19 травень 2020

В Мар'янівській ЗОШ І-ІІІ ступеня призначено в.о. директора

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

В Мар'янівській ЗОШ І-ІІІ ступеня призначено в.о. директора. Відповідне розпорядження підписав сьогодні, після засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю, голова районної ради Тарас Щерблюк.

20200519 101611

Згідно розпорядження виконуючим обов’язки директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка Горохівського району Волинської області (до призначення керівника закладу за результатами конкурсу) з 19 травня 2020 року призначено ЗІНЧУКА Олександра Євгеновича, заступника директора з навчально-виховної роботи  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка Горохівського району Волинської області.

 

                                        

Читать далее

Відбулося засідання постійної комісії районної ради

Сьогодні, 19 травня, в сесійному залі районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю. Участь у роботі комісії взяли голова районної ради Тарас Щерблюк та заступник голови районної ради Віталій Клемба.

Читать далее

Про призначення Зінчука О.Є. виконуючим обов’язки директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка Горохівського району Волинської області № 21-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

19 травня 2020 року м.Горохів № 21-р

Про призначення Зінчука О.Є. виконуючим обов’язки директора

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка

Горохівського району Волинської області

 

Відповідно статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи частину 5 Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Горохівського району, затвердженого рішенням районної ради від 21.12.2018 №28/13 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти  Горохівського району та типового контракту з керівником  комунального закладу загальної середньої освіти», рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю від 19.05.2020 № 26/1, у зв’язку із звільненням директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка Горохівського району Волинської області Осоховської Ольги Богданівни:

 

1. Призначити виконуючим обов’язки директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка Горохівського району Волинської області (до призначення керівника закладу за результатами конкурсу) з 19 травня 2020 року ЗІНЧУКА Олександра Євгеновича, заступника директора з навчально-виховної роботи  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня смт. Мар’янівка Горохівського району Волинської області.

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю.

 

Голова районної ради                                                         Т.Щерблюк

 

Якимчук 40101

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"