05 грудень 2019

Про присвоєння чергового рангу посадової особимісцевого самоврядування заступнику голови районної ради

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

 05 грудня 2019 року м.Горохів № 34/38

Про присвоєння  чергового рангу

посадової особимісцевого

самоврядування заступнику голови районної ради

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування»,  статей 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», районна рада вирішила:

 

1. Присвоїти заступнику голови районної ради Клембі Віталію Богдановичу черговий 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування четвертої категорії посад з 03 грудня 2019 року.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                              Т.Щерблюк

Лись 21596

Якимчук 40101

Читать далее

Про присвоєння чергового рангу посадової особимісцевого самоврядування голові районної ради

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

 05 грудня 2019 року м.Горохів № 34/37

Про присвоєння  чергового рангу

посадової особимісцевого

самоврядування голові районної ради

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування»,  статей 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», районна рада вирішила:

 

1. Присвоїти голові районної ради Щерблюку Тарасу Васильовичу черговий 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування третьої категорії посад з 03 грудня 2019 року.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                     Т.Щерблюк

Лись 21596

Якимчук 40101

Читать далее

Про звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, депутатів Верховної Ради України з приводу майбутнього продажу земель

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

 05 грудня 2019 року м.Горохів № 34/35

Про звернення депутатів

Горохівської районної ради

Волинської області до Президента України,

депутатів Верховної Ради України

з приводу майбутнього продажу земель

 

 

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій від 26.11.2019 № 28/4, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Схвалити звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області  до Президента України, депутатів Верховної Ради України з приводу майбутнього продажу земель (додається).

 

2. Направити звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області  до Президента України, Верховної Ради України.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин,екології, раціонального використання природних ресурсів  та надзвичайних ситуацій.

 

Голова районної ради                                                                      Т. Щерблюк

Президенту України

Зеленському Володимиру Олександровичу,

депутатам Верховної Ради України

 

 

 

 

Звернення

депутатів Горохівської районної ради Волинської області

з приводу майбутнього продажу земель

 

Шановні пане Президенте України, народні депутати України!

Хочемо висловити нашу підтримку Вашим намірам щодо скорішого відновлення Української економіки, забезпечення її стійкого розвитку, подолання корупції та підвищення добробуту пересічних українців.

Одним зі сподівань українського суспільства, що стало ключовим чинником широкої громадської підтримки під час виборів Президента України, було деолігархізація української економіки і політичного життя та створення справедливого, конкурентного середовища для бізнесу, зокрема і для аграрного  сектору економіки.

Сьогодні в Україні у «турборежимі» вводиться ринок земель  сільськогосподарського призначення. Законопроект №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», який підтримано депутатами у першому читанні, замість створення умов для розвитку малого та середнього аграрного бізнесу, лишає фермера надії придбати  землю, яку він зараз обробляє та замість цього дає «зелене світло» саме агрохолдингам і веде до закріплення та зміцнення позицій олігархів в агросекторі України, а значить і у її політичному житті. Також все це веде до скорочення робочих місць та податкових платежів до місцевих бюджетів та врешті-решт до остаточного занепаду українського села.

Цього не можна допустити, тому аграрії України вимагають у ході підготовки до другого читання внести та врахувати у законопроекти наступні правки:

  1. Проведення загальнонаціонального референдуму, виключно після якого буде дозволено допуск іноземців на ринок землі.
  2. Запровадити ринок землі у два етапи. На першому етапі право на набуття у власність земельних ділянок надається виключно фізичним особам – громадянам України, з обмеженням до 500 гектарів землі на одну фізичну особу, державі та ОТГ.
  3. В разі перепродажу земельних ділянок раніше ніж через 5 років, особа має сплатити до бюджету України подвійну ставку ПДФО.
  4. Надання на другому етапі права набувати у власність та володіння земельними ділянками с/г призначення юридичним особам, власниками (учасниками, акціонерами) яких є виключно громадяни України. Встановлення обмеження щодо обсягу максимального земельного банку у власності однієї особи, з урахуванням пов’язаних осіб не більше 5 тисяч гектарів.
  5. Введення обмежень на загальну площу с/г землі в користуванні та володінні – не більше 20 тисяч гектарів з виключенням для вже існуючих компаній в розмірі не більше площі землі, яка вже обробляється.
  6. Надати право юридичним та фізичним особам, що займаються молочним скотарством, придбати землю с/г призначення вище встановленого ліміту із розрахунку 2 га на 1 корову. В разі скорочення поголів’я та невідновлення його протягом 1 календарного року, така особа зобов’язана продати відповідну кількість землі.
  7. Допустити набрання чинності законопроекту №2178-10 тільки після забезпечення конституційних прав усіх громадян України належними земельними ділянками.
  8. Створити державний земельний банк до введення в дію законопроекту №2178-10. Розробити та забезпечити дієву реалізацію державних програм: Програми стимулювання розвитку кооперативів та сімейних фермерських господарств; Програми сприяння виробництву сільськогосподарської техніки, аналоги якої виробляють в Україні.

