23 січень 2019

Про започаткування щорічного проведення районного конкурсу проектів місцевих ініціатив № 3-р

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

23 січня 2019 року м.Горохів № 3-р

Про започаткування щорічного проведення

районного конкурсу проектів місцевих

ініціатив

 

Відповідно до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про органи самоорганізації населення", враховуючи рішення районної ради «Про районний бюджет на 2019 рік» від 21.12.2018 № 28/3,  з метою активізації місцевих ініціатив територіальних громад району та посилення інституційної спроможності організацій громадянського суспільства, задля розробки та впровадження механізмів співпраці місцевих рад із громадськими організаціями району:

 

1. Започаткувати щорічне проведення районного конкурсу проектів місцевих ініціатив (далі-Конкурсу).

 

2. Затвердити Положення про районний конкурс проектів місцевих ініціатив у новій редакції (додається).

 

3. Відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради, комунального майна та роботи із зверненнями громадян  підготувати розпорядження голови районної ради про персональний склад конкурсної ради з проведення районного конкурсу проектів місцевих ініціатив (далі - Конкурсної ради).

 

4. Конкурсній раді забезпечити здійснення заходів щодо підготовки та проведення зазначеного конкурсу відповідно до вимог Положення про районний конкурс проектів місцевих ініціатив.

 

5. Це  розпорядження винести на затвердження сесії районної ради.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.


 

Голова ради                                                                                               Т.Щерблюк

 

Якимчук 40101

                                                                                                                                                                                                                          ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови районної ради

від 23.01.2019 № 3-р

                                                                      

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про районний конкурс проектів місцевих ініціатив

 

І. Загальні положення

1. Цим Положенням регулюється процедура проведення районного конкурсу проектів місцевих ініціатив (далі - Конкурс), розроблених сільськими, селищними, міськими радами Горохівського району  Волинської області, а також громадськими організаціями, що зареєстровані в установленому законом порядкуна територіїГорохівського району.

2. Метою Конкурсу є відбір проектів місцевих ініціатив (далі - проекти), які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету відповідно до Бюджетного кодексу України, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством, і спрямовані на розв'язання актуальних проблем територіальних громад та розвиток місцевого самоврядування Горохівського району, а також поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.

3. На Конкурс можуть бути подані проекти, розроблені сільськими, селищними, міськими радами, громадськими організаціями Горохівського району, а також проекти, розроблені та подані спільно органами місцевого самоврядування і громадськими організаціями. Проекти, подані учасниками, приймаються до розгляду Конкурсної ради після їх реєстрації в установленому порядку.

4. Основні завдання Конкурсу:

 • розробка стратегій розвитку територій  на основі ефективного використання місцевих ресурсів та розвитку агротуризму;
 • забезпечення сталого гармонійного розвитку територіальних громад Горохівського району та їх об'єднань з застосуванням сучасних технологій, інноваційних рішень та оптимізації управлінських схем;
 • розвиток співпраці органів місцевого самоврядування, суб'єктів підприємницької діяльності та громадських організацій;
 • узагальнення та поширення досвіду роботи, спрямованої на розв'язання проблем розвитку територіальних громад Горохівського району та організація навчання службовців і просвітницької роботи у громадах.

II. Основні напрямки, за якими розробляються проекти.

Основними напрямками, за якими розробляються проекти є:

- зміцнення матеріально-технічної бази місцевих бюджетних установ соціально-культурної сфери (шкіл, дошкільних навчальних закладів, ФАПів, сільських лікарських амбулаторій та лікарень, бібліотек, клубів та Будинків культури, музеїв, самодіяльних творчих колективів);

- благоустрій населених пунктів (озеленення, створення малих архітектурних форм, громадських криниць, дитячих ігрових майданчиків, відновлення зовнішнього освітлення, ремонт пам’ятників та об’єктів місцевої історичної спадщини);

- модернізація мереж водопостачання;

- підвищення енергоефективності громадських закладів, використання відновлювальних джерел енергії;

 - розвиток фізичної культури і спорту (облаштування відкритих спортивних майданчиків та стадіонів в освітніх закладах і місцях масового відпочинку населення, ремонт та оснащення спортивних залів, у тому числі придбання спортивного інвентарю та спортивної форми);

- організація захисту громадського порядку, охорони навколишнього природного середовища;

 - розвиток сільського зеленого туризму як складової сталого розвитку територіальних громад, шляхом належного облаштування агросадиб та відповідної інфраструктури;

- створення обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів;

- поліпшення безпеки життя, зменшення вразливості адміністративно-територіальних одиниць від підтоплення, виникнення природних та техногенних катастроф.

