16 травень 2018

Депутати районної ради терміново скликають позачергову сесію районної ради

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

images

 

Сьогодні, 16 травня, голова районної ради Тарас Щерблюк підписав розпорядження про скликання позачергової двадцять другої  сесії районної ради сьомого  скликання на 21 травня 2018  року о 10-й годині, на розгляд якої вноситься питання:

Читать далее

Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання № 16-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16 травня 2018 року м.Горохів № 16-р

Про скликання позачергової двадцять другої сесії

районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

І. Скликати на вимогу третини депутатського корпусу районної ради позачергову двадцять другу  сесію районної ради сьомого  скликання  21 травня   2018  року о 10-й годині, на розгляд якої внести питання:

- Про Звернення депутатів Горохівської районної ради до Прокуратури Волинської області, Державної екологічної інспекції України у Волинській області, головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, Волинського обласного управління водних ресурсів щодо усунення джерел цілодобового стійкого нестерпного запаху в  селищі Мар’янівка, селах Холонів, Цегів,  Борочиче, Красів Горохівського району.

 

ІІ. На сесію запросити: депутата обласної ради від району, керівників управлінь і відділів районної державної адміністрації,представників Державної екологічної інспекції України у Волинській області, головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, Волинського обласного управління водних ресурсів, представника Горохівського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури Волинської області,  Мар’янівського селищного  та окремих сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій району, представників політичних партій і громадських організацій, представників засобів масової інформації.

 

ІІІ. Сесію провести в залі засідань районної ради.

 

Голова ради                                                                                                Т.Щерблюк

 

Голдованська 21846

Читать далее

Про нагородження Почесною грамотою районної ради № 16-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16 травня 2018 року м.Горохів № 15-р

Про нагородження Почесною

грамотою  районної ради

 

Нагородити Почесною грамотою районної ради за сумлінну працю в галузі житлово-комунального господарства,  вагомий внесок у забезпечення життєдіяльності міста, надання якісних послуг населенню та з нагоди Дня міста Горохова колектив працівників  Горохівського виробничого управління житлово-комунального господарства ( директор - БІЛОЗІР СТЕПАН ІВАНОВИЧ) .

 

Голова районної ради                                                                              Т.Щерблюк

 

Голдованська 21846

Читать далее

Відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

089742dbba4be7e98b4fb7a4fb388f33 XL

Дедалі частіше у сучасному світі на офіційному і громадському рівнях порушують питання екологічної безпеки та стану навколишнього середовища. У цьому контексті мовиться і про поводження із результатами людської діяльності. Так, 15 травня 2018 року в конференц-залі районної ради відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС, на яку винесено питання: Про заходи щодо Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"