лютий 2017

27 лютий 2017

Про створення робочої групи № 11-р

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27 лютого 2017 року Горохів № 11-р

 

Про створення робочої групи

 

Відповідно до частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення  учасників АТО, з метою вивчення питання виділення земельних ділянок учасникам АТО на території Перемильської сільської ради:

1. Створити робочу групи з питання вивчення виділення земельних ділянок учасникам АТО на території Перемильської сільської ради (далі – Робоча група) та затвердити її склад  , що додається.

2. Робочій групі до 01.03.2017 року виїхати на територію Перемильської сільської ради та повідомити  районну раду про проведену роботу.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                                                             Т.Щерблюк

 

Голдованська  21846

                                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                   розпорядження голови

                                                                                   районної ради

                                                                                   27 лютого 2017 року № 11-р

 

СКЛАД 

робочої групи з питання вивчення виділення земельних ділянок учасникам АТО на території Перемильської сільської ради

 

Голова робочої групи

КЛЕМБА Віталій Богданович - заступник голови районної ради

Члени групи:

КРАВЧУК Леонід Євстахійович - голова постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій ( за згодою)

МАСЕЛКО Надія Дмитрівна - Перемильський сільський голова (за згодою)

РУБАХА Сергій Анатолійович - начальник відділу Держгеокадастру у Горохівському районі (за згодою)

СТОПАЧИНСЬКИЙ Микола - завідувач сектору містобування, Іванович архітектури та ЖКГ управління регіонального розвитку райдержадміністрації ( за згодою)

Читать далее

24 лютий 2017

Паспорти місцевих бюджетних програм на 2017 рік

Паспорт програми по утриманню трудового архіву

 

Паспорт програми по підтриманню мобілізаційної готовності військового комісаріату

 

Паспорт програми по відзначенню державних і професійних свят

 

Паспорт програми по забезпеченню діяльності ради

 

Паспорт програми з підтримки ЗМІ

 

Паспорт програми з організаційного, інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів

 

Паспорт проведення виборів та референдумів

 

Накази, розпорядження про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2017 рік

 

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

 

Звіти по паспортах бюджетних програм за 2017 рік 

Читать далее

23 лютий 2017

Відбулася чергова сесія районної ради

DSCN0040

Сьогодні відбулася чергова дванадцята сесія районної ради сьомого скликання.

Читать далее

ПОДАЙТЕ ВЧАСНО ДОКУМЕНТИ, ЩОБ ОТРИМАТИ ОДНОРАЗОВУ ГРОШОВУ ВИПЛАТУ ДО 5 ТРАВНЯ

Виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня  можуть отримати: учасники бойових дій, інваліди війни, Читать далее

Про запит депутата районної ради Шостака А.І. щодо виділення коштів на ремонт ФАПу села Бережанка

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

23 лютого 2017 року Горохів № 12/27

 

Про запит депутата районної ради

Шостака А.І. щодо виділення коштів на

ремонт ФАПу села Бережанка

Відповідно до статті 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту районної ради, районна рада вирішила:

1. Підтримати запит депутата районної ради Шостака А.І. щодо виділення коштів на ремонт ФАПу села Бережанка  (додається).

2.  Направити  депутатський  запит  голові районної ради Щерблюку Т.В. для розгляду та вирішення.

3. Про результати розгляду запиту проінформувати районну раду в десятиденний  термін згідно з вимогами статті 22 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад».

 

Голова районної ради                                                                         Т.Щерблюк 

 

Голдованська 21846

 

Запит

Читать далее

Про стан виконання депутатських запитів

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

23 лютого 2017 року Горохів № 12/26

 

Про  стан виконання депутатських запитів

 

Відповідно до статті 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту районної ради, заслухавши інформацію заступника голови районної ради Клемби В.Б. про виконання депутатських запитів,  районна рада вирішила:

Інформацію заступника голови районної ради Клемби В.Б. про стан виконання депутатських запитів взяти до відома (інформація додається).

 

Голова районної ради                                                                          Т. Щерблюк     

 

Голдованська 21846

 

ІНФОРМАЦІЯ

про стан виконання депутатських запитів,  прийнятих на 10 та 11 сесіях  районної ради

- Шановні депутати! Відповідно до ст.4.4. регламенту районної ради сьомого скликання  хочу проінформувати про стан виконання депутатських запитів, підтриманих на  10 та 11 сесіях районної ради

На цих сесіях підтримано 13 депутатських запитів, відповідно прийняті  рішення.  Депутатські запити були надіслані виконавцям.  Тепер про стан їх виконання.

