10 вересень 2020

Про заборону роботи гральних закладів на території Горохівського району

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

10 вересня 2020 року м.Горохів № 38/14

Про заборону роботи гральних закладів

на території Горохівського району

 

Відповідно до ст. 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19, 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою захисту моральності та здоров'я жителів Горохівського району, недопущення використання власності на шкоду людині і суспільству, враховуючи рішення президії районної ради від 08.09.2020№ 29/2, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Заборонити створення та функціонування будь-яких гральних закладів (казино, залів гральних автоматів, букмекерських пунктів та інших закладів, призначених для проведення азартних ігор) на території Горохівського району.

 

2. Рекомендувати Волинській обласній раді, органам місцевого самоврядування Волинської області розглянути та підтримати рішення Горохівської районної ради.

 

3. Рекомендувати Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України повернутися до розгляду означеного питання та заборонити гральний бізнес на території України.

 

4. Виконавчим органам Горохівської районної та сільських, селищних, міських рад утриматись від надання погоджень та дозволів, а також від будь-якого іншого сприяння відкриттю та функціонуванню гральних закладів на території Горохівського району.

 

5. Дане рішення надіслати до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, керівників депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України дев’ятого скликання, народних депутатів України, обраних від Волинської області, Волинській обласній раді, міським та районним радам Волинської області.

 

6. Оприлюднити дане рішення на сайті Горохівської районної ради та в газеті «Горохівський вісник».

 

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                          Т.Щерблюк

 

Пащук В.І. 0672659770

Читать далее

Про розподіл орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

10 вересня 2020 року м.Горохів № 38/12

Про розподіл орендної плати

за користування майном спільної

власності територіальних громад

сіл, селищ і міст району  

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 5 статті 17 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», на виконання статей 133.4.1, 133.4.2. Податкового кодексу України, з метою забезпечення правового регулювання орендних відносин та створення механізму розподілу плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, з метою  збереження статусу неприбутковості, враховуючи клопотання КНП «Горохівський РЦПМСД» від 20.08.2020 №867/2-01-15.20 та рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва від 08.09.2020 № 40/7, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Визначити, що орендна плата за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, орендодавцем якого є комунальне некомерційне підприємство «Горохівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», яке має статус неприбуткового, не підлягає розподіленню, спрямовується балансоутримувачу майна і використовується виключно на фінансування видатків на утримання КНП «Горохівський РЦПМСД», реалізації мети та напрямків діяльності, визначених Статутом.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Голова районної ради                                                            Т.Щерблюк

 

Майко 21092

Читать далее

Про затвердження проєктів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів с.Зелене і с.Смолява Смолявської сільської ради Горохівського району Волинської області

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

10 вересня 2020 року м.Горохів № 38/11

Про затвердження проєктів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів с.Зелене і

с.Смолява Смолявської сільської ради Горохівського району Волинської області

 

Відповідно до статей 10, 186 Земельного Кодексу України, статей 17, 46 Закону України «Про землеустрій», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проєкти землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів с. Зелене і с. Смолява  Смолявської сільської ради Горохівського району Волинської області,враховуючи рішення президії районної ради від 08.09.2020 № 29/2,  районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проєкти землеустрою щодо встановлення та зміни меж населених пунктів:

- с. Зелене Смолявської сільської ради Горохівського району Волинської області, загальною площею 384,65 га;

- с.Смолява Смолявської сільської ради Горохівського району Волинської області, загальною площею 812,37 га.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин,екології, раціонального використання природних ресурсів  та надзвичайних ситуацій .

 

Голова районної ради                                                     Т.Щерблюк

 

Столярчук 45761

Читать далее

Про погодження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

10 вересня 2020 року м.Горохів № 38/10

Про погодження проектів землеустрою

щодо встановлення (зміни) меж населених

пунктів  

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 46 Закону України «Про землеустрій», статей 10, 173, 174 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання  Жабченської   сільської ради  від 27.07.2020 № 200/02-09/2-20, клопотання Мервинської сільської ради від 21.08.2020 № 315 ,враховуючи рішення президії районної ради від  08.09.2020 № 29/2, районна рада ВИРІШИЛА:

 

Погодити проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів:

 

-  с.Жабче, загальною площею після внесення змін 392,4900 га і с.Сергіївка, загальною площею після внесення змін 97,9561 га Жабченської сільської ради Горохівського району Волинської області.

 

- с.Буркачі, загальною площею після внесених змін 239.0164 га, с.Диковини, загальною площею після внесених змін 351,5231 га та с.Кутрів,загальною площею після внесених змін 206.5918 га  Мервинської сільської ради Горохівського району Волинської області.

 

Голова районної ради                                                      Т.Щерблюк         

 

Лись 21596

 

Читать далее

Про надання згоди на закриття бібліотек-філій Горохівської централізованої бібліотечної системи

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

10 вересня 2020 року м.Горохів № 38/9

Про надання згоди на закриття бібліотек-філій

Горохівської  централізованої бібліотечної системи

 

Відповідно статті 51 Бюджетного Кодексу України, пункту 29 частини 1 статті 43, пункту 4 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу»  (із змінами та доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року №72  «Державні соціальні нормативи забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні», у зв’язку з обмеженим фінансуванням у 2020 році на утримання штатних працівників, враховуючи клопотання Горохівської централізованої бібліотечної системи від 11 серпня 2020 року №14, рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально – економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва від 08.09.2020 № 40/2, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1.Надати згоду на закриття бібліотек-філій Горохівської централізованої бібліотечної системи в селах Стрільче, Скригове, Жабче, Ватин, Зелене, Цегів, Губин, Бужани з 1 вересня 2020 року.

