06 травень 2019

ОГОЛОШЕННЯ про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с.Охлопів Горохівської районної ради Волинської області

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

4117 l

 

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 06 травня 2019 року № 20-р «Про проведення конкурсу на зайняття  вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с.Охлопів Горохівського району Волинської області» Горохівська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора  вищезазначеного закладу.

Читать далее

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Охлопів Горохівського району Волинської області № 20-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 06 травня 2019 року м.Горохів № 20-р

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора

загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Охлопів

Горохівського району Волинської області

 

Відповідно до ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26 Закону України «Про загальну середню освіту», рішення районної ради від 21.12 2018 № 28/13 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Горохівського району та типового контракту з керівником комунального закладу загальної середньої освіти», клопотання відділу освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації від 14.04.2019 № 232/4/2-19 та  рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту , духовного відродження та роботи з молоддю від 17.04.2019 № 20/3:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Охлопів Горохівського району Волинської області з ­06 травня  2019 року.

 

2. Оголосити про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Охлопів Горохівського району Волинської області.

 

3. Виконавчому апарату Горохівської районної ради забезпечити оприлюднення на офіційному веб – сайті районної ради цього розпорядження та оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора  вищезазначеного закладу (додається).

 

4. Загальноосвітній школі І-ІІ ступеня с. Охлопів Горохівського району Волинської області оприлюднити на своєму веб-сайті оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора  вищезазначеного закладу наступного робочого дня з дня прийняття цього розпорядження .

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної ради Клембу В.Б.

 

Голова районної ради                                                                              Т.Щерблюк

 

Лись 21596

ОГОЛОШЕННЯ

про початок формування конкурсної комісії з  проведення конкурсу на зайняття  посади директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с.Охлопів Горохівської районної ради Волинської області

 

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 06 травня 2019 року № 20-р «Про проведення конкурсу на зайняття  вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с.Охлопів Горохівського району Волинської області» Горохівська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора  вищезазначеного закладу.

 

До складу конкурсної комісії входять:

 

- представники районної ради, визначені відповідно до рекомендації постійної комісії - 2 особи;

 

- представники відділу освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації, визначені відповідно до подання даного відділу – 2 особи;

 

- представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового коллективу - 2 особи;

 

-  особи (за згодою), делеговані громадським об’єднанням батьків учнів  закладу загальної середньої освіти - 2 особи.

 

- особи (за згодою), делеговані Радою директорів закладів загальної середньої освіти Горохівського району - 2 особи.

 

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- наявність конфлікту інтересів.

 

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Горохівської районної ради протягом 7робочих днів з моменту оприлюднення оголошення до 16:00 год. 14 травня 2019 року.

 

Подати пропозиції можна за адресою: загальний відділ Горохіської районної ради  вул. Шевченка,16 м.Горохів, Волинська область, 45701.

 

Оголошення про участь в конкурсі буде оприлюднено після формування вищевказаної комісії.

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"