жовтень 2019

15 жовтень 2019

Стан доріг району на контролі у влади

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

1d1af3d493f0e4befc9e78edd079918f XL

 

Продовжуються роботи по експлуатаційному утриманню доріг загального користування місцевого значення. ПП «ЗАК-Сервіс» проведено ремонтні роботи на ділянці автомобільної дороги місцевого значення С030206 Горішнє – Іванівка – Колмів – Лобачівка від автомобільної дороги  державного значення Т-03-02 до с.Колмів. На даній ділянці дороги, яка має білощебеневе покриття, підсипано понад 60 тонн щебня та прогрейдеровано проїжджу частини дороги та узбіччя.

Управління регіонального розвитку райдержадміністрації

Читать далее

14 жовтень 2019

Вітання голови районної ради Тараса Щерблюка з нагоди Дня захисника України

6b44dfc87b40921c96902abe88e86829 XL

 

Дорогі жителі Горохівщини!

Сьогодні, наша держава теж переживає нелегкі часи, та на щастя, в неї також є мужній та сильний захисник – її народ! То ж для вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності і територіальної цілісності України, для підтримки наших військових, наших волонтерів, патріотів, та пересічних українців, цілком закономірно, що цей день став і Днем захисника України!

То ж, шановні краяни, усіх нас з сьогоднішніми святами. Бережімо себе та наших близьких, нашу країну, мову, традиції. Пам’ятаймо наших великих предків та їх звичаї. Бо коли є історія народу – є його майбутнє. Тому робимо історію зараз – будуємо нашу країну-Україну, таку як бачили її наші предки, таку як хочемо бачити її ми і саме тоді буде майбутнє, для нас та нащадків!

З Покровою, з Днем Козацтва, з Днем захисника України! 

З повагою

голова районної ради                                     Тарас Щерблюк

Читать далее

10 жовтень 2019

Звернення депутатів Горохівської районної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо недопущення капітуляції України за т.зв. «формулою Штайнмаєра»

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

09 жовтня 2019 року м.Горохів № 33/2

Про звернення депутатів  Горохівської районної ради

до Президента України, Голови Верховної Ради

України щодо недопущення капітуляції України

за т.зв. «формулою Штайнмаєра»

 

За ініціативою фракції ВО «Свобода» в Горохівській районній раді, Горохівської громадської організації «Спілка учасників антитерористичної операції «ЩИТ», зважаючи на значний суспільний резонанс порушеного питання серед національно-патріотичної громадськості в Україні та на Волині зокрема, відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення президії районної ради від  09 жовтня 2019 року № 24/2, Горохівська районна рада ВИРІШИЛА:

Читать далее

09 жовтень 2019

Про звернення депутатів Горохівської районної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо недопущення капітуляції України за т.зв. «формулою Штайнмаєра»

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

09 жовтня 2019 року м.Горохів № 33/2

Про звернення депутатів  Горохівської районної ради

до Президента України, Голови Верховної Ради

України щодо недопущення капітуляції України

за т.зв. «формулою Штайнмаєра»

 

За ініціативою фракції ВО «Свобода» в Горохівській районній раді, Горохівської громадської організації «Спілка учасників антитерористичної операції «ЩИТ», зважаючи на значний суспільний резонанс порушеного питання серед національно-патріотичної громадськості в Україні та на Волині зокрема, відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення президії районної ради від  09 жовтня 2019 року № 24/2, Горохівська районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Схвалити Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо недопущення капітуляції України за т.зв. «формулою Штайнмаєра» (текст звернення додається).

 

2. Надіслати це Звернення Президентові України Володимиру Зеленському, Голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову.

 

3. Опублікувати це Звернення на сайті районної ради та в газеті «Горохівський вісник».

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації.

 

Заступник голови районної ради                                                           В.Клемба

 

Магурчак  0978512010

 

                                                                                                         

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Горохівської районної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо недопущення капітуляції України за т.зв. «формулою Штайнмаєра»

Ми, депутати Горохівської районної ради, висловлюємо категоричну незгоду зі спробами центральної влади зреалізувати згубну для Української держави так звану «формулу Штайнмаєра», якою, відповідно до «Мінських угод», вводиться особливий статус Донбасу.

