14 лютий 2017

Протокол № 10 від 14.02.2017 року

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ,ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН,РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ПРОТОКОЛ

14 лютого 2017 року Горохів № 10

 

Голова – Кравчук Л.Є.

Секретар – Камоцька О.Й.

Присутні: Асатурян К.П., Луць М.С.

Запрошені:

Щерблюк Т.В., голова районної ради;

Клемба В.Б., заступник голови районної ради;

Матвєєва Л.М., голова райдержадміністрації;

Панасюк М.П., начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації

Порядок денний:

 1. Про порядок денний постійної комісії.

Інформує: Кравчук Л.Є., голова постійної комісії

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11/3 «Про районний бюджет на 2017 рік».

Інформує: Ковальчук В.В.. начальник управління фінансів райдержадміністрації  

3. Про проект рішенння районної ради «Про звіт голови районної ради за звітний період».

Інформує: Щерблюк Т.В., голова районної ради

4.Про проект рішенння районної ради « Про інвентаризацію земель усіх форм власності, що знаходяться на території сільських, селищних, міських рад району».

Інформує: Рубаха С.А.,  начальник відділу Держгеокадастру у Горохівському районі

5.Про проект рішенння районної ради «Про стан надання земельних ділянок учасникам АТО».

Інформує: Рубаха С.А., начальник відділу Держгеокадастру у Горохівському районі

6.Про проект рішенння районної ради «Про внесення змін до Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації  особистим селянським господарствам, де утримується три і більше корів».

Інформує: Корецька Л.Я., головний спеціаліст  управління регіонального розвитку райдержадміністрації

7. Про проект рішенння районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінкиземельної ділянки».

Інформує: Якимчук О.М., начальник відділу юридичного забезпечення діяльності районної ради, комунального майна та роботи із зверненнями громадян

8. Про діяльність фермерських господарств на території району та стан укладання ними орендних відносин.

Інформує: Камоцька  О.Й., начальник  відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації

9. Про розпаювання землі  членами фермерських господарств району.

Інформує: Камоцька  О.Й., начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації

СЛУХАЛИ:1. Про порядок денний постійної комісії.

Кравчука Л.Є., голови постійної комісії, який озвучив порядок денний засідання постійної комісії та запропонував внести до порядку денного засідання постійної комісії питання «Про розгляд звернення Звиняченської сільської ради».

Пропозиція поставлена на голосування.

Результати голосування:

«За» - 4, «Проти» - 0, «Утрималось» - 0

Підтримано.      

ВИРІШИЛИ: Рішення постійної комісії прийняти .

                        ( Рішення № 10/1 додається).

СЛУХАЛИ: 2. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11/3 «Про районний бюджет на 2017 рік».

Ковальчук В.В., начальник управління фінансів райдержадміністрації , ознайомила присутніх із переліком листів ( додається) про виділення коштів на реалізацію заходів районної програми  підтримки галузі АПК Горохівського району та на Комплексну програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, що надійшли  в районну раду.

ВИСТУПИЛИ:

           Щерблюк Т.В.. голова районної ради, сказав, що  управління регіонального розвитку на програму підтримки галузі АПК просить 560 тисяч гривень, але цю суму на цій сесії виділити немає можливості. 

           Панасюк М.П., начальник управління регіонального розвитку, запропонував виділити всю суму коштів лише на виплату дотації власникам ОСГ, які отримують три і більше корів ,  а саме 140 тис. грн. , це буде по 150  гривень на одну корову, оскільки поголів’я корів в районі зменшується. Немає потреби зараз виділяти кошти на дотацію по гречці, на створення ветеринарних аптек в сільській місцевості ,  тому що не подані документи.

           Пропозиція поставлена на голосування.

Результати голосування:

«За» - 4, «Проти» - 0, «Утрималось» - 0

Пропозиція підтримана.

           Щерблюк Т.В. , голова районної ради,  запропонував також не виділяти кошти на розвиток земельної реформи, оскільки  відбулися зміни в податковому законодавстві і результатів від затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок поки що немає.

           Пропозиція поставлена на голосування.

Результати голосування:

«За» - 4, «Проти» - 0, «Утрималось» - 0

Пропозиція підтримана.

           Панасюк М.П. , начальник управління регіонального розвитку, сказав, що потрібно виділити кошти на розвиток сільськогосподарських молочних кооперативів , зокрема кооперативу Стецюка . Запропонував депутатам відвідати цей молочний кооператив та ознайомитись з його роботою.

           Щерблюк Т.В., голова районної ради, підтримав пропозицію Панасюка,  сказавши,  що Стецюк платить за здачу молока найбільшу ціну та планує закупити па стерилізатор , після чого зможе постачати молоко в дитячі садочки району. Вартість молока буде становити 8 грн. за літр.

          Кравчук Л.Є., голова комісії, запропонував вивчити це питання до засідання бюджетної постійної комісії , де і прийняти остаточне рішення по виділенню коштів.

           Пропозиція поставлена на голосування.

Результати голосування:

«За» - 4, «Проти» - 0, «Утрималось» - 0

Пропозиція підтримана.

Камоцька О.Й..  член постійної комісії, сказала, що в даний час на дотацію за посадку садів і ягідників надійшло документів на суму 20 тис.грн. і запропонувала виділити 50 тис.грн.

Пропозиція поставлена на голосування.

Результати голосування:

«За» - 4, «Проти» - 0, «Утрималось» - 0

Підтримано.

Щерблюк Т.В. , голова районної ради,  рекомендував виділити 51 тис. грн. на  пожежну частину та 50 тис.грн. на програму підтримки лабораторії ветеринарної медицини . 

         Пропозиція поставлена на голосування.

Результати голосування:

«За» - 4, «Проти» - 0, «Утрималось» - 0

Підтримано.

ВИРІШИЛИ: Рішення постійної комісії прийняти .

                        ( Рішення № 10/2 додається).

СЛУХАЛИ: 3. Про проект рішення районної ради «Про звіт голови районної ради за звітний період».

Щерблюк Т.В. , голова районної ради, ознайомив присутніх із звітом

( додається).

ВИСТУПИЛИ:

           Кравчук Л.Є., голова постійної комісії, який сказав, що звіт оприлюднений на сайті районної ради і він його детально опрацював. Рекомендував акцентувати увагу на актуальних проблемах району.

            Кравчук Л.Є. також сказав, що якщо  немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення. Поставив на голосування. Результати голосування: за - 4 ,  проти  - 0, утрималося – 0.

ВИРІШИЛИ: Рішення постійної комісії прийняти.

                        ( Рішення № 10/3 додається).

СЛУХАЛИ: 4. Про проект рішення районної ради « Про інвентаризацію земель усіх форм власності, що знаходяться на території сільських, селищних, міських рад району».

Рубаха С.А., начальник відділу Держгеокадастру у районі, сказав, що  

на виконання Доручення Державного агентства земельних ресурсів України та відповідно до Наказу Головного управління Держземагентства у Волинській області № 58 від 19.11.2013 року в 2013 році була проведена інвентаризація земель державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Горохівського району.

     За результатами проведеної роботи ДП «Волинським науково-дослідним та проектним інститутом землеустрою»  було проінвентаризовано 411 земельних ділянок загальною площею 5 046,80 га. З усіх земель проінвенторазовано -  2539,2317 га ріллі, 93,1805 га – багаторічних насаджень, 689,2569 га – сіножатей, 1725,2309 га – пасовищ. По всіх сільських радах по проінвенторазованих земельних ділянках проектною організацією були складені технічні документації та кожній земельній ділянці були присвоєні кадастрові номери. З усіх 411 ділянок на 380 ділянок здані пакети документів у Державну реєстраційну службу та зареєстровано на ці ділянки право власності за Державою. На 31 земельних ділянках виділялися земельні ділянки у власність учасникам АТО та іншим громадянам.

    У 2016 році на підставі розпорядження голови Горохівської РДА додатково була проведена інвентаризація земель державної власності за межами населених пунктів в кількості 15 ділянок загальною площею 45,0 га на території Цегівської сільської ради.

ВИСТУПИЛИ:

Щерблюк Т.В., голова районної ради, який рекомендував Рубасі С.А. активізувати роботу по інвентаризації земель.

Кравчук Л.Є., голова комісії,  сказав, що якщо  немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення. Поставив на голосування . Результати голосування: за - 4 ,  проти  - 0, утрималося – 0.

ВИРІШИЛИ: Рішення постійної комісії прийняти .

                        ( Рішення № 10/4 додається).

СЛУХАЛИ: 5. Про проект рішення районної ради «Про стан надання земельних ділянок учасникам АТО».

Рубаха С.А., начальник відділу Держгеокадастру у районі, який  сказав, що у липні 2014 року стартувала ініціатива голови Держземагентства України щодо виділення землі учасникам антитерористичної операції. 

На початку літа 2014 року розпочалися заходи з виділення земельних ділянок учасникам АТО та членам сімей загиблих воїнів. Військовослужбовці отримали можливість скористатися правом на безоплатну приватизацію землі в режимі найбільшого сприяння з боку обласних управлінь земельних ресурсів та органів місцевого самоврядування, які забезпечили резервування вільних масивів земель для цієї категорії заявників.

