серпень 2019

31 серпень 2019

З Днем підприємця!

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

180831 news 10 51

 

Шановні підприємці Горохівщини!

Напередодні  Вашого професійного свята — Дня підприємця, прийміть від усього депутатського корпусу районної ради найщиріші вітання  та побажання оптимізму, невичерпної наснаги і успіхів у Вашому бізнесі!

 

Читать далее

29 серпень 2019

Вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави

5999df14a5c1cb224f094995e96943e9 XL

 

Цьогоріч Указом Президента України Володимира Зеленського започатковано відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Також цей день - День пам’яті загиблих в Іловайську.

Читать далее

В Борочичах відбулося підведення підсумків впровадження проекту місцевих ініціатив «Діти понад усе: покращення умов для навчання і розвитку вихованців ДНЗ «Берізка» с. Борочиче»

69686538 484661675446777 1046041608518107136 n

 

Вчора, 28 серпня 2019 року, в ДНЗ «Берізка» села Борочиче були підведені підсумки впровадження проекту «Діти понад усе: покращення умов для навчання і розвитку вихованців ДНЗ «Берізка» с. Борочиче».

Читать далее

В районній раді відбулося засідання бюджетної комісії

IMG aff17999b0a41040640fea2f47883599 V

29 серпня 2019 року о 9.00 год. в конференц-залі Горохівської районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Читать далее

Рішення бюджетної комісії

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Постійна комісія районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва

РІШЕННЯ

29 серпня 2019 року м.Горохів № 30/1

Про перерозподіл видатків по

відділу освіти, молоді та спорту

Горохівської районної

 державної адміністрації

 

Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України п.13 рішення районної ради від 21.12.2018 № 28/3 «Про районний бюджет на 2019 рік», лист відділу освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації від 27.08.2019 року та заслухавши інформацію Білика Віктора Івановича, начальника відділу освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації, «Про перерозподіл видатків по відділу освіти, молоді та спорту Горохіської районної державної адміністрації»,  постійна комісія  ВИРІШИЛА:

 

Надати право Горохівській районній державній адміністрації перерозподілити видатки по головному розпоряднику коштів відділу освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації в сумі 100 000 гривень за рахунок залишків освітньої субвенції 2018 року, перерозподілених рішенням районної ради від 14.08.2019 року на капітальний ремонт шатрового даху ЗОШ І-ІІІ ступеня по вул..Центральна,56 в с.Шклинь, Горохівського району Волинської області перенести на капітальний ремонт підлоги спортивного залу ЗОШ І-ІІІ ступеня  в с.Вільхівка, Горохівського району Волинської області. Частину коштів в сумі 18500 гривень виділених з районного бюджету на капітальний ремонт шатрового даху ЗОШ І-ІІІ ступеня в с.Шклинь, Горохівського району Волинської області перенести на капітальний ремонт підлоги залу ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Вільхівка, Горохівського району Волинської області.

 

Голова постійної комісії                                                           Р.О.Вольчинський         

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Постійна комісія районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва

РІШЕННЯ

29 серпня 2019 року м.Горохів № 30/2

Про прийняття іншої субвенції

 з інших місцевих бюджетів

 

Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України п.13 рішення районної ради від 21.12.2018 № 28/3 «Про районний бюджет на 2019 рік», та заслухавши інформацію Ковальчук Валентини Володимирівни, начальника управління фінансів Горохівської районної державної адміністрації, «Про прийняття іншої субвенції з інших місцевих бюджетів»,  постійна комісія  ВИРІШИЛА:

 

Надати право Горохівській районній державній адміністрації прийняти іншу субвенцію з інших місцевих бюджетів.

 Передати іншу субвенцію:

-Горішненської сільської ради в сумі 1648 гривень на придбання для Горішненської ЗОШ І-ІІ ст.. підставок на мікрофони;

-Мирненської сільської ради в сумі 500 гривень на підтримку КНП «Горохівський ЦПМСД»;

-Мирківської сільської ради в сумі 5500 гривень на придбання шкільної та коркової дошок для учнів І класу Мирківської ЗОШ І-ІІ ст..;

-Звиняченської сільської ради в сумі 100 000 гривень на поточний ремонт актового залу І-ІІІ ст.. с.Звиняче Горохівського р-ну.

 

Голова постійної комісії                                                           Р.О.Вольчинський                       

Читать далее

28 серпень 2019

ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ФАХІВЦІВ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ» ГОРОХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

4646464

 

27 серпня 2019 року о 14.30 год в конференц-залі Горохівської районної ради відбулося ІІ-ге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад фахівців «Інклюзивно-ресурсного центру» Горохівської районної ради Волинської області.

