липень 2020

09 липень 2020

Відбулося засідання конкурсної комісії

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

IMG 1c69bbaae83d96169661f636a16520c2 V

 

Сьогодні, 09 липня 2020 року, в сесійному залі районної ради відбулося засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт.Мар’янівка Горохівського району Волинської області.

Читать далее

03 липень 2020

Про зняття з контролю рішень районної ради

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

03 липня 2020 року м.Горохів № 37/13

Про зняття з контролю

рішень районної ради

 

Відповідно до   ст. 43, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  в зв’язку із закінченням терміну дії та, враховуючи рішення президії районної ради від 01.07.2020 № 28/2, районна рада ВИРІШИЛА:

 

Зняти з контролю рішення районної ради про затвердження програм, термін дії яких закінчився у 2019 році :

 

- від  27.11.2018 № 27/20 «Про програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат,здійснення представницьких та інших заходів у Горохівському районі на 2019 рік та порядок використання коштів »;

 

- від 27.11.2018 № 27/21  «Про Програму висвітлення діяльності Горохівської районної ради в засобах масової інформації на 2019 рік»;

 

- від  27.11.2018 № 27/22 «Про районну Програму висвітлення діяльності органів державної  виконавчої влади в районі засобами масової інформації на 2019 рік »;

 

- від 27.11.2019 3 27/ 24 «Про Програму розвитку КНП «Горохівський РЦ ПМСД на 2018-2019 роки»;

 

- від 27.11.2018 № 27/26 «Про Районну Програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України , Національної Гвардії України та інших формувань на 2019 рік»;

 

- від 27.11.2018 № 27/32 «Про затвердження Програми розвитку КЗ «Горохівська районна стоматологічна поліклініка на 2019 рік»;

 

- від 21.12.2018 № 28/9 «Про Програму фінансового забезпечення реалізації Горохівською районною державною адміністрацією делегованих районною радою на 2019 рік»;

 

- від 21.12.2018  № 28/10 «Про затвердження Програми розвитку КНП Берестечківська районна лікарня № 2 Горохівської районної ради  Волинської області на 2018- 2019 роки;

 

- від 21.12.2018 № 28/11 « Про затвердження районної Програми фінансової підтримки КНП «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області» на 21018-2019 роки»;

 

- від 07.05.2019 № 30/11 «Про Програму забезпечення виконання депутатських повноважень депутатами районної ради на 2019 рік».

 

Голова районної ради                                                   Т.Щерблюк

 

Лись 21846

Читать далее

Про розпорядження голови районної ради та заступника голови районної ради, видані в міжсесійний період

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

03 липня 2020 року м.Горохів № 37/12

Про розпорядження голови районної ради

та заступника голови районної ради,

видані в міжсесійний період

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада ВИРІШИЛА:

 

Затвердити розпорядження голови районної ради та заступника голови районної ради, видані в міжсесійний період:

- від  07.04.2020  № 16-р  «Про  попередження про зміну істотних умов праці керівників загальноосвітніх шкіл Горохівського району» (додається);

- від 24.04.2020 № 18-р «Про надання згоди на проведення будівельних робіт (капітального ремонту) Сенкевичівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини» (додається);

- від 22.06.2020 № 31-р «Про звільнення від плати за користування майном на період карантину (додається);

- від 30.06.2020 № 32-р «Про укладання контрактів з керівниками закладів загальної середньої освіти» (додається).

 

Голова районної ради                                                       Т.Щерблюк         

 

Лись 21846

Завантажити додатки

Читать далее

Про підтримку звернення депутатів Ковельської районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Степана Івахіва, щодо фінансування дошкільних навчальних закладів, які знаходяться в сі

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

03 липня 2020 року м.Горохів № 37/11

Про підтримку звернення депутатів 

Ковельської районної ради Волинської області

до Верховної Ради України,

Кабінету Міністрів України, народного

депутата України Степана Івахіва, щодо

фінансування дошкільних навчальних

закладів, які знаходяться в сільській місцевості,

за рахунок коштів державного бюджету

 

Відповідно до ст.43, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рішення президії районної ради від 01.07.2020 № 28/2 та пропозиції депутатів Горохівської районної ради, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Підтримати звернення депутатів Ковельської районної ради Волинської області до Верховної Ради України,  Кабінету Міністрів України, народного депутата України Степана Івахіва, щодо фінансування дошкільних навчальних закладів, які знаходяться в сільській місцевості, за рахунок коштів державного бюджету  (додається).