Земельні ділянки можуть бути надані військовослужбовцям у власність у межах норм безоплатної приватизації, визначених статтею 121 Земельного кодексу України, а саме у таких розмірах:

для ведення садівництва — не більше 0,12 га, для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  у селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га, для індивідуального дачного будівництва — не більше 0,10 гектара.

 З цей час   по  району до органів місцевого самоврядування та Головного управління Держгеокадастру надійшло 424 заяви від учасників АТО.

З усіх заяв :

265 подано до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, а 159 до органів місцевого самоврядування;

 101 подана на земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 319 для ведення особистого селянського господарства, 4 для ведення садівництва. По 350 заявах прийняті позитивні рішення, надано 12 відмов, інші знаходяться на опрацюванні.

Готові до подачі в Головне управління 14 заяв від учасників АТО, з них 11 для ведення садівництва на території Мирківської сільської ради та 3 для ведення особистого селянського господарства.

Укладені договори на розробку 229 документацій із землеустрою з різними проектними організаціями. Розроблено по погоджено 163 проекти.

Затверджено 131  проект землеустрою на площу 176,17 га та земельні ділянки передані у приватну власність. 

Відділом  спільно з органами місцевого самоврядування проведено резервування земельних ділянок для передачі у власність учасникам АТО та членам родин загиблих військовослужбовців у межах  рад району. Так  ст. 01.01.2017 року з зарезервованих земель є вільними  173,66 га для ведення особистого селянського господарства та 38,77 для садівництва.

За клопотанням ТзОВ «Волинь Агро» та ТзОВ Волинь-Нова» розірвані договора оренди на земельні ділянки площею 23,41га по Шклинській с/р, 31,4671 га по Перемильській с/р та 7,637 га по Ватинській раді. Дані земельні ділянки  зарезервовані та роздаються учасникам АТО.

Для забезпечення земельними ділянками учасників АТО по Звиняченській сільській раді вилучається частина землі у 4 фермерських господарств (використовують згідно договорів оренди), щоб забезпечити ділянками учасників АТО.

Так зроблений поділ ділянки, що була в користуванні ФГ Юзвика М.Ю. , 3 ділянки вже зареєстровані в Державному земельному кадастрі і будуть надані учасникам АТО.

Робиться поділ ділянки, що була в користуванні ФГ «Калина АВК» Корнійчука А.В., для надання учасникам АТО.

Згідно наказу Головного управління  розірвано 4 договори оренди з ПОА «Колос» по Мервинській сільській раді  загальною площею 86,4968 га та 4,5857 га  та надано дозвіл на поділ даних земельних ділянок  для надання учасникам АТО. Вже подано в головне управління 13 заяв на дані ділянки та готуються пакети документів 15 учасникам АТО.

ВИСТУПИЛИ:

             Кравчук Л.Є.. голова комісії  сказав, що якщо  немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення. Поставив на голосування. Результати голосування: за - 4 ,  проти  - 0, утрималося – 0.

ВИРІШИЛИ: Рішення постійної комісії прийняти .

                        ( Рішення № 10/5 додається).

СЛУХАЛИ: 6. Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації  особистим селянським господарствам, де утримується три і більше корів».

Корецька Л.Я., головний спеціаліст  управління регіонального розвитку райдержадміністрації, сказала, що  зміни до  Порядку надання та використання коштів районного бюджетуна виплату дотації особистимселянськимгосподарствам, де утримується три і більше корів необхідно внести у звязку із збільшенням дотації із 100 грн. на 150 грн. на одну корову.

ВИСТУПИЛИ:

Кравчук Л.Є. також сказав, що якщо  немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення. Поставив на голосування . Результати голосування: за - 4 ,  проти  - 0, утрималося – 0.

ВИРІШИЛИ: Рішення постійної комісії прийняти .

                        ( Рішення № 10/6 додається).

СЛУХАЛИ:7.Про проект рішенння районної ради «Про затвердження технічної документаціїз нормативної грошової оцінки земельної ділянки».

Якимчук О.М., начальник відділу юридичного забезпечення діяльності районної ради, комунального майна та роботи із зверненнями громадян, ознайомив присутніх із проектом рішення та повідомив, що після його оприлюднення надійшло ще звернення з проханням затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 15,7200 га, що намічена для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) розташованої за межами населених пунктів Підберезівської сільської ради Горохівського району Волинської області, відповідно до якої нормативна вартість земельної ділянки площею 15,7200гастановить 495435,80 грн. та технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 24,9834 га, що перебуває в оренді Сапіжука Тараса Васильовича для ведення рибного господарства розташованої за межами населених пунктів Мервинської сільської ради Горохівського району Волинської області, відповідно до якої нормативна вартість земельної ділянки площею 24,9834 гастановить 448153,58 грн. всі необхідні документи є. Рекомендував доповнити проект рішення відповідно пунктами 2 та 3.

Рекомендація поставлена на голосування.

Результати голосування:

«За» - 4, «Проти» - 0, «Утрималось» - 0. Приймається.

ВИСТУПИЛИ:

              Кравчук Л.Є. сказав, що якщо  немає більше пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення. Поставив на голосування Результати голосування: за - 4 ,  проти  - 0, утрималося – 0.

Рішення постійної комісії приймається.

ВИРІШИЛИ: Рішення постійної комісії прийняти .

                        ( Рішення № 10/7 додається).

СЛУХАЛИ:8. Про діяльність фермерських господарств на території району та стан укладання ними орендних відносин.

Інформація Камоцької  О.Й., начальника  відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації, додається.

ВИСТУПИЛИ:

Кравчук Л.Є. сказав, що якщо  немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення. Поставив на голосування .Результати голосування: за - 4 ,  проти  - 0, утрималося – 0.

ВИРІШИЛИ: Рішення постійної комісії прийняти .

                        ( Рішення № 10/8 додається).

СЛУХАЛИ: 9. Про розпаювання землі  членами фермерських господарств району.

Інформація Камоцької  О.Й., начальника  відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації, додається.

ВИСТУПИЛИ:

        Кравчук Л.Є. сказав, що якщо  немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення. Поставив на голосування .Результати голосування: за - 4 ,  проти  - 0, утрималося – 0.

ВИРІШИЛИ: Рішення постійної комісії прийняти .

                        ( Рішення № 10/9 додається).

СЛУХАЛИ:10. Про розгляд звернення Звиняченської сільської ради.

Кравчук Л.Є. , голова постійної  комісії , сказав, що до нього звернулася Звиняченський сільський голова з листом щодо  сприяння у вирішенні питання встановлення ( зміни) меж села Звиняче ( лист додається).

Кравчук Л.Є. сказав, що якщо  немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення. Поставив на голосування. Результати голосування: за - 4 ,  проти  - 0, утрималося – 0.

ВИРІШИЛИ: Рішення постійної комісії прийняти .

                        ( Рішення № 10/10 додається).

 

Голова постійної комісії                                                                Л.Є.Кравчук

 

Секретар комісії                                                                          О.Й.Камоцька     

Читать далее

Рішення № 10/1-10/10 від 14.02.2017 року

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ,ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН,РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

РІШЕННЯ

14.02.2017 року Горохів № 10/1

Про порядок денний засідання

постійної комісії

 

Заслухавши інформацію голови постійної комісії Кравчука Л.Є. « Про порядок денний засідання постійної комісії »  , постійна комісія районної ради ВИРІШИЛА:

 

Затвердити наступний порядок денний засідання постійної комісії:

 

1.Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11/3 «Про районний бюджет на 2017 рік».

Інформує: Ковальчук В.В.. начальник управління фінансів райдержадміністрації  

2. Про проект рішенння районної ради «Про звіт голови районної ради за звітний період».

Інформує: Щерблюк Т.В., голова районної ради

3. Про проект рішенння районної ради « Про інвентаризацію земель усіх форм власності, що знаходяться на території сільських, селищних, міських рад району».

Інформує: Рубаха С.А.,  начальник відділу Держгеокадастру у Горохівському районі

4.Про проект рішенння районної ради «Про стан надання земельних ділянок учасникам АТО».

Інформує: Рубаха С.А., начальник відділу Держгеокадастру у Горохівському районі

5.Про проект рішенння районної ради «Про внесення змін до Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації  особистим селянським господарствам, де утримується три і більше корів».

Інформує: Корецька Л.Я., головний спеціаліст  управління регіонального розвитку райдержадміністрації

6. Про проект рішенння районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінкиземельної ділянки».

Інформує: Якимчук О.М., начальник відділу юридичного забезпечення діяльності районної ради, комунального майна та роботи із зверненнями громадян

7. Про діяльність фермерських господарств на території району та стан укладання ними орендних відносин.

Інформує: Камоцька  О.Й., начальник  відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації

8. Про розпаювання землі  членами фермерських господарств району.

Інформує: Камоцька  О.Й., начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації

9. Про розгляд звернення Звиняченської сільської ради.

