травень 2018

25 травень 2018

Відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

DSCN7847

Сьогодні, 25 травня, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими Читать далее

24 травень 2018

Відбулося засідання профільної постійної комісії районної ради

DSCN7838

Сьогодні, 24 травня, в конференц-залі районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій. Вів засідання Леонід Кравчук. Участь у роботі комісії взяв голова районної ради Тарас Щерблюк.      

Читать далее

23 травень 2018

Вшанування Героїв в урочищі Прощаниця

На весняного теплого Миколи всі дороги істинних патріотів України із Волинського краю ведуть в село Милятин, в урочище«Прощаниця», що у Завидівському лісі Іваничівського району. Участь у заході взяв голова районної ради Тарас Щерблюк. 

Графік проведення засідань постійних комісій, президії та чергової 22-ої сесії районної ради

Постійна комісія районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій ( КРАВЧУК Л.Є.)

24.05.2018

10:00год.

Постійна комісія районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації (ПАЩУК В.І.)

25.05.2018

10:00год.

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення (ШОСТАК А.І.)

29.05.2018

10:00год.

 Постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю (БІЛИК В.І.)  29.05.2018

11:00год.

Постійна комісія районної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва (ВОЛЬЧИНСЬКИЙ Р.О.)

04.06.2018

10:00 год.

Президія районної ради

04.06.2018

12:00 год.

Чергова 22 - а сесія районної ради

05.06.2018

10.00 год.

Читать далее

22 травень 2018

В Горохові відбувся флешмоб "Вишивана Україна в центрі Європи"

DSCN7739

Сьогодні, 22 травня 2018 року, на площі Незалежності в Горохові, біля пам’ятника Тарасові Шевченку, відбулося свято з нагоди Дня Європи та Всесвітнього Дня вишиванки. Метою заходу є показати та ще раз підтвердити бачення європейського напрямку Читать далее

21 травень 2018

Позачергова 22-сесія Горохівської районної ради не відбулася

DSCN7673

Сьогодні, 21 травня 2018 року, за ініціативи 1/3 депутатів Горохівської районної ради мала відбутися позачергова 22-а сесія районної ради сьомого скликання, на якій мало розглядатися питання «Про Звернення депутатів Горохівської районної ради до Прокуратури Волинської області, Державної екологічної інспекції України у Волинській області, головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, Волинського обласного управління водних ресурсів щодо усунення джерел цілодобового стійкого нестерпного запаху в  селищі Мар’янівка, селах Холонів, Цегів,  Борочиче, Красів Горохівського району».

Читать далее

17 травень 2018

Журавники: голова районної ради Тарас Щерблюк і заступник голови районної ради Віталій Клемба здійснили робочий візит

DSCN7646

Вчора, 16 травня, голова районної ради Тарас Щерблюк і заступник голови районної ради Віталій Клемба здійснили робочий візит в Журавниківську сільську раду. Участь у заході взяли Журавниківський сільський голова Віталій Сойко, депутат Журавниківської сільської ради, директор Будинку культури с.Журавники Надія Довгайчук та депутат районної ради Карапет

Читать далее

Вітання голови районної ради Тараса Щерблюка з Вознесінням Господнім!

Voznesinnya.doc 2

Ось і відрахував календар 40 днів від Великодня і прийшло святе Вознесіння Господнє. Ця подія – вознесіння Христа на небо – показує нам, як людина в відповідності зі своєю природою і сутністю долає смерть і знаходить безсмертя душі. Земля – наш

Читать далее

16 травень 2018

Депутати районної ради терміново скликають позачергову сесію районної ради

images

 

Сьогодні, 16 травня, голова районної ради Тарас Щерблюк підписав розпорядження про скликання позачергової двадцять другої  сесії районної ради сьомого  скликання на 21 травня 2018  року о 10-й годині, на розгляд якої вноситься питання:

Читать далее

Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання № 16-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16 травня 2018 року м.Горохів № 16-р

Про скликання позачергової двадцять другої сесії

районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

І. Скликати на вимогу третини депутатського корпусу районної ради позачергову двадцять другу  сесію районної ради сьомого  скликання  21 травня   2018  року о 10-й годині, на розгляд якої внести питання:

- Про Звернення депутатів Горохівської районної ради до Прокуратури Волинської області, Державної екологічної інспекції України у Волинській області, головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, Волинського обласного управління водних ресурсів щодо усунення джерел цілодобового стійкого нестерпного запаху в  селищі Мар’янівка, селах Холонів, Цегів,  Борочиче, Красів Горохівського району.

 

ІІ. На сесію запросити: депутата обласної ради від району, керівників управлінь і відділів районної державної адміністрації,представників Державної екологічної інспекції України у Волинській області, головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, Волинського обласного управління водних ресурсів, представника Горохівського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури Волинської області,  Мар’янівського селищного  та окремих сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій району, представників політичних партій і громадських організацій, представників засобів масової інформації.

 

ІІІ. Сесію провести в залі засідань районної ради.

 

Голова ради                                                                                                Т.Щерблюк

 

Голдованська 21846

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"