травень 2020

28 травень 2020

Вітання голови районної ради Тараса Щерблюка зі святом Вознесіння Господнього

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

15906515815ecf6abda898f 300x300

 

 Шановні горохівчани! 

Щиро вітаю Вас зі святом Вознесіння Господнього!

 

У цей день від себе особисто і колег по депутатському корпусу хочу побажати, аби протягом всього життя Вам світила дороговказна зірка і направляла Вас на шлях істинний. Нехай кожен крок буде спрямований виключно на добрі справи. Гармонії в душі Вам, шановні мої земляки і здоров´я, міцного духу і Божого Благословіння! Зі святом!

 

Голова районної ради                         Тарас Щерблюк

Читать далее

Вітання до Дня міста

IMG 69fbaf44516fc8d37d5e0d6d51a47826 V

 

ДОРОГІ  ГОРОХІВЧАНИ!

 

 

Щиро вітаю Вас з  нашим спільним святом - Днем міста!

 

День народження міста – свято улюблене та шановане всіма горохівчанами. 

 

Це величне свято є даниною пам’яті наших предків, які упродовж століть будували рідне місто і заповіли нам берегти його та примножувати його славу. Так хочеться, щоб наше місто з кожним роком розквітало і ставало гарнішим, щоб заможніше жилося горохівчанам, щоб ми ставали толерантнішими, добрішими і милосерднішими один до одного, щоб ніколи не роз’єднували нас різні конфесії та політичні партії, щоб спільне свято – уродини нашого міста, завжди єднало і гуртувало нас в одну горохівську родину.

 

Нехай Господь своєю щедрою рукою  завжди благословляє наше місто, Ваші оселі та  родини, дарує нам мир і спокій та порозуміння.

 

З Днем народження, Горохове!

 

З Днем міста, дорогі горохівчани!

 

З повагою,

 

голова районної ради                  Тарас Щерблюк

Читать далее

26 травень 2020

Відбулося засідання бюджетної комісії

IMG 8ed5874f8d93f37b1470ee5890f69f46 V

 

Сьогодні, 26 травня 2020 року, в конференц-залі районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва. Участь у роботі комісії взяли голова районної ради Тарас Щерблюк, заступник голови районної ради Віталій Клемба, голова райдержадміністрації Сергій Мишленик.

 

Читать далее

22 травень 2020

День перепоховання Тараса Шевченка – у Горохові вшанували пам’ять видатного митця!

1afb6773544c4e31614140c2916904b8 XL

 

Найвидатнішому митцю України не випало померти на рідній землі. 47-річний український поет спочив у Санкт-Петербурзі. Там п’ятдесят вісім днів прах Шевченка і перебував.

Читать далее

21 травень 2020

21 травня - День вишиванки

545

 

Щороку в третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки.

Читать далее

Привітання з нагоди Дня вишиванки

IMG cabd28676e74a73237a6814414175a8c V

 

Шановні жителі району !

 

Вітаємо усіх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.

 

Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

 

Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаємо українській ідентичності укріплення заради процвітання нашої держави!

Читать далее

20 травень 2020

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка Горохівської районної ради Волинської області

31661ac14ff7dac209b843de6466ba80 XL

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 20 травня 2020 року № 22-р «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт.Мар’янівка Горохівського району Волинської області» Горохівська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора  вищезазначеного закладу.

Читать далее

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт.Мар’янівка Горохівського району Волинської області № 22-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20 травня 2020 року м.Горохів № 22-р

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт.Мар’янівка

Горохівського району Волинської області

 

Відповідно до ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 37 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рішення районної ради від 21.12.2018 № 28/13 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Горохівського району та типового контракту з керівником комунального закладу загальної середньої освіти», рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю від 19.05.2020 № 26/2:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт.Мар’янівка Горохівського району Волинської області з ­20 травня  2020 року.

 

2. Оголосити про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт.Мар’янівка Горохівського району Волинської області.

 

3. Виконавчому апарату Горохівської районної ради забезпечити оприлюднення на офіційному веб – сайті районної ради цього розпорядження та оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора  вищезазначеного закладу (додається).

 

4. Загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка Горохівського району Волинської області оприлюднити на своєму веб-сайті оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора  вищезазначеного закладу наступного робочого дня з дня прийняття цього розпорядження.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної ради Клембу В.Б.

 

Голова районної ради                                                                         Т.Щерблюк

 

Лись 21596

ОГОЛОШЕННЯ

про початок формування конкурсної комісії з  проведення конкурсу на зайняття  посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка Горохівської районної ради Волинської області

 

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 20 травня 2020 року № 22-р «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт.Мар’янівка Горохівського району Волинської області» Горохівська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора  вищезазначеного закладу.

До складу конкурсної комісії входять:

- представники районної ради, визначені відповідно до рекомендації постійної комісії - 2 особи;

- представники відділу освіти, культури, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації, визначені відповідно до подання даного відділу – 2 особи;

- представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу - 2 особи;

-  особи (за згодою), делеговані громадським об’єднанням батьків учнів  закладу загальної середньої освіти - 2 особи.

- особи (за згодою), делеговані Радою директорів закладів загальної середньої освіти Горохівського району - 2 особи.

 

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- наявність конфлікту інтересів.

 

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Горохівської районної ради протягом 7 робочих днів з моменту оприлюднення оголошення до 16:00 год. 29 травня 2020 року.

 

Подати пропозиції можна за адресою: загальний відділ Горохіської районної ради  вул. Шевченка, 17, м.Горохів, Волинська область, 45701.

 

Оголошення про участь в конкурсі буде оприлюднено після формування вищевказаної комісії.

Читать далее

19 травень 2020

В Мар'янівській ЗОШ І-ІІІ ступеня призначено в.о. директора

В Мар'янівській ЗОШ І-ІІІ ступеня призначено в.о. директора. Відповідне розпорядження підписав сьогодні, після засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю, голова районної ради Тарас Щерблюк.

20200519 101611

Згідно розпорядження виконуючим обов’язки директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка Горохівського району Волинської області (до призначення керівника закладу за результатами конкурсу) з 19 травня 2020 року призначено ЗІНЧУКА Олександра Євгеновича, заступника директора з навчально-виховної роботи  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка Горохівського району Волинської області.

 

                                        

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"