Інформує: Кравчук Л.Є.. голова постійної комісії

 

Голова комісії                                                                                           Л.Кравчук     

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ,ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН,РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

РІШЕННЯ

14.02.2017 року Горохів

№ 10/2

Про внесення змін до рішення районної ради

від 23.12.2016 № 11/3 «Про районний бюджет на 2017 рік»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Ковальчук В.В., враховуючи пропозиції членів постійної комісії,  постійна комісія районної ради ВИРІШИЛА:

Рекомендувати сесії районної ради :

 1. На виконання Комплексної програми підтримки галузі АПК Горохівського району виділити:

–    140 тис.грн. на виплату дотації власникам ОСГ, які утримують три і більше корів;

–50 тис.грн. на виплату дотації особистим селянським та фермерським господарствам на посадку садів і ягідників;

– питання виділення 75 тис.грн. на розвиток с/г молочарських кооперативів вивчити та прийняти остаточне рішення на засіданні бюджетної постійної комісії.

 

2. На виконання заходів Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в горохівському районі виділити 51 тис.грн.

 

3. На програму підтримки Горохівської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини виділити 50 тис.грн.

 

Голова комісії                                                                                           Л.Кравчук    

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ,ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН,РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

РІШЕННЯ

14.02.2017 року Горохів № 10/3

Про проект рішення районної ради

«Про звіт голови районної ради за звітний період»

 

Заслухавши та обговоривши звіт голови районної ради  Щерблюка Т.В. за звітний період , постійна комісія районної ради ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт голови районної ради  Щерблюка Т.В. за звітний період взяти до відома.    

 

2. Рекомендувати сесії Горохівської районної ради підтримати проект рішення районної ради «Про звіт голови районної ради за звітний період ».

 

Голова комісії                                                                                           Л.Кравчук   

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ,ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН,РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

РІШЕННЯ

14.02.2017 року Горохів № 10/4

Про проект рішення районної ради

«Про інвентаризацію земель усіх форм власності, 

що знаходяться на території сільських, селищних,

міських рад  району»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію « Про інвентаризацію земель усіх форм власності, що знаходяться на території сільських, селищних,міських рад  району»  , постійна комісія районної ради ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію   начальника відділу Держгеокадастру у Горохівському районі Рубахи  С.А. «Про інвентаризацію земель усіх форм власності, що знаходяться на території сільських, селищних,міських рад  району»  взяти до відома.    

 

2. Рекомендувати черговій сесії районної ради прийняти рішення «Про інвентаризацію земель усіх форм власності, що знаходяться на території сільських, селищних,міських рад  району » (проект рішення додається).

 

Голова комісії                                                                                           Л.Кравчук    

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ,ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН,РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

РІШЕННЯ

14.02.2017 року Горохів № 10/5

Про проект рішення районної ради

«Про стан надання земельних ділянок

учасникам АТО»

 

Заслухавши інформацію « Про стан надання земельних ділянок учасникам АТО »  , постійна комісія районної ради ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію   начальника відділу Держгеокадастру у Горохівському районі Рубахи  С.А. «Про стан надання земельних ділянок учасникам АТО»  взяти до відома.    

 

2. Рекомендувати черговій сесії районної ради прийняти рішення «Про стан надання земельних ділянок учасникам АТО» (проект рішення додається).

 

Голова комісії                                                                                           Л.Кравчук    

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ,ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН,РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

РІШЕННЯ

14.02.2017 року Горохів № 10/6

Про проект рішення районної ради

«Про внесення змін до Порядку надання

та використання коштів районного бюджету       

на виплату дотації особистим селянським господарствам,

де утримується три і більше корів»

 

Заслухавши інформацію головного спеціаліста управління регіонального розвитку райдержадміністрації Корецької Л.Я. «Про внесення змін до Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації особистим селянським господарствам,де утримується три і більше корів» , постійна комісія районної ради ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію головного спеціаліста управління регіонального розвитку райдержадміністрації Корецької Л.Я. «Про внесення змін до Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації особистим селянським господарствам, де утримується три і більше корів» взяти до відома.    

 

2. Рекомендувати черговій сесії районної ради прийняти рішення«Про внесення змін до Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації особистим селянським господарствам,де утримується три і більше корів» (проект рішення додається).

 

Голова комісії                                                                                           Л.Кравчук     

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ,ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН,РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

РІШЕННЯ

14.02.2017 року Горохів № 10/7

Про проект рішення районної ради

«Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельної ділянки»

 

Заслухавши інформацію начальника відділу юридичного забезпечення діяльності районної ради, комунального майна та роботи із зверненнями громадян  Якимчука О.М. , постійна комісія районної ради ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію начальника відділу юридичного забезпечення діяльності районної ради, комунального майна та роботи із зверненнями громадян  Якимчука О.М. «Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки» взяти до відома.  

 

2. Доповнити проект рішення пунктами 2 та 3 наступного змісту:

«2. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 15,7200 га, що намічена для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) розташованої за межами населених пунктів Підберезівської сільської ради Горохівського району Волинської області, відповідно до якої нормативна вартість земельної ділянки площею 15,7200гастановить 495435,80 грн.

 

3. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 24,9834 га, що перебуває в оренді Сапіжука Тараса Васильовича для ведення рибного господарства розташованої за межами населених пунктів Мервинської сільської ради Горохівського району Волинської області, відповідно до якої нормативна вартість земельної ділянки площею 24,9834 гастановить 448153,58 грн.».

 

3. Рекомендувати черговій сесії районної ради прийняти рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки» з внесеними доповненнями  (проект рішення додається).

 

Голова комісії                                                                                           Л.Кравчук    

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ,ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН,РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

РІШЕННЯ

14.02.2017 року Горохів № 10/8

Про діяльність фермерських господарств

на території району та стан укладання

ними орендних відносин

 

Заслухавши інформацію начальника відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Камоцької О.Й. «Про діяльність фермерських господарств на території району та стан укладання ними орендних відносин» , постійна комісія районної ради ВИРІШИЛА:

 

Інформацію начальника відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Камоцької О.Й. «Про діяльність фермерських господарств на території району та стан укладання ними орендних відносин» взяти до відома.    

 

Голова комісії                                                                                           Л.Кравчук     

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ,ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН,РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

РІШЕННЯ

14.02.2017 року Горохів № 10/9

Про розпаювання землі  членами

фермерських господарств району

 

Заслухавши інформацію начальника відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Камоцької О.Й. «Про розпаювання землі  членами фермерських господарств району » , постійна комісія районної ради ВИРІШИЛА:

 

Інформацію начальника відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Камоцької О.Й. «Про розпаювання землі  членами фермерських господарств району »  взяти до відома.    

 

Голова комісії                                                                                           Л.Кравчук     

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ,ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН,РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

РІШЕННЯ

14.02.2017 року Горохів № 10/10

Про розгляд звернення

Звиняченської сільської ради

 

Заслухавши інформацію  голови постійної комісії  Кравчука Л.Є. ,  постійна комісія районної ради ВИРІШИЛА:

 

Рекомендувати Звиняченській сільській раді звернутися з відповідним листом у відділ Держгеокадастру у Горохівському районі щодо сприяння у вирішенні питання, зазначеного у зверненні ради.  

 

Голова комісії                                                                                           Л.Кравчук    

Читать далее

Протокол № 8 від 14.02.2017 року

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

 

14 лютого 2017 року Горохів № 8

Голова –  Шостак Аркадій Іванович

Секретар – Форманюк Ганна Павлівна

Присутні: Голуб Галина Гнатівна, Звонар Павло Васильович, Калахан Василь Степанович, Назаренко Олександр Вікторович,

Бричак Н.А. лікар-фтизіатр Горохівської центральної районної лікарні

Губська О.П. заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Горохівської центральної районної лікарні

Клемба В.Б. заступник голови районної ради

Ковальчук В.В. начальник управлінння фінансів райдержадміністрації

Коба В.В. головний лікар Горохівської центральної районної лікарні

Матвєєва Л.М. голова районної державної адміністрації

Майко Г.Ф. головний лікар Комунального закладу „Горохівського центру первинної медико-санітарної допомоги

Тивонюк В.О. заступник начальника  управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації.

Шеремета В.М. лікар-онколог Горохівської центральної районної лікарні

Щерблюк Т.В. голова Горохівської районної ради. в(спочатку в алфавітному порядку вказують прізвища членів колегіального органу, потім – прізвища, ініціали та посади осіб, запрошених на засідання, або зазначають загальну кількість присутніх з посиланням на список, який має додаватися)

Порядок денний:

1.Про проект рішення районної ради "Про звіт голови районної ради за звітний період".

 Інформує: Щерблюк Т.В., голова районної ради

2.Про звернення громадян - стомованих хворих щодо ситуації з отриманням         калоприймачів.

 Інформує: Коба В.В., головний лікар Горохівської центральної районної

 лікарні.                         

3.Про хід виконання Програми підтримки демобілізованих учасникі АТО та членів їх сімей на 2016-2018 роки.

Інформує: Тивонюк В.О., заступник начальника управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації.

4.Про проект рішення районної ради "Про внесення змін до Програми     соціального захисту населення Горохівського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 29.01.2015 р. № 35/5, зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням районної ради від 30.04.2015 р. № 37/16, від 10.07.2015 р. № 39/14, від 16.01.2016 р. № 3/5 та від 16.03.2016 р. № 4/15 від 24.05.2016 р. № 5/9, від 27.09.2016 р. № 9/7, від 09.12.2016 р. № 10/8.

Інформує:  Тивонюк В.О., заступник начальника управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації.