               

2. Виконавчому апарату районної ради направити це рішення до Верховної Ради України,  Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Степана Івахіва, Вячеслава Рубльова, Ігоря Палиці, Ігоря Гузя, Ірини Констанкевич, Валерія Стернійчука.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Голова районної ради                                                           Т.Щерблюк

 

Лись 21596

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

  Ковельської районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Степана Івахіва, щодо фінансування дошкільних навчальних закладів, які знаходяться в сільській місцевості за рахунок коштів державного бюджету.

 

Ми, депутати  Ковельської районної ради, стурбовані ситуацією, яка склалась в районі з фінансуванням дошкільних навчальних закладів які знаходяться в сільській місцевості.

 

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 14.11.2019 р. № 293-IX у 2020 році  із бюджетів сіл, селищ, міст районного значення здійснюються видатки на освіту в частині утримання закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів (відділень, груп) початкових шкіл.

 

Відповідно до  Закону України "Про дошкільну освіту", забезпечення реалізації державної політики у сфері дошкільної освіти на відповідній території, контроль за додержанням вимог законів та інших нормативно-правових актів, створення умов для одержання дітьми дошкільної освіти, організація наукового, програмно-методичного, кадрового, матеріального забезпечення діяльності педагогічних працівників у сфері дошкільної освіти належить до компетенції місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

 

Утримання та розвиток матеріально-технічної бази закладів дошкільної освіти здійснюється за рахунок коштів засновника (засновників) цих закладів.

 

Хоча  на законодавчому рівні забезпечено повну самостійність місцевих бюджетів, у тому числі шляхом збільшення дохідних джерел їх формування та розширення прав органів місцевого самоврядування, як в частині адміністрування податків і зборів, так і в частині визначення напрямів використання бюджетних коштів, однак реалізація зазначеного не забезпечує фінансовим ресурсом належного функціонування бюджетних установ, в тому числі закладів дошкільної освіти.

 

За положеннями статті 53 Конституції України право на освіту  гарантовано кожному, держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

 

Необхідно   зазначити,   що  доступність  дошкільної  освіти  є гарантією  права  кожного  на  здобуття  такої  освіти, якому кореспондує обов'язок держави забезпечити реалізацію цього права.       

 

В рішенні Конституційного Суду України № 5-рп/2004 від 04.03.2004 року наголошується, що хоча прийом дітей у дошкільні навчальні заклади проводиться за бажанням батьків або осіб,  які їх замінюють, це  не  звільняє державу від зобов'язання забезпечити обов'язкову початкову освіту, оскільки  міжнародні акти гарантують права дітей на дошкільну освіту.

 

З метою забезпечення охоплення дітей дошкільною освітою в Ковельському районі функціонує 1 навчально-виховний комплекс, 12 закладів дошкільної освіти,  6 груп короткотривалого перебування,  11 підготовчих груп на базі закладів освіти, утримання яких повністю здійснюється за рахунок власних доходів місцевих бюджетів: районного,  сільських, селищних рад району, обсяг яких є недостатнім.

 

Хоча дитячі дошкільні заклади є закладами освіти, вони виведені з освітньої субвенції та передані  на місцевий бюджет. Не дивлячись на прийняті державою директиви  з метою 70% охоплення дітей дошкільного віку дошкільною освітою та 100% охоплення 5-річок цією освітою, з метою підготовки до школи, коштів на утримання садочків катастрофічно не вистачає, а сама держава самоусунулась від вирішення цього питання.

 

Задекларовані державою освітні гарантії поступово перекладаються на бюджети громад, а це в свою чергу призводить до порушення основних принципів децентралізації. Відсутність коштів призводить до створення соціальної напруги.

 

Зважаючи на вищевикладене та з метою запобігання зростання соціальної напруги серед населення, через можливе зменшення груп дітей в закладах дошкільної освіти чи навіть їх закриття просимо передбачити на 2021 рік в Державному бюджеті України  кошти на оплату праці працівників закладів дошкільної освіти.

