’янівка – 149431 грн. (130 тис. грн. – районний бюджет, 19431 грн. - місцевий);

-         клуб с. Стрільче – 159 тис. грн. (70 тис. грн. – райбюджет, 89 тис.грн. – місцевий);

-         БК с. Журавники (на фото) – 198500 грн. (районний бюджет);

-         клуб с. Мирків – 201860 грн. (200560 грн. – районний бюджет, 1300 грн. – спецкошти);

-         НД «Просвіта» с. Лобачівка (на фото) – 127608 грн. (38 тис. грн. – райбюджет, 89608 грн. - місцевий);

-         музична школа м. Берестечка – 26260 грн. (райбюджет) та інших.

Крім цього, ряд заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури проведено за кошти сільських бюджетів:

-         клубу с. Піски, 444849 грн.;

-         БК с. Мерва, 389702 грн.;

-         БК с. Звиняче, 242563 грн.;

-         БК с. Вільхівка, 29738 грн.;

-         БК с. Бережанка, 50315 грн.;

-         клубу с. Ощів, 36 тис. грн. та інші.

У 22 установах культури проведені заходи з енергозбереження на суму 597546 грн. За кошти райбюджету встановлено вікна в центральній районній бібліотеці на суму 46375 грн., Сенкевичівській музичній школі - на суму 5 тис. грн. та ін.

З районного бюджету було виділено 49747 грн. для проведення ремонту Свято-Вознесенського храму – пам’ятки архітектури місцевого значення та 9 800 гривень  для реставрації пам’ятника С.Кривенького (на фото) - поету, самодіяльному композитору, заслуженому працівнику культури України, почесному громадянину Волині.

За кошти райбюджету комп’ютеризовано музичні школи м. Берестечка і смт. Сенкевичівка, ( 26 тис. грн.), бібліотеку с. Підбереззя (13 тис. грн). Пошито сценічні костюми для народного аматорського хору «Хлібодар» БК с. Вільхівка до 55-річчя колективу (40 тис. грн.). Придбано інструменти в Горохівську музичну школу і НД «Просвіта» с. Лобачівка на суму 17 300 грн.

У 2016 році робота установ культури району була спрямована на гідне відзначення 25-ї річниці Незалежності України. В усіх клубних установах пройшли творчі звіти аматорських колективів, окремих виконавців, майстрів народного мистецтва, присвячені ювілею незалежності, у 3-х музичних школах – звітні концерти шкіл.

На високому художньому і організаційному рівні пройшов творчий звіт району «Тобі, Україно, мій мужній народе, складаємо пісню святої свободи», який доповнювала виставка майстрів народної творчості «Величаємо в цю днину нашу славну Україну, незалежну і єдину». У цьому величному дійстві взяли участь 38 колективів та окремих виконавців району, використано 14853 грн.

24 серпня 2016 року на стадіоні «Колос» м. Горохова проведено районне культурно-мистецьке свято «Благословенні будьмо і єдині у незалежній мирній Україні» (на фото), розважальну програму у етнографічних майданчиках, патріотичну програму народного аматорського вокально-інструментального гурту «Берест» БК м. Берестечка та ансамблю «Чорні черешні».

Відділом культури райдержадміністрації спільно з районними підвідомчими установами при підтримці керівників району і міста проведено ІІІ відкритий Міжнародний фестиваль людей з особливими потребами «Струни душі» і ХІ районний кінофестиваль «За Україну, за її волю», присвячений ювілею Незалежності України і 75-річчю від дня народження українського кінорежисера, актора Івана Миколайчука за участю народних артистів України Таїсії Литвиненко і Федора Стригуна.

У РНД «Просвіта» при підтримці райдержадміністрації, районної ради було проведено другу благодійну українську коляду «Повертайся додому живим» за участю хорів УПЦ КП та інших колективів (з метою збору коштів для підтримки учасників АТО), Х благодійний фестиваль гуртів колядників УПЦ «Славу Богу заспіваймо» (з метою збору коштів для дітей – сиріт, учасників АТО).

