липень 2017

24 липень 2017

Внесено зміни до бюджету Горохівського району на 2017 рік

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

budgetГорохівська районна рада інформує, що рішенням районної ради від 20.07.2017  № 17/5   „Про внесення змін до рішення районної ради від  23 грудня 2016 року № 11/2  „Про районний бюджет на 2017 рік” враховано зміни до показників міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом та  обласним бюджетом на 2017 рік по іншій субвенції на загальну суму 340 000 гривень. Відповідні кошти спрямовано:

 

Головному розпоряднику коштів – Горохівській райдержадміністрації  на:

Читать далее

Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, голови Верховної Ради України, Премʼєр-Міністра України

Президенту України

Порошенку П.О.

 

Голові Верховної Ради України

Парубію. А. В.

 

Премʼєр-міністру України

Гройсману В.Б.

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, голови Верховної Ради України, Премʼєр-міністра України про скасування Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними» від 7 червня 2017 р. № 413

 

Ми, депутати Горохівської районної ради, глибоко стурбовані набранням чинності Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними» від 7 червня 2017 р. № 413, яка вступила в дію з 20.06.2017 року. Метою Стратегії є створення сучасної, прозорої і дієвої системи управління у сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності, спрямованої на забезпечення захисту інтересів суспільства, територіальних громад та держави, а також раціонального й ефективного функціонування сільськогосподарських регіонів з урахуванням потреб розвитку населених пунктів, запобігання деградації земель, необхідності забезпечення продовольчої безпеки держави.Постанова визначає основні напрямки щодо збереження земель державної власності з майбутньою передачею розпорядження цими землями на органи місцевого самоврядування. Спрямована на набуття права оренди винятково на конкурентних засадах з мінімальною стартовою ціною – 8% від нормативно-грошової оцінки – терміном на 7 років».

 

Але, одночасно,  вищезгадана постанова практично позбавила прав на отримання землі безоплатно у власність громадян та учасників АТО. Відтак пішли масові відмови Головного управління Держгеокадастру у Волинській області для учасників бойових дій на отримання землі у власність. Постанова позбавила конституційних прав громадян на отримання безоплатно у власність земельних ділянок (огородів), якими вони користуються багато років, що є порушенням статтей 116 та 121 Земельного кодексу України.

 

У депутатів Горохівської районної ради складається враження, що Уряд не хоче витягнути державу з прірви, а намагається знищити учасників АТО, малий та середній бізнес та загнати народ ще глибше за межу бідності.

 

Горохівська районна рада засуджує подібні дії Уряду, оскільки останні носять антиконституційний характер, обмежують права громадян та зумовлюють чергове падіння рівня життя населення та посилюють масштабну соціально-економічну кризу в державі.

 

Ми, депутати Горохівської районної ради,  вважаємо, що прийняття Кабінетом Міністрів України Постанови «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними» від 7 червня 2017 р. № 413 ще більше загострить і без того напружену ситуацію в суспільстві та спричинить масові протести громадян.

 

З метою забезпечення захисту щодо права отримання земельних ділянок учасниками антитерористичної операції в Горохівському районі, представниками фермерських господарств, малого та середнього бізнесу, та всіх жителів Горохівського району,  які в будь - який спосіб мають відношення до отримання земельних ділянок, просимо негайно втрутитись у ситуацію та вжити належних заходів щодо скасування  вказаної постанови.

Схвалено 

рішенням районної ради 

від 20.07.2017 № 17/10

Читать далее

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми районної ради на 2017 рік № 38-р

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24 липня 2017 року Горохів № 38-р

Про внесення змін до паспорту

бюджетної програми районної

ради на 2017 рік

 

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України (зі змінами), Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 №1801-VІІІ, наказу міністерства фінансів України від 26.08.2014р. №836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», наказу Міністерства фінансів України від 02.08.2010р. №805 «Про затвердження Основних підходів до запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», наказу Міністерства фінансів України від 17.05.2011 р.№608 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо здійснення оцінки ефективності бюджетних програм», наказу Міністерства фінансів України від 02.12.2014 р. №1195 «Про затвердження структури кодування програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів і Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів» (зі змінами), рішення районної ради від23.12.2016 №11/2 «Про районний бюджет на 2017 рік»(зі змінами):

 

1. Внести зміни до  паспорта бюджетної програми районного бюджету на 2017 рік по Горохівській районній раді за КПКВК:

- 0110170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільських рад та їх виконавчих комітетів»;

 

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова ради                                                                                                Т.Щерблюк        

 

Лищишина 21846

Читать далее

20 липень 2017

Вібулася позачергова сімнадцята сесія районної ради сьомого скликання

DSCN075020 липня 2017 року відбулося засідання позачергової сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання. На початку засідання сесії голови районної ради Тарас Васильович Щерблюк та райдержадміністрації Любов Миколаївна Матвєєва і депутати

Читать далее

Про запит депутата районної ради Бондарук Л.С. щодо виділення коштів з районного бюджету на капітальний ремонт ЗОШ І-ІІІ ступеня села Угринів на умовах співфінансування з місцевого бюджету

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

20 липня 2017 року Горохів № 17/15

Про запит депутата районної ради

Бондарук Л.С. щодо виділення коштів

з районного бюджету на капітальний ремонт

ЗОШ І-ІІІ ступеня села Угринів

на умовах співфінансування

з місцевого бюджету

Відповідно до статті 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту районної ради, районна рада вирішила:

 

1. Підтримати запит депутата районної радиБондарук Л.С. щодо виділення коштів з районного бюджету на капітальний ремонт ЗОШ І-ІІІ ступеня села Угринів на умовах спів фінансування з місцевого бюджету  (додається).          