ІІІ. Конкурсна рада

1. Для організації Конкурсу затверджується склад Конкурсної ради.

2. Конкурсна рада є вищим органом, який здійснює загальне керівництво щодо організації та проведення Конкурсу, а також визначає переможця.

Персональний склад Конкурсної ради затверджується розпорядженням голови районної ради в двомісячний термін після прийняття рішення районної  ради про виділення коштів на проведення Конкурсу.

Головою Конкурсної ради є голова районної ради або заступник голови районної ради.

3. До складу Конкурсної ради можуть входити депутати районної ради, представники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх об'єднань, громадських організацій, незалежні експерти та науковці (за згодою).

4. Голова Конкурсної ради, заступник голови та члени здійснюють свої повноваження на громадських засадах.

5. Конкурсна рада:

1) затверджує план здійснення необхідних організаційно-технічних заходів;

2) готує, розглядає і затверджує документи, необхідні для проведення Конкурсу;

3) оцінює проекти, визначає переможців Конкурсу, приймає рішення про розмір фінансування проектів;

4) надає консультаційну та організаційну підтримку з питань проведення Конкурсу.

6. Рішення Конкурсної ради приймаються простою більшістю голосів її членів і оформляються протоколом. У разі рівної кількості голосів "за" і "проти" вирішальним є голос голови Конкурсної ради.

7. Організаційне забезпечення проведення Конкурсу покладається на виконавчий апарат районної ради, який :

1) забезпечує підготовку і проведення Конкурсу;

2) затверджує порядок реєстрації проектів та вимоги до них;

3) готує проект угоди про реалізацію проекту між районною радою та органом місцевого самоврядування чи громадською організацією - переможцем Конкурсу;

4) аналізує результатиреалізації проектів та в кінці бюджетного року інформує раду Конкурсу;

5) бере участь у розробці умов Конкурсу, зокрема у формуванні вимог до змісту проектів, порядку їх оцінки;

6) проводить реєстрацію заяв та інших необхідних документів, здійснює перевірку проектів на відповідність вимогам Конкурсу та подальшу реєстрацію його учасників;

7) забезпечує поширення інформації про Конкурс, форм заявок на участь у Конкурсі, вимоги до розроблення проектів, додаткові коментарі тощо, забезпечує організаційно-технічну та інформаційну підтримку проведення Конкурсу;

8)здійснює моніторинг реалізації проектів.

ІV. Фонд Конкурсу

1. Фонд Конкурсу формується за рахунок коштів районного бюджету, передбачених на фінансування заходів із проведення конкурсів і реалізацію проектів у відповідному бюджетному періоді, та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством, на умовах співфінансування у співвідношенні 50х50%.

2. Кошторис відповідних витрат на організацію і проведення Конкурсу затверджується відповідно до вимог Бюджетного кодексу України.

 

V. Процедура проведення Конкурсу

1. Підставою для оголошення Конкурсу є рішення районної ради про виділення коштів на проведення Конкурсу. В двомісячний термін після цього рішення ради голова районної ради своїм розпорядження оголошує Конкурс.

Офіційне повідомлення про оголошення Конкурсу та умови його проведення публікуються на офіційному веб-сайті Горохівської районної ради, в офіційних друкованих засобах масової інформації, в інших засобах масової інформації із зазначенням кінцевого строку подання заяв на участь у ньому.

2. Проекти подаються на Конкурс і реалізуються сільськими, селищними, міськими  радами та громадськими організаціями Горохівського району.