                                                                                                       УХВАЛЕНО

                                                                               рішенням районної ради

                                                                                       від 29 травня 2020  року № 34/11-2

Читать далее

Про звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань, народного депутат

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

03 липня 2020 року м.Горохів № 37/10

Про звернення депутатів Горохівської районної ради

Волинської області до Президента України, 

Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України,

Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань,

народного депутата України Вячеслава Рубльова щодо перегляду

Прогнозного енергетичного балансу України та зловживань у цій сфері

 

Відповідно до ст.43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19, 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою забезпечення соціального захисту громадян, недопущення загострення суспільної напруги серед населення Горохівського району, дотримання Конституції України, основних принципів державного регулювання цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, враховуючи рішення президії районної ради від 01.07.2020 № 28/2, районна рада  ВИРІШИЛА:

 

1. Схвалити звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України,  Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань, народного депутата України Вячеслава Рубльова щодо перегляду енергетичного балансу України та зловживань у цій сфері (додається).

 

2. Надіслати це звернення Президенту України, Верховній Раді України, Раді національної безпеки і оборони України, Національному антикорупційному бюро України, Державному бюро розслідувань, народному депутату України Вячеславу Рубльову, Волинській обласній раді та районним радам Волинської області.

 

3. Оприлюднити дане рішення на сайті Горохівської районної ради та в районній газеті «Горохівський вісник».

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Клембу В.Б..

 

Голова районної ради                                                       Т.Щерблюк

 

Пащук 0672659770

 

 

Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України,  Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань, народного депутата України Вячеслава Рубльова щодо перегляду Прогнозного енергетичного балансу України та зловживань у цій сфері

 

Ми, депутати Горохівської районної ради Волинської області, глибоко стурбовані тим, що Кабінетом Міністрів України здійснюються дії спрямовані на підрив енергетичної незалежності України, та здорожчання енергоресурсів.

 

28 квітня 2020 року Міністерство енергетики та захисту довкілля затвердило новий Прогнозний баланс електроенергії об’єднаної електроенергетичної системи України. Відповідно до якого, планується зменшення виробництва електроенергії АЕС, які належать державному підприємству «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» на період з травня по грудень.  Зупинка роботи енергоблоків декількох атомних станцій призводить до того, що на ринку стає менше дешевої енергії – атомної генерації, а більше стає дорогої енергії – теплової та «зеленої».

 

Вказані урядові заходи ведуть до здорожчання електроенергії для всіх суб’єктів господарювання та населення України. Промислові підприємства вже отримують енергію за вищими цінами, а це обов’язково відобразиться на вартості комунальних послуг, хліба, продуктів першої необхідності. Складається думка, що там, де національних виробників не добили заходи по боротьбі з СОVID-19, які запроваджені урядом доб'є вказане рішення КМУ в сфері енергетики.

 

Вигодонабувачем таких дій є компанії групи ДТЕК, кінцевим бенефіціаром якої є олігарх - Ринат Ахметов. Державне підприємство «Гарантований покупець» платить власникам сонячних станцій близько 5 грн. за кВт*год, ціна від ТЕС 1,4 грн. а Енергоатому 65 копійок. Як відомо, ТЕС є найбільшими забруднювачами повітря. Таким чином, відповідно до Прогнозного енергетичного балансу держава отримуватиме збиток, а  олігарх отримуватиме надприбутки. Не припустимим є завдання шкоди екології, нанесення збитків державній компанії «Енергоатом», здорожчання електроенергії для населення та бізнесу в догоду найбільшому енергетичному олігарху.

 

В той же час Верховною Радою України приймається в першому читанні законопроект «Про заходи, спрямовані на погашення заборгованості, що утворилася на гуртовому ринку електричної енергії» (№2386), який дозволить ДК «Енергоатом» для вирішення фінансових проблем випустити облігації внутрішньої державної позики на 11 млрд. грн. Фактично відбувається схема виведення державних коштів в дохід найбагатшої людини України. Прикро, що лобістом таких рішень виступає Прем’єр-міністр Шмигаль Д.А. та в.о.міністра енергетики Буславець О.А. за мовчазної згоди Президента України.

Горохівська районна рада вважає затвердження вказаного Прогнозного енергетичного балансу злочином спрямованим проти українського народу, який і без того на межі виживання, а законопроект «Про заходи, спрямовані на погашення заборгованості, що утворилася на гуртовому ринку електричної енергії» (№2386) таким, що загонить ДК «Енергоатом» в ще більшу боргову яму.