5.Про стан виконання Програми захворюваності на туберкульоз у 2012-2016 роках у Горохівському районі, затвердженої рішенням районної ради від 30.11.2012 р. № 12/8.

 Інформує:  Бричак Н.А., лікар-фтизіатр Горохівської центральної     районної лікарні.

6. Про проект рішення районної ради "Про районну Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2018 роки".

 Інформує:  Шеремета В.М., лікар-онколог, Горохівської центральної        районної лікарні.

7.Про проект рішення районної ради "Про зняття з контролю рішень районної ради.

Інформує: Шостак А.І., голова постійної комісії районної ради.

8.Про проект рішення районної ради "Про районну Програму імунопрофілактики та захисту населення району від інфекційних хвороб на 2017-2018 роки"

Інформує:  Майко Г.Ф., головний лікар Комунального закладу "Горохівського центру первинної медико-санітарної допомоги"

9.Про проект рішення районної ради "Про районну Програму "Цукровий діабет на 2017-2018 роки".

Інформує: Губська О.П., заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Горохівської центральної районної лікарні.

10.Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 11/3 "Про районний бюджет на 2017 рік".

Інформує: Ковальчук В.В. начальник управління фінансів райдержадміністрації

СЛУХАЛИ: 1. Про проект рішення районної ради "Про звіт голови районної ради за звітний період".

 Щерблюк Т.В., голова районної ради, який сказав що, відповідно до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", я підсумовую результати своєї роботи та діяльність всієї ради. Фактично, це своєрідне підбиття підсумків колективної роботи – кожного депутата, постійних комісій районної ради, президії, виконавчого апарату за минулий рік та окреслення планів на наступний період діяльності ради.
         Для мене це був не простий рік, адже справа для мене нова. Обіймаючи посаду голови районної ради, головним  завданням  було виправдати дану мені довіру, мобілізувати роботу виконавчого апарату та консолідувати зусилля депутатського корпусу на прийняття важливих для району рішень.

В Горохівському районі спільні інтереси територіальних громад представляє Горохівська районна рада, депутатський корпус  якої налічує 40  депутатів. Це  кваліфіковані та авторитетні люди, компетентні як у політичній діяльності, так і у розв’язанні економічних і соціальних проблем.

За звітній період Горохівська  районна рада працювала згідно з планом роботи, у межах Конституції України, чітко дотримуючись повноважень та норм, що передбачені діючим законодавством та Регламентом роботи районної ради сьомого скликання.

На виконання взятих зобов’язань перед нашими виборцями рада спрямовувала свої зусилля на пошук дієвих шляхів підвищення ролі місцевого самоврядування у вирішенні соціально-економічного і духовного розвитку Горохівщини.

Основною організаційно-правовою формою роботи районної ради була і залишається сесійна робота, яка складається з пленарних засідань, засідань постійних комісій та узгоджується президією. Вважаю, що маємо позитивні напрацювання в організаційному забезпеченні роботи сесій районної ради. Депутати мають можливість завчасно отримати необхідні матеріали в повному обсязі, що забезпечує прозорість дій ради. В 2016 році запрацював офіційний веб-сайт Горохівської районної ради, на якому відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» заздалегідь розміщуються проекти рішень .Всі проекти рішень попередньо вивчаються і обговорюються на засіданнях постійних комісій. На веб-сайті районної ради розміщуються протоколи засідань постійних комісій та сесій районної ради. На пленарні засідання запрошуються керівники районних служб, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, голови рад району, представники засобів масової інформації. Це надає роботі сесій більш активного та цілеспрямованого змісту, дозволяє прийняти виважені, конкретні рішення, сприяє відкритості та конструктивності дій районної ради. Крім того, на веб-сайті районної ради постійно надається оперативна інформація  про події в районі та районній раді.

Всього за звітний період проведено 11 сесій районної ради, на яких прийнято   206  рішень.  У звітному періоді на пленарних засіданнях районної ради затверджено 32 районні цільові Програми , на реалізацію заходів 28 програм виділено 5.332.8 тис. грн., а саме:

- на Програму забезпечення харчуванням дітей, які проживають в сім’ях, що не відносяться до пільгових категорій, але опинились в складних життєвих обставинах, дітей, батьки яких перебувають у зоні АТО, дітей-переселенців на 2016-2018 роки -  140,2 тис.грн.;

- на Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки – 377,0 тис.грн., в т.ч.: пришкільні табори -182,0 тис.грн., придбання путівок – 195,0 тис.грн.; 

- на Програму  „Шкільний автобус”  - 1 млн. 580  тис.грн. – придбано 2 автобуси;

- на Регіональну Програму розвитку культури, мистецтва і охорони культурної спадщини  в районі на 2016 – 2020 роки – 96 . 5 тис. грн.;

- на Програму   розвитку   та  активізацію  роботи  закладів  освіти ,  культури,  медицини, населення  сільської  місцевості  Горохівського  району  на  2016 рік   -   100 ,0  тис. грн.;

- на Програму  підтримки  районної  суспільно-політичної газети    „Горохівський  вісник”   на  2016-2017 роки –175.0 тис. грн.;

- на Комплексну Програму розвитку галузі АПК Горохівського району на 2016-2020 роки – 315 ,0  тис.грн. , в т.ч.:

- часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів і телиць в ОСГ  - 30000,0грн. Перераховано 340 одержувачам за 373 голів  22,4 тис.грн, с/г підприємствам –надавачам послуг – 7,1 тис.грн.

- виплата дотації власникам ОСГ, які утримують три і більше корів – 130000,0грн. Цю дотацію отримали 353 ОСГ.

- розвиток земельної реформи в районі – 50000,0грн. Ці кошти перераховано виконавцю за виготовлення проектів по нормативно грошовій оцінці земель населених пунктів району;

- розвиток сільськогосподарських молочарських, виробничих, обслуговуючих кооперативів – 65000,0грн, що перераховані с/г кооперативу «Степ»», який закупив обладнання та інвентар.

- дотація сільськогосподарським підприємствам і фермерським господарствам за посів гречки – 40000,0грн. Її отримали 2 с/г підприємства та 5 фермерських господарств.

- на Програму „місцевих стимулів” для працівників галузі охорони здоров”я   Горохівського району Волинської області на 2015-2017 роки – 176 ,0  тис. грн. в т.ч.:

- забезпечення житлом лікарів – 150000,0 грн.

- забезпечення обладнання робочого місця лікарів загальної практики-сімейних лікарів, терапевтів дільничних, педіатрів дільничних персональним комп’ютером – 24000,0 грн.

 - здійснення оплати за курси перепідготовки лікарів з отримання спеціалізації за спеціальністю „загальна практика-сімейна медицина” -2400,0 грн.

- на виконання Районної Програми щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на 2016-2020 роки, для придбання паливно-мастильних матеріалів та проведення поточного ремонту приміщення патрульної поліції в м.Берестечко - 70 .0 тис.грн.;.

- на виконання Програми підтримки Горохівської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини на 2016-2017 роки - 50.0 тис. грн..

- на виконання Регіональної комплексної програми розвитку освіти Горохівського району на 2015-2017 роки –20.0 тис. гривень;

- на виконання районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2016 рік  - 492.5 тис. грн. (одноразову матеріальну допомогу отримало 78 осіб по 5 тис. грн.. кожен. Це особи , що пішли на військову службу контрактниками);

- 11 ,0  тис. гривень на виконання Районної цільової соціальної програми „Молодь Горохівщини” на 2016-2020 роки;

 - 4 ,0 тис. гривень на виконання Районної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки;

- 96.5 тис. гривень на виконання Районної Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в районі  на   2016-2020 роки.    

- 344.0 тис. гривень на виконання районної Програми підтримки демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей на 2016-2018 роки ( на медикаменти – 113,4 тис.грн, на зубопротезування – 199.5 тис.грн.)

- 1637.4 тис. гривень з районного бюджету спрямовані на  виконання Цільової  Програми соціального захисту населення в районі на 2015-2018, а саме:

- Проведено щомісячну виплату допомоги родинам, які втратили синів в Афганістані на суму 6000,00  грн..

- 655-ти  особам виплачено одноразової грошової допомоги на суму 1048940,00 грн. З них: допомога учасникам АТО (188 осіб) становить 211000,00 тис. грн. ; сім’я загиблого воїна АТО  отримала 20000,00 грн.;  на виготовлення та встановлення пам’ятників  сім’ям 6 - ти загиблих воїнів АТО   виділено 60000,00 грн. Матеріальна допомога на лікування громадян за особистими зверненнями  та запитами депутатів районної ради становить 757 940, 00 грн.

 - для надання фінансової підтримки громадським організаціям виділено 88830,00грн. , в тому числі:   Горохівській організації ветеранів АТО «Щит»- 24000.00 грн., спілці ветеранів Афганістану - 4000.00 грн.., спілці „Союз Чорнобиль” - 14000,00  грн., Благодійній місії „Сонце любові” – 36000.00 грн.  та УТОСу – 10000.00 грн..

- 50000,00 грн. спрямовано  на допомогу до Дня Інваліда. Надано одноразову грошову допомогу  сім’ї,   що виховують дітей з інвалідністю від наслідків ЧАЕС на суму 1000,00 грн.

