Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Протокол № 9 від 25.04.2017 року

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

25 квітня 2017 року Горохів № 9

Присутні:

Голова постійної комісії:  Шостак Аркадій Іванович

Заступник голови комісії:  Голуб Галина Гнатівна

Секретар комісії:  Форманюк Ганна Павлівна

Члени комісії:  Звонар Павло Васильович, Назаренко Олександр Вікторович.

Запрошені:

Буймиструк Олена Володимирівна, головний бухгалтер Комунального закладу „Горохівського центру первинної медико-санітарної допомоги”.                        

Коба Валерій Володимирович, головний лікар Горохівської центральної районної лікарні

Коба Наталя Степанівна, головний лікар Горохівської районної стоматологічної поліклініки

Карпук Тетяна Миколаївна, головний спеціаліст з питань опіки та піклування служби у справах дітей Горохівської райдержадміністрації

Матвєєва Любов Миколаївна, голова районної державної адміністрації

Щерблюк Тарас Васильович, голова районної ради

На засіданні комісії присутня: Янів Надія Миколаївна, головний спеціаліст загального відділу районної ради, яка здійснює організаційне, аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства соціального захисту населення.

Порядок денний:

1. Про проект рішення районної ради „Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Горохівського району за 2016 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень”.

Інформує: Матвєєва Любов Миколаївна, голова районної державної адміністрації.

2. Про хід виконання Районної програми соціального захисту дітей на 2016-2017 роки.

Інформує: Карпук Т.М., головний спеціаліст з питань опіки та піклування служби у справах дітей Горохівської райдержадміністрації.

3.Про звіт головного лікаря Горохівської центральної районної лікарні про використання коштів за І квартал 2017 року виділених з районного бюджету на фінансово-господарську діяльність установи.  

Інформує: Коба В.В., головний лікар Горохівської центральної районної лікарні.

4.Про звіт головного лікаря Комунального закладу „Горохівського центру первинної медико-санітарної допомоги” про використання коштів за І квартал 2017 року виділених з районного бюджету на фінансово-господарську діяльність установи.  

Інформує:  Буймиструк Олена Володимирівна, головний бухгалтер Комунального закладу „Горохівського центру первинної медико-санітарної допомоги”.                         

5.Про звіт головного лікаря Горохівської стоматологічної поліклініки про використання коштів за І квартал 2017 року виділених з районного бюджету на фінансово-господарську діяльність установи.  

Інформує: Коба Н.С., головний лікар Горохівської стоматологічної поліклініки.

6. Про проект рішення районної ради „Про внесення змін до Програми     соціального захисту населення Горохівського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 29.01.2015 р. № 35/5, зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням районної ради від 30.04.2015 р. № 37/16, від 10.07.2015 р. № 39/14, від 16.01.2016 р. № 3/5 та від 16.03.2016 р. № 4/15 від 24.05.2016 р. № 5/9, від 27.09.2016 р. № 9/7, від 09.12.2016 р. № 10/8.

Інформує:  Тивонюк Володимир Олександрович, заступник начальника управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації.

7. Про внесення змін до Порядку використання коштів, виділених для реалізації Програми соціального захисту населення Горохівського району на 2015-2018 роки рішенням сесії Горохівської районної ради від 25.05.2016 р. № 5/49.

Інформує:  Тивонюк Володимир Олександрович, заступник начальника управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 1. Про проект рішення районної ради „Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Горохівського району за 2016 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень”.

Матвєєва Л.М., голова районної державної адміністрації, яка сказала, що звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Горохівського району за 2016 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень розміщений на сайті Горохівської районної ради і депутати постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  можуть ознайомитися. (звіт додається).

ВИСТУПИЛИ:  Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, що якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 5, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 9/1 додається/.

СЛУХАЛИ:2. Про Про хід виконання Районної програми соціального захисту дітей на 2016-2017 роки.

Карпук Т.М., головний спеціаліст з питань опіки та піклування служби у справах дітей Горохівської райдержадміністрації, яка проінформувала, що з метою забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в районі відповідно до вимог законів України «Про охорону дитинства», «Про попередження насильства в сім’ї», «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей» в районі діє Програма щодо соціального захисту дітей на 2016- 2017 роки, схвалена розпорядженням голови райдержадміністрації 23 грудня 2015 року № 360 та затверджена рішенням сесії Горохівської районної ради від 16.03.2016 №4/7 на виконання якої проведена відповідна робота.