 

Ми - депутати Горохівської районної ради вважаємо, що прийняттям вказаного документу в.о.міністра енергетики Ольга Буславець нанесла новий економічний удар по кожній українській родині.

 

З метою припинення тарифного геноциду проти власного народу, вимагаємо:

  1. Від Президента України негайно втрутитись у вказану ситуацію, стати на захист національних інтересів та інтересів українців і негайно зупинити  злочинне рішення  про затвердження нового Прогнозованого енергетичного балансу;
  2. Від Верховної ради України створити тимчасову слідчу комісію щодо розслідування вказаної ситуації та заслухати на своєму засіданні в.о.міністра енергетики Ольгу Буславець з  цих питань;
  3. Від  Ради національної безпеки і оборони України невідкладно розглянути вказану ситуацію, як таку яка загрожує національній енергетичній безпеці держави та вжити необхідних заходів реагування;
  4. Від Національного антикорупційного бюро України та Державного бюро розслідувань внести до ЄРДР повідомлення про вказаний злочин, провести розслідування вказаних фактів, вжити відповідних заходів реагування та притягнути винних у цьому осіб до відповідальності.

СХВАЛЕНО

рішенням районної ради

від 03.07.2020 № 37/10

Читать далее

Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2020 року

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

03 липня 2020 року м.Горохів № 37/9

Про план роботи районної

ради на ІІ півріччя 2020 року

 

Відповідно до пункту 6 статті 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції депутатів, постійних комісій районної ради, районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, районна рада  ВИРІШИЛА:

 

1. План роботи районної ради на ІІ півріччя 2020 року затвердити /додається/.

 

2. Дозволити голові, заступнику голови районної ради, президії та постійним комісіям районної ради, при необхідності, вносити зміни до плану роботи з подальшим їх затвердженням на сесії районної ради.

  

                                                                                                          

Голова районної  ради                                            Т.Щерблюк            

 

Голдованська 21846

 

Завантажити план роботи

Читать далее

Про безоплатну передачу приміщень колишніх ФАПів та їх майна із районної комунальної власності

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

03 липня 2020 року м.Горохів № 37/8

Про безоплатну передачу приміщень

колишніх ФАПів та їх майна із

районної комунальної власності

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Горохівської районної ради від 09.12.2016 №10/24 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст району», розглянувши клопотання КНП «Горохівський РЦПМСД» від 24.06.2020 №612/2-01-15.20, враховуючи рішення президії районної ради від 01.07.2020 № 28/2, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст району приміщень колишніх фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАПів) та їх майна згідно з додатком у комунальну власність територіальної громади:

- Мар’янівської селищної ради приміщення ФАПу с.Широке з матеріально-технічним забезпеченням,

- Вільхівської сільської ради приміщення ФАПу с.Діброва та приміщення ФАПу с.Ярівка з матеріально-технічним забезпеченням,

- Галичанської сільської ради приміщення ФАПу с.Хмельницьке з матеріально-технічним забезпеченням,

- Горішненської сільської ради приміщення ФАПу с.Новостав з матеріально-технічним забезпеченням,

- Квасівської сільської ради приміщення ФАПу с.Квасів з матеріально-технічним забезпеченням,

- Новосілківської сільської ради приміщення ФАПу с.Мислині з матеріально-технічним забезпеченням,

- Пустомитівської сільської ради приміщення ФАПу с.Уманці з матеріально-технічним забезпеченням,

- Скобелківської сільської ради приміщення ФАПу с.Марковичі з матеріально-технічним забезпеченням,

- Скригівської сільської ради приміщення ФАПу с.Скригове з матеріально-технічним забезпеченням,

- Смолявської сільської ради приміщення ФАПу с.Зелене з матеріально-технічним забезпеченням.

         

2. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Горохівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Майко Г.Ф. спільно з селищним та сільськими головами вказаних в пункті 1 цього рішення рад в установленому законом порядку забезпечити передачу майна, зазначеного у додатку до цього рішення та в місячний термін подати акти прийому-передачі на затвердження голові районної ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Клембу В.Б. та постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Голова районної ради                                             Т. Щерблюк

 

Майко 21092

 