- На  проведення комплексного медичного огляду з проведення діагностичних обстежень за рецептами лікарів проведено виплату на суму 120000,00 грн., та виділено кошти на безоплатне зубне протезування в сумі 200000,00 грн.;

- на виконання Програма розвитку земельної реформи у Горохівському районі на 2016 рік 80 .0  тис. грн.;

- Районна Програма щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа  на 2016-2017 роки  200 .0 тис. гривень (Угринівській сільській раді – 100,0 тис.грн., Берестечківській міській раді – 100,0  тис.грн.);

- Районна Програма соціального захисту дітей на 2016-2017 роки   - 17 .0 тис. грн.;

- Програма фінансового забезпечення реалізації Горохівською районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2016 рік в сумі 240.0 тис. гривень;

- 99.2 тис. гривень на виконання Районної Програми розробки схем планування територій та коригування генеральних планів населених пунктів Горохівського району на 2016-2017 роки;

- на виконання Районної Цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов'язаних із виконанням військового обов'язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань в сумі 35 .0 тис.гривень;

- на виконання Програми «Підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Горохівському районі та запровадження дистанційного обслуговування місцевих бюджетів на 2016-2017 роки» 36 .0 тис.грн.

- на виконання Районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2018 роки – 16.8 тис.грн;

- на виконання районної цільової соціальної  Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування на 2008-2017 роки – 30.0 тис.грн.;

- на виконання районної цільової Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки – 339.8 тис.грн.;

- на виконання обласної цільової Програми підтримки житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2012-2017 роки – 85.0 тис.грн.

Важливою складовою роботи районної ради є діяльність її постійних комісій, які згідно Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" є органами ради, створеними для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради.  Як показала практика, левова частка роботи з розгляду питань відбувається саме на засіданнях постійних комісій, які діють відповідно до орієнтовного плану роботи районної ради, Положення про постійні комісії районної ради та інших нормативних актів. Саме там опрацьовуються проекти рішень і Програм, готуються відповідні висновки, рекомендації з усіх питань, які вносяться на розгляд сесій, здійснюється контроль за їх виконанням.

Так, в раді створено та працює 5 постійних комісій ..За звітній  період  проведено  44 засідання  постійних депутатських  комісій, розглянуто  228 питань. Особливо хотілось би відмітити роботу  постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва, яка за звітний період провела 13  засідань, де розглянуто 71 питання.

Важливу роль у координації роботи ради виконує дорадчий орган ради – президія. Засідання президії є обов’язковим перед кожним пленарним засіданням районної ради.

Впродовж звітного періоду відбулося 9 засідань президії районної ради, які забезпечували ефективність роботи депутатського корпусу на пленарних засіданнях, прийняття узгоджених пропозицій, особливо щодо питань, які викликали зауваження та дискусії депутатів районної ради. Практично всі питання, які виносились на розгляд сесії районної ради, були попередньо розглянуті президією районної ради та постійними комісіями. Крім того ряд важливих питань виносилось на розгляд сесії виключно за рішенням президії.

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" зусилля районної ради спрямовані на забезпечення виконання повноважень, визначених законом, а саме на вирішення питань економічного, соціального та культурного розвитку району, а рішення, прийняті районною радою, мають один вимір – відповідати інтересам громади.

  Я, як голова районної ради, постійно скеровую роботу районної ради на вирішення найактуальніших проблем району, пошук ефективних форм формування бюджету та раціонального використання бюджетних коштів,   фінансування i забезпечення належної діяльності закладів освіти, охорони здоров’я, культури, підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад району.

Аналізуючи весь спектр розглянутих питань, варто зауважити, що районна рада приділяла увагу найактуальнішим проблемам сьогодення району.

Так, з районного бюджету спрямовано на розвиток:
 галузі освіти  20.545.8 тис. грн. 

З них:

- на спів фінансування проведення реконструкції ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1 ім. Івана Франка  м. Горохів з добудовою їдальні та залу занять хореографією – 1 028 800.0 грн.;

- на ремонт спортзалу в ЗОШ І-ІІІ ст. села Галичани – 40 тис.грн.;

- співфінансування на  капітальний ремонт ЗОШ І-ІІ ст. села Ржищів – 12 180 грн.;

- на реконструкцію покрівлі ЗОШ І-ІІ ст. села Сільце – 25 325 грн.;

- на утримання ЗОШ І-ІІ ст. села Мислині  в сумі 199 150 грн.;

- на поточний ремонт гандбольної площадки ДЮСШ ім. О.Баламута – 50 тис.грн;

- 199 600  грн. на проведення енергозберігаючих заходів в школах району ( заміна вікон , дверей)  та інші.

галузі охорони здоров’я   - 2 млн. 80 тис. 400 гривень

З них:

- 150.0 тис.грн. на проведення капітального ремонту покрівлі головного корпусу Берестечківської районної лікарні № 2;

- 199 754  грн. на спів фінансування робіт на капітальний ремонт даху амбулаторії в смт. Сенкевичівка;

- 85.0 тис.грн. центральній районній лікарні  на придбання датчика для проведення ехокардіографії;

- 94 530.0 грн. на придбання реактивів для проведення клінічних, лабораторних та інших досліджень при проходжені медичних оглядів медпрацівників району;

- 22 994 грн. на придбання газового котла в амбулаторію смт. Сенкевичівка;

- 26.0 тис.грн.  ЦРЛ на придбання комп’ютерної техніки та інші.

В 2016 році проведені роботи по капітальних і поточних ремонтах комунальних доріг та їх експлуатаційне утримання. Загальна сума виділених коштів з обласного,  районного бюджетів та бюджетів рад району на умовах спів фінансування  становить  1 млн. 806 тис. грн.. , з яких 500 тис. грн - кошти районного бюджету.

У своєму звіті я свідомо не зупиняюся детально на питаннях розвитку агропромислового комплексу та промисловості, адже ми делегували ці повноваження виконавчій гілці влади. Але районна рада з особливою увагою не лише відстежує стан справ у сільському господарстві та промисловості, а й у межах своєї компетенції оперативно реагує на всі виклики часу через рекомендації ради, постійних комісій, прийняття звернень до центральних органів влади та їх посадових осіб. Звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку Горохівського району, який містить результати діяльності і у зазначених сферах буде заслухано на черговій сесії районної ради. Переконаний, що депутатський корпус району підтримував і буде підтримувати місцевого товаровиробника, в межах повноважень сприятиме забезпеченню фінансування прийнятих програм, враховуватиме всі ділові пропозиції представників цих важливих для життя району галузей.

Одним із важливих інструментів роботи депутатів районної ради, що допомагає належним чином реалізовувати їм свої права та виконувати передбачені законодавством обов’язки, є депутатське звернення та депутатські запити.  Я вдячний депутатам, які активно працювали в цьому напрямку. За звітний період районною радою направлено для розгляду керівництву держави та області  14 депутатських звернень  та підтримано 82 депутатських запити. 

Одним з пріоритетних напрямків в роботі районної ради є питання ефективного управління та утримання об’єктів спільної власності територіальних громад району.  До його переліку входить 152 об’єкти   . За період з грудня 2015 року по грудень 2016 року районною радою було прийнято 15 рішень та 7 розпоряджень  з питань комунальної власності, які стосувалися орендних відносин, передачі майна, впорядкування умов оплати праці керівників комунальних підприємств та укладення з ними контрактів, приватизації тощо.

На постійному контролі районної ради перебуває питання роботи комунальних підприємств. Звіти керівників цих закладів щоквартально заслуховуються на пленарних засіданнях районної ради.

Важливим аспектом в плані ефективного управління нерухомим майном є орендні відносини. Загальна кількість орендованих приміщень - 63 об’єкти .       За підсумками 2016 року надходження до районного бюджету за оренду комунального майна склали  124646, 06 тис.грн.          

Шановні депутати !

Як і в попередні роки, у 2016 році районна рада продовжила роботу над розробкою грантових проектів, а також надавала допомогу щодо їх написання місцевим громадам нашого району.

У лютому 2016 року Горохівськоий район розпочав участь у Проекті голландської програми європейського партнерства МАТРА „Розвиток потенціалу громад щодо участі у впровадженні та контролі за проведенням реформ у сільському господарстві, управлінні земельними ресурсами та розвитку сільських територій” (BELIEVE)”, який реалізовувався Міжнародною громадською організацією „Прімавера”, Участь у ньому стала можливою завдяки активній підтримці Горохівської районної ради й відповідно поданій найбільшій кількості ініціатив та пропозицій. Отож, Горохівщина була відібрана, як пілотна територія для реалізації Проекту „Розвиток потенціалу громад щодо участі у впровадженні та контролі за проведенням реформ у сільському господарстві, управлінні земельними ресурсами та розвитку сільських територій ” (BELIE)”. Чимало корисної для своєї діяльності інформації почерпнули сільські голови, власники ОСГ і ФГ, які стали членами громадської платформи, створеної в рамках цього проекту, й мали можливість поспілкуватися з його керівником Ольгою Жовтоног, нідерландським експертом з розвитку сільських територій Хенком Муном.