Станом на 20 квітня 2017 року на профілактичному обліку служби у справах дітей перебуває 126 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах. З них: 119 – це діти, які проживають у сім’ях, де батьки або особи, що їх замінюють ухиляються від виконання батьківських обов’язків (43 сім’ї), 3 дітей, які схильні до самовільного залишення місця постійного проживання (бродяжництва) (2 сім’ї), 2 дітей, які зазнали фізичного, психологічного, сексуального або економічного насилля в сім’ї (2 сім’ї), 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, які переміщені з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції (1 сім’я).

              Службою у справах дітей райдержадміністрації ведеться також облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб, які бажають взяти їх на виховання. Станом на 20 квітня 2017 року на первинному обліку перебуває 77 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (21 дитини-сироти та 56 – дітей, позбавлених батьківського піклування). З них: 44 дітей перебуває під опікою, піклуванням громадян, 8 – виховуються в дитячих будинках сімейного типу, 18 – в прийомних сім’ях, 4 перебувають в інтернатних закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та перебувають на повному державному утриманні, 3 – перебувають у будинку-дитини.

             У 2016 році на реалізацію заходів даної програми було виділено 17 000 тис. грн. для:

        

          - проведення профілактичних рейдів щодо виявлення бездоглядних та безпритульних дітей та таких, що опинились у складних життєвих обставинах – (2000 тис грн.);

           - забезпечення систематичного обстеження умов проживання дітей у функціонально неспроможних сім’ях. Ужити заходів щодо своєчасного вилучення дітей з умов, що загрожують їх життю та здоров’ю, та надання їм необхідної допомоги  – (528 тис. грн.);

           - проведення спільно з Горохівським будинком школяра загально-районного заходу «Ялинка» для дітей, які проживають в сім’ях,  в яких батьки або особи, що їх замінюють ухиляються від виконання батьківських обов’язків – (8865 тис. грн.);

            - проведення заходу до Дня захисту дітей – ( 5607  грн.);

           За ці кошти у 2016 році було обстежено 220 сімей, де батьки або особи, що їх замінюють ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Під час обстежень цієї категорії сімей з батьками та дітьми проводилась профілактична, роз’яснювальна та консультативна робота.

З метою профілактики, попередження правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, виявлення безпритульних та бездоглядних дітей, обстеження сімей, які опинились в складних життєвих обставинах службою у справах дітей проводяться профілактичні рейди. Протягом 2016 року проведено 45 рейдів, з них 12по місцях відпочинку та концентрації молоді у вечірній час та щодо виявлення фактів продажу працівниками торгівлі алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років.

За результатами обстежень до правоохоронних органів нами надіслано 13 подань щодо притягнення до адміністративної відповідальності тих батьків, які неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки, проте з 13 позитивно розглянуто лише  4.

Протягом 2016 року на облік поставлено 49 дітей, яка опинилась в складних життєвих обставинах, з них 46 – проживають в сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, 1 – зазнали фізичного, психологічного  насилля в сім’ї, 2 - дітей, позбавлених батьківського піклування, які переміщені з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції .

 Знято з обліку 19 дітей:  4 - в зв’язку з досягненням повноліття, 7 – в зв’язку з набуттям статусу дітей, позбавлених батьківського піклування,  7 – в зв’язку із зникненням підстав перебування дітей на обліку, 1 - в зв’язку із нещасним випадком (смертю).

             В загальноосвітніх закладах району проведено 5 перевірок стану виховної роботи та ефективності заходів з питань попередження правопорушень і злочинів серед учнів. Дані перевірки проводилися в таких навчальних закладах:  ЗОШ I-IIIcт. c. Підбереззя, ЗОШ I-IIIcт.  с. Шклинь, ЗОШ I-IIIcт. с. Озерці, ЗОШ I-IIIcт. с. Горішнє, ЗОШ I-IIIcт. с. Колодеже. В даних навчальних закладах право-виховна робота ведеться на належному рівні.