 

2.  Рекомендувати сесії районної ради виділити кошти з районного бюджету на капітальний ремонт ЗОШ І-ІІІ ступеня села Угринів на умовах співфінансування з місцевого бюджету.

 

3. Про результати розгляду запиту проінформувати районну раду в десятиденний  термін згідно з вимогами статті 22 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад».

 

Голова ради                                                                           Т.Щерблюк 

 

Голдованська 21846

 

Завантажити запит

Читать далее

Депутати Волинської обласної ради та керівники району привітали учасників збірної команди України з боксу та іменинників

DSCN073720 липня 2017 року на початку засідання позачергової сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання депутати Волинської обласної ради Андрій Антонович Турак та Вячеслав Володимирович Рубльов, голови районної ради Тарас Васильович Щерблюк та райдержадміністрації Любов Миколаївна Матвєєва вручили Почесні грамоти та грошові винагороди за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту учасникам збірної команди України з боксу Селітренніковій Тетяні за зайняте 3 місце у Чемпіонаті України з боксу серед жінок (молодь та юніорки) та Данилюк Вірі за зайняте 5 місце в цьому ж Чемпіонаті, а також привітали з Днем народження Майко Галину Федорівну, головного лікаря КЗ «Горохівський РЦПМСД». В свою чергу, керівники району привітали з Днем народження депутата обласної ради Турака Андрія Антоновича.

Виконавчий апарат районної ради. DSCN0738

DSCN0735

 

Читать далее

Про запит депутата районної ради Дзецько Г.А. щодо надання матеріальної допомоги на лікування

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

20 липня 2017 року Горохів № 17/14

Про запит депутата районної ради

Дзецько Г.А. щодо надання матеріальної

допомоги  на лікування 

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту районної ради, районна рада вирішила:

 

1. Підтримати запит депутата районної ради  Дзецько Г.А. щодо надання матеріальної допомоги Яримчунь К.В., жительці м.Горохів, на лікування чоловіка (додається).          

 

2.  Рекомендувати управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації виділити  Яримчунь К.В. на лікування  чоловіка Яримчуня В.І. 2  тисячі гривень.

 

3. Про результати розгляду запиту проінформувати районну раду в десятиденний  термін згідно з вимогами статті 22 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад».

 

Голова ради                                                                           Т.Щерблюк 

 

Голдованська 21846

 

Завантажити запит

Читать далее

Про надання згоди на утримання кухаря в загальноосвітній школі І ступеня села Мислині Горохівського району Волинської області

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

20 липня 2017 року Горохів № 17/13

Про надання згоди на утримання кухаря в

загальноосвітній школі І ступеня

села Мислині Горохівського району

Волинської області

 

 

Відповідно до ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 11, 14, 37 Закону України „Про загальну середню освіту”, розглянувши звернення відділу освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації від 18 липня  2017 № 527/4/2-17, враховуючи рішення президії районної ради від 18.07.2017 № 12/2,районна рада  ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду відділу освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації на утримання кухаря (0,5 ставки) у загальноосвітній школі І ступеня села Мислині Горохівського району Волинської області на 2017-2018 навчальний рік.

 

2. Рекомендувати  Новосілківській сільській раді (Пились Є.Т.) щомісяця делегувати кошти у відділ освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації на утримання кухаря (0,5 ставки) у  загальноосвітній школі І ступеня села Мислині  Горохівського району Волинської області

 

3. Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти на  постійну комісію з питань бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району.

 

Голова ради                                                                                        Т.Щерблюк

 

Ничипорук 22672

Читать далее

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

20 липня 2017 року Горохів № 17/12

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про оцінку земель»,  розглянувши звернення ПОСП імені Шевченка від 17.07.2017 № 244, враховуючи рішення президії районної ради від 18.07.2017 № 12/2, районна рада ВИРІШИЛА:    

 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,8029 га, для надання в оренду ПОСП ім.Шевченка для сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд), розташованої за межами населених пунктів Угринівської сільської ради Горохівського району Волинської області, відповідно до якої нормативна вартість земельної ділянки площею 4,8029 га становить 82090,11 грн.

 

2. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,3000 га, для надання в оренду ПОСП ім.Шевченка для сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд), розташованої за межами населених пунктів Михлинської сільської ради Горохівського району Волинської області, відповідно до якої нормативна вартість земельної ділянки площею 3,3000 га становить 56402,87 грн.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій.

 

Голова  ради                                                                                              Т.Щерблюк

 

Якимчук 40101

Читать далее

Про скасування рішення Горохівської районної ради від 28.04.2017 № 15/19 «Про припинення діяльності юридичної особи «Горохівського комунального госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства»

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

20 липня 2017 року Горохів № 17/11

Про скасування рішення Горохівської районної ради

від 28.04.2017 № 15/19 «Про припинення діяльності

юридичної особи «Горохівського комунального

госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства» 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району від 09.12.2016 № 10/24», враховуючи звернення керівника Горохівського комунального госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства від 06.07.2017, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва від 18.07.2017 №17/2, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Скасувати рішення Горохівської районної ради від 28.04.2017 № 15/19 «Про припинення діяльності юридичної особи «Горохівського комунального госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства».

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ з питань юридичного забезпечення діяльності ради, комунального майна та роботи із зверененнями громадян.

 

Голова ради                                                                                            Т.Щерблюк

 

Клемба 21239

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"