Ще у 2015 році Горохівський район виборов право брати участь у ІІІ фазі Проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. Завдяки цьому 4-ри наші громади  отримали можливість розробити і реалізувати свої мікро-проекти. Отож, на протязі 2016 року впроваджувались проекти „Модернізація вуличного освітлення в селі Загаї Горохівського району з використанням енергії сонця” ГО „Шлях до відродження Горохівщини” (бюджет 283,350 тис. грн.), „Капітальний ремонт зовнішніх огороджуючих конструкцій Підберезівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Підбереззя Горохівського району Волинської області” ГО „Ініціатива району” (бюджет 283, 186 тис. грн.), „Енергоефективні заходи в с. Журавники і с. Волиця Дружкопільська. Відновлення лінії освітлення з використанням LED світильників.” ГО „Дружкопіль” (бюджет  330, 529 тис. грн.) та  „Енергоефективні заходи в с. Хмельницьке. Реконструкція мереж вуличного освітлення та нове будівництво мереж вуличного освітлення в                    с. Хмельницьке з використанням LED світильників.” ГО „Сільські                      ініціативи” (бюджет 325,139 тис. грн.). По перших 2-х проектах уже проведені усі основні заходи, а проекти 2-х останніх громад завершуватимуться уже в цьому році.

Ми та громади нашого району брали участь і в інших конкурсах. Зокрема, в конкурсі Міжнародного фонду „Відродження” „Громадська дія проти корупції. Конкурс для Західного регіону.”, конкурсі Фонду Ігоря Палиці „Тільки разом” “Ініціативні громади – шлях до позитивних змін ”, українсько-польському проекті з обміну молоддю, а також в обласному конкурсі проектів місцевих ініціатив.

Саме на останньому із них хочеться зупинитися більш детально. Обласний конкурс проектів місцевих ініціатив проводиться Волинською обласною радою. У 2016 році від нашого району на цей конкурс було подано 6-ть проектів, один з яких став переможцем – це проект Мар’янівської селищної ради „Проведення важливих енергозберігаючих заходів в ДНЗ  „Дзвіночок” смт. Мар’янівка.”. Завдяки його реалізації було освоєно по 100 тис. грн. з обласного і районного бюджетів, 92,6 тис. грн. надала в якості співфінансування проекту Мар’янівська селищна рада і 15,4 тис. грн. було зібрано місцевою громадою. Тобто, загалом при впровадженні проекту „Проведення важливих енергозберігаючих заходів в ДНЗ  „Дзвіночок”     смт. Мар’янівка.” було використано 308 тис. грн. і, що саме головне, проведено модернізацію опалювальної системи в дитячому садочку селища Мар’янівка.

В жовтні 2016 року був оголошений перший конкурс в рамках Програми транс-кордонного співробітництва „Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”. Горохівська районна рада разом із своїми польськими партнерами ґмінами  Грубешів та Ухане, а також із ГО „Центр жіночих ініціатив „МАРІЯ” розробила і подала на цей конкурс два проекти „Спільна історична реконструкція стародавньої культури готів – від скансену до віртуальної екскурсії в минуле” і „Модернізація доріг місцевого значення: Мар’янівка – Борочиче – Бужани в Україні і Тератин та Ярославець в Ґміні Ухане у Польщі”.  Перший проект передбачає реконструкцію музею-скансену „Село Готів” в Масломенчі (гміна Грубешів, Польща) та Горохівського районного народного історичного музею (Горохів, Україна), а другий – модернізацію доріг місцевого значення від Мар’янівки до Бужан у нас й у Тератині та Ярославці в Ґміні Ухане у Польщі.

У 2016 році районною радою було дещо активовано наші міжнародні партнерські стосунки. Так, мною було здійснено декілька ділових візитів до Битівського повіту Республіка – партнерів Горохівського району з Поморського воєводства Республіки Польща. Відповідно, делегація з цього повіту на наше запрошення брала участь у святкуванні Дня Незалежності України, котре проходило у Горохові. Окрім цього, в липні голова районної ради взяв участь у засіданні Правління Асоціації Конвенту Самоврядної Співпраці Польща – Україна, яке проходило у Грубешові (Польща). Також у цьому році була заключна офіційна угода про співпрацю між Горохівським районом та Гміною Грубешів.

Міжнародна співпраця, зокрема співробітництво з польськими партнерами, дає свої плоди: є можливість повчитися у наших колег, обмінятися досвідом у тій чи іншій галузі, врешті отримати від них гуманітарну допомогу, як це було з пожежними автомобілями. Ще один важливий напрямок цієї співпраці – це спільна участь у грантових програмах, про які уже згадувалося раніше.

У підвищенні ефективності діяльності районної ради важливу роль відіграє виконавчий апарат районної ради, протягом року працівники якого належним чином здійснювали забезпечення діяльності районної ради, постійних комісій, президії районної ради, забезпечували взаємодію з органами виконавчої влади, органами та посадовими особами місцевого самоврядування, надавали їм при необхідності консультативно-методичну допомогу.

Вважаю, що на сьогодні вже склалась тісна взаємодія працівників виконавчого апарату та депутатського корпусу. Вони спільно працювали над підготовкою пленарних засідань та засідань постійних комісій, попередньо вивчали стан справ з обговорюваних  проблем, відпрацьовували проекти рішень.

Щотижня з працівниками виконавчого апарату проводяться апаратні наради, на яких обговорюються питання роботи за минулий тиждень, поточні завдання та перспективні  плани роботи на наступний, а також шляхи їх вирішення.

Районною радою протягом 2016 року отримано від установ і організацій  1011  вхідної кореспонденції. Виконавчим апаратом вжиті заходи щодо їх своєчасного виконання.

За цей період підготовлено та відправлено 469 вихідний документ .

Мною, як керівником  ради , за звітний період видано 185  розпорядчих документів, з них 83 з основної діяльності , решту по кадрових питаннях виконавчого апарату ради.

У районній раді налагоджена системна робота зі зверненнями громадян, створені належні умови для реалізації права громадян на письмові та усні звернення, обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді. Згідно із Законом України "Про звернення громадян", затверджено мною графік прийому  громадян, хоч прийом фактично ведеться щоденно.

В процесі роботи із скаргами, зверненнями та заявами до Горохівської районної ради звернулося 186 громадян. З них надійшло 45 письмових та 141 громадянин побував на усному прийомі . Проведено 22 виїзних засідання громадян. З яких 12 мною та 10 – заступником голови районної ради.  Найчастіше порушувалися питання: про надання матеріальної допомоги,  про проблеми з вирішенням земельних питань, про проблеми з освітньої галузі, про надання консультацій з тих чи інших питань тощо.  Звернення громадян, які надходили до мене під час особистого прийому громадян, під час виїзних прийомів, завжди намагався вирішити на місці.   Всі листи, скарги та звернення громадян, які за звітній період надійшли до районної ради розглянуті. Вирішено майже всі питання, які належать до компетенції районної ради. Інші направлені для відповідного реагування у різні інстанції. Всім заявникам надані вичерпні відповіді. Порушень вимог Законів України "Про звернення громадян", "Про доступ до публічної інформації" та термінів виконання документів не допущено.

За звітний період у виконавчий апарат районної ради не надійшло жодного протесту прокурора на рішення сесій районної ради, розпоряджень голови ради та жодного припису прокурора на дії чи бездіяльність голови ради як посадової особи. Це свідчить про те, що районна рада при вирішенні питань, які належать до її компетенції та її посадові особи діяли виключно у правовому полі.

З метою тісної взаємодії, оперативного вирішення питань місцевого самоврядування при голові районної ради дія Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, до складу якої входять голова районної ради, міські, селищні та сільські голови. Протягом звітного періоду проведено 5 засідань Координаційної ради, на яких розглянуто 31 питання. Було проведено 1 виїзне засідання , на якому вивчався досвід роботи об’єднаних громад Володимир-Волинського району.

Шановні депутати !

На дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності» районною радою було прийнято одне рішення «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району»  , розроблено та затверджено розпорядженням голови районної ради  2 звіти відстеження результативності регуляторних актів, а саме   :

-                     Про затвердження цін на роботи ( послуги) . що виконуються Трудовим архівом Горохівського району ( рішення районної ради від 30.11.2012 № 12/15);

-                     Про затвердження тарифів на платні послуги Централізованою бібліотечною системою ( рішення районної ради від 30.11.2012 № 12/16);

Шановні депутати!

В районі зроблено чимало, однак  залишається ряд невирішених питань. Зокрема, недостатніми темпами зростають реальні доходи населення району, існує високий рівень безробіття, невпорядковано систему поводження з твердими побутовими відходами та інші.

Шановні депутати!

Підсумовуючи викладене, хочу подякувати всім депутатам, керівникам організацій, працівникам виконавчого апарату районної ради, представникам органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, хто допомагав мені – порадою, підтримкою чи, навіть, просто добрим словом. Це згуртовує нас. Я радий, що маю можливість пройти випробування владою, щоб разом з тим  залишатись відкритим та доступним для людей. Двері у мій кабінет завжди відкриті.

Завдяки вам мені легше вирішувати проблеми, які виникають в процесі роботи. Я переконаний, що ми сильні і перейдемо через усі нинішні випробування. 

