грудень 2017

29 грудень 2017

Привітання голови районної ради Тараса Щерблюка з наступаючим 2018 Новим роком та Різдвом Христовим

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

desna new year 2012

Шановні жителі нашого району!

Щиро вітаю вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

На порозі Нового 2018 року більш за все хочу побажати миру! Миру нашій країні, кожній родині,

миру кожному дому.

Давайте разом, спільними зусиллями в мирі та злагоді допомагати один одному будувати європейську державу, щоб кожен житель Горохівського району пишався своїм корінням.

Тож нехай рік прийдешній принесе усім нам мир, спокій, впевненість у майбутньому та додасть нових сил для втілення найзаповітніших мрій.

Хай множаться щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі, а зимові свята подарують вам радісний настрій та приємні зустрічі. І хай Новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком миру, зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

Щастя, тепла, любові, сімейного затишку всім Вам!

 

Голова районної ради                                                 Тарас Щерблюк

Читать далее

28 грудень 2017

Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області щодо підтримки законопроекту №7403

Голові Верховної Ради України 

ПАРУБІЮ А.В.

Головам депутатських фракцій (груп) 

у Верховній Раді України 

Народним депутатам України

Звернення

депутатів Горохівської  районної ради Волинської області щодо підтримки законопроекту №7403

​7 грудня 2017 року Верховною Радою України було прийнято проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», а 21 грудня на підставі подання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики прийнято рішення про певну зміну редакції проекту Закону, внаслідок чого запроваджується скасування бюджетного відшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів та насіння свиріпи або ріпаку:

Читать далее

27 грудень 2017

Районний бюджет на 2018 рік

865972

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

22 грудня 2017 року м.Горохів № 20/2

Про районний бюджет на 2018 рік

 

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 77 Бюджетного кодексу України районна рада вирішила:

1. Визначити на 2018 рік:

- доходи районного бюджету у сумі 538189260 гривень, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету 535063860 гривень, доходи спеціального фонду районного бюджету 3125400 гривень згідно з додатком № 1 цього рішення;

Читать далее

До відома депутатів, посадових осіб місцевого самоврядування

26114087 1604647586261826 7699663004316815827 n

Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні

Шановні суб’єкти декларування! З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочинається з 01.01.2018, просимо Вас виконати такі дії:
Читать далее

22 грудень 2017

Прийнято бюджет району на 2018 рік

DSCN1226

в п'ятницю, 22 грудня2017 року в сесійному залі районної ради відбулося засідання позачергової двадцятої сесії районної ради. Відкрив та вів сесію голова районної ради Тарас Щерблюк, в залі зареєструвалося 31 депутат районної ради. Доволі насиченим та тривалим у часі було сьогоднішнє сесійне засідання районної ради, адже питань чимало та й їх тематика винятково важлива для жителів району. Традиційно, створивши робочі органи сесії, а саме лічильну та редакційну комісії, у відведений діючим Регламентом районної ради  час, народні обранці перейшли до виголошення   депутатських запитів і запитань. Таким правом сьогодні скористались депутати Галина Голуб, Оксана Камоцька.

Читать далее

Про нагородження Почесними грамотами  районної ради № 63-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

22 грудня 2017 року м.Горохів № 63-р

Про нагородження Почесними

грамотами  районної ради

 

Нагородити Почесною грамотою районної ради за  сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня енергетика: 

 

- ВАЛЬЧУКА ІВАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА, водія Горохівської філії ПАТ «Волиньобленерго»;

 

- ВЕРЕМЧУК ОЛЬГУ  СТЕПАНІВНУ, бухгалтера Горохівської філії ПАТ «Волиньобленерго».

                                 

Голова районної ради                                                                              Т.Щерблюк

 

Голдованська 21846

Читать далее

Про Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області щодо підтримки законопроекту №7403

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

22 грудня 2017 року м.Горохів № 20/10

Про Звернення депутатів Горохівської 

районної ради Волинської області

щодо підтримки законопроекту №7403

 

Відповідно до ст.43, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, районна рада вирішила:

 

1. Схвалити звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області щодо підтримки законопроекту № 7403  (додається).

 

2. Доручити голові районної ради Щерблюку Т.В. забезпечити:                                                                                                              

2.1. Направлення цього рішення до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та головам депутатських фракцій ( груп);

 

2.2. Направлення цього рішення Волинській обласній раді та районним радам Волинської області для його підтримки;  

 

2.3. Оприлюднення тексту звернення на офіційному веб – сайті районної ради та в районній газеті „Горохівський вісник”.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                            Т.Щерблюк

 

Клемба 21239

Голові Верховної Ради України 

ПАРУБІЮ А.В.