3. У процесі підготовки проектів їх розробники мають право звертатися, у разі потреби, у виконавчий апарат районної ради для одержання додаткової інформації. Відповідь надається протягом п’яти робочих днів після одержання запиту.

При необхідності Конкурсна рада може організувати навчальний семінар з питаньрозробки проектів.

4. Реєстрація проектів, що беруть участь у Конкурсі, здійснюється виконавчим апаратом районної ради.

5. Розгляд поданих проектів проводиться у два етапи.

На першому етапі розглядаються заяви на участь у Конкурсі. Виконавчим апаратом районної ради приймається рішення щодо відповідності документів, поданих претендентом, умовам участі у Конкурсі та щодо реєстрації претендента як учасника Конкурсу у Журналі реєстрації учасників районного конкурсу проектів місцевих ініціатив, або щодо відмови у реєстрації, у разі невідповідності документів вимогам щодо участі у Конкурсі.

Підставою для відмови у реєстрації претендента, як учасника Конкурсу, є:

 1. невідповідність претендента вимогам пункту 3 розділу І цього Положення;
 2. невідповідність змісту проекту пріоритетним напрямам, умовам проведення Конкурсу, вимогам щодо їх розроблення;
 3. недотримання умов Конкурсу щодо комплектності поданих документів;
 4. наявність інших обставин, визначених у тексті оголошення про Конкурс.

На другому етапі Конкурсною радою розглядаються проектні заявки учасників Конкурсу та визначаються його переможці.

6. У виконавчому апараті районної ради здійснюється попередній розгляд проектів учасників Конкурсу, після чого протягом 10 календарних днів проекти передаються на розгляд Конкурсній раді.

7. Конкурсна рада впродовж одного місяця вивчає подані проекти та приймає рішення про визначення переможців Конкурсу.

8. У ході оцінювання проектів Конкурсною радою враховуються:

 • інноваційність проекту та наявність використання елементів сучасних технологій і методів управлінської діяльності;
 • технологічна обґрунтованість інвестиційних заходів;
 • наявність чіткого плану і механізмів розв'язання існуючих проблем та досвід щодо їх розв'язання;
 • наявність якісних та кількісних критеріїв оцінки успішності реалізації відповідного проекту, показників, які повинні бути досягнуті шляхом реалізації запропонованого претендентом проекту;
 • обґрунтованість вартості реалізації відповідного проекту;
 • перспективи розвитку результатів проектів після закінчення фінансування (інституційна сталість проекту).

При оцінюванні проектів Конкурсна рада бере до уваги й інші критерії оцінювання проектів, які пропонуються виконавчим апаратом районної ради.

9. Інформація про результати Конкурсу оприлюднюється на офіційному веб-сайті районної ради.

10. Переможцеві Конкурсу надсилається проект угоди про реалізацію проекту між ним та районною радою. Угода підписується уповноваженими представниками сторін. Строк укладення угоди не повинен перевищувати 30 днів від дня оголошення результатів Конкурсу.

11. Фінансування заходів з реалізації проектів, а також відповідне звітування органів місцевого самоврядування чи громадських організацій - переможців Конкурсу здійснюється відповідно до угод.

VІ. Вимоги до порядку реалізації проектів

1. Термін реалізації проекту не повинен перевищувати 8 місяців. При цьому, реалізація проектів повинна бути завершена до 25 грудня поточного року.

2. Кожен учасник Конкурсу при поданні проектних заявок повинен підтвердити можливість залучення з інших джерел не менше 50% від загальної суми витрат, необхідних для реалізації проекту.

3. Переможець Конкурсу зобов’язаний інформувати виконавчий апарат районної ради про основні заходи та хід реалізації проекту. При цьому на всіх публічних заходах та підготовлених матеріалах проекту переможець Конкурсу повинен зазначати, що реалізація проекту здійснюється за рахунок коштів районного бюджету.

Читать далее

Нам Злуку дарував Господь

50342133 394594417960133 8549094761594617856 n 1

22 січня в актовій залі центральної районної бібліотеки відбувся урочистий вечір з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя возз’єднання ЗУНР з УНР «Нам Злуку дарував Господь».

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"