Національно-патріотична громадськість України та Волинського краю сприймає це як однозначну капітуляцію. Адже, згідно з ухваленим 16 вересня 2014 року Законом України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей»:

1. Московським окупантам та їхнім посібникам терористам гарантується амністія (ст. 3);

2. Узаконюється режим «сприяння» для російської мови і фактичного знищення української мови (ст. 4);

3. Надається імунітет депутатам, «обраним» під контролем терористів (ч. 2 ст. 5);

4. Терористи призначатимуть керівників органів прокуратури і судів, а самі стануть «народною міліцією», підпорядкованою виключно місцевій владі, яку доволі ймовірно буде обрано з числа колишніх ватажків загонів бойовиків (ч. 3 ст. 5, ст. 9);

5. Україна має забезпечити прямі зовнішні відносини окремих районів Донбасу з регіонами Росії, чи, по суті, визнається сам факт відсутності фактичного кордону з Росією (ст. 8);

6. У Державному бюджеті України щороку передбачаються захищені видатки на державну підтримку соціально-економічного розвитку ОРДЛО, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.

Введення в дію закону про особливий статус Донбасу – однозначний сигнал усім промосковським силам в інших областях України, що зброєю можна домогтися для себе «особливого статусу» та диктувати Україні свою волю. Це однозначний сигнал світу, що про долю України треба говорити з Москвою, а не з Києвом. Це прямий шлях до остаточної дезінтеграції України, продовження війни на цілі покоління з метою знищення Української держави.

Констатуємо, що це вже не перші спроби центральної влади добровільно накинути на Україну зашморг капітуляції. Так було 16 вересня 2014 року, коли парламент із брутальними порушеннями ухвалював Закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Так було 31 серпня 2015 року, коли Верховна Рада голосувала за включення до Конституції України положення про особливий статус Донбасу.

Вважаємо, що погоджена владою «формула Штанмайєера» – імовірний пролог цілковитої української капітуляції. Далі буде зустріч у так званому «Нормандському форматі». Вона має всі шанси стати аналогом Мюнхенської змови ХХІ століття. Після цього Україну чекає повернення в орбіту «руского міра» та поступовий демонтаж Української державності, а Російську Федерацію – скасування санкцій.

Враховуючи викладене, вимагаємо від Президента України, Верховної Ради України:

1. Розірвати дипломатичні відносини, а також усі міжнародні договори з Російською Федерацією та не відновлювати їх до повної деокупації Московією всіх українських територій.

2. Добиватися реальних кроків на підтримку України від держав, які декларували безпеку та недоторканність кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї. Укласти двосторонні угоди зі США і Великою Британією про повномасштабну військову допомогу Україні, надання летального озброєння та довгострокової військово-технічної допомоги.

3. Запровадити реальний воєнний стан у прифронтових територіях і повну економічну, енергетичну, ресурсну та транспортну блокаду тимчасово окупованих територій, яку тримати до повної деокупації цих територій.

4. Не допустити надання «особливого статусу» для окупованих територій. Притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів та вчиняв інші злочини.

5. Проводити вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях лише після повної деокупації, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизації всього населення, здійсненої шляхом перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, співпрацю з окупаційним московським режимом, лояльність до України та відповідність статусу громадянина України.

 6. Відведення сил і засобів Збройних сил України, інших утворених відповідно до законів України військових правоохоронних органів спеціального призначення, Міністерства внутрішній справ України, Національної поліції України, розвідувальних органів України від меж тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях вважаємо неприпустимим.

Закликаємо українців не терпіти жодної капітуляції, якими би «формулами» її не прикривали, та протидіяти їй всіма доступними засобами. Ні – капітуляції! Україна – понад усе!

                                                                        СХВАЛЕНО

                                                                                      рішенням районної ради

                                                                                      09 жовтня 2019 № 33/2

                                                                                                                                                          

Читать далее

Про затвердження порядку денного позачергової тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

09 жовтня 2019 року м.Горохів № 33/1

Про затвердження порядку денного

позачергової тридцять третьої  сесії районної ради                 

сьомого скликання

 

Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення президії районної ради від 09.10.2019 № 24/1  , районна рада ВИРІШИЛА:

 

Затвердити для розгляду на позачерговій тридцять третій  сесії районної ради сьомого скликання такий порядок денний:

        

1. Про звернення Горохівської районної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо недопущення капітуляції України за т.зв. «формулою  Штайнмаєра».

