березень 2020

31 березень 2020

В Україні посилять карантинні заходи- самоізоляція обов’язкова!

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

750e3dd61243dd8a5f18e5aa5bfd667e XL

 

Головний державний санітарний лікар області повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України  від 29 березня 2020 р. № 241 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України  від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” та доповнено наступними пунктами щодо самоізоляції:

Читать далее

30 березень 2020

Про призначення відповідальних за організацію використання кваліфікованих електронних довірчих послуг № 14-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 30 березня 2020 року м.Горохів № 14-р
Про призначення відповідальних за організацію використання кваліфікованих електронних довірчих послуг  

 

Відповідно до статті  55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №749 «Про затвердження Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності»:

 

1. Призначити відповідальною за організацію використання кваліфікованих електронних довірчих послуг начальника фінансово-господарського відділу районної ради Лищишину Людмилу Сергіївну.

 

2.  Контроль за виконанням цього розпорядження лишаю за собою.

 

Голова районної  ради                                                  Т.Щерблюк

 

Лищишина 21846

Читать далее

27 березень 2020

25 березень 2020

Про введення карантинних заходів в Горохівській районній раді № 13-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 25 березня 2020 року м.Горохів № 13-р

Про введення карантинних заходів

в Горохівській районній раді

 

Відповідно статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами, з метою попередження виникнення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, серед працівників районної ради, зважаючи на період карантину:

 

1. Ввести в Горохівській районні раді карантинні заходи з 26 березня 2020 року по 24 квітня 2020 року включно.

 

2. В разі необхідності (погане самопочуття, головний біль, кашель, закладеність носа, біль у горлі, висока температура, порушення дихання) на період карантину запровадити часткову дистанційну роботу посадових осіб та працівників районної ради на дому .

 

3. Посадовим особам виконавчого апарату районної ради у дні роботи на дому впродовж робочого часу, визначеного Правилами внутрішнього трудового розпорядку:

1) виконувати роботу, згідно посадових обов’язків та доручень керівника;

2) відповідати на дзвінки керівника та посадових осіб, які працюють в адмінбудинку районної ради;

3) перевіряти електронну пошту та оперативно відповідати на листи.

 

4. У випадку порушення конкретною посадовою особою даного розпорядження для них розпорядженням голови скасовується дистанційна робота.

 

5. Посадовим особам та працівникам районної ради на час перебування на робочих місцях застосовувати всі заходи для профілактики від COVID-19.

 

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                                                    Т.Щерблюк

 

Лись 21846

 

 

Читать далее

24 березень 2020

Розглянуто ряд важливих питань

98e2293edb6d2cb6f27621409177fb33 XL

 

24 березня голова районної ради Тарас Щерблюк спільно з в.о. голови райдержадміністрації Андрієм Розтокою провели робочу зустріч із начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Віктором Біликом та керівниками медичних установ району. Під час зустрічі розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, Галина Сегеда, заступник головного лікаря району, проінформувала присутніх про заключення договорів (замовлень) на придбання дезінфікуючих засобів, масок, захисних костюмів, тестів на грип А, Б, апаратів штучної вентиляції легень та стан їх виконання.

Читать далее

Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до підприємців, підприємств, сільськогосподарських та фермерських господарств Горохівського району щодо виділення коштів на придбання апарату штучної вентиляції легень та індивідуальних зас

Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до підприємців, підприємств, сільськогосподарських та фермерських господарств Горохівського району щодо виділення коштів на придбання апарату штучної вентиляції легень та індивідуальних засобів захисту медиків

 

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що складається навколо загрози поширення в районі коронавірусної інфекції COVID-19, з метою попередження виникнення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, серед жителів району, звертаємось до вас з проханням вжити усі необхідні заходи по запобіганню поширення респіраторних хвороб, спричинених коронавірусом COVID-19.

 

19 березня 2020 року депутати Горохівської районної ради виділили 950 тисяч гривень з районного бюджету на придбання двох апаратів штучної вентиляції легень для КНП «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області». Однак, цього недостатньо.

 

У зв’язку із загрозливою ситуацією, що може скластися в нашому районі, просимо вас допомогти фінансово у придбанні апарату штучної вентиляції легень та індивідуальних засобів захисту медиків (маски, костюми, комбінезони, окуляри, дезінфікуючі засоби та інші медичні засоби) для КНП «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області». Для закупівлі одного апарату штучної вентиляції легень необхідно щонайменше 600 тисяч гривень.

 

За деталями просимо звертатися до головного лікаря КНП «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області» Валерія Коби за номером телефону 21240 .

СХВАЛЕНО

рішенням районної ради

від 19.03.2020 № 36/19

Читать далее

20 березень 2020

Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до сільських, селищних, міських рад Горохівського району щодо вжиття заходів по запобіганню поширення респіраторних хвороб, спричинених коронавірусом COVID-19

DSC 0577

 

Сільським, селищним, міським радам

Горохівського району

Звернення  депутатів Горохівської районної ради Волинської області до сільських, селищних, міських рад Горохівського району щодо вжиття заходів по запобіганню поширення респіраторних хвороб, спричинених коронавірусом COVID-19

 

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що складається навколо загрози поширення коронавірусної інфекції COVID-19, з метою попередження виникнення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, серед жителів району, звертаємось до вас з проханням вжити усі необхідні заходи по запобіганню поширення респіраторних хвороб, спричинених коронавірусом COVID-19.

 

Загроза швидкого та легкого поширення інфекції вимагає від усіх гілок влади здійснювати карантинні та інші обмежувальні заходи, а від громадян - проявляти свою громадську свідомість і не допустити поширення вірусу.

 

Рекомендуємо вам:

 

- передбачити кошти в резервному фонді на вжиття організаційних, матеріально-технічних, профілактичних заходів, спрямованих на запобігання поширенню респіраторних хвороб, спричинених коронавірусом COVID-19;

 

- протягом трьох місяців не виділяти кошти на капітальні та поточні видатки;

 

- обговорити питання придбання апарату штучної вентиляції дихання легень для КНП «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області» з головою районної ради Т.Щерблюком, в.о. голови райдержадміністрації А.Розтокою, головним лікарем КНП «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області» В.Кобою;

 

- не проводити культурно-масові заходи;

 

- зупинити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема промислових магазинів, крім продовольчих.

 

СХВАЛЕНО

рішенням районної ради

від 19.03.2020 № 36/17

Читать далее

19 березень 2020

Про запит депутата районної ради Магурчак В.М. щодо звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо недопустимості державної зради через створенн

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

19 березня 2020 року м.Горохів № 36/30
Про запит депутата районної ради Магурчак В.М. щодо звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо недопустимості державної зради через створення Консультативної ради за участю представників ОРДЛО

 

Відповідно до 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", Регламенту роботи районної ради сьомого скликання, зважаючи на зростаючу соціальну напругу в Україні, що виникла та наростає в результаті підписання документу про створення Консультативної ради за участі представників ОРДЛО, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Підтримати запит депутат районної ради Магурчак В.М. щодо звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо недопустимості державної зради через створення Консультативної ради за участю представників ОРДЛО (додається).

 

2. Схвалити звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо недопустимості державної зради через створення Консультативної ради за участю представників ОРДЛО (додається).

 

3. Надіслати це звернення Президентові України Зеленському В.О., Голові Верховної Ради України Разумкову Д.О..

 

4. Опублікувати це звернення на сайті Горохівської районної ради та в газеті «Горохівський вісник».

 

 

Голова районної  ради                                                Т.Щерблюк

 

Магурчак 0978512010

 

Звернення

депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо недопустимості державної зради через створення Консультативної ради за участю представників ОРДЛО

 

Другий Президент України Леонід Кучма та голова Офісу Президента України Андрій Єрмак 11 березня 2020 року у Мінську здійснити акт державної зради, підписавши документ про створення Консультативної ради за участі представників ОРДЛО. Вони пішли на свідомі кроки з легітимізації терористичних організацій ДНР і ЛНР та остаточного відбілювання агресора - Російської Федерації. Такі кроки становлять стратегічну загрозу національним інтересам України і мають бути предметом розгляду відповідних компетентних органів.

 

Створення «Консультативної ради» і введення в неї представників ОРДЛО – це виконання ключової вимоги Путіна – прямих переговорів з терористами. Україна з самого початку російської агресії всіляко уникала такого сценарію. Однак, сьогодні відбуваються речі, які ставлять під сумнів здатність української чинної влади адекватно сприймати стан справ та розуміти елементарні принципи національної безпеки.

 

У правовому сенсі з боку Кучми та Єрмака відбулося визнання сторонами конфлікту представників ОРДЛО та України. Натомість Росію вивели за рамки конфлікту. Кучма і Єрмак у Мінську освятили реалізацію московського сценарію «Росія не агресор, в Україні – громадянський конфлікт». Ухвалення цього рішення фактично відкриває шлях до зняття міжнародних санкцій з Москви. Адже тепер вся світова спільнота постане перед фактом: Україна сіла за стіл переговорів з терористами та визнала бойовиків на Донбасі стороною конфлікту.

 

Наявність у тексті формулювання про "необхідність всеосяжного політичного врегулювання конфлікту", і повна відсутність хоча б натяку на необхідність негайного припинення вогню, стійкого режиму тиші і забезпечення всіх умов безпеки, необхідних для цього самого політичного процесу, свідчить про готовність української сторони до капітуляції.

 

Нормандсько-мінський формат переговорів з агресором та його сателітами з самого початку свого існування продемонстрував повну неспроможність. Однак, нова влада не зробила нічого для його заміни на Будапештський формат. Мало того, вона демонструє посилену готовність здавати українські інтереси. У підсумку це може привести до втрати української незалежності.

 

Виходячи з загрози, яка нависла сьогодні над Україною завдяки безвідповідальним, зрадницьким діям її представників на переговорах у Мінську, ми вимагаємо:

- не підписувати 25 березня 2020 року рішення про заснування Консультативної ради за участю представників терористичних маріонеткових утворень ДНР та ЛНР;

- відкликати з переговорів Леоніда Кучму та Андрія Єрмака, порушити проти них кримінальне провадження за дії, які містять ознаки державної зради;

- вийти з тупикового і небезпечного для України Мінського формату та Мінських угод;

- розпочати офіційні міжнародні консультації у рамках Будапештського формату за участю гарантів українського суверенітету - США та Великої Британії щодо повернення Донбасу та Криму;

- відмовитися від політики капітуляції, загравання з агресором та формули "мир за будь-яку ціну" як таких, що несуть смертельну загрозу для існування Української держави та української нації.

СХВАЛЕНО

рішенням районної ради

від 19.03.2020 № 36/30

 

Пояснювальна записка

до проєкту рішення про звернення до Президента України Володимира Зеленського та Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова щодо недопустимості державної зради через створення Консультативної ради за участю представників ОРДЛО

 

Характеристика стану речей: Другий Президент України Леонід Кучма та голова Офісу Президента України Андрій Єрмак 11 березня 2020 року у Мінську здійснити акт державної зради, підписавши документ про створення Консультативної ради за участі представників ОРДЛО. Такі кроки становлять стратегічну загрозу національним інтересам України і мають бути предметом розгляду відповідних компетентних органів.

 

Україна з самого початку російської агресії всіляко уникала переговорів за участі представників так званих ДНР та ЛНР У правовому сенсі відбулось відбілювання агресора-Росії, а сторонами конфлікту визнано ОРДЛО та Україну. Ухвалення цього рішення фактично відкриває шлях до зняття міжнародних санкцій з Москви. Адже тепер вся світова спільнота постане перед фактом: Україна сіла за стіл переговорів з терористами та визнала бойовиків на Донбасі стороною конфлікту.

 

Прогнозовані суспільні, економічні, фінансові та юридичні наслідки прийняття рішення: Прийняття рішення дасть змогу звернути увагу керівництво держави до відстоювання інтересів українців та української держави, а не терористів, сепаратистко-терористичних утворень та країни-агресора Росії.

 

Голова фракції ВО «Свобода»

у Горохівській  районній  раді                                                             В. Магурчак

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"