Володимире Олександровичу, депутати Верховної Ради України! Внесення названих правок являється в край необхідним, без врахування любої з них законопроект №2178-10 буде суперечити інтересам Україні та українців! Що означає, що його не можна буде приймати у другому читанні. Закликаємо Вас прикласти всіх зусиль для їх прийняття, що нарешті створить умови для розвитку малого і середнього аграрного бізнесу в Україні.

СХВАЛЕНО

РІШЕННЯ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІД 05.12.2019 № 34/35

Читать далее

Про розпорядження заступника голови районної ради, видане в міжсесійний період

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

 05 грудня 2019 року м.Горохів № 34/34

Про розпорядження заступника голови районної ради,

видане в міжсесійний період

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада ВИРІШИЛА:

 

Затвердити розпорядження заступника голови районної ради, видане в міжсесійний період:

-  від 30 вересня 2019 року  № 45-р «Про надання згоди на проведення будівельних робіт (реконструкцію) приміщення центральної районної лікарні під Горохівську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини» /додається/.

 

Голова районної ради                                                                       Т.Щерблюк         

 

Лись 21846

Завантажити додатки 

 

Читать далее

Про внесення змін до складу постійної комісії

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

 05 грудня 2019 року м.Горохів № 34/33

Про внесення змін

до складу постійної комісії

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійної комісії районної ради  з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації,  від 28.11.2019  № 19/2, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1.Вивести Богоноса Ігора Михайловича із складу постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації,у зв’язку із достроковим припиненням повноважень депутата Горохівської районної ради.

 

2. Ввести Прокопчука  Володимира Сергійовича у склад постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                       Т.Щерблюк     

 

Якимчук 40101

Читать далее

Про передачу основних засобів

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

 05 грудня 2019 року м.Горохів № 34/32

Про передачу основних засобів

 

Відповідно до статті 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист підприємства «Силует» від 12.11.2019 №1, Положення про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району від 09.12.2016 №10/24, рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва від 02.12.2019 № 32/12, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Передати основні засоби, малоцінні швидкозношувані предмети  ліквідованого трикотажного підприємства «Мрія» на баланс підприємства «Силует» згідно додатку, що додається.

 

2. Начальнику фінансово-господарського відділу Горохівської районної ради Лищишиній Л.С. та директору підприємства «Силует» Хринюк Н.Т. в установленому законом порядку забезпечити передачу майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення, і в місячний термін подати акти прийому – передачі на затвердження голові районної ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Голова районної ради                                                           Т.Щерблюк

Якимчук 40101

                                                            Додаток

 до рішення районної ради

                                                                                          від 05.12.2019 № 34/32 

Основні засоби

Найменування

основного засобу

К-ть (шт.)

Орієнтовна

 ціна (грн..)

Орієнтовна віптість (грн..)
1. Оверлок 5-нитковий Altin 1 9830.00 9830.00
2. Швейна машинка електрична Altin 1 8000.00 8000.00
3. В’язальна машинка 1 4000.00 4000.00
  ВСЬОГО:   21830.00 21830.00

Малоцінні швидкозношувані предмети

Найменування

МШП

К-ть (шт.)

Орієнтовна

 ціна (грн..)