Також було проведено 7 перевірок виконання виконкомами рад району делегованих повноважень щодо соціального захисту дітей і запобіганню дитячій бездоглядності, роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, профілактики жорстокого поводження з дітьми, правопорушень та злочинів. Дані перевірки проводилися в таких сільських радах: міських радах. Жабченській, Колодеженській, Угринівській, Шклинській, Лобачівській сільських та  Мар’янівській, Сенкевичівській селищних радах

           В навчальних закладах району для учнів було проведено 15 лекцій-бесід на теми: «Профілактика шкідливих звичок серед неповнолітніх», «Попередження жорстокого поводження з дітьми», «Відповідальність неповнолітніх за правопорушення та злочини» та нею охоплено 803 дітей, роздано 605 тематичних пам’яток.

   Протягом 2016 року проведено заходи до Дня захисту дітей (1 червня) залучено 57 учасників та дня Святого Миколая залучено 127 дітей соціально вразливих категорій.

ВИСТУПИЛИ:  Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, що якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 5, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 9/2 додається/.

СЛУХАЛИ:2. Про звіт головного лікаря Горохівської центральної районної лікарні про використання коштів за І квартал 2017 року виділених з районного бюджету на фінансово-господарську діяльність установи.   

Коба В.В., головний лікар Горохівської центральної районної лікарні який проінформував, що станом на 1 січня 2017 року у Горохівській ЦРЛ  розгорнуто 157 стаціонарних ліжок.

Початковий бюджет на 2017 рік по закладах охорони здоров'я був затверджений в сумі 43263,3 тис. грн. із незабезпеченим фондом оплати праці 7283,3 тис. грн. (Горохівська ЦРЛ -1792,3 тис. грн.; Берестечківська районна лікарня – 301,3 тис. грн.; Стоматологічна поліклініка – 138,3 тис. грн.; Центр ПМСД – 5051,4 тис. грн.). Початковий бюджет Горохівської  ЦРЛ був затверджений в сумі 23778,7 тис. грн. ( кошти медичної субвенції – 21848,1 тис. грн., кошти місцевого бюджету – 1930,6 тис. грн.) із незабезпеченим фондом оплати праці з нарахуванням в сумі 1792,3  тис. грн. в розмірі 1,0 місячного фонду оплати праці. Для зменшення дефіциту по заробітній платі по Горохівській ЦРЛ планувалось скоротити 7,0 посад, за рахунок скорочених посад економія по заробітній платі буде становити 268,5 тис. грн. Станом на 1.04.2017 року скорочено 3,25 посади що становить економію коштів в сумі 34,9 тис. грн., відпустка без збереження заробітної плати 11,5 тис. грн., за рахунок вакантних посад 16,3 тис. грн. Протягом I кварталу Горохівська ЦРЛ  додатково одержала коштів по загальному фонду бюджету в сумі 590,2 тис. грн., з них:

-         медичної субвенції – 550,2 тис. грн. (на відшкодування коштів за інсулін)

-         кошів місцевого бюджету – 40,0 тис. грн. (придбання медикаментів для учасників АТО та членів їх сімей)

На оплату праці і соціальні виплати додатково надійшли кошти для Берестечківської районної лікарні в сумі 165,0 тис. грн. (делеговані кошти сільських рад), Центру ПМСД в сумі 500,0 тис. грн. (кошти міської ради)

        Загальний обсяг видатків за I квартал 2017 року по Горохівській ЦРЛ складає 5999,1 тис. грн., що становить 94,1 % від 6374,2 тис. грн. затверджених по кошторису.

  Видатки по медичній субвенції за I квартал  2017 року  становлять 5310,3тис. грн. з них:

- Заробітна плата 4189,2 тис. грн.

- Нарахування на оплату праці 875,2  тис. грн.

- Предмети, матеріали та обладнання 8,9 тис. грн.

- Медикаменти та перев’язувальні матеріали 105,7 тис. грн.

- Продукти харчування 53,1 тис. грн.

- Оплата послуг (крім комунальних) 57,2  тис. грн.

- Виплата пенсій 20,1 тис. грн.

- Інші поточні видатки (пеня, плата за користування надрами) 0,8 тис. грн.

  Видатки місцевого бюджету (по комунальних послугах)  за I квартал  2017 року  становлять 642,3 тис. грн. з них:

- Оплата водопостачання та водовідведення 31,9 тис. грн.