-  Запит депутата районної ради Богоноса І.М. щодо порушення земельного законодавства на території села Борочиче Цегівської сільської ради був направлений для розгляду та вирішення у відділ Держгеокадастру Горохівського району та Горохівський відділ поліції . Горохівським відділом поліції по даному факту проведено перевірку та встановлено, що окремі жителі села Борочиче без будь-яких дозволів  здійснили очищення сажалок, що розташовані на їх земельних ділянках, які вони орендують під сінокоси на березі басейну річки Гнила Липа . копії зібраних матеріалів направлено на адресу Державної екологічної інспекції у Волинській області для вирішення питання по суті ;

- Запит депутата районної ради Голуб Галини Гнатівни щодо виділення коштів на придбання електрокардіографа в Берестечківську амбулаторію розглянутий. Виділено сьогодні 42 тис.грн.

- Запит депутата районної ради Дзецько Галини Андріївни щодо виділення коштів на ремонт НД «Просвіта» села Галичани розглянутий на засіданні бюджетної постійної комісії районної ради  і сьогодні на сесії виділено 40 тис.грн.

- Запит депутата районної ради Білика В.І. щодо виділення коштів на лікування розглянутий управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації . Виділено заявнику на лікування 8 тис.грн.;  

 - Запит депутата районної ради  Щерблюка Т.В. щодо виділення коштів на лікування розглянутий управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації . Виділено заявнику на лікування 7 тис.грн.;

  

 - Запит депутата районної ради  Матвєєвої Л.М. щодо виділення коштів на лікування розглянутий управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації . Виділено заявнику на лікування 8 тис.грн.; 

 - Запит депутата районної ради  Бондарук Л.С. щодо виділення коштів на лікування розглянутий управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації . Виділено заявнику на лікування 10  тис.грн.; 

- Запит депутата районної ради  Фищука В.М. щодо виділення коштів на лікування розглянутий управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації . Виділено заявнику на лікування 10  тис.грн.;  

          

- Запит депутата районної ради Пащука В.І. щодо вирішення питання опалення приміщення Горохівської організації товариства сліпих направлений в управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації . Відповіді не отримано.

-  Запит депутата районної ради Лаца В.М. щодо  неправомірного відключення електропостачання Горохівською філією ПАТ «Волиньобленерго» на території села Шклинь-ІІ  направлений керівнику цієї організації . Отримано відповідь про проведення ремонтних робіт . після чого лінія доведена до належного стану.

 - Запит депутата районної ради Лаца В.М. щодо виділення коштів на придбання шкільного автобуса для ЗОШ села Шклинь був направлений у відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації . Надійшла відповідь про недоцільність його придбання, оскільки діти підвозяться шкільним автобусом ЗОШ смт. Сенкевичівка.

- Запит депутата районної ради Казуна В.В. щодо будівництва спортивного залу в ЗОШ села Ощів був направлений у відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації . Отримано відповідь про те, що будівництво вказаного об’єкту не може бути реалізовано за рахунок коштів районного бюджету через обмежені фінансові ресурси.  Будівництво можливе лише за рахунок  державного фонду регіонального розвитку. Ця пропозиція може бути врахована під час подачі заявки по інвестиційних програмах і проектах у наступних роках.

- Два запити депутата районної ради Пащука В.І. щодо виділення коштів на лікування направлені в управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Кошти заявникам ще не виділені через їх відсутність. Сьогодні на сесії з районного бюджету  на виконання заходів програми соціального захисту населення кошти вже виділено і в подальшому після засідання відповідної комісії  заявники їх отримають.

Читать далее

Про затвердження Порядку використанння коштів районного бюджету на реалізацію заходів Програми з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів у Горохівському районі на 2017 рік, затвердженої рі

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

23 лютого 2017 року Горохів № 12/25

 

Про затвердження Порядку використанння коштів

районного бюджету на реалізацію заходів Програми

з відзначення державних та професійних свят,

ювілейних дат, здійснення представницьких та інших

заходів у Горохівському районі на 2017 рік, затвердженої

рішенням районної ради від 09.12.2016 № 10/13

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 20, 22, 91 Бюджетного кодексу України, з метою реалізації заходів Програми з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів у Горохівському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 09.12.2016 № 10/13, впорядкування питань використання коштів районного бюджету, враховуючи рішення президії районної ради від 22.02.2017 № 10/2, районна рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок використання коштів районного бюджету на реалізацію заходів Програми з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів у Горохівському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 09.12.2016 № 10/13,  що додається.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Голова районної ради

 

Лищишина 21846

          Т.Щерблюк

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення районної ради

23.02.2017 № 12/25

 

ПОРЯДОК

використання коштів, передбачених на реалізацію заходів Програми

заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів у Горохівському районі на 2017 рік

 

І. Загальні положення

Порядок використання коштів, передбачених на реалізацію заходів Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів у Горохівському районі на 2017 рік  (далі – Порядок) регулює механізм використання коштів  районного бюджету.