Орієнтовна віптість (грн..)
1. Стіл однотумбовий 1 150.00 150.00
2. Стіл двохтумбовий 1 200.00 200.00
3. Стіл для прасування 1 100.00 100.00
4. Праска 1 50.00 50.00
5. Крісла п/м 5 30.00 30.00
6. Вага механічна 1 300.00 300.00
7. Вішак металевий 1 50.00 50.00
8. Сейф металевий 1 500.00 500.00
  ВСЬОГО:   1500.00 1500.00
Читать далее

Про підтримку створення асоціації "Волинська обласна асоціація органів місцевого самоврядування"

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

 05 грудня 2019 року м.Горохів № 34/31

Про підтримку створення асоціації

"Волинська обласна асоціація органів

місцевого самоврядування"

 

Відповідно до статті 10 Європейської Хартії місцевого самоврядування, частини 1 статті 15, пункту 15 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 1, частини 1 статті 8 Закону України "Про асоціації органів місцевого самоврядування", розглянувши лист Волинської обласної ради від 05.11.2019 № 1814/31/2-19, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації від 28.11.2019№ 19/1, районна рада ВИРІШИЛА: 

 

1. Підтримати ініціативу Волинської обласної ради щодо створення асоціації "Волинська обласна асоціація органів місцевого самоврядування" (далі – Асоціація).

 

2. Вступити до Волинської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

 

3. Делегувати голову районної ради Щерблюка Т.В. для участі в установчих зборах Волинської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

 

4. Надати голові районної ради право:

4.1. вести переговори з уповноваженими представниками органів місцевого самоврядування з питань, пов’язаних зі створенням Асоціації;

4.2. представляти інтереси Горохівської районної ради в установчих зборах Асоціації, брати участь в обговоренні і голосуванні з усіх питань порядку денного установчих зборів Асоціації, у тому числі з питань затвердження статуту Асоціації  та обрання органів управління Асоціації;

4.3. обирати та бути обраним до складу органів управління Асоціації;

4.4. підписувати документи, пов’язані зі створенням та державною реєстрацією Асоціації;

4.5. бути постійним представником Горохівської районної ради в Асоціації та брати участь у вирішенні будь-яких інших питань, пов’язаних зі створенням, діяльністю Асоціації;

4.6. представляти інтереси Горохівського району в Асоціації.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                Т.Щерблюк

Якимчук 40101

Читать далее

Про скликання чергової тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання № 63-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 05 грудня 2019 року м.Горохів № 63-р

Про скликання  чергової

тридцять п’ятої сесії

районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”:

 

І. Скликати чергову тридцять п’яту сесію районної ради сьомого  скликання 24 грудня 2019  року о 10-й годині, на розгляд якої внести питання:

 

1. Про районний бюджет на 2020 рік.

 

2. Про план роботи районної ради на І півріччя 2020 року та інші питання.

 

ІІ. На сесію запросити: депутата обласної ради від району, заступника голови районної державної адміністрації, керівників управлінь і відділів районної державної адміністрації, міських, селищних, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій району, представників політичних партій і громадських організацій, представників засобів масової інформації.

 

ІІІ. Сесію провести в залі засідань районної ради.

 

Голова ради                                                  Т.Щерблюк

 

Лись 21846

Читать далее

Про Програму підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Горохівського району на 2020 рік

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

 05 грудня 2019 року м.Горохів № 34/30

Про Програму підтримки

та розвитку місцевих ініціатив

територіальних громад Горохівського району

на 2020 рік

 

Відповідно до ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою відбору проектів місцевих ініціатив, спрямованих на розв'язання актуальних проблем територіальних громад та розвиток місцевого самоврядування Горохівського району, а також поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.,  враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва від 02.12.2019 № 32/14 , районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Горохівського району на 2020 рік (надалі – Програма),  що додається.

 

2. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених на реалізацію заходів Програми підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Горохівського району на 2020 рік.

 

3. Управлінню фінансів райдержадміністрації  передбачити у районному бюджеті на 2020 рік кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради  з питань  бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Голова районної ради                                                                           Т. Щерблюк

Лищишина21846

Завантажити додатки

Читать далее

Про Програму інформатизації Горохівської районної ради на 2020 рік

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

 05 грудня 2019 року м.Горохів № 34/29

Про Програму інформатизації

Горохівської районної ради на 2020 рік

 

Відповідно до ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою належної організації відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів у Горохівському районі, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва від 02.12.2019 № 32/15, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму інформатизації Горохівської районної ради  на 2020 рік (надалі – Програма), що додається.

 

2. Управлінню фінансів райдержадміністрації  передбачити у районному бюджеті на 2020 рік кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради  з питань  бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Голова районної ради                                                                       Т.Щерблюк

Лищишина  21846

Завантажити додатки

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"