- Оплата електроенергії 289,3 тис. грн.

- Оплата природного газу 231,5 тис. грн.

- Оплата інших енергоносіїв (тріска паливна) 89,6тис. грн.

  Найбільшу питому вагу у структурі видатків займає:

-         оплата праці з нарахуваннями – 84,2 %

-         медикаменти – 2,9 %

-         продукти харчування – 2,1 %

-         оплата ком послуг – 8,1 %

-         інші видатки – 2,7 %

Видатки на оплату праці із нарахуванням профінансовані 100 %.

Що стосується комунальних послуг поліклініка та патологоанатомічне відділення Горохівської ЦРЛ опалюється природним газом. Фактично спожито по поліклініці за 3 місяці 2017 року 31850 м. куб природного газу що становить 331,5 тис. грн., по патологоанатомічному відділенні 3042 м. куб. що становить 31,5 тис. грн. Електричної енергії по закладу за 3 місяці 2017 року спожито 130960 кВТ/год що становить 308,0 тис. грн. Водовідведення 5087 м. куб. що становить 34,0 тис. грн. Стаціонарне відділення опалюється деревинною тріскою за 3 місяці 2017 року фактично використано 1423,4 м.куб. що становить 301,7 тис. грн. (1 м. куб 212,00грн.), касові видатки становлять 89,6 тис. грн. в зв’язку з тим, що тріска була закуплена в кінці 2016 року та з Підприємцем Мазін Валерій Миколайович було укладено договір на зберігання тріски та оформлено акт-прийому предачі кількістю 970,4 м. куб. для забезпечення безперебійного опалювального сезону протягом січня- лютого 2017 року та на час проведення процедури закупівлі на 2017 рік. Станом на 1.04.2017 року процедура закупівлі  «Відкриті торги» на закупівлю тріски паливної триває.

  За I квартал 2017 року надійшло позабюджетних коштів в сумі 89,7  тис. грн. з них:

від платних послуг 83,6 тис. грн., в тому числі від:

-         основної діяльності 72,1 тис. грн.

-         орендної плати 11,5 тис. грн.

-         благодійної допомоги  6,1 тис. грн. (в т.ч продукти харчування 1,8 тис. грн.), благодійна допомога надійшла від Червоного хреста для неврологічного відділення кушетка та столик маніпуляційний.

       

          Фінансування на 1 ліжкодень за I квартал 2017 року – 372,15 грн. при плані 477,0 грн.

  Вартість 1 ліжкодня по медикаментах становить 15,92 грн. при плані 11,53   грн.,  для інвалідів ВВВ – 22,40 грн. при плані 65,00 грн. (Постанова №34 від 27.01.2016 року Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в закладах охорони здоров’я для ВВВ 65,00 грн.).

           Вартість 1 ліжкодня по медикаментах за рахунок позабюджетних коштів – 8,51грн.

           Вартість 1 ліжкодня по продуктах харчування становить 5,46 грн. при плані 8,70 грн., для інвалідів ВВВ – 44,49грн при плані 55,00 грн. (Постанова №34 від 27.01.2016 року  Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в закладах охорони здоров’я для ВВВ 55,00 грн.).

Вартість  1 ліжкодня за рахунок позабюджетних коштів – 1,49грн.

          У штатному розписі Горохівської ЦРЛ затверджено 354,5 штатних посад, з них:

          лікарів –                                               72,0 посад

          середнього медичного персоналу –  157,5 посад

          молодшого медичного персоналу –  67,0 посад

          спеціалістів –                                       19,5 посад

          іншого обслуговуючого персоналу – 38,5 посад

          Середня заробітна плата на одного працюючого в місяць становить 4181,00 грн., в т. ч.

            лікаря –                                                 5918,00 грн.

            середнього медичного персоналу –   3930,00 грн.

            молодшого медичного персоналу –   3364,00 грн.

            спеціаліста –                                         3534,00 грн.

            іншого обслуговуючого персоналу – 3289,00 грн.

 При Горохівській ЦРЛ існує Благодійна організація «Муніципальна лікарняна каса». За 3 місяці 2017 року надійшло 192,1тис. грн. ( 174,2 тис. грн. від жителів Горохівського району, 17,9 тис. грн.- від жителів  інших районів).