Головам депутатських фракцій (груп) 

у Верховній Раді України 

Народним депутатам України

Звернення

депутатів Горохівської  районної ради Волинської області щодо підтримки законопроекту №7403

​7 грудня 2017 року Верховною Радою України було прийнято проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», а 21 грудня на підставі подання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики прийнято рішення про певну зміну редакції проекту Закону, внаслідок чого запроваджується скасування бюджетного відшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів та насіння свиріпи або ріпаку:

з 1 вересня 2018 року до 31 грудня 2021 року – для соєвих бобів;

з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2021 року – для насіння свиріпи або ріпаку.

Запровадження відповідної норми створить окремим суб'єктам господарювання, що займаються рослинництвом,несприятливі, дискримінаційні умови діяльності порівняно з іншими товаровиробниками, що суперечать частині третій статті 42 Основного Закону України – Конституції, відповідно до якої держава забезпечує захист конкуренції у підприємницькій діяльності, а також не допускається неправомірне обмеження конкуренції та недобросовісна конкуренція.

При цьому скасування відшкодування ПДВ при експорті відповідних культур є грубим порушенням зобов'язань, взятих Україною при вступі до СОТ і підписанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. 

Зокрема, за Генеральною угодою з тарифів і торгівлі сторони можуть тимчасово встановлювати обмеження експорту лише з метою попередження чи послаблення критичного дефіциту товарів, що мають вагоме значення для цієї сторони, що явно не відповідає нинішній ситуації в Україні, яка є світовим лідером з виробництва олійних культур і не лише повністю забезпечує потребу вітчизняного ринку, а й є великим експортером відповідних культур.

Також стаття 31 Угоди про Асоціацію говорить, що сторони не повинні запроваджувати або зберігати в силі будь-які мита, податки або будь-які інші заходи еквівалентної дії, що накладаються на вивезення товарів або запроваджуються у зв’язку з вивезенням товарів на іншу територію. Таким чином, прийняття даної норми призведе до погіршення відносин з Європейським Союзом, оскільки 90% експорту ріпаку йшло в ЄС.

Невідшкодування ПДВ при експорті олійних культур означає, що при експорті таких культур експортер буде зобов'язаний відносити податковий кредит з ПДВ, що виникає при закупівлі відповідних культур у виробників, на витрати, що спричиняє падіння закупівельних цін на ці культури і веде лише до росту доходів олігархів - власників переробних підприємств за рахунок завдання збитків аграріям.

Задля виправлення цієї ситуації у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур» (реєстр. № 7403).

Вказаним проектом пропонується виключити з Податкового кодексу України положення щодо невідшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів та насіння свиріпи або ріпаку.

21 грудня 2017 року зазначений законопроект проект включено до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Сьогодні ми, депутати Горохівської  районної ради Волинської області, переконані, що прийняття законопроекту №7403 забезпечить недопущення завдання збитків аграріям, які займаються виробництвом олійних культур, задля збільшення і так надвисоких прибутків олігархічних груп, що займаються переробкою вказаних культур, та сприятиме зміцненню репутації України, як надійного торгового партнера.

Враховуючи наведене, просимо Голову Верховної Ради України, голів депутатських фракцій та груп, інших народних депутатів захистити інтереси аграріїв та України в цілому та невідкладно розглянути і проголосувати за прийняття вказаного законопроекту Верховною Радою України.

СХВАЛЕНО

рішенням районної ради

від 22.12.2017 № 20/10

Читать далее

Про надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами для ПП «Надра Люкс»

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

22 грудня 2017 року м.Горохів № 20/9

Про надання погодження на

отримання спеціального дозволу

на користування надрами для ПП «Надра Люкс»

 

Відповідно до ст. 10 Кодексу України «Про надра», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання Державної служби геології та надр України від 15.02.2017 № 207/68/03/13-17, лист Лобачівської сільської ради від 19.12.2017 № 352/1.13/2-17, враховуючи рішення президії районної ради від 21.12.2017 № 15/2, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити видачу спеціального дозволу на користування надрами для ПП «Надра Люкс» з метою геологічного вивчення суглинків Лобачівської -2 ділянки, орієнтовною площею 11 га, що знаходиться на території Лобачівської сільської ради Горохівського району Волинської області.

 

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій.

 

Голова районної ради                                                                          Т.Щерблюк

 

Якимчук 40101

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"