грудень 2018

29 грудень 2018

Вітання голови районної ради Тараса Щерблюка з наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

dd8df3d8131588e83673ba2d115ed729

 

Шановні жителі нашого району!

Щиросердечно вітаю вас з наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

 

Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік  увійде у вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.

 

Щиро бажаю, щоб у ваших душах ніколи не згасав вогонь надії, любові і добра! Нехай завжди з вами буде Господь, а дорогу у майбуття нехай осяває яскрава Різдвяна Зірка, даруючи життєву силу і натхнення на здійснення усіх задумів, сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків!

 

Веселих вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

 

З повагою, голова районної ради                                              Тарас Щерблюк

Читать далее

Я консультую

48088525 227739124790010 6725311644664070144 n

 

Друзі, сьогодні у нашій рубриці “ Я консультую” ми поговоримо про етичні стандарти поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.
Читать далее

В рамках проекту “Я маю право!” громадян Волині консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Антон Кустик

48424007 2307719049252721 4762874845841063936 n

 

Доброго дня! Я використовую для ведення особистого селянського господарства 4 земельні ділянки загальною площею 0,70 га, сплачую земельний податок. Чи маю право я їх безоплатно приватизувати?

Читать далее

27 грудень 2018

Районний бюджет на 2019 рік

t 1 biudzhet

 

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

21 грудня 2018 року м.Горохів № 28/3

Про районний бюджет на 2019 рік

 

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 77 Бюджетного кодексу України районна рада ВИРІШИЛА:

Читать далее

22 грудень 2018

Юстиція Волині отримає на реалізацію Програми правової освіти та надання правової допомоги громадянам області

dzfzfz 0x39 1280x853 sx2rkh7qme6hok2pcsds4nr3k46dzjns

У Луцьку на засіданні обласної ради затвердили Програму правової освіти та надання правової допомоги населенню Волинської області на 2019-2023 роки. За її реалізацію проголосувало більшість депутатів. Такий вдалий результат було досягнуто завдяки конструктивній співпраці юстиції Волині з керівниками ОДА, обласної ради та депутатським корпусом. Читать далее

21 грудень 2018

Про Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до народного депутата України Мартиняка С.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо сприяння у виділенні коштів на ремонт дороги державного територіального значення Т-03-02

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

21 грудня 2018 року м.Горохів № 28/19

Про Звернення депутатів Горохівської районної ради 

Волинської області до народного депутата України Мартиняка С.В.,  

Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б.

щодо сприяння у виділенні коштів на ремонт дороги державного

територіального значення Т-03-02-Піща-Шацьк-Любомль-

Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко-Козин – /М-06/

 

Відповідно до ст.43, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рішення президії районної ради від 17.12.2018 № 19/2,  районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Схвалити Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до народного депутата України Мартиняка С.В.,  Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо сприяння у виділенні коштів на ремонт дороги державного територіального значення Т-03-02-Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів Берестечко-Козин – /М-06/ (додається).

 

2. Доручити голові районної ради Щерблюку Т.В. забезпечити направлення вищезазначеного звернення до народного депутата України Мартиняка С.В.,  Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б..

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                            Т.Щерблюк

 

Клемба 21239

                                                                                 Народному депутату України

                                                                            Мартиняку С.В.

                                                                         Прем’єр-міністру України

                                                      Гройсману В.Б.

      

Шановні Сергію Васильовичу, Володимире Борисовичу!

На території Волинської області Горохівського району біля міста Берестечко знаходиться національно історико - меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви».

 

На відрізку дороги державного територіального значення Т-03-02-Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко-Козин – /М-06/ на напрямку «Горохів – Берестечко» протяжністю 40 км. ремонт дороги не проводився з 1998 року. Ця дорога з’єднується з дорогою міжнародного значення «Луцьк-Львів» і знаходиться в аварійному та жахливому стані, перевізники відмовляються перевозити пасажирів на цій ділянці дороги.

 

Ваше позитивне рішення про виділення фінансування на даний напрямок дороги надасть змогу залучити туристів у славетне місто Берестечко - місто козацької слави, адже воно є одним із головних туристичних центрів України, куди щороку з’їжджаються тисячі туристів, щоб вклонитися пам’яті полеглих козаків.   

СХВАЛЕНО

рішення районної ради

від 21.12.2018 № 28/19

Читать далее

Про План діяльності Горохівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

21 грудня 2018 року м.Горохів № 28/18

Про План діяльності Горохівської  

районної ради з підготовки проектів

регуляторних актів на 2019 рік Керуючись п. 6 частини першої ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), ст.ст. 7, 13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (зі змінами), розглянувши лист директора районного народного дому «Просвіта» від 12.12.2018 року, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва від 17.12.2018 № 24/6, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити План діяльності Горохівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, що додається.
     