   Зібрані кошти використовуються для забезпечення потреб відділень Горохівської ЦРЛ. Видатки за I квартал 2017 року по Муніципальній лікарняні касі становлять -150,1 тис.грн., а саме:

-         господарські товари 17,1 тис. грн. (двері, замки, будматеріали, спускові системи)

-         медикаменти 94,0 тис. грн. (одноразова білизна 64,9 тис. грн., реактиви 15,0 тис .грн., дезззасоби 8,8 тис. грн., медінструментарій 4,2 тис. грн., рулони поліамідні 1,1 тис. грн,)

-         бланки 9,8 тис. грн.

-         канцтовари 2,6  тис. грн.

-         миючі засоби 9,0 тис. грн.

-         автозапчастини  2,2 тис. грн.

-         послуги 1,3 тис. грн.

-         комунальні платежі 0,2 тис. грн.

-         меблі та обладнання  2,2 тис. грн.

-         заробітна плата з нарахуваннями 11,7 тис. грн.

Централізовані кошти, які поступили в Горохівську ЦРЛ за I квартал 2017 року (медикаменти хворим жителям району видаються безкоштовно):

-         цукровий діабет – 143926,64грн.,

-         туберкульоз 24380,58 грн.,

-         муковізцидоз 47462,24 грн.,

-         центр СНІД 102,61грн.,

-         інші медикаменти 14698,35грн.,

(нанізм, онкологія дітей)

Всього на загальну суму 230570,42 грн.

ВИСТУПИЛИ:  Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 5, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0                                    

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 9/3 додається/.

СЛУХАЛИ: 4.Про звіт головного лікаря Комунального закладу „Горохівського центру первинної медико-санітарної допомоги” про використання коштів за І квартал 2017 року виділених з районного бюджету на фінансово-господарську діяльність установи.

Майко Г.Ф. проінформувала, що у  І кварталі 2017 року видатки здійснювались в основному на виплату заробітної плати з нарахуваннями, та оплати енергоносіїв. Зокрема для виплати заробітної плати витрачено - 2335659 грн., нарахування на заробітну плату - 526572,65 грн. Заробітна плата виплачувалась вчасно, двічі у місяць , заборгованості станом на 01.04.2017року немає.

Для постійного та ефективного функціонування установ центру закуповувались паливно-мастильні матеріали – 18193,00 грн. закупівлю провели через систему електронних торгів, внаслідок чого вдалось закупити паливо за ціною меншою на 2,40 грн. за 1літр , ніж зараз діюча на заправках району. Придбано канцелярські товари та бланкова продукція ( бланки лікарських  рецептів, бланки квартальної звітності) – 3815,20 грн. У закладі проводиться робота по підключенню до мережі Інтернет амбулаторій району, 5 амбулаторій приєднано придбано матеріалів - 1120,00 грн.

       На придбання медикаментів для надання невідкладної допомоги заплановано коштів у сумі більше 200 тисяч грн.., згідно закону про публічні закупівлі оголошено процедуру відкритих торгів результати будуть відомі до кінця місяця. Закуплено реактиви для проведення лабораторних досліджень - 476,68 грн.

    Проведено роботи по заміру опору ізоляції – 3927,73 грн. (кошти виділено з районного бюджету), оплата телекомунікаційних послуг-11074,32 грн. , вивезення сміття,обслуговування комп’ютерних програм,заправка картриджів – 7010,94 грн.

     У 2017 році згідно кошторисного призначення передбачено кошти для придбання харчових добавок для хворого на фенілкетонурію, за відповідний період придбано спеціального продукту на суму-37222,20 грн. Частково укладено пряму угоду , та проведено закупівлю в системі електронних торгів. Щорічно у бюджеті передбачені кошти для оплати рецептів пільгової категорії осіб (інваліди ВВв, учасники бойових дій та особи прирівняні по пільгах), витрачено  – 25992,24 грн.

Майже 7% у структурі видатків закладу займають витрати на оплату енергоносіїв. За І квартал витрачено на оплату :

- теплопостачання - 23358,00 грн.

- водопостачання -1566,21 грн.

- електроенергія – 34759,40 грн.

- природний газ – 475829,75 грн.