Інформують: Магурчак В.М., депутат районної ради, Клемба В.Б., заступник голови районної ради

 

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 28/3 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Інформує: Ковальчук В.В., начальник управління фінансів Горохівської райдержадміністрації

 

3. Про звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Кабінету міністрів України щодо додаткового виділення коштів на централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

Інформує: Вольчинський Р.О., депутат районної ради

 

Заступник голови районної ради                                                          В.Клемба

Голдованська 21846

Читать далее

Відбулося засідання позачергової тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання

IMG 7924

 

9 жовтня 2019 року відбулося засідання позачергової 33-ї сесії районної ради сьомого скликання. Вів зесію заступник голови районної ради Віталій Клемба. На початку засідання усі пристні привітали з Днем народження депутата районної ради Василя Пащука.

Читать далее

Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 28/3 «Про районний бюджет на 2019 рік»

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

09 жовтня 2019 року м.Горохів № 33/3

Про внесення змін до рішення

районної ради від 21 грудня 2018 року

№ 28/3 «Про районний бюджет на 2019 рік»

 

Відповідно до пункту 17 частини  1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частини 8 статті 78 Бюджетного кодексу України, враховуючи рішення президії районної ради від 09.10.2019 № 24/2, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Внести до вищезазначеного рішення такі зміни:

1.1. У пункті 1:

а) в абзаці 2 цифри  «476286234» та «466202054» замінити відповідно цифрами «484620730» та «474536550»;

б) в абзаці 3 цифри «485393646», «464373543» та «21020103» замінити відповідно цифрами «493755142», «472275190» та «21479952»;

в) в абзаці 6 цифру «1773511» замінити відповідно цифрою «2206360»;

г) в абзаці 7 цифру «10935923» замінити відповідно цифрою «11395772»;

д) в абзаці 9 цифри «300000» та «0,06» замінити відповідно цифрою «200000» та «0,04».

 

1.2  У пункті 5 цифру «49160968» замінити відповідно цифрою «49167968».

 

2. Внести зміни до додатків № 1, 2, 3, 5, 6, 7 до рішення сесії районної ради від 21 грудня 2018 року № 28/3 «Про районний бюджет на 2019 рік» відповідно до додатків №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 до цього рішення.

 3. Управлінню фінансів райдержадміністрації внести відповідні зміни до розпису районного бюджету на 2019 рік та у бюджетні призначення головних розпорядників коштів районного бюджету.

 

Заступник голови районної ради                                                 В.Клемба

Ковальчук  21741

Завантажитим додатки

 

Читать далее

07 жовтень 2019

Скликано позачергову 33-у сесію районної ради

6666666666666666666666

 

Відповідне розпорядження підписав заступник голови районної ради Віталій Клемба. Сесія відбудеться 09 жовтня  2019  року о 10-й годині. На порядок денний вноситься два питання:

 

1. Про звернення Горохівської районної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо недопущення капітуляції України за т.зв. «формулою  Штайнмаєра».

 

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 28/3 «Про районний бюджет на 2019 рік».

 

На сесію запрошуються депутат обласної ради від району, керівники управлінь і відділів районної державної адміністрації, міські, селищні, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, представники політичних партій і громадських організацій, представники засобів масової інформації.

Сесія відбудеться в залі засідань районної ради. 

Читать далее

Про скликання позачергової тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання № 47-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 07 жовтня 2019 року м.Горохів № 47-р

Про скликання  позачергової

тридцять третьої сесії

районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, враховуючи лист депутата Горохівської районної ради від ВО «Свобода» Магурчак В. від 04 жовтня 2019 року № 37, звернення Горохівської громадської організації «Спілка учасників антитерористичної операції «ЩИТ» від 07.10.2019 року:

 

І. Скликати позачергову тридцять третю сесію районної ради сьомого  скликання 09 жовтня  2019  року о 10-й годині, на розгляд якої внести питання:

 

1. Про звернення Горохівської районної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо недопущення капітуляції України за т.зв. «формулою  Штайнмаєра».

 

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 28/3 «Про районний бюджет на 2019 рік».

 

ІІ. На сесію запросити: депутата обласної ради від району, керівників управлінь і відділів районної державної адміністрації, міських, селищних, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій району, представників політичних партій і громадських організацій, представників засобів масової інформації.

 

ІІІ. Сесію провести в залі засідань районної ради.

 

Заступник голова ради                                                                                      В.Клемба  

               

Голдованська 21846

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"