Урочисто відзначено 75-річчя від дня народження композитора, поета, заслуженого працівника культури Степана Кривенького, проведено заходи з нагоди Дня Соборності України, 2-ї річниці вшанування Героїв Небесної Сотні, 145-ї річниці від дня народження Л.Українки, 202-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті і примирення, Дня Матері, Дня Конституції України, Дня захисника України та ін. Організовано патріотичні акції «Героям слава! Вписано у серці» з метою збору коштів для підтримки учасників АТО.

ВИСТУПИЛИ: Білик В.І., голова постійної комісії, який сказав, що якщо  немає зауважень, пропозицій, необхідно прийняти рішення. Поставив на голосування. Результати голосування: за - 6, проти - 0, утрималося – 0.

Рішення постійної комісії приймається.

ВИРІШИЛИ:

1) Звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного та соціального розвитку Горохівського району за 2016 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень взяти до відома.

2) Проект рішення районної ради «Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного та соціального розвитку Горохівського району за 2016 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень» внести на розгляд чергової сесії районної ради для затвердження.

СЛУХАЛИ 2: Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки».  

Інформував Білик Віктор Іванович, який сказав, що на сесії районної ради планується виділити на Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки 60000,0 гривень (олімпійські види спорту – 25 000,0 не олімпійські види спорту - 35000,0). У зв’язку з цим необхідно:

1. Внести такі зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2017 - 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 09 грудня 2016 року №10/10:

1.1. Викласти в новій редакції пункт  9 Паспорта Програми:

9. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього

17812 тис.грн.

у тому числі:
9.1. Коштів районного бюджету 17548 тис.грн
9.2. Коштів бюджетів сільських, селищних, міських рад 264 тис.грн.
9.3. Інші джерела, не заборонені чинним законодавством У межах реальних надходжень

1.2.Викласти в новій редакції пункт 4. Прогнозні обсяги та джерела фінансування                                                                                                                                    

(тис. гривень)

Джерела фінансування

Обсяг фінансу-вання,

тис. гривень

У тому числі за роками
2017

2018

2019 2020
1 2 3 4 5 6
районний бюджет 17548 5504 3708 4047 4409
бюджети органів місцевого самоврядування У межах видатків передбачених у відповідних бюджетах
Інші джерела 264 60 64 68 72
Усього 17812 5444 3772 4115 4481

1.3. У розділі 6. Обсяги та джерела фінансування

- абзац 2 викласти у наступній редакції:

«Орієнтований обсяг фінансування Програми з районного бюджету становить у 2017 році -  5384 тис. гривень, у 2018 році 3708тис. гривень, у 2019 році - 4047 тис. гривень, у 2020 році 4409 тис. гривень.».

1.4. У розділі 7. Завдання і заходи з виконання районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки

1)  в пункті 3 «Популяризація здорового способу життя та подолання суспільної байдужості до здоров'я населення»:

- у графі 8 положення «забезпечення підготовки і видання посібників, навчальних програм та методичних рекомендацій з питань фізичного виховання, масового спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації з метою організації навчального процесу та спортивних заходів у навчальних закладах, зокрема для дітей-інвалідів» замінити на «забезпечення підготовки і видання, придбання посібників, навчальних програм та методичних рекомендацій з питань фізичного виховання, масового спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації з метою організації навчального процесу та спортивних заходів у навчальних закладах, зокрема для дітей-інвалідів»

-  у графі 11 цифру «12» замінити на «19»;

- у графі   12 цифру «3» замінити на «10»;

відповідно, у підсумковому рядку «разом за Завданням 3»

- у графі 2 цифру «56» замінити на цифру  «63»;

- у графі 3 цифру «11» на цифру «18».

2) відповідно, у підсумковому рядку "Разом за програмою" у тому числі:

- у графі 2 цифру «17805» замінити на «17812»;

- у графі 3 цифру «5437" замінити на «5444»;

3) відповідно у пункті «районний»:

- у графі 1 цифру «17541» замінити на «17548»;

- у графі 2 цифру «5377» замінити на «5384».