    У зв’язку з реформуванням системи охорони здоров’я , оптимізацією мережі закладів планувалося закриття ФАПів з малою чисельністю населення, та за співпраці сільських рад із центром налагоджена робота по виділенню коштів із бюджетів рад для утримання таких закладів загалом 10 ФАПів.

   Завершено роботи по ремонту в АЗПСМ с. Звиняче  - 39205,00 грн. (кошти с/ ради Звиняче).

   Розпочато роботи по капітальному ремонту приміщення ФАПу в с. Бережанка ,виділено з бюджету ради – 51813,00 грн. з бюджету району – 120000,00грн. Закупівля проведена через систему електронних торгів, що дало змогу здешевити вартість робіт на 55000,00 грн.

Аналіз використання коштів по КЗ «Горохівський районний центр ПМСД» станом на 01.04.2017 року

2017 рік (загальний фонд)

 

2017 рік (спеціальний фонд)

 

2016 рік Спеціальний фонд 
    грн    
2111 Заробітна плата   2335659,05     1748500   
разом   2335659,05     1748500   
2120 нарахування на заробітну плату   526572,65    

409139

 

  
разом   526572,65     409139   
2210 предмети,матеріали Паливно-мастильні 18193   2210 предмети,матеріали 9995  
Підписка журналу 1200      
канцтовари 2500      
Бланки документів 1315,20 1361,28    
Матеріали для проведення інтернету 1120      
разом   24328,20 1361,28      
2220 Медикаменти та перев’язувальні матеріали реактиви 476,68     848,00  
разом   476,68     848,00  
2240 оплата послуг

Вивезення

сміття

590,94   2240 оплата послуг 486,78  
Телекомунікаційні послуги 11074,32   2893,69  
Заправка катриджів 990      
Обслуговування програм 4130   1070  
Оплата навчання(публічні закупівлі 1300      
  Замір опору ізоляції 3927,73        
разом   22012,99     12194,21  
2230 продукти харчування Харчові добавки для хворого на фенілкетонурію 37222,20        
разом   37222,20        
2700 соціальне забезпечення Пільгові медикаменти (інваліди ВВв.онкохворі) 25992,24   2700 соціальне забезпечення 12635,68  
разом   25992,24     12635,68  
2800 інші поточні видатки            
пеня 31,30     123,15  
разом   31,30     123,15  
2271 Оплата теплопостачання   23358,00     23200,00  
разом   23358,00     23200,00  

 

2272 Оплата водопостачання

  1566,21     1837,91  

разом

2273 Оплата електроенергії

 

1566,21

34759,40

   

1837,91

24624,20

 
разом   34759,40     24624,20  
2274 оплата природного газу   475829,75     334622,28  
разом   475829,75     334622,28  
             
  Всього видатків за І квартал   3507808,67 1361,28   2577719,43  

  

ВИСТУПИЛИ:  Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 5, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0                                     

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 9/4 додається/.

СЛУХАЛИ:5. Про звіт головного лікаря Горохівської стоматологічної поліклініки про використання коштів за І квартал 2017 року виділених з районного бюджету на фінансово-господарську діяльність установи.  

 Інформує: Коба Н.С., головний лікар Горохівської стоматологічної поліклініки.                        

    Рішенням сесії районної ради № 12/5 від 23.02.2017 «Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 23.12.2016 № 11/2 «Про районний бюджет на 2017 рік» та на виконання районної програми підтримки демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей на 2016-2018 роки було виділено кошти в сумі 50000,00

Станом на 01.04.2017 лікарями зубопротезної лабораторії запротезовано:

*Кривіцька Є.Д  (с.Перемиль;член сім’ї учасника АТО) на суму-3561,60

*Поліщук В.М (с.Квасів; учасник АТО) на суму 4373,15

*Мельничук Р.А (с.Галичани; член сім’ї учасника АТО) на суму-410,40

ВСЬОГО: 3 чол. на суму 8345,15

Також в роботі станом на 01.04.2017 року:

