листопад 2019

28 листопад 2019

Рішення № 19/1-№19/2 від 28.11.2019 року

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Завантажити рішення

Читать далее

27 листопад 2019

Відбулися засідання постійних комісій районної ради

SAM 3386

 

26 листопада 2019 року в конференц-залі районної ради відбулися засідання постійних комісій з питань освіти , культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю, а також з питань аграрної політики, земельних відносин, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій. Участь у роботі комісій взяли голова районної ради Тарас Щерблюк, заступник голови райдержадміністрації Андрій Розтока.

Читать далее

26 листопад 2019

Проект районного бюджету на 2020 рік

 

16288

 

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ ПРОЄКТ

 24 грудня 2019 року Горохів № 35/

Про районний бюджет на 2020 рік

 

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 77 Бюджетного кодексу України районна рада вирішила:

1. Визначити на 2020 рік:

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТКИ

 

Читать далее

25 листопад 2019

Пошук кандидатів у присяжні

eb6b15e82da9db824a44b01047e0d775e449c31c 800x444 737x444

 

Горохівська районна рада

ОГОЛОШУЄ ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПРИСЯЖНІ

Горохівського районного суду Волинської області

для формування нового списку присяжних

 Підстава: подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Волинській області № 1944/01-21 від 08.11.2019 року

Необхідна кількість присяжних - 40 осіб. 

Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція Горохівського районного суду Волинської області, та виявили бажання бути присяжним, просимо подавати до 06 грудня 2019 року до Горохівської  районної ради за адресою: м. Горохів, вул. Шевченка, 17 такі документи:

  1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних відповідного районного суду (див. зразок).
  2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 - 4 сторінка та сторінка з інформацією про останнє місце проживання). Або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки  та довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування.
  3. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
  4. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.
  5. Автобіографію.

Довідки за телефоном: (03379) 2-18-46.

Довідкова інформація:

 Присяжним є особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.

Справи, до розгляду яких залучаються присяжні

Цивільні справи про:

  • обмеження, поновлення цивільної дієздатності особи або визнання недієздатною;
  • визнання особи безвісно відсутньою чи померлою;
  • усиновлення;
  • надання особі психіатричної допомоги;
  • примусову госпіталізацію особи до протитуберкульозного закладу;

Кримінальні справи щодо злочинів, за вчинення яких передбачено довічне позбавлення волі. Такі справи за клопотанням обвинуваченого слухаються судом присяжних у складі двох професійних суддів та трьох присяжних.

Хто може стати присяжним?

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути обраний громадянин України, який досяг 30 років і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

Хто не може бути присяжним?

Присяжними не можуть бути громадяни, які:

1. Визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними.

2. Які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.

3. Які мають незняту чи непогашену судимість.

4. Народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя.

5. Особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

6. Громадяни, які досягли шістдесяти п'яти років.

7. Особи, які не володіють державною мовою.

Гарантії прав присяжних

Присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода.

За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається.

На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків.

Присяжні є суб’єктами декларування

Відповідно до підпункту «ґ» пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» до суб'єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді), тобто, під час залучення до розгляду конкретної справи.

У особи з моменту виконання обов'язків присяжного, виникає зобов’язання подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

 

Горохівська районна рада

(прізвище, ім’я, по батькові кандидата в присяжні у родовому відмінку)

__________________________________

 (постійне місце проживання кандидата в присяжні)

__________________________________

 (контактний номер телефону)

(електронна адреса кандидата в присяжні)


Заява

Прошу обрати мене до складу присяжних Горохівського районного суду Волинської області.

Обставини, передбачені частиною другою статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», які унеможливлюють мою участь у здійсненні правосуддя відсутні.

Надаю згоду на обробку і використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», а також оприлюднення відомостей стосовно мене як кандидата в присяжні  на офіційному сайті Горохівської районної ради.

Перелік документів, що додається до заяви:

"___" ____________ _____

            (число)        (місяць)   (рік)                                                     підпис

Читать далее

22 листопад 2019

ГРАФІК проведення засідань постійних комісій , президії та позачергової 34-ї сесії районної ради

 Постійна комісія районної ради  з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю (БІЛИК В.І.)        

26.11.2019

10.30 год.

Постійна комісія районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій (КРАВЧУК Л.Є.)

26.11.2019

12.00 год.

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  (ШОСТАК А.І.) 28.11.2019

10.00 год.

Постійна комісія районної ради  з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації (ПАЩУК В.І.)

28.11.2019

11.00 год.

 Постійна комісія районної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва (ВОЛЬЧИНСЬКИЙ Р.О.)

02.12.2019

10.00 год.

Президія районної ради

02.12.2019

12.00 год.

Сесія районної ради 05.12.2019

10.00 год.

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"