 

2. З метою забезпечення обслуговування читачів, директору Горохівської централізованої бібліотечної системи Єлісєєвій О.В. забезпечити відкриття пунктів видачі літератури у вищеназваних населених пунктах.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально – економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Голова районної ради                                                    Т.В. Щерблюк

 

Єлісєєва  2 17 50 

Читать далее

Про створення комунальної установи Центр професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської районної ради Волинської області

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

10 вересня 2020 року м.Горохів № 38/8

Про створення  комунальної установи

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Горохівської районної ради Волинської

області 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», постанови Кабінету Міністрів України від  29.07.2020 № 672 «Деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників», враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю від 02.09.2020 № 27/1, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Створити комунальну установу Центр професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської районної ради Волинської області.

 

2. Затвердити:

-  положення комунальної установи Центр професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської районної ради Волинської області (додається);

 

-  штатний розпис комунальної установи Центр професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської районної ради Волинської області (додається);

 

-  графік роботи комунальної установи Центр професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської районної ради Волинської області (додається);

 

3. Відділу освіти, культури, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації:

 3.1.Здійснити заходи щодо державної реєстрації  комунальної установи Центр професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської районної ради Волинської області та його Положення.

3.2. Розробити  порядок проведення конкурсу    призначення  директора Центр професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської районної ради Волинської області та надати на затвердження голові районної ради.

 

4. Передати під потреби  Центру професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської районної ради Волинської області частину приміщення  відділу освіти, культури, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації, вул. Шевченка, 15, площею90 кв. м.

 

5. Визначити відділ освіти, культури, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації уповноваженим органом управління комунальної установи  Центр професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської районної ради Волинської області.

 

6. Призначити на період  проведення конкурсу  виконуючого обов’язки директора комунальної  установи  Центр професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської районної ради Волинської області Вітинську Олесю Феофілівну. Рекомендувати в.о. директора комунальної  установи  Центр професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської районної ради Волинської області Вітинській О.Ф. забезпечити роботу Центру шляхом тимчасового залучення спеціалістів до проведення конкурсу на заміщення вакантних посад.

 

7. Управлінню фінансів районної  державної адміністрації щорічно передбачати фінансування  видатків на утримання  комунальної установи Центр професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської районної ради Волинської області.

 

8. Визначити, що комунальна установа Центр професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської районної ради Волинської області є правонаступником всіх майнових і немайнових прав методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації.

 

9. Контроль за виконанням  даного рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю.

 

Голова районної ради                                                                  Т.Щерблюк        

Білик 21193

 

Завантажити додатки

Читать далее

Про звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Горохівський районний центр первинної медико - санітарної допомоги» про роботу медичного закладу за І півріччя 2020 року

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

10 вересня 2020 року м.Горохів № 38/7

Про звіт головного лікаря комунального некомерційного

підприємства  «Горохівський  районний центр первинної  

медико - санітарної допомоги» про роботу

медичного закладу за І півріччя 2020 року

 

Відповідно до статті 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення  постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва від  08.09.2020  № 40/6, районна рада вирішила:

 

Звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Горохівський районний центр первинної  медико – санітарної допомоги» Г.Майко  про роботу  медичного закладу за І півріччя 2020 року взяти до відома (додається). 

 

Голова районної ради                                                       Т. Щерблюк   

 

Голованська 21846

Читать далее

Про звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства Берестечківська районна лікарня № 2 Горохівської районної ради Волинської області про роботу медичного закладу за І півріччя 2020 року

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

10 вересня 2020 року м.Горохів № 38/6

Про звіт головного лікаря комунального некомерційного

підприємства Берестечківська  районна лікарня № 2

Горохівської районної ради Волинської області про роботу

медичного закладу за І півріччя 2020 року

 

Відповідно до статті 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , враховуючи рішення  постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва від 08.09.2020  № 40/3,  районна рада вирішила:

 

Звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства Берестечківська районна лікарня № 2 Горохівської районної ради Волинської області П.Звонара про роботу  медичного закладу за І півріччя 2020 року взяти до відома (додається). 

 

Голова районної ради                                                            Т. Щерблюк   

 

Голдованська 21846

Читать далее

Про звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області» про роботу медичного закладу за І півріччя 2020 року

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

10 вересня 2020 року м.Горохів № 38/5

Про звіт головного лікаря комунального некомерційного

підприємства  «Горохівська центральна  районна лікарня

Горохівської районної ради Волинської області» про роботу

медичного закладу за І півріччя 2020 року

       Відповідно до статті 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , враховуючи рішення  постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва від  08.09.2020  № 40/4  , районна рада вирішила:

       Звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області» В. Коби про роботу  медичного закладу за І півріччя 2020 року взяти до відома (додається). 

Голова районної ради                                                                           Т. Щерблюк   

Голдованська 21846

Читать далее

Про звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області» про роботу медичного закладу за І півріччя 2020 року

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

10 вересня 2020 року м.Горохів № 38/5

Про звіт головного лікаря комунального некомерційного

підприємства  «Горохівська центральна  районна лікарня

Горохівської районної ради Волинської області» про роботу

медичного закладу за І півріччя 2020 року

 

Відповідно до статті 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , враховуючи рішення  постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва від  08.09.2020  № 40/4  , районна рада вирішила:

 

Звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області» В. Коби про роботу  медичного закладу за І півріччя 2020 року взяти до відома (додається). 

 

Голова районної ради                                                     Т. Щерблюк   

 

Голдованська 21846

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"