04 липень 2018

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Горохівської районної ради Волинської області № 27-р

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

04 липня 2018 року м.Горохів № 27-р

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Горохівської районної ради Волинської області

 

Відповідно до статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545, рішення Горохівської районної ради від 05.06.2018 № 22/10  «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Горохівської районної ради Волинської області та затвердження його Статуту», розпорядження голови Горохівської районної ради від 20.06.2018 № 23-р «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»:

1. Оголосити конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Горохівської районної ради Волинської області.

 

2. Головному спеціалісту загального відділу районної ради А.Лисю оприлюднити оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади на офіційному  веб-сайті районної ради 05.07.2018р..

3. Головному спеціалісту відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради, комунального майна та роботи із зверненнями громадян районної ради Л.Супрун забезпечити прийом документів від претендентів на зайняття вакантної посади з 05.07.2018р. по 25.07.2018р. включно.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова ради                                                                                                Т.Щерблюк

 

Лись 21846

Читать далее

Відбулася виїзна нарада

865ec8e7f3d00886efb03860bb870b09 XL

3 липня2018 року у райдержадміністрації відбулася виїзна робоча нарада заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука щодо проблемних питань децентралізації у с. Сільце Горохівського району.

В нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Людмила Косюк, голова районної ради Тарас Щерблюк, заступник голови районної ради Віталій Клемба та ініціативна група жителів села Сільце.

Сергій Кошарук проінформував присутніх про положення та норми законодавства України щодо децентралізації. Посадовець наголосив, що це не єдиний випадок в Україні і необхідно вивчити це питання в правовому полі. Цим буде займатися юридична служба обласної ради.

IMG 0051

Висловили своє бачення з цього питання Горохівський міський, Мар’янівський селищний та Цегівський сільський голови. Ініціативна група з таким шляхом вирішення питання не погодилась.

Було прийнято рішення організувати спільну зустріч усіх зацікавлених сторін із депутатами Верховної Ради України, представниками обласної ради та облдержадміністрації для позитивного вирішення цього питання.      

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"