 

2. Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті Горохівської районної ради у десятиденний термін.
       

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Голова районної ради                                                     Т. Щерблюк 

Якимчук 40101           

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                       рішення районної ради

                                                                                      від 21.12.2018р. № 28/18

ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ 
Горохівської  районної ради з підготовки 
проектів регуляторних актів 
на 2019 рік

Назва проекту регуляторного акту:

- Про затвердження тарифів на надання платних послуг, що надаються Горохівським РНД «Просвіта».

 

Мета прийняття регуляторного акту:

-  Встановлення тарифів на надання платних послуг, що надаються Горохівським РНД «Просвіта».

 

Термін розробки регуляторного акту:

- I - II квартали 2019 року.

Відповідальні за розробку проекту:

- Горохівський РНД «Просвіта», виконавчий апарат районної ради, постійна комісія районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Читать далее

Про надбавку за вислугу років заступнику голови районної ради

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

21 грудня 2018 року м.Горохів № 28/17

Про надбавку за вислугу років

заступнику голови районної ради    

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»,  враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації від 13.12.2018 № 17/4, районна рада ВИРІШИЛА:

 

Встановити Клембі Віталію Богдановичу, заступнику голови Горохівської  районної ради, з 03 грудня 2018 року щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування як такому, стаж служби якого в органах місцевого самоврядування станом на 03 грудня 2018 року становить 3 роки.

 

Голова  районної ради                                                                               Т.Щерблюк

Якимчук 40101

Лись 21596

Читать далее

Про надбавку за вислугу років голові районної ради

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

21 грудня 2018 року м.Горохів № 28/16

Про надбавку за вислугу років

голові районної ради    

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»,  враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації від 13.12.2018 № 17/3, районна рада ВИРІШИЛА:

 

Встановити Щерблюку Тарасу Васильовичу, голові Горохівської  районної ради, з 03 грудня 2018 року щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування як такому, стаж служби якого в органах місцевого самоврядування станом на 03 грудня 2018 року становить 3 роки.

 

Голова  районної ради                                                                               Т.Щерблюк

 

Якимчук 40101

Лись 21596

Читать далее

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

21 грудня 2018 року м.Горохів № 28/15

Про затвердження технічних документацій

з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 ЗаконуУкраїни «Про оцінку земель», розглянувши лист відділу у Горохівському районі міжрайонного управління у Горохівському та Локачинському районах Головного управління Держгеокадастру у Волинській області від 04.12.2018 № 760/2.13/1-18, звернення жителя села Новостав Маслічука Миколи Дмитровича від 14.12.2018 № М- 110, звернення жителя села Новостав Маслічука Анатолія Миколайовича від 14.12.2018 № М- 111  враховуючи рішення постійної комісії районної ради з  питань аграрної політики, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій від  12.12.2018 № 22/2, районна радаВИРІШИЛА:     

 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею  11,4000 га, з кадастровим номером 0720886400:00:001:0403,що намічена для продажу на земельних торгах (аукціоні) на території Пустомитівської сільської ради Горохівського району Волинської області за межами населених пунктів, відповідно до якої нормативна вартість земельної ділянки становить 250001,37грн.

 

2. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею  1,9075 га, з кадастровим номером 0720887600:01:001:1121, для ведення фермерського господарства, що перебуває в оренді Маслічука Миколи Дмитровича на території Смолявської сільської ради Горохівського району Волинської області за межами населених пунктів, відповідно до якої нормативна вартість земельної ділянки становить 6318,69грн.

 

3. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею  5,7940 га, з кадастровим номером 0720887600:01:001:1120, для ведення фермерського господарства, що перебуває в оренді Маслічука Миколи Дмитровича на території Смолявської сільської ради Горохівського району Волинської області за межами населених пунктів, відповідно до якої нормативна вартість земельної ділянки становить 211054,40грн.

 

4. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею  2,30 га, з кадастровим номером 0720887600:00:001:0187, що намічена для передачі в оренду для гр. Маслічука Анатолія Миколайовича, для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Смолявської сільської ради Горохівського району Волинської області за межами населених пунктів, відповідно до якої нормативна вартість земельної ділянки становить 39311,10грн.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій.

 

Голова  районної ради                                                                               Т.Щерблюк

 

Якимчук 40101

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"