ВИСТУПИЛИ: Білик В.І., голова постійної комісії, який сказав, що якщо  немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення. Поставив на голосування. Результати голосування: за - 6, проти - 0, утрималося – 0.

Рішення постійної комісії приймається.

ВИРІШИЛИ:

1) Інформацію Білика В.І., начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, «Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки» взяти до відома.

2) Проект рішення районної ради «Про внесення змін до Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки» внести на розгляд чергової сесії районної ради для затвердження.

СЛУХАЛИ 3: Про використання коштів за І квартал 2017 року, виділених з районного бюджету на Районну цільову соціальну Програму розвитку фізичної культури і спорту  на 2017-2020 роки.

Інформувала  Лавренюк Оксана Всеволодівна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації,яка сказала, що на виконання листа районної ради від 19.04.2017 №154/2.10/2-17 повідомляємо, що рішенням районної ради від 23.12.2016 №11/2 «Про районний бюджет на 2017 рік» на виконання Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2020 роки виділено 60 тис. грн..

Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації затверджено план спортивно-масових заходів за програмою  Спортивних ігор школярів.

Станом на 26 квітня 2017 року витрачено 15,6 тис.грн. на проведення Спортивних ігор школярів  району та участь у ХV Спортивних іграх школярів Волині (змагання з з волейболу (ю. та д.), гандболу, баскетболу, проведення районної спартакіади допризовної молоді та участь в обласній спартакіаді допризовної молоді в м.Володимир-Волинський.

Рішенням районної ради від 23.02.2017 №12/5 «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №11/2 «Про районний бюджет на 2017 рік» на виконання Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2020 роки виділено 50 тис. грн..

Відповідно до наказу відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації від 29.12.2016 №445 «Про затвердження календарного плану спортивно-масових заходів області на 2017 рік» з метою розвитку та популяризації видів спорту в районі видано наказ начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 01.03.2017 №48, яким затверджено спортивно-масові заходи та основні напрямки роботи на перше півріччя 2017 року.

Головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, який займається реалізацією державної політики у сфері фізичної культури та спорту райдержадміністрації, спільно із партнерськими організаціями проведено змагання з настільного тенісу,  гирьового спорту, чемпіонати району з волейболу серед чоловіків, жінок, турнір з волейболу на приз А.Литвинюка, футболу, міні-футболу.

Організовано 10 виїздів спортсменів та команд для участі в Кубку України з гирьового спорту, Чемпіонаті України з гандболу, всеукраїнських, міжобласних, обласних змаганнях, фестивалі серед ветеранів.

Станом на 24 квітня 2017 року використано 30,7 тис.грн., а саме:

- харчування спортсменів 12,0 тис.грн.;

- проїзд та транспортні витрати – 8,7 тис.грн.;

- проживання – 5,3 тис.грн.;

- придбання спортивної форми, медалей, грамот та кубків – 4,7 тис.грн.

ВИСТУПИЛИ: Білик В.І., голова постійної комісії, який сказав, що якщо  немає пропозицій, зауважень, запитань, то необхідно прийняти рішення. Поставив на голосування. Результати голосування: за - 6, проти - 0, утрималося – 0.

Рішення постійної комісії приймається.

ВИРІШИЛИ: Інформацію Лавренюк О.В.,  головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, «Про використання коштів за І квартал 2017 року, виділених з районного бюджету на Районну цільову соціальну Програму розвитку фізичної культури і спорту  на 2017-2020 роки» взяти до відома.

СЛУХАЛИ 4: Про використання коштів за І квартал 2017 року, виділених з районного бюджету Горохівській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі імені Олександра Баламута.