Читать далее

Про нагородження Почесними грамотами районної ради № 36-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 28 серпня 2019 року м.Горохів № 36-р

Про нагородження Почесними

грамотами районної ради

 

Нагородити Почесними грамотами районної ради:

 

1. За  високу громадську свідомість, активну громадянську позицію, вагомий особистий вклад у соціально-економічний та  культурний розвиток  району Асатуряна Карапета Володяйовича, депутата районної ради, приватного підприємця.

 

2. За  високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок  у  написання та реалізацію проекту місцевих ініціатив  «Діти понад усе: покращення умов для навчання і розвитку вихованців ДНЗ «Берізка» с.Борочиче»Фищука Валентина Миколайовича,в.о. старости в селах  Борочиче, Цегів, Широке Мар’янівської ОТГ.

 

3. За  високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок  у написання та реалізацію проекту місцевих ініціатив  «Діти понад усе: покращення умов для навчання і розвитку вихованців ДНЗ «Берізка» с.Борочиче» учасників-переможців районного конкурсу проектів місцевих ініціатив.

 

4. За  високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий внесок у культурно-мистецький розвиток та з нагоди 95-річчя заснування селища Сенкевичівка:

 

- Гогося Василя Володимировича, керівника  духового оркестру селища Сенкевичівка;

 

- Подмовську Галину Леонідівну, депутата Сенкевичівської селищної ради;

 

- Ющик Тамару Василівну, директора Будинку культури селища Сенкевичівка.

 

Голова  ради                                                                                           Т.Щерблюк

Лись 21596 

Читать далее

Співчуття

nesterenko 070510 22

 

Колектив Горохівської районної ради висловлює глибоке співчуття міському голові Віктору Леонідовичу Годику з приводу тяжкої втрати - смерті мами Людмили Володимирівни.

У цей сумний час засвідчуємо наше розуміння горя, яке спіткало рідних, і схиляємо голови у спільній скорботі.

Читать далее

23 серпень 2019

Про нагородження Почесними грамотами районної ради № 35-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 23 серпня 2019 року м.Горохів № 35-р

Про нагородження Почесними

грамотами районної ради

 

Нагородити Почесними грамотами районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Незалежності України:

 

- Басалика Сергія Леонідовича, інженера з комп’ютерних систем КНП «Горохівський РЦПМСД»;

 

- Камінську Олесю Андріївну, спеціаліста сектору прийому громадян відділу соціальної допомоги управління соціального захисту населення Горохівської РДА;

 

- Тивонюка Володимира Олександровича, заступника начальника управління соціального захисту населення Горохівської РДА;

 

- Форманюка Юрія Васильовича, головного спеціаліста відділу контролю за правильністю призначення та виплати пенсій, взаємодії із соціальними фондами, громадськими організаціями та засобами масової інформації управління соціального захисту населення Горохівської РДА.

 

Заступник голови районної  ради                                                В.Клемба

Лись 21596 

Читать далее

Привітання голови районної ради Тараса Щерблюка з 28-ю річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України

93727 1 large

 

Шановні жителі Горохівського району!

 

Щиро вітаю Вас із найбільшим святом нашої держави – Днем Незалежності України, а також з Днем Державного Прапора України!

 

Нелегкою була дорога українського народу до того незабутнього дня, коли втілилася у життя національна ідея. До цієї славетної дати йшло багато поколінь наших предків, які відважно та невтомно боролися за самостійну державу та її майбутнє. На жаль і сьогодні доводиться нам відстоювати  суверенітет, цілісність території, інтереси рідної країни. Маємо гідно пережити ці важкі часи і в єднанні, ціною спільних надзусиль захистити Незалежність, наше право бути повноцінними господарями на своїй українській землі.

 

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Прапор є уособленням усіх здобутків та перемог нашого народу на шляху до самостійності України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ. 

 

Нехай ці свята наповнять ваші серця гордістю за нашу державу, вселять надію на краще майбутнє, додадуть сили і наснаги у досягненні великої мети – розквіту нашої Батьківщини.

 

Від себе особисто та від усього депутатського корпусу районної ради зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, невичерпного оптимізму, любові та добробуту в кожному домі!

 

Зі святом вас!

З Днем Незалежності України!

 

З повагою,

Голова районної ради                                           Тарас Щеоблюк

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"