1. Головним розпорядником коштів, що надаються згідно з цим Порядком,  є Горохівська районна рада.

ІІ. Надання і використання коштів

  1. Кошти виділяються головному розпоряднику коштів за рахунок районного бюджету на виконання таких заходів

- організація відзначення державних та професійних свят,;

- організація міждержавних делегацій, міжрайонних семінарів;

- підтримка видання книг;

- підтримка колективів художньої самодіяльності району;

- виготовлення прапора та герба Горохівського району

   

2. Всі видатки, зазначені у цьому Порядку, здійснюються на:

- придбання квітів, вінків, корзин, виплати допомог, вручення подарунків, нагороджень Почесною грамотою;

- зустріч міждержавних делегацій ( проживання , харчування, екскурсії, сувеніри)

- видання книг поетів та письменників Горохівщини, видання інформаційно-довідкових матеріалів;

- підтримку художніх колективів (зразкового дитячого гурту-студії «Кобзарик», зразкового аматорського хору «Щедрик», народної аматорської хорової чоловічої капели, народного аматорського хору «Хлібодар» та ін.. ;

- виготовлення прапора та герба Горохівського району.

3. Зміни до переліку цих заходів вносяться на підставі обґрунтованих пропозицій.

4. Головний розпорядник здійснює управління бюджетними коштами у межах встановлених бюджетними повноваженнями, забезпечує цільове використання коштів. Контроль за цільовим використанням бюджетних коштів забезпечує фінансово-господарський відділ районної ради

5. Реєстрація зобов’язань, фінансування видатків, пов’язаних з проведенням заходів здійснюються у межах асигнувань відповідно до помісячного розпису видатків районного бюджету.

ІІІ. Відповідальність, звітність і контроль

1. Фінансова звітність про використання коштів на виконання заходів Програми здійснюється в установленому порядку.

2. Відповідальність за цільове та ефективне використання коштів несе Горохівська районна рада.

3. Контроль за цільовим використанням коштів згідно з цим порядком здійснює головний розпорядник.

Читать далее

Про зняття з контролю рішень районної ради

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

23 лютого 2017 року Горохів № 12/24

 

Про зняття з контролю

рішень районної ради

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійних комісій та президії районної ради, районна рада  ВИРІШИЛА:

1. У зв’язку із закінченням терміну дії зняти з контролю рішення районної ради:

- від 17.01.2008 № 18/5 «Про районну цільову програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2008-2016 роки»;

- від 15.12.2011 № 7/10 «Про районну Програму правової освіти населення на 2012 – 2016 роки»;

- від 15.12.2011 № 7/11 Про районну цільову соціальну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012 -2016 роки»;

- від 30.11.2012 № 12/8 «Про районну Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки»;

- від 22.11.2013 № 20/5 « Про районну Програму підвищення безпеки дорожнього руху у Горохівському районі на період до 2016 року»;

- від 30.04.2015 № 37/7 «Про програму розвитку малого та середнього підприємництва у Горохівському районі на 2015-2016 роки»;

- від 22.12.2015 № 2/11 «Про Програму патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення приписки і призову юнаків на строкову військову службу в Збройні сили України, національної Гвардії України та інші військові формування у Горохівському районі на 2016 рік».

2. Вважати виконаними та зняти з контролю наступні рішення районної ради:

- від 24.05.2016 №5/30 «Про передачу транспортного засобу»;

- від 24.05.2016 № 5/17 «Про передачу матеріально-технічного забезпечення з пиміщень колишніх ФАПів сіл Ватинець, Антонівка»;

- від 24.05.2016 № 5/17 «Про надання згоди Горохівській ЦБС на укладання договору оренди транспортного засобу»;

- від 09.12.2016 № 10/28 «Про передачу приміщень та майна ліквідованих загальноосвітніх шкіл району»;

- від 27.09.2016 № 9/12 «Про надання в оренду приміщення»;

- від 09.12.2016 № 10/29 «Про безоплатну передачу основних засобів».