Інформувала Прик Галина Сергіївна, директор Горохівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Олександра Баламута, яка сказала, що на виконання листа районної ради від 19.04.2017 №155/2.13/2-17 повідомляємо, про що рішенням районної ради від 23.12.2016 №11/2 «Про районний бюджет на 2017 рік»   щодо реалізації  районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки на утримання  спортивної школи виділено 1 543 400 грн.

КЕКВ Видатки: Разом (грн.)

Використано

(грн.)

Залишок

(грн.)

2111

Оплата праці

                   

875 000 202 874 672 126
2120 Нарахування на заробітну плату     192 500 44 632 147 868
2210 Предмети, матеріали, інвентар       30 000 3 090 26 910
2240

Оплата послуг

                     

10 000 1 305,18 8 694, 82
2250

Видатки на відрядження

                    

10 000 742.43 9 257,57
2270

Оплата комунальних послуг та енергоносіїв

                  З них:  

145 900

72 822.99

73 077,01

2272

Оплата водопостачання і водовідведення

                     

-1 300

-102.75

-1 197,25

2273

Оплата електроенергії

                     

-15 600 -3 603.68 -11 996,32
2274

Оплата природного газу

-129 000 -69 116,56 -59 883,44
2282 Окремі заходи розвитку по реалізації державних програм        80 000 24 125.00 55 875,00
500 Інші видатки 200 000   200 000
  ВСЬОГО: 1543400,00 349591.60 1193808.40

             Розроблено програму заходів Горохівської КДЮСШ ім. О. Баламута

щодо реалізації районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки ( рішення Горохівської районної ради від 09.12.2016 р. № 10/10)

За  І квартал  2017 року на спортивно-масову роботу  використано  25 125 грн. , а саме:

- харчування спортсменів 14 580  грн.;

- проїзд та транспортні витрати – 5670  грн.;

- проживання – 4875  грн.;

 

Участь спортсменів КДЮСШ у змаганнях

І квартал 2017 року

 

п/п

Назва  змагань Харчу-вання

Проїзд

Прожи-вання Разом

Дата

 про-

ведення

Місце

про-

ведення

1 Обласний турнір з міні-футболу               (12+2) 420.00 _ _ 420.00

11.01.

2017 р.

смт.

Марянівка

2 Відкрита першість Івано-Франківської області з боксу                   (15+1) 1760.00 2169.25 _ 3929.25

20-22.

01.

2017 р.

м. Івано-Франківськ
3 Навчально-тренувальний збір по підготовці до Чемпіонату України з боксу                      ( 9 ) 4500.00 _ _ 4500.00 27.01.-05.02. 2017 р. м. Горохів
4 Чемпіонат України з боксу                      (9+1) 5040.00 1519.15 3514.00 10073.15

06-12.

02.

2017 р.

м. Ковель
5

Чемпіонат України з гандболу

(Парадуха Роман)

760.00 471.70 400.00 1631.70 13-19. 02. 2017 р. м. Запоріжжя
6

Змагання з боксу «Відкритий ринг» 

                                (15+2)

1020.00 - - 1020.00

11.03.

2017 р.

м. Вол.-Волинськ
7

Відкритий обласний турнір з боксу, регіональні змагання

                           (2+3+1)

1080.00 1509.9 960.00 3549.9

17-19.03.

2017 р.

м. Хмель-ницьк
                            Всього: 14580,00 5670.00 4874,00 25125,00    

 На  придбання  було використано 3090 грн. ( 4 комплекти форми для боксу, 2 гандбольні м’ячі, грамоти та медалі).

ВИСТУПИЛИ: Білик В.І., голова постійної комісії, який сказав, що якщо  немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення. Поставив на голосування. Результати голосування: за - 6, проти - 0, утрималося – 0.

Рішення постійної комісії приймається.

ВИРІШИЛИ: Інформацію Прик Г.С., директора Горохівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Олександра Баламута, «Про використання коштів за І квартал 2017 року, виділених з районного бюджету Горохівській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі імені Олександра Баламута» взяти до відома.

Голова постійної комісії                                                                            В.Білик

Секретар постійної комісії                                                                        Л.Корсун


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"