Завантажити додаток

Читать далее

Про розподіл орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

03 липня 2020 року м.Горохів № 37/7

Про розподіл орендної плати за користування

майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 5 статті 17 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, на виконання статей 133.4.1, 133.4.2. Податкового кодексу України, з метою забезпечення правового регулювання орендних відносин та створення механізму розподілу плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст  Горохівського району Волинської області, а також збереження комунальним підприємствам статусу неприбутковості, враховуючи клопотання КНП „Горохівська ЦРЛ” від 26.06.2020 року № 1164/1.12/2-20, враховуючи рішення президії районної ради від 01.07.2020 № 28/2, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Визначити, що орендна плата за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, орендодавцем якого є комунальне некомерційне підприємство «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області», яке має статус неприбуткового, не підлягає розподіленню, спрямовується балансоутримувачу майна і використовується виключно на фінансування видатків на утримання такого підприємства, реалізації мети та напрямів діяльності, визначених статутом неприбуткового підприємства.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Голова  районної ради                                                       Т.Щерблюк

 

Коба 21240

Читать далее

Про внесення змін до Районної програми фінансової підтримки КНП «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області» на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 05.12.2019 № 34/4

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

03 липня 2020 року м.Горохів № 37/6

Про внесення змін до Районної програми

фінансової підтримки КНП «Горохівська

центральна районна лікарня Горохівської районної ради

Волинської області» на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 05.12.2019 № 34/4

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист КНП «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області» від 26.06.2020 № 1163/1.12/2-20, враховуючи рішення президії районної ради від 01.07.2020 № 28/2, районна рада ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до Районної програми фінансової підтримки КНП «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області» на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 05.12.2019 № 34/4, а саме:

В розділі «Завдання та заходи»:

-         в пункті 2.2 « Придбання медичного обладнання та проведення капітальних ремонтів» » в колонках «Всього»  цифру «23314,5» замінити на цифру «28692,9», та «2020» цифру «23314,5» замінити на цифру «28692,9»;

-         в пункті 2.2.1 «Придбання медичного обладнання, апаратури» в колонках «Всього»  цифру «15765,5» замінити на цифру «16655,9», та «2020» цифру «15765,5» замінити на цифру «16665,9» і у переліку додати імуноферментний аналізатор - 300,0тис.грн, апарат ШВЛ- 580,0тис.грн,  та інше обладнання;

-         в пункті 2.2.2 « Проведення капітальних ремонтів та реконструкцій структурних підрозділів» колонках «Всього»  цифру «10816,0» замінити на цифру «10984,0», та «2020» цифру «10816,0» замінити на цифру «10984,0» і у переліку додати на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію приймального відділення- 118,0тис.грн,   на виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту приміщення для встановлення КТ – 50,0тис.грн  та інше;

-         У графі «Загальний обсяг ресурсів» » в колонках «Всього»  цифру «71167,0» замінити на цифру «72225,4», та «2020» цифру «71167,0» замінити на цифру «72225,4»

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                         Т.Щерблюк

 

Коба 21240

Читать далее

Про внесення змін до Районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, Національній Гвардії України та інших військових формуваннях на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 05.12.2

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

03 липня 2020 року м.Горохів № 37/5

Про внесення змін до Районної Програми

військово-патріотичного виховання та підготовки

молоді до служби в Збройних Силах України,

Національній Гвардії України та інших військових

формуваннях на 2020 рік, затвердженої рішенням

районної ради від 05.12.2019 № 34/9 (із змінами)

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Горохівської районної ради від 05.12.2019 №34/3 «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області», з метою забезпечення виконання окремих завдань Районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, Національній Гвардії України та інших військових формуваннях на 2020 рік (далі – Програма), враховуючи рішення президії районної ради від 01.07.2020 № 28/2, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Внести такі зміни до Програми:

1) у розділі «ПАСПОРТ  ПРОГРАМИ»

- у пункті 9. «Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, усього,» у графі 3 цифру «391000,00» замінити на «421000,00»;

- у пункті 9.1. «Коштів районного бюджету» у графі 3 цифру «295000,00» замінити на «325000,00».

 

2) у розділі «ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ» у п.5 «Матеріальне заохочення громадян до служби в ЗСУ та інших формуваннях за контрактом, які призвані Горохівським районним військовим комісаріатом»:

- доповнити п.4. «Оплата за проходження медичного огляду призовників і допризовників» - «30000,00» - «Протягом року»

- у пункті «Всього» у графі 2 цифру «391000,00» замінити на цифру «421000,00».

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю.

 

Голова районної ради                                                         Т.Щерблюк

 

Дрозда 21 256

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"