 

Голова районної ради                                                                              Т.Щерблюк

 

Голдованська 21846

Читать далее

Про Звернення депутатів Горохівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Народних депутатів України щодо внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік»

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

23 лютого 2017 року Горохів № 12/23

 

Про Звернення депутатів Горохівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Народних депутатів України  щодо  внесення змін до Закону України «Про державний бюджет  України на 2017 рік»

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення фінансовими ресурсами виконання органами місцевого самоврядування делегованих державою повноважень, виконання обов’язків держави, гарантованих Конституцією України громадянам пільгових категорій, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань  депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації від 16.02.2017 № 8/5, районна рада ВИРІШИЛА:

1. Ухвалити Звернення депутатів Горохівської районної ради до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Народних депутатів  України щодо  внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік» (додається).

2. Направити Звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Голови Верховної ради України Парубія А.В., головам депутатських фракцій і груп Верховної Ради України.

3. Опублікувати текст Звернення в газеті «Горохівський вісник» та на сайті районної ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Клембу В.Б. та постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку,використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

 Голова районної ради                                                                  Т.Щерблюк                                             

Пащук 0672659770

 

Голові Верховної Ради України

Парубію А. В.

 

Прем’єр-міністру України

Гройсману В.Б.

 

Народним депутатам України

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Горохівської районної ради

щодо внесення змін до Закону України

«Про Державний бюджет України на 2017 рік»

21 грудня 2016 року Верховна Рада України ухвалила пакет законів "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (№5000), "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (№5130), "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" (№5131), "Про внесення змін до Податкового кодексу України" (№5132). 

Ці зміни в податковому законодавстві, Бюджетному кодексі України та соціальних законах спрямовані на скорочення соціальних зобов’язань держави перед громадянами. Вони перекладають фінансовий тягар на місцеві бюджети.

В Держбюджеті на 2017 рік закладені величезні ризики невиконання плану доходів і, відповідно, незабезпечення коштами низки важливих видатків. Крім того, ухвалені зміни можуть негативно вплинути на реалізацію фінансової децентралізації та функціонування громад, виконання повноважень органами місцевого самоврядування, на які перекладено тягар відповідальності за розв’язання соціальних проблем територіальних громад.

Адже у державному бюджеті не передбачено витрат на оплату комунальних послуг медичних закладів та загальноосвітніх закладів освіти, а також утримання адміністративно-технічного персоналу шкіл, фінансування спеціалізованих медичних установ. Тобто ці кошти потрібно шукати у місцевих бюджетах, водночас додаткових фінансових ресурсів місцевим бюджетам не надається. У державному бюджеті не передбачено коштів на гарантовані Конституцією пільги щодо послуг зв’язку та компенсації за перевезення пільгових категорій громадян. Цей обов’язок держави перекладено на місцеві бюджети. Тобто якщо органи місцевого самоврядування не зможуть знайти кошти, пенсіонери, діти війни, учасники війни, ветерани праці, учасники АТО та інші громадяни втратять право на безоплатний проїзд.

Передача фінансування освітянських та медичних закладів з державного на місцеві бюджети, без жодного ресурсного збалансування, суперечить статті 142 Конституції України та пункту 1 статті 85 Бюджетного кодексу України.

Місцеві бюджети неспроможні здійснити належне фінансування передбачених видатків, результатом чого може стати не лише зниження рівня якості медичних та освітніх послуг, а й занепад даних галузей у цілому. Видатки на оплату комунальних послуг, ліквідацію аварійного стану закладів, проведення капітальних та поточних ремонтів приміщень тощо в дійсності неможливо здійснювати з місцевих бюджетів, особливо в умовах складної економічної ситуації в державі.

         Ми, депутати Горохівської районної ради, стурбовані ситуацією, що може виникнути із функціонуванням освітянських та медичних закладів в нашому районі. Адже через ухвалені парламентом зміни до Бюджетного та Податкового  кодексів цього року в районному бюджеті не вистачатиме 8 850 900 гривень для забезпечення належної якості освітянських та медичних послуг,в тому числі: 1 960 600 по освіті і 6 890 300 по охороні здоров’я.

Pвертаємося до Верховної Ради України та Кабінету міністрів із вимогою найближчим часом внести зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» в частині передбачення видатків на збільшення освітньої та медичної субвенції місцевим бюджетам, а також на забезпечення безоплатного перевезення пасажирів пільгових категорій населення.

СХВАЛЕНО

рішення районної ради

23.02.2017 № 12/23

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"