*Дмитрук С.І (с.Галичани; учасник АТО) на суму 1627,15

*Нечипорук А.Є (с.Холонів;учасника АТО) на суму 6141,15

*Прогонюк В.М (с.Сільце; учасник АТО) на суму 5386,67

*Кондратюк О.Є(с.Підбереззя;учасник АТО) на суму 6391,10

*Ковальчук А.П (с.Бистровиця; учасник АТО) на суму 1370,20

*Одолінський В.В(с.Ощів;учасник АТО) на суму 3585,05

*Загоруйко В.Л (с.Терешківці; учасник АТО) на суму 2929,50

*Бацмай А.В (м.Горохів; учасник АТО) на суму 4089,40

*Бусько В.М (с.Іваномисль;член сім’ї учасника АТО) на суму 3398,70

*Янсевич І.В (с.Кутрів ;член сім’ї учасника АТО)на суму 2777,95

Всього в роботі: 10 чол на суму 37696,87

Крім цього на черзі на пільгове зубопротезування стоїть ще 28 учасника АТО та24 чол. члени їх сімей.

ВИСТУПИЛИ: Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 5, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0                                          

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 9/5 додається/.

СЛУХАЛИ: 6. Про проект рішення районної ради „Про внесення змін до Програми     соціального захисту населення Горохівського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 29.01.2015 р. № 35/5, зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням районної ради від 30.04.2015 р. № 37/16, від 10.07.2015 р. № 39/14, від 16.01.2016 р. № 3/5 та від 16.03.2016 р. № 4/15 від 24.05.2016 р. № 5/9, від 27.09.2016 р. № 9/7, від 09.12.2016 р. № 10/8.

  Тивонюк Володимир Олександрович, заступник начальника управління     соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації, проінформував, що управління соціального захисту населення Горохівської РДА  виносить на розгляд комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населеннядля затвердження змін  до Програми соціальногозахисту населення Горохівського району на2015-2018 роки, зі змінами та доповненнями від30.04.2015 № 37/16, від 10.07.2015 № 39/14, від 16.01.2016 № 3/5 та від 16.03.2016 № 4/15,від 24.05.2016 № 5/9,від 27.09.2016 № 9/7,від 09.12.2016 №10/8, 24.02.2017№ 12/11. Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” .

В п.2 пп.3  надання одноразової грошової  допомоги  ветеранам ОУН-УПА  графи 8 передбачити  25,0тис. грн.

      У зв’язку  з тим що в ЗУ «Про Державний бюджет на 2017 рік» не передбачені кошти для фінансування витрат перевізникам автомобільним транспортом окремим пільговим категоріям громадян, виникла необхідність фінансування даної статті витрат місцевого бюджету. Тому на розгляд комісії виноситьсяться питання  внесення змін до даної програми.

У розділі VII «Завдання та заходи програми «Програми соціального захисту населення Горохівського на період 2015-2018 років»зі змінами та доповненнями від30.04.2015 № 37/16, від 10.07.2015 № 39/14, від 16.01.2016 № 3/5 та від 16.03.2016 № 4/15, від 24.05.2016 № 5/9. від 27.09.2016 №9/7, від 09.12.2016 №10/8, 24.02.2017№ 12/11, доповнити п. 8 пп.1 “Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян  ” передбачити  кошти в сумі 300,0 тис.грн.  на 2017 рік.

ВИСТУПИЛИ:  Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 5, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0                                    

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 9/6 додається/.

СЛУХАЛИ: 7. Про внесення змін до Порядку використання коштів, виділених для реалізації Програми соціального захисту населення Горохівського району на 2015-2018 роки рішенням сесії Горохівської районної ради від 25.05.2016 р. № 5/49.

Тивонюк Володимир Олександрович, заступник начальника управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації, який повідомив про внесення змін до Порядку використання коштів, виділених для реалізації Програми соціального захисту населення Горохівського району на 2015-2018 роки рішенням сесії Горохівської районної ради  від 25.05.2016 № 5/49, доповнити пунктом

2.13, кошти, що виділяються на окремі пільгові категорії громадян, які мають право на пільговий проїзд у приміському автомобільному транспорті перераховуються перевізникам згідно

- укладених договорів про пільгове перевезення громадян;

-визначення коефіцієнта співвідношення кількості безплатних і платних пасажирів на приміських маршрутах району.

ВИСТУПИЛИ:  Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 5, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0                                    

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 9/7 додається/.

 

Голова постійної комісії                                                                     А.І. Шостак

 

Секретар постійної комісії                                                                 Г.П.Форманюк

                                                                                 


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"