2017 рік   буде для усіх нас не менш складним і напруженим, але ми просто зобов’язані зробити все, щоб виправдати надії тих, хто творив Революцію гідності, хто сьогодні зі зброєю в руках відстоює нашу незалежність. Ми зобов’язані повернути довіру людей до представницьких органів влади, щоб укріпити впевненість наших виборців у тому, що їхні інтереси на всіх рівнях представляють чесні та принципові люди. Я , як голова районної ради, й надалі буду дотримуватись таких принципів в роботі, приймати активну участь у вирішенні питань направлених на розвиток району та покращення ефективності управління органів місцевого самоврядування.

Твердо переконаний в світлому майбутньому і процвітанні нашої країни  і нашого району. А тому в цей непростий для держави час нам всім потрібно ще більше об'єднати зусилля, працювати разом, а конкурувати лише добрими справами. 

АНАЛІЗ

сесійних засідань  районної ради

(грудень 2015 року – грудень 2016 року)

сесія (номер засідання, дата проведення) кількість розглянутих питань кількість прийнятих рішень кількість депутатських запитів Явка депутатів  
 

1 сесія, 1 пл.з.

03 грудня  2015 року

6 6 0 40  
1 сесія, 2 пл.з. 14 грудня 2015 року 9 9 0 39  
Поз. 2 сесія,   22 рудня 2015 року 20 20 6 38  

Поз. 3 сесія

16 січня  2016 року

5 5 11 32  
4 сесія, 16 березня 2016 року 34 34 21 37  
5 сесія 24 травня 2016 року 37 37 12 36  

6 сесія

15 червня 2016 року

14 14 0 37  

7 сесія

19 липня 2016 року

22 22 8 30  
Поз.8 сесія 31 серпня 2016 року 5 4 0 31  

9 сесія

27 вересня 2016 року

18 18 9 31  

10 сесія

09 грудня 2016 року

34 34 11 27  

Поз.11 сесія

23 грудня 2016 року

3 3 4 31  
  207 206 82    

Всього: 11 сесій, 12 пленарних засідань

ВИСТУПИЛИ:  Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, що звіт оприлюднений на сайті районної ради, також сказав що якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 6, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 8/1 додається/.

СЛУХАЛИ:2. Про звернення громадян - стомованих хворих щодо ситуації з отриманням калоприймачів.

 Коба В.В., головний лікар Горохівської центральної районної лікарні який сказав, що відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» ст.38, Постановами КМУ №1686 від 08.12.2016р. і №1301 від 03.12.2009р. та наказів МОЗ №623 від 08.10.2007р. і №109 від 12.02.2013р. громадяни, які є носіями стоми, мають право на безкоштовне забезпечення засобами реабілітації (калоприймачами).

     У Волинській області працювала регіональна програма, в рамках якої проводилось забезпечення оперованих громадян в проктологічному відділенні ВОКЛ. Дія програми закінчилась у 2016р.

     В  Горохівському районі під забезпечення калоприймачами станом на листопад 2016р. підпадало 4 громадян, які звернулись з відповідними заявами і пакетом підтверджуючих документів до головного лікаря Горохівської  ЦРЛ.

     Для безкоштовного забезпечення засобами реабілітації 4 громадян на термін 3 місяці необхідна була сума 16 830грн.

     Кошти у сумі 16 830грн. виділені з районого бюджету додатково.

     Через систему електронних  закупівель 12.12.2016р. оголошено проведення закупівлі калоприймачів на суму 16 830грн. (№ закупівлі UA-2016-12-12-001532-в).

     Зареєструвався у процедурі 1 учасник ТзОВ «Бадам-Б» з пропозицією 12 613,67грн.

     З даним учасником укладено договір на поставку, в т.ч. додатковий договір на зменшену суму в результатів торгів 3773,03грн.

     Поставку засобів реабілітації проведено 27.12.2016р., калоприймачі роздано 4 заявникам з розрахунку забезпечення на 3 місяці.

     В зв’язку з смертю одного із заявників, залишок засобів реабілітації (калоприймачів) передано іншому заявникові, який звернувся з відповідним пакетом документів і заявою у Горохівську ЦРЛ в січні 2017 року.

     В цілому в Горохівському районі знаходиться на «Д» обліку в лікаря-онколога 6 хворих, які підлягають забезпеченню калоприймачами. На рік для забезпечення всіх хворих необхідна  сума 87 600грн. (відповідає закупівлі 2190 калоприймачів).

     Враховуючи, що закуплені засоби забезпечать  4 громадян на 1кв., до кінця 2017р. необхідна сума 70 000грн., яка включена у фінансове забезпечення районної програми «Онкологія на 2017-2018р.р.»

ВИСТУПИЛИ:  Шостак А.І., голова постійної комісії районної ради, який запропонував, щоб розробити програму для виділення коштів на придбання калоприймачів для стомованих хворих і оточнити кількість хворих в амбулаторіях Горохівського району.

ВИСТУПИЛИ:  Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 6, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0                                    

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 8/2 додається/.

СЛУХАЛИ:3. Про хід виконання Програми підтримки демобілізованих учасників  АТО та членів їх сімей на 2016-2018 роки.

ВИСТУПИЛИ: Тивонюк В.О.,заступник  начальника  управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації, який сказав що питання забезпечення належного соціального захисту та поліпшення життєзабезпечення військовослужбовців учасників АТО, демобілізованих  та членів їх сімей соціальним захистом, надання їм у повному обсязі передбачених законодавством пільг, допомог знаходиться на постійному контролі. На виконання вимог законодавства у сфері соціального захисту учасників бойових дій в АТО  повідомляємо, що в районі постійно проводиться робота із забезпечення виконання Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

В районні прийнято програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей 2016-2018 рр., затвердженої Рішенням сесії Горохівської районної ради № 4/12 від 16.03.2016 року. На виконання даної програми на 2016 рік заплановано 497.5 тис.грн.

 На виконання програми за 2016 рік  з передбачених 200,0тис.грн. для проведення комплексного медичного огляду з проведення діагностичних обстежень, зокрема, рентгенологічних, лабораторних та ультразвукових, проведення лікування у стаціонарних відділеннях лікарні демобілізованих у центральній районних  лікарні, центрі первинної медико-санітарної допомоги (при потребі-направлення до обласної клінічної лікарні) ЦРЛ 103,1тис.грн., ЦПМСД – 10,0тис.грн.використано коштів. Для своєчасного виявлення потреб  та забезпечення позачергового та безкоштовного зубного протезування заплановано 250тис.грн. фактично використано 199,4тис.грн.

З передбачених програмою 497,5 тис.грн.

Для сприяння статутної діяльності громадської організації»Спілка учасників антитерористичної операції «Щит»» з 24,0тис.грн. використано 24,0тис.грн.

З передбачених програмою 497,5 тис.грн. використано 336,5тис.грн.

На обліку в управлінні перебуває 495 демобілізованих, з них утримали статус учасника бойових дій в АТО – 370 чоловік, з них  11 чоловік мають статус інваліда війни.

ВИСТУПИЛИ:  Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 6, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0                                    

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 8/3 додається/.

СЛУХАЛИ:4. Про проект рішення районної ради "Про внесення змін до Програми     соціального захисту населення Горохівського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 29.01.2015 р. № 35/5, зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням районної ради від 30.04.2015 р. № 37/16, від 10.07.2015 р. № 39/14, від 16.01.2016 р. № 3/5 та від 16.03.2016 р. № 4/15 від 24.05.2016 р. № 5/9, від 27.09.2016 р. № 9/7, від 09.12.2016 р. № 10/8.

  Тивонюк В.О., заступник начальника управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації, який сказав що управління соціального захисту населення Горохівської РДА  виносить на розгляд комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення для затвердження змін  до Програми соціальногозахисту населення Горохівського району на2015-2018 роки, зі змінами та доповненнями від30.04.2015 № 37/16, від 10.07.2015 № 39/14, від 16.01.2016 № 3/5 та від 16.03.2016 № 4/15,від 24.05.2016 № 5/9,від 27.09.2016 № 9/7,від 09.12.2016 №10/8 . Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” .

      У розділі VII «Завдання та заходи програми «Програми соціального захисту населення Горохівського на період 2015-2018 років»зі змінами та доповненнями від30.04.2015 № 37/16, від 10.07.2015 № 39/14, від 16.01.2016 № 3/5 та від 16.03.2016 № 4/15, від 24.05.2016 № 5/9. від 27.09.2016 №9/7, від 09.12.2016 №10/8

у п. 1 пп. 3 у графі 8 “Орієнтовний обсяг фінансування  2017 року” передбачити  45,0 тис.грн.  «Надання  допомоги дитині інваліду, хворій на муковісцидоз, Паючок Крістіні 20.08.2002р.н жительки смт.Мар’янівки «

2. У пункті 2 “Соціальний захист ветеранів та їх сімей” розділу VII“Завдання а заходи програми” Програми соціального захисту населення Горохівського району на період 2015-2018 років” зі змінами та доповненнями від 30.04.2015 № 37/16, від 10.07.2015 № 39/14, від 16.01.2016 № 3/5 та від 16.03.2016 № 4/15, від 24.05.2016 № 5/9. від 27.09.2016 №9/7, від 09.12.2016 №10/8.

 пп. 7 “Забезпечення безкоштовного зубопротезування згідно ЗУ “Про статус ветеранів війни, ветеранів праці, ветеранів військової служби, дітей війни та громадян похилого віку” передбачити у графі 8 - 50,0 тис.грн.

3. У пункті 4 «Матеріальна допомога та фінансова підтримка» розділу VII“Завдання а заходи програми” Програми соціального захисту населення Горохівського району на період 2015-2018 років” зі змінами та доповненнями від 30.04.2015 № 37/16, від 10.07.2015 № 39/14, від 16.01.2016 № 3/5 та від 16.03.2016 № 4/15, від 24.05.2016 № 5/9. від 27.09.2016 №9/7, від 09.12.2016 №10/8.

 пп.3 «Надання адресної грошової допомоги хворим громадянам  пільгових категорій на придбання ліків за пільговими рецептами» - 100,0 тис.грн.

3. Внести до заходів вищезазначеної програми наступні зміни:

– у п. 1 пп. 3 у графі 8 “ Орієнтовний обсяг фінансування  2017 року” внести цифру 45,0 тис.грн.;

– у п. 2 пп. 7 у графі 8 “ Орієнтовний обсяг фінансування  2017 року” внести цифру 50,0,0 тис.грн.;

- у п.4 пп.3у графі 8 «Орієнтовний обсяг фінансування 2017» внести цифру 100,0тис.грн.;

У рядку всього по програмі у графі 8,  586,1тис.грн. замінити на цифру 781,1тис.грн.

у рядку всього по програмі у графі 10, 4427.5тис.грн.  замінити на цифру 4622,5 тис.грн.

 ВИСТУПИЛИ: Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 6, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0                                          

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 8/4 додається/.

СЛУХАЛИ:5. Про стан виконання Програми захворюваності на туберкульоз у 2012-2016 роках у Горохівському районі, затвердженої рішенням районної ради від 30.11.2012 р. № 12/8.

ВИСТУПИЛИ: Бричак Н.А., лікар-фтизіатр Горохівської центральної     районної лікарні, яка розказала про стан виконання Програми протидії захворювання на туберкульоз у 2012-2016 рр у Горохівському районі, затвердженої рішенням районної ради від 30.11.12р.№ 12/8

Фтизіатричну допомогу в Горохівському  районі надає протитуберкульозний кабінет в поліклінічному відділенні Горохівської ЦРЛ. Зареєстрована та зайнята одна посада лікаря-фтизіатра та посада медсестри туб кабінету. В районі обслуговується  51775  населення:

  -дорослого-40859 осіб;

  -підлітків -1792 особи;

  -дітей-9124 особи;

На 01.01.2017 року на диспансерному обліку в туб кабінеті знаходиться 532 особи. З НИХ -25 осіб на активні форми  туберкульозу та 154 особи на неактивні форми туберкульозу;15 осіб,які контактують з хворими на бацилярні легеневі форми  туберкульозу (13 дорослих та 2 дітей) та 338 дітей,які знаходяться в групі підвищеного «ризику» на захворювання туберкульозом ( невакциновані  діти вакциною БЦЖ в пологовому відділенні).

 Протягом 2016 року вперше захворіло на всі форми туберкульозу  27 осіб,з них-25 осіб на легеневі форми  туберкульозу та 2 особи на поза легеневі форми (1-ексудативний туб плеврит,1 – туберкульоз кісток та суглобів).

 За такий же період в 2015 році  вперше захворіло 30 осіб,з них 21 особа на легеневі форми туберкульозу та 9 осіб на поза легеневі форми .

 Таким чином,відмічається зменшення захворюваності з 57,53 до 52,15 на 100 тис.населення. Захворюваність  на поза легеневі форми  зменшилась з 17,26(9 осіб) до 3,86(2 особи),за рахунок чого відмічається ріст захворюваності на легеневі форми туберкульозу з 38,35(21 особа) до 48,29 (25 осіб) на 100 тис.населення та бацилярні форми туберкульозу з 32,60(17 осіб) до 40,56 (21 особа) на 100 тис.населення.

 Захворюваність  на деструктивні форми туберкульозу становить 17,38 на 100 тис.населення. (Захворіло 9 осіб,так само,як і в 2015 році).

 Захворюваність на туберкульоз у поєднанні із ВІЛ/СНІД інфекцією становить 3,86 на 100 тис.населення.

 На початок 2017 року на диспансерному обліку у поєднанні із ВІЛ/СНІД інфекцією знаходяться 2 особи,що становить 8% від усіх активних хворих.

 По соціальній структурі,серед тих ,що вперше захворіли на туберкульоз,з року в рік,на першому місці знаходяться непрацюючі працездатного віку 15 осіб(55,56%) на другому місці-пенсіонери та робітники-по 5 осіб(18,52%) та по одному випадку серед медичних працівників та працівників культури,що становить 3,7%.

 Жителів сільської місцевості захворіло 21 особа(77,78%),міської-6 осіб(22,22%) .                                                                                                           Чоловіків захворіло 20 осіб(74,07%) ,жінок-7 осіб(25,93%).

 В 2016 році вперше виявлено 9 осіб,у яких відмічається мультирезистентність до основних препаратів I  ряду- ізоніазиду та рифампіцину. Всього ,на початок 2017 року на диспансерному обліку знаходиться 14 осіб з мультирезистентним туберкульозом,які лікуються препаратами I та  II ряду,що становить 56% від усіх активних хворих.

 З метою раннього виявлення туберкульозу серед дорослого та підліткового  населення флюрографічно обстежено  13853 особи.

 При профоглядах виявлено 7 осіб з туберкульозом легень,що становить 29,2% .

 В 2015 році  флюрографічно було обстежено 13044 особи,при профогляді було виявлено 6 осіб,що становило 30%.

 З метою раннього виявлення туберкульозу та інфікування серед дитячого населення методом туберкулінодіагностики у віці від 4 до 14 років підлягало 6639 дітей,обстежено-1892 особи,що  становить 28,5%(відмови-1036 осіб;протипокази-642 особи).

 Зовсім не проводилась туберкулінодіагностика у Бужанівському,Підберезівському , Перемильському кущах  та в м.Горохові.

 Туберкуліну було закуплено лише 3000 доз,а це менша половини від підлягаючих дітей.

  В пологовому відділенні народилося 545 дітей,БЦЖовано -207 дітей.338 дітей не вакциновано в зв’язку із відсутністю вакцини.

  У 7-ми річному віці ревакциновано 86 дітей.

 На кінець 2016 року в районі було зареєстровано 13 вогнищ туберкульозу. На обліку знаходиться 15 осіб,що контактували з хворими на бацилярні форми туберкульозу,з них 13 дорослих та 2 дітей. Всі контактні обстежені та підлягаючим особам проведено хіміопрофілактику ізоніазидом.

  Померло від туберкульозу 10 осіб:7 осіб в стаціонарах області та 3 особи на дому. В 2015 році від туберкульозу померло 4 особи. Показник смертності зріс з 7,67 до 19,31 на 100 тис. населення.

 Вперше вийшло на інвалідність 6 осіб.

 В 2015 році -4 особи.

 Протягом 2016 року бак лабораторією проведено 144 мікроскопічних досліджень харкотиння,в 9 випадках виявлено  МБТ,що становить 6,25%.

 Для безкоштовного лікування в амбулаторних умовах було отримано медикаментів на суму 57507 грн. За такий же період 2015 року було отримано медикаментів на суму 26435 грн.

В районі проводиться санітарно-освітня робота з питань запобігання,виникнення та поширення туберкульозу серед населення.

 Прочитано 12 лекцій,написано статтю в районну газету «Горохівський вісник» до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом на протитуберкульозну тематику.

ВИСТУПИЛИ: Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 6, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0                                    

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 8/5 додається/.

СЛУХАЛИ:6. Про проект рішення районної ради "Про районну Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2018 роки".

ВИСТУПИЛИ: Шеремета В.М., лікар-онколог, Горохівської центральної        районної лікарні, який розказав, що в Україні для покращення надання онкологічної допомоги населенню прийнята  Загальнодержавна   Програма   боротьби     з    онкологічними захворюваннями на  період 2008 - 2016 рр.,  затверджена розпорядження  Кабінету  Міністрів  від   10.07.2006 року №393.   На  її  основі  прийнята  обласна   цільова   Програма  та   районна  регіональна  Програма,  яка затверджена розпорядженням Голови РДА від 20.12.2007р. №514.

      Злоякісні новоутворення є однією з найнебезпечніших медико-соціальних проблем.  Захворюваність  і  смертність  від  раку  постійно зростають у зв’язку з несприятливою екологічною ситуацією та старінням населення. Понад 15% летальних випадків у районі пов’язані   із  раковими  захворюваннями  і  поступаються  за  цим  показником  лише серцево-судинним захворюванням. В Україні нараховується майже 1 мільйон хворих на онкологічні захворювання – це кожен 50-й житель країни. У Горохівському районі на обліку перебуває  1117 онкохворих.  За  2016 р  на облік поставлено 132 хворих.

      Мета Програми боротьби з онкозахворюваннями є підвищення ефективності заходів з покращення якості первинної та вторинної профілактики онкозахворювань, підвищення рівня  одужання,  зменшення рівня дорічної летальності, підвищення онкограмотності населення.

       Пріоритетним завданням даної Програми є поліпшення виявлення злоякісних пухлин візуальних локалізацій на рівні первинