16 лютий 2017

Протокол № 8 від 16.02.2017 року

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ, ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, ЗАКОННОСТІ, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ, ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ І ПОЛІТИЧНИМИ ПАРТІЯМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 

16.02.2017 Горохів № 8

 

 

 

Голова – Пащук В.І.

Секретар  – Чернець В.Ю.

Присутні:

Барський Є.М.

Богонос І.М.

Грудзевич І.Т.

Казун В.В.

Пащук В.І.

Фищук В.М.

Жишко А.С. – заступник начальника Горохівського відділу поліції Головного Управління Національної Поліції у Волинській області;

Клемба В.Б. – заступник голови районної ради;

Крисюк М.Я. –  в.о. начальника Держпродспоживслужби у Горохівському районі;

Макієнко Н.О. –  заступник керівника апарату Горохівського районного суду;

Чигирин О.В. – начальник Кримінально-виконавчої служби Горохівського району;

Щерблюк Т.В. – голова районної ради;

Якимчук О.М. – начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради, комунального майна та роботи із зверненнями громадян.

Порядок денний:

1. Про проект рішення районної ради „Про звіт голови районної ради за звітний період”.

Інформує: Щерблюк Т. В.,  голова районної ради.

2. Про проект рішення районної ради „Про затвердження списку присяжних”.

Інформує: Макієнко Н.О., заступник керівника апарату Горохівського районного суду

3. Про проект рішення районної ради „Про перелік підприємств, установ та організацій району для відбування покарання засудженими та адмінпокараними у виді громадських робіт”.

Інформує: Чигирин О.В., начальник Кримінально-виконавчої служби Горохівського району

4. Про діяльність Управління Держпродспоживслужби у Горохівському районі.

Інформує: Крисюк М.Я., в.о. начальник Держпродспоживслужби у Горохівському районі

5. Про проект рішення районної ради „Про Звернення депутатів Горохівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Народних депутатів України  щодо  внесення змін до Закону України „Про державний бюджет  України на 2017 рік”.

Інформує: Пащук В.І., голова постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації

6. Про підтримку рішення Луцької міської ради № 15/2 від 30.11.2016 „Про визнання осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах бойових дій у період її проведення, бійцями-добровольцями антитерористичної операції”.

Інформує: Фищук В.М., заступник голови постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації

7. Про роботу дільничних інспекторів Горохівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області  щодо  профілактики протиправних діянь в населених пунктах району.

Інформує: Жишко А.С., заступник начальника Горохівського відділу поліції Головного Управління Національної Поліції у Волинській області

8. Про стан  виконання  районної  Програми підвищення безпеки дорожнього руху у Горохівському районі на період до 2016 року.              

Інформує: Жишко А.С., заступник начальника Горохівського відділу поліції Головного Управління Національної Поліції у Волинській області

  1. СЛУХАЛИ:

Щерблюка Т. В.,  голову районної ради, який представив проект рішення районної ради „Про звіт голови районної ради за звітний період”, озвучивши сам звіт (інформація додається).

         ВИРІШИЛИ (УХВАЛИЛИ):

1. Інформацію Щерблюка Т.В., голови районної ради, „Про проект рішення районної ради „Про звіт голови районної ради за звітний період” взяти до відома.

2. Рекомендувати сесії районної ради підтримати проект рішення районної ради „Про звіт голови районної ради за звітний період”.

(Рішення № 8/1 додається).

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 6, проти – немає, утримались – немає.

  1. СЛУХАЛИ:

Макієнко Н.О., заступника керівника апарату Горохівського районного суду, яка проінформувала присутніх про проект рішення районної ради „Про затвердження списку присяжних”, зауваживши, що присяжні згідно новоприйнятого законодавства будуть виконувати функції народних засідателів, тому до Списку присяжних потрібно додатково включити наступних осіб: Дохнюк Тетяну Зіновіївну, Шейник Людмилу Володимирівну, Нечипорук Лілію Григорівну, Притулу Тетяну Григорівну, Ольяніцьку Мирославу Євгенівну, Ющука Федора Івановича, Пукавську Олену Степанівну, Середу Світлану Всеволодівну, Голоту Катерину Олегівну, Шпиль Ольгу Іванівну (оновлений Список присяжних додається).

         ВИРІШИЛИ (УХВАЛИЛИ):

1. Інформацію Макієнко Н.О., заступника керівника апарату Горохівського районного суду, „Про проект рішення районної ради „Про затвердження списку присяжних” взяти до відома.

2. Рекомендувати сесії районної ради підтримати проект рішення районної ради „Про затвердження списку присяжних”, додатково включивши до самого списку наступних осіб: Дохнюк Тетяну Зіновіївну, Шейник Людмилу Володимирівну, Нечипорук Лілію Григорівну, Притулу Тетяну Григорівну, Ольяніцьку Мирославу Євгенівну, Ющука Федора Івановича, Пукавську Олену Степанівну, Середу Світлану Всеволодівну, Голоту Катерину Олегівну, Шпиль Ольгу Іванівну (оновлений Список присяжних додається).

 (Рішення № 8/2 додається).

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 6, проти – немає, утримались – немає.

  1. СЛУХАЛИ:

Чигирина О.В., начальника Кримінально-виконавчої служби Горохівського району, який представив проект рішення районної ради „Про перелік підприємств, установ та організацій району для відбування покарання засудженими та адмінпокараними у виді громадських робіт”, й сказав що даним рішенням перш за все пропонується затвердити новий перелік підприємств, установ та організацій району для відбування покарання за місцем проживання у виді громадських робіт (додається).

         ВИРІШИЛИ (УХВАЛИЛИ):

1. Інформацію Чигирина О.В., начальника Кримінально-виконавчої служби Горохівського району, „Про проект рішення районної ради „Про перелік підприємств, установ та організацій району для відбування покарання засудженими та адмінпокараними у виді громадських робіт” взяти до відома.

2. Рекомендувати сесії районної ради підтримати проект рішення районної ради „Про перелік підприємств, установ та організацій району для відбування покарання засудженими та адмінпокараними у виді громадських робіт”.

(Рішення № 8/3 додається).

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 6, проти – немає, утримались – немає.

  1. СЛУХАЛИ:

Крисюка М.Я., в.о. начальника Держпродспоживслужби у Горохівському районі, який проінформував членів комісії про діяльність Управління Держпродспоживслужби у Горохівському районі, зазначивши наступне:

- Наказом №36 від 16.01.2016р. « Про реорганізацію територіальних органів Державної ветеринарної та фіто санітарної служби». Керуючись господарським кодексом України, цивільним кодексом України, Законом України « Про управління об'єктами державної власності «, постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014року № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади «та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015року№1092 «Про утворення територіальних органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів».

Завданням управління Держпродспоживслужби є реалізація повноважень Держпродспоживслужби на території Горохівського району.

Служба забезпечує охорону території району від занесення збудників особливо небезпечних хвороб, включених до списку Міжнародного епізоотичного бюро ( далі- МЕБ) з території інших держав або карантинних зон. Здійснює державний нагляд ( контроль) за:

-   тваринами, харчовими продуктами , іншими об'єктами санітарних заходів пов'язаними з продуктами тваринного походження репродуктивним матеріалом, біологічними продуктами, патологічним матеріалом, ветеринарними препаратами, субстанція ми, кормовими добавками, нреміксами та кормами, засобами ветеринарної медицини, засобами догляду за тваринами та супутніми об'єктами,штамами мікроорганізмів, а також потужностями, що використовуються для їх виробництва , переробки , зберігання та обігу;

-   проведення ветеринарно-санітарної експертизи на потужностях (об'єктах) , які використовуються для виробництва, переробки зберігання та обігу тварин, харчових продуктів, а також на агропродовольчих ринках;

-   діяльністю суб'єктів господарювання, які здійснюють виробництво, перевезення, зберігання, реалізацію органічної            продукції (сировини);

-   безпечністю харчових продуктів в процесі їх виробництва та або обігу з метою їх експорту та імпорту, а також видачею міжнародних ветеринарних (санітарних) сертифікатів (для держав СНД - ветеринарних свідоцтв у визначених законодавством випадках;

-                   переміщення тварин, харчових продуктів, інших об'єктів санітарного захисту пов'язаних з продуктами тваринного походження, репродуктивного матеріалу, ветеринарних препаратів, субстанцій, кормових добавок, преміксів та кормів, засобів ветеринарної медицини, засобів догляду за тваринами та супутніми об'єктами, штамів мікроорганізмів;

-   організацією роботи зі збору, утилізації та знищення загиблих тварин і відходів тваринного походження;

-   здійсненням протиепізоотичних заходів юридичними та фізичними особами, що проводять професійну діяльність у галузі ветеринарної медицини;

-   дотримання законодавства щодо ідентифікації та реєстрації тварин;

Забезпечує захист населення від хвороб, спільних для тварин і людей.

Сприяє:

-   постійному навчанню та підвищенню кваліфікації спеціалістів ветеринарної медицини;

-   виконанню загальнодержавних програм у галузі ветеринарної медицини у тому числі проведенню моніторингу залишкової кількості ветеринарних препаратів та забруднювальних речовин у живин тваринах, продуктах тваринного походження і кормах;

Аналізує причини виникнення хвороб, недуг тварин їх загибелі розробляєрекомендації щодо їх профілактики та лікування.

Організовує заходи щодо локалізації спалаху заразних хвороб, спільних для тварин і людей, готує пропозиції та рекомендації щодо їх профілактики, ліквідації та боротьби з такими хворобами.

Відповідно до законодавства здійснює ринковий нагляду межах сфери своєї відповідальності.

Забезпечує своєчасне встановлення карантину в разі виникнення заразних хвороб тварин, виконання карантинних та інших ветеринарно-санітарних заходів в інфікованій та буферних зонах, а  в разі  необхідності – у зоні спостереження .

Здійснює заходи для проведення дезінфекції, дезінсекції та дератизації на потужностях, що використовуються для виробництва, переробки зберігання та обігу тварин, харчових продуктів, репродуктивного матеріалу, ветеринарних препаратів, субстанцій, кормових добавок, преміксів та кормів, а також засобів, що використовуються для їх транспортування.

Проводять у межах компетенції експертизу і узгодження проектів планування та будівництва тваринницьких ферм, потужностей, що здійснюють забій тварин, переробних підприємств, підприємств з виробництва ветеринарних препаратів, ринків; бере участь у відведенні земельних ділянок для всіх видів зазначеного будівництва і забору води для тварин.

Видає органам страхування висновки щодо причини захворювання вимушено забитих, загиблих або знищених тварин.

Видає відповідно до законодавства експлуатаційні дозволи та забезпечує ведення їх реєстру.

Реалізує державну політику в сфері санітарного законодавства, попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров'я населення, забезпечує санітарно-епідеміологічний нагляд (контроль) за безпечністю та окремими показниками якості окремих харчових продуктів у визначених сферах.

Забезпечує проведення профілактичних і протиепідемічних заходів щодо охоронив межах компетенції території України від проникнення хвороб людей.

Здійснює контроль за усуненням причини і умови виникнення та поширення інфекційних, масових неінфекційних захворювань, отруєнь та радіаційних уражень людей.

Організовує проведення лабораторних досліджень для цілей державного контролю.

Приймає у передбачених законом випадках рішення про знищення продукції або інше рішення щодо подальшого поводження з нею.

Надає адміністративні послуги відповідно до закону.

Управління Держпродспоживслужби з метою організації своєї діяльності :

-   забезпечує здійснення заходів щодо запобігання корупції і контроль за їх здійсненням ;

-   забезпечує ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів;

-   організовує розгляд звернень громадян з питань , що належать до його компетенції, виявляє та усуває причини, що призводять до подання громадянами скарг;

-   забезпечує доступ до публічної інформації.

ВИРІШИЛИ (УХВАЛИЛИ):

Інформацію Крисюка М.Я., в.о. начальника Держпродспоживслужби у Горохівському районі, „Про діяльність Управління Держпродспоживслужби у Горохівському районі” взяти до відома.

(Рішення № 8/4 додається).

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 6, проти – немає, утримались – немає.

  1. СЛУХАЛИ:

Пащука В.І., голову постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації, який представив проект рішення районної ради „Про Звернення депутатів Горохівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Народних депутатів України  щодо  внесення змін до Закону України „Про державний бюджет  України на 2017 рік”, озвучивши текст самого звернення (додається).

         ВИРІШИЛИ (УХВАЛИЛИ):

1. Інформацію Пащука В.І., голову постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації, який представив проект рішення районної ради „Про Звернення депутатів Горохівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Народних депутатів України  щодо  внесення змін до Закону України „Про державний бюджет  України на 2017 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати сесії районної ради підтримати проект рішення районної ради „Про Звернення депутатів Горохівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Народних депутатів України  щодо  внесення змін до Закону України „Про державний бюджет  України на 2017 рік”.

(Рішення № 8/5 додається).

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 6, проти – немає, утримались – немає.

  1. СЛУХАЛИ:

Фищука В.М., заступника голови постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації, який доповів по питанню „Про підтримку рішення Луцької міської ради № 15/2 від 30.11.2016 „Про визнання осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах бойових дій у період її проведення, бійцями-добровольцями антитерористичної операції” й зачитав звернення депутатів Луцької міської ради (додається).

         ВИРІШИЛИ (УХВАЛИЛИ):

1. Інформацію Фищука В.М., заступника голови постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації, який доповів по питанню „Про підтримку рішення Луцької міської ради № 15/2 від 30.11.2016 „Про визнання осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах бойових дій у період її проведення, бійцями-добровольцями антитерористичної операції” взяти до відома.

2. Рекомендувати президії районної ради включити питання „Про підтримку рішення Луцької міської ради № 15/2 від 30.11.2016 „Про визнання осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах бойових дій у період її проведення, бійцями-добровольцями антитерористичної операції” до порядку денного чергової сесії районної ради.

 (Рішення № 8/6 додається).

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 6, проти – немає, утримались – немає.

  1. СЛУХАЛИ:

Жишка А.С., заступника начальника Горохівського відділу поліції Головного Управління Національної Поліції у Волинській області, який допоповів по питанню „Про роботу дільничних інспекторів Горохівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області  щодо  профілактики протиправних діянь в населених пунктах району”:

- Працівниками Горохівського ВП ГУНП у Волинській області протягом дванадцяти місяців 2016 року проводились організаційні та практичні заходи, оперативно розшукові заходи щодо забезпечення протидії криміногенним факторам, розкриттю тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень, а також розкриттю кримінальних правопорушень минулих років, недопущення фактів корупційних діянь, обмеження незаконного обігу наркотиків та зброї. Здійснювались заходи, передбачені планами спеціальних та цільових оперативно-профілактичних операцій «Канікули», «Нагляд», «Зброя та вибухівка», «Розшук», «Літо-2016», «Мак-2016» та ряд інших. А також протягом звітного періоду на території району проводились оперативно-профілактичні заходи спільно з працівниками прокуратури Горохівського району та працівниками органів місцевого самоврядування, членами громадських формувань, під час яких було виявлено та задокументовано ряд адміністративних та кримінальних правопорушень.

        Здійсненені комплекси заходів, на території Горохівського району дозволили контролювати криміногенну ситуацію, а також досягнути позитивних результатів по окремих напрямках оперативно-службової діяльності відділу.

Протягом звітного періоду працівниками сектору превенції Горохівського  ВП ГУНП проводились заходи, спрямовані на стабілізацію криміногенної обстановки на території району , та її покращення. З цією метою  для подальшого вдосконалення діяльності ДОП підвищення ефективності  їх роботи по боротьбі зі злочинністю та профілактиці правопорушень, основна увага зверталась на забезпечення належного громадського порядку та безпеки громадян на закріплених адміністративних дільницях, боротьбу з пияцтвом, попередження  злочинів та правопорушень, покращення роботи з населенням.

         Станом на 26.12.2016 року штатна чисельність сектору ДОП Горохівського ВП ГУНП складає 6 посад , з них 2 - ст. ІП , 3 - ІП. Некомплект – 1 працівник (декретна відпустка). З  метою належної організації роботи, особовий склад ДОП Горохівського ВП ГУНП у Волинській області закріплений за 2 адміністративними зонами обслуговування, в які в свою чергу входить 4 адміністративних дільниці. Всього на території району розташовано 36 сільських, 2 селищних та 2 міських ради, до яких входить  94 населених пункти.

На території району функціонує 2 дільничні пункти поліції ( смт. Мар’янівка та м. Берестечко), в сільських радах функціонує 2 окремих службових кабінети.

Працівники забезпечені трьома службовими автомобілями (підлягають списанню).

За звітний період 2016 року ДОП розглянуто 151 заяву та повідомлень по ЖЄОЗП (навантаження на 1 ДІМ – 13 заяв в місяць), виконано 67 доручення СВ.

Працівниками відділу  розкрито (по Ф.1.1 )  -  63 злочини (навантаження на 1 ДОП – 10 злочинів; по області  - 9) (позитив) .

З них за ст.185 ККУ – 11;  ст.125- 18; ст. 126 ККУ -2; ст. 309 ККУ-1.

Питома вага -  39,3 % (по області –  30 %) - позитив.

За участю ДОП розкрито 132 злочини, питома вага  складає 83,1% (по області – 89,7 %) – (негатив).

На профілактичному обліку перебуває                                  281 особа,

по категоріях:

- звільнених з місць позбавлення волі                             - 43

         - осіб засуджених за тяжкі злочини (формальників)  - 23

- осіб,  що перебувають під адміннаглядом              - 3

         - психічно-хворих осіб, які є суспільно – небезпечні           - 1

         - сімейних дебоширів                                                   - 159

         - осіб засуджених з відстрочкою                                          - 80

- особи яких засуджено до виправних робіт                          - 0

- особи яких засуджено до громадських робіт                       - 7

- особи, яким заборонено займати посади                              - 3

Із кожною особою з цієї категорії щомісячно проводяться бесіди профілактичного характеру про недопущення вчинення в подальшому злочинів та правопорушень. Відносно кожного з них на підставі рапортів ДІМ  та вироків суду заведено профілактичні справи, які щомісячно накопичуються матеріалами, що висвітлюють проведену профілактичну роботу з ними.

Особливу увагу приділено профілактиці рецидивної злочинності. На профілактичному обліку перебуває 43 раніше судимих особи. За звітний період  зареєстровано 6 тяжких злочини, скоєні раніше судимою особою. Всього зареєстровано 20 кримінальних правопорушень, скоєних особами, судимість у яких не знято або не погашено (питома вага – 13.4 % (по області – 18.1 %)) – (позитив).

Станом на 26.12.2016 року  під адміністративним наглядом перебувало 3 особи (з них за ініціативою ОВС – 3). В поточному році за ініціативою працівників поліції під адміністративний нагляд взято 7 осіб ( в 2015 році – 6 ). Питома вага – 24,1 %. ( по області – 20,5 %) - (позитив).

Силами дільничних офіцерів поліції із залученням працівників оперативних служб проводяться систематичні перевірки дотримання піднаглядними встановлених обмежень. За виявленими порушеннями вирішуються питання щодо притягнення їх до адміністративної (ст. 187 КУпАП) і кримінальної (ст. 395 КК України) відповідальності, а також оголошення відносно тих, хто ухиляється від встановлених обмежень нагляду тощо. Станом на звітний період працівниками СДОП складено 41 адміністративних протоколів за порушення правил адміністративного нагляду (ст. 187 КУпАП)   (за аналогічний період  2015 року - 29).

Питома вага – 1025 % (по області – 728 %) – (позитив).

Протоколи складали: Кифорук А.В., Мельничук І.В., Колядко Н.О.

На ґрунті побуту та під час насильства в сім’ї скоєно 1 вбивство. За даним фактом проведено службове розслідування (ЄРДР № 1201603007000018).

В ході проведення профілактичних заходів до адміністративної відповідальності працівниками СДОП Горохівського ВП ГУНП  було притягнуто 419 осіб за різного роду правопорушення ( 2015 – 675), що складає 23,8 а/п  на 1 працівника (по області – 27) – (негатив), а саме по таких статтях, як:

Ст. 51     (дрібна крадіжка)                                             7        

Ст.173-2 (насильство в сім’ї)                                          132        

Ст.173    (дрібне хуліганство)                                                    39        

Ст.178    ( поява в п’яному вигляді )                                                  103        

Ст. 175-1 (куріння в невстановлених місцях)                                     19   

Ст. 176   ( зберігання самогону)                                                           7

Ст. 184    (неналежне виховання дітей  )                                                  13          

Ст. 185    (непокора працівникам міліції)                                            18        

Ст. 187     ( порушення адміннагляду )                                                 41           

За звітний період грубих порушень службової дисципліни не допущено.

Прокуратурою району подання на постанови про адміністративні правопорушення не виносились (позитив) .

Прокуратурою району висновки за результатами розгляду звернення громадян не скасовувались. (позитив)

На підставі вищевикладеного результати роботи сектору превенції Горохівського ВП ГУНП за звітний період поточного року – вважати задовільними.

З наведеного вище слідує, що в подальшому необхідно:

-          активізувати роботу по розкриттю злочинів та виявлення адміністративних правопорушень на адміністративних дільницях;

-         посилити контроль за поведінкою раніше судимих осіб, умовно -засуджених, особливу увагу приділити поведінці адміннаглядних та встановленню адміністративного нагляду, виявленню порушень ст. 395 ККУ;

-         покращити профілактичну роботу з особами, схильними до вчинення насильства в сім’ї;

-         приділити належну увагу профілактиці, виявленню та документуванню фактів незнаного обігу наркотиків і  зброї;

активізувати роботу по залученню до охорони громадського порядку громадськості, в тому числі підбору кандидатів на громадських помічників ДОП (9 осіб)– (негатив).

З метою протидії вчинення неповнолітніми кримінальних правопорушень працівниками ювенальної превенції Горохівського ВП було проаналізовано стан криміногенної ситуації в підлітковому середовищі, заходи, які здійснювались працівниками служби по профілактиці антигромадських проявів з боку неповнолітніх та розкриття кримінальних правопорушень, скоєних зазначеною категорією осіб. У зв’язку з цим, було спрямовано роботу сектору ювенальної превенції на проведення профілактичних заходів, шляхом здійснення рейдових відпрацювань району, проведено 25 рейдових відпрацювань в нічний час,  до роботи залучались працівники органів місцевого самоврядування Горохівського р-ну, служби у справах дітей Горохівської РДА та центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді.

За період з 01.01.2016 року по 31.12.2016 року спільно зі службою у справах дітей було здійснено  відвідування сімей,  у яких є випадки насильства в сім’ї щодо дітей, з метою попередження вчинення кримінальних правопорушень вказаної категорії. Спільно з службою у справах дітей та центром соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді була проведена профілактична та просвітницька робота з неповнолітніми, схильними до правопорушень, з числа 50 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та їхніми батьками.

З 01.01.2016 по 31.12.2016 року працівниками Горохівського ВП було проведено роботу по виявленню попередженню та припиненню правопорушень в молодіжному середовищі, а саме:

- щоденно, в нічний час здійснювалось патрулювання вулиць м. Горохів, з метою недопущення, виявлення та припинення правопорушень;

- у вихідні та святкові дні службою СДОП Горхівського ВП із залученням працівників сектору  ювенальної превенції, ПС, СКР проводились нічні відпрацювання територіальних зон, закріплених за працівниками СДОП  з метою недопущення, виявлення та припинення правопорушень.

         З метою попередження вчинення правопорушень та нещасних випадків у молодіжному середовищі під час проведення літніх канікул, у зв’язку з проведенням районного «Дня профілактики попередження злочинності» із залученням працівників ССД Горохівської РДА та працівників КВІ УДПС України у Волинській області здійснено профілактично-просвітницьку роботу в ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. І.Я. Франка м. Горохів із заочною формою навчання по попередженню пияцтва та вчинення іншого роду правопорушень у молодіжному середовищі, учням школи вручено

літературу та проведено профілактичну бесіду по недопущенню вчинення протиправних дій.

         З метою попередження і недопущення правопорушень, пов’язаних з втягненням неповнолітніх у злочинну діяльність, бродяжництво, наркоманію та жебрацтво за період з 01.01.2016 року по 31.12.2016 року сектором ювенальної превенції Горохівського ВП здійснювалась робота по виявленню дорослих осіб, які втягують підлітків у злочинну діяльність, наркоманію, проституцію, інші негативні явища та були задіяні всі структурні підрозділи Горохівського ВП, а також залучено службу у справах дітей та відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Горохівської РДА, систематично проводились рейдові відпрацювання населених пунктів Горохівського р-ну в нічний час, з метою виявлення дорослих осіб, які втягують підлітків у злочинну діяльність, наркоманію, проституцію та інші негативні явища.

         В результаті даної роботи було притягнуто до адміністративної відповідальності 75 дорослих осіб, а саме:

Ст. 184 КУпАП –       50;

Ст.180-1 –                   1

Ст. 156 ч.2 КУпАП – 1;

Ст.173 КУпАП –        4;

Ст. 173-2 КУпАП –    9;

Ст. 178 КУпАП  –      10.

         Кримінальних правопорушень стосовно дорослих осіб, які втягують підлітків у злочинну діяльність, наркоманію, проституцію та інші негативні явища виявлено не було.

         З метою попередження та недопущення росту злочинності серед неповнолітніх та у зв’язку з проведенням на території Горохівського р-ну загальнодержавних профілактичних літніх  заходів «Канікули-2016», спільно зі службою у справах дітей Горохівської РДА та Кримінально-виконавчою інспекцією було проведено профілактичний захід з неповнолітніми особами, які перебувають на профілактичному обліку в зазначених службах, а саме:

Із застосуванням методики «Зелена кімната» проведено роз’яснювальну роботу з неповнолітніми, що перебувають на профілактичному обліку ювенальної превенції Горохівського ВП, а саме:  Твурковським Романом Романовичем, Грибковим Ігорем Олексійовичем. Під час бесіди неповнолітні письмово повідомили про свою поведінку по місцю проживання під час проведення канікул. Також дітям було розповсюджено інформаційні буклети «ВІЛ», «ВІЛ через дружбу не продається», «Захисти себе сам» з метою попередження вчинення дітьми і стосовно них кримінальних та адміністративних правопорушень, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ у дитячому середовищі.

Неповнолітнім було вручено літературу правознавчого характеру, роз’яснено про відповідальність перед законом, в разі вчинення правопорушень, попереджено про неприпустимість халатної поведінки під час відпочинку. Додатково вказаним вище особам було роз’яснено про неприпустимість купівлі та вживання ними алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

         За час бесіди кожен з дітей письмово проінформував ювенальної превенції Горохівського ВП про спосіб проведення ними часу дозвілля під час канікул.

         З початком нового навчального року (01.09.2016 р.) регулярно, із залученням служби у справах дітей Горохівської РДА, спільно з СДІМ проводиться постійна профілактична робота в навчальних закладах району, спільними зусиллями підрозділів охоплено всі школи та профтехучилища району.  З 01.01.2016 року, під час профілактичних бесід в навчальних закладах району особлива увага приділяється на недопущення неповнолітніми вживання алкоголю, тютюнокуріння, вчинення правопорушень та допущення нещасних випадків під час новорічних та різдвяних свят, демонструються відео матеріали по профілактиці з попередження вживання наркотичних речовин, учням вручається література правознавчого та профілактичного характеру.

         За період з  01.01.2016 року по 31.12.2016 року сектором ювенальної превенції Горохівського ВП до адміністративної відповідальності притягнуто 83 неповнолітніх та дорослих осіб, а саме:

Ст.173 КУпАП (дрібне хуліганство) –32;

Ст. 178 КУпАП (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному  вигляді) – 6.

         ВИРІШИЛИ (УХВАЛИЛИ):

Інформацію Жишка А.С., заступника начальника Горохівського відділу поліції Головного Управління Національної Поліції у Волинській області, який допоповів по питанню „Про роботу дільничних інспекторів Горохівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області  щодо  профілактики протиправних діянь в населених пунктах району” взяти до відома.

(Рішення № 8/7 додається).

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 6, проти – немає, утримались – немає.

  1. СЛУХАЛИ:

Жишка А.С., заступника начальника Горохівського відділу поліції Головного Управління Національної Поліції у Волинській області, який надав інформацію по питанню „Про стан  виконання  районної  Програми підвищення безпеки дорожнього руху у Горохівському районі на період до 2016 року”:

- У 2016 році зросла кількість ДТП. Особливо важкою дорожньо-транспортною пригодою була аварія біля „Діброви”,  в результаті якої 3-є осіб загинуло, а 2-є – травмовано. Також, за минулий рік правоохоронцями було зафіксовано 45 випадків керування водіїв транспортними засобами у нетверезому стані. Загалом за різні порушення на дорогах району складено 215 протоколів.     

         ВИРІШИЛИ (УХВАЛИЛИ):

Інформацію Жишка А.С., заступника начальника Горохівського відділу поліції Головного Управління Національної Поліції у Волинській області, який допоповів по питанню „Про стан  виконання  районної  Програми підвищення безпеки дорожнього руху у Горохівському районі на період до 2016 року” взяти до відома.

(Рішення № 8/8 додається).

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 6, проти – немає, утримались – немає.

 

Голова постійної комісії                                                                          В.І. Пащук

Читать далее

Рішення № 1-8 від 16.02.2017

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ, ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, ЗАКОННОСТІ, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ, ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ І ПОЛІТИЧНИМИ ПАРТІЯМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

РІШЕННЯ

16.02.2016 Горохів № 8/1

 

 

Про проект рішення районної ради „Про звіт

голови районної ради за звітний період”

 

 

Заслухавши інформацію Щерблюка Т.В., голови районної ради, „Про проект рішення районної ради „Про звіт голови районної ради за звітний період”, постійна комісія

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію Щерблюка Т.В., голови районної ради, „Про проект рішення районної ради „Про звіт голови районної ради за звітний період” взяти до відома.

2. Рекомендувати сесії районної ради підтримати проект рішення районної ради „Про звіт голови районної ради за звітний період”.

 

Голова постійної комісії                                                                             В.І. Пащук

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ, ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, ЗАКОННОСТІ, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ, ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ І ПОЛІТИЧНИМИ ПАРТІЯМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

РІШЕННЯ

 

 

16.02.2016 Горохів № 8/2

 

Про проект рішення районної

ради „Про затвердження списку присяжних”

 

Заслухавши інформацію Макієнко Н.О., заступника керівника апарату Горохівського районного суду, „Про проект рішення районної ради „Про затвердження списку присяжних”, постійна комісія

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію Макієнко Н.О., заступника керівника апарату Горохівського районного суду, „Про проект рішення районної ради „Про затвердження списку присяжних” взяти до відома.

2. Рекомендувати сесії районної ради підтримати проект рішення районної ради „Про затвердження списку присяжних”, додатково включивши до самого списку наступних осіб: Дохнюк Тетяну Зіновіївну, Шейник Людмилу Володимирівну, Нечипорук Лілію Григорівну, Притулу Тетяну Григорівну, Ольяніцьку Мирославу Євгенівну, Ющука Федора Івановича, Пукавську Олену Степанівну, Середу Світлану Всеволодівну, Голоту Катерину Олегівну, Шпиль Ольгу Іванівну (оновлений Список присяжних додається).

 

Голова постійної комісії                                                                             В.І. Пащук

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ, ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, ЗАКОННОСТІ, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ, ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ І ПОЛІТИЧНИМИ ПАРТІЯМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

РІШЕННЯ

16.02.2016 Горохів № 8/3

 

Про проект рішення районної ради „Про перелік підприємств, установ

та організацій району для відбування покарання засудженими

та адмінпокараними у виді громадських робіт”

 

Заслухавши інформацію Чигирина О.В., начальника Кримінально-виконавчої служби Горохівського району, „Про проект рішення районної ради „Про перелік підприємств, установ та організацій району для відбування покарання засудженими та адмінпокараними у виді громадських робіт”, постійна комісія

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію Чигирина О.В., начальника Кримінально-виконавчої служби Горохівського району, „Про проект рішення районної ради „Про перелік підприємств, установ та організацій району для відбування покарання засудженими та адмінпокараними у виді громадських робіт” взяти до відома.

2. Рекомендувати сесії районної ради підтримати проект рішення районної ради „Про перелік підприємств, установ та організацій району для відбування покарання засудженими та адмінпокараними у виді громадських робіт”.

 

Голова постійної комісії                                                                             В.І. Пащук

 

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ, ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, ЗАКОННОСТІ, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ, ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ І ПОЛІТИЧНИМИ ПАРТІЯМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

РІШЕННЯ

16.02.2016 Горохів № 8/4

 

Про діяльність Управління

Держпродспоживслужби у Горохівському районі

 

Заслухавши інформацію Крисюка М.Я., в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби у Горохівському районі, „Про діяльність Управління Держпродспоживслужби у Горохівському районі”, постійна комісія

ВИРІШИЛА:

 

Інформацію Крисюка М.Я., начальника Управління Держпродспоживслужби у Горохівському районі, „Про діяльність Управління Держпродспоживслужби у Горохівському районі” взяти до відома.

 

Голова постійної комісії                                                                             В.І. Пащук

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ, ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, ЗАКОННОСТІ, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ, ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ І ПОЛІТИЧНИМИ ПАРТІЯМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

РІШЕННЯ

16.02.2016 Горохів № 8/5

 

Про проект рішення районної ради „Про Звернення депутатів

Горохівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В.,

Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Народних депутатів України  щодо 

внесення змін до Закону України „Про державний бюджет  України на 2017 рік”

 

Заслухавши інформацію Пащука В.І., голови постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації, „Про проект рішення районної ради „Про Звернення депутатів Горохівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Народних депутатів України  щодо  внесення змін до Закону України „Про державний бюджет  України на 2017 рік”, постійна комісія

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію Пащука В.І., голови постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації, „Про проект рішення районної ради „Про Звернення депутатів Горохівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Народних депутатів України  щодо  внесення змін до Закону України „Про державний бюджет  України на 2017 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати сесії районної ради підтримати проект рішення районної ради „Про Звернення депутатів Горохівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Народних депутатів України  щодо  внесення змін до Закону України „Про державний бюджет  України на 2017 рік”.

 

Голова постійної комісії                                                                             В.І. Пащук

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ, ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, ЗАКОННОСТІ, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ, ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ І ПОЛІТИЧНИМИ ПАРТІЯМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

РІШЕННЯ

16.02.2016 Горохів № 8/6

 

 

Про підтримку рішення Луцької міської ради № 15/2 від 30.11.2016

„Про визнання осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній

операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах

бойових дій у період її проведення, бійцями-добровольцями антитерористичної операції”

 

Заслухавши інформацію Фищука В.М., заступника голови постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації, „Про підтримку рішення Луцької міської ради № 15/2 від 30.11.2016 „Про визнання осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах бойових дій у період її проведення, бійцями-добровольцями антитерористичної операції””, постійна комісія

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію Фищука В.М., заступника голови постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і політичними партіями та засобами масової інформації, „Про підтримку рішення Луцької міської ради № 15/2 від 30.11.2016 „Про визнання осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах бойових дій у період її проведення, бійцями-добровольцями антитерористичної операції” взяти до відома.

2. Рекомендувати президії районної ради включити питання „Про підтримку рішення Луцької міської ради № 15/2 від 30.11.2016 „Про визнання осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах бойових дій у період її проведення, бійцями-добровольцями антитерористичної операції” до порядку денного чергової сесії районної ради.

 

Голова постійної комісії                                                                             В.І. Пащук

 

 

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ, ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, ЗАКОННОСТІ, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ, ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ І ПОЛІТИЧНИМИ ПАРТІЯМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

РІШЕННЯ

16.02.2016 Горохів № 8/7

 

Про роботу дільничних інспекторів Горохівського відділу

поліції Головного управління національної поліції у Волинській області 

щодо  профілактики протиправних діянь в населених пунктах району

 

Заслухавши інформацію Жишка А.С., заступника начальника Горохівського відділу поліції Головного Управління Національної Поліції у Волинській області, „Про роботу дільничних інспекторів Горохівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області  щодо  профілактики протиправних діянь в населених пунктах району”, постійна комісія

ВИРІШИЛА:

 

Інформацію Жишка А.С., заступника начальника Горохівського відділу поліції Головного Управління Національної Поліції у Волинській області, „Про роботу дільничних інспекторів Горохівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області  щодо  профілактики протиправних діянь в населених пунктах району” взяти до відома.

 

Голова постійної комісії                                                                             В.І. Пащук

 

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ, ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, ЗАКОННОСТІ, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ, ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ І ПОЛІТИЧНИМИ ПАРТІЯМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

РІШЕННЯ

16.02.2016 Горохів № 8/8

 

Про стан  виконання  районної  Програми підвищення безпеки

дорожнього руху у Горохівському районі на період до 2016 року

 

Заслухавши інформацію Жишка А.С., заступника начальника Горохівського відділу поліції Головного Управління Національної Поліції у Волинській області, „Про стан  виконання  районної  Програми підвищення безпеки дорожнього руху у Горохівському районі на період до 2016 року”, постійна комісія

ВИРІШИЛА:

 

Інформацію Жишка А.С., заступника начальника Горохівського відділу поліції Головного Управління Національної Поліції у Волинській області, „Про стан  виконання  районної  Програми підвищення безпеки дорожнього руху у Горохівському районі на період до 2016 року” взяти до відома.

 

Голова постійної комісії                                                                             В.І. Пащук

 

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"