11 вересень 2020

Про нагородження Почесними грамотами районної ради № 46-р

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 11 вересня 2020 року м.Горохів № 46-р

Про нагородження Почесними

грамотами  районної ради

 

За  особистий внесок у виховання здорової нації , популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури та спорту нагородити Почесною грамотою районної ради  :

- АРТИКОВА Набіжана Анваровича, тренера- викладача з боксу Горохівської комплексної ДЮСШ імені Олександра Баламута;

- ФІЛІНА Дмитра Миколайовича, тренера-викладача з футболу боксу Горохівської комплексної ДЮСШ імені Олександра Баламута.

 

Голова районної ради                                            Т.Щерблюк

 

Голдованська 21846

Читать далее

Про призначення Коринецької Л.М. виконуючої обов’язки директора загальноосвітньої школи І ступеня с.Волиця-Лобачівська Горохівського району Волинської області № 45-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 11 вересня 2020 року м.Горохів № 45-р

Про призначення Коринецької Л.М. виконуючої обов’язки директора

загальноосвітньої школи І ступеня с.Волиця-Лобачівська

Горохівського району Волинської області

 

Відповідно статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи частину 5 Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Горохівського району, затвердженого рішенням районної ради від 21.12.2018 №28/13 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти  Горохівського району та типового контракту з керівником  комунального закладу загальної середньої освіти», рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю від 10.09.2020 № 28/1, у зв’язку із звільненням директора загальноосвітньої школи І ступеня с.Волиця-Лобачівська Горохівського району Волинської області Олійник Ганни Степанівни:

 

1. Призначити виконуючим обов’язки директора загальноосвітньої школи І ступеня с.Волиця-Лобачівська Горохівського району Волинської області (до призначення керівника закладу за результатами конкурсу) з 11 вересня 2020 року Коринецьку Лесю Миколаївну, вчителя загальноосвітньої школи І ступеня с.Волиця-Лобачівська Горохівського району Волинської області.

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю.

 

Голова районної ради                                                          Т.Щерблюк

 

Якимчук 40101

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"