11 лютий 2019

ОГОЛОШЕННЯ про проведення районного конкурсу проектів місцевих ініціатив

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

big index 414

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення районного конкурсу проектів місцевих ініціатив

(для поширення в засобах масової інформації)

 

Горохівська районна рада оголошує районний конкурс проектів місцевих ініціатив,розроблених сільськими, селищними, міськими радами Горохівського району Волинської області, громадськими організаціями, зареєстрованими в установленому законом порядку на території Горохівського району, а також проекти, розроблені та подані спільно органами місцевого самоврядування і громадськими організаціями.

Читать далее

Про оголошення районного конкурсу проектів місцевих ініціатив № 8-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

11 лютого 2019 року м.Горохів № 8-р

Про оголошення районного конкурсу

проектів місцевих ініціатив

 

Відповідно до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про районний конкурс проектів місцевих ініціатив, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 23.01.2019 р. № 3-р, з метою активізації місцевих ініціатив територіальних громад району та посилення інституційної спроможності організацій громадянського суспільства, задля розробки та впровадження механізмів співпраці місцевих рад із громадськими організаціями району:

1. Оголосити районний конкурс проектів місцевих ініціатив 2019 року за наступними основними напрямками:

 

- зміцнення матеріально-технічної бази місцевих бюджетних установ соціально-культурної сфери (шкіл, дошкільних навчальних закладів, ФАПів, сільських лікарських амбулаторій та лікарень, бібліотек, клубів та Будинків культури, музеїв, самодіяльних творчих колективів);

 

- благоустрій населених пунктів (озеленення, створення малих архітектурних форм, громадських криниць, дитячих ігрових майданчиків, відновлення зовнішнього освітлення, ремонт пам’ятників та об’єктів місцевої історичної спадщини);

 

- модернізація мереж водопостачання;

 

- підвищення енергоефективності громадських закладів, використання відновлювальних джерел енергії;

 

- розвиток фізичної культури і спорту (облаштування відкритих спортивних майданчиків та стадіонів в освітніх закладах і місцях масового відпочинку населення, ремонт та оснащення спортивних залів, у тому числі придбання спортивного інвентарю та спортивної форми);

 

- організація захисту громадського порядку, охорони навколишнього природного середовища;

 

- розвиток сільського зеленого туризму як складової сталого розвитку територіальних громад, шляхом належного облаштування агросадиб та відповідної інфраструктури;

 

- створення обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів;

- поліпшення безпеки життя, зменшення вразливості адміністративно-територіальних одиниць від підтоплення, виникнення природних та техногенних катастроф.


2. Встановити строк подання заявок для участі у районному конкурсі проектів місцевих ініціатив: до 16 год. 19 квітня 2019 року.

 

3. Затвердити форму заявки для участі у районному конкурсі проектів місцевих ініціатив ( додаток 1).

 

4. Загальному відділу Горохівської районної ради (Лисю А.Л.) розмістити на офіційному сайті районної ради оголошення про проведення районного конкурсу проектів місцевих ініціатив (додаток 2).

 

5. Загальному відділу Горохівської районної ради (Лисю А.Л.) направити копію цього розпорядження сільським, селищним, міським радам Горохівського району Волинської області.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Заступник  голови районної ради                                                              В. Клемба    

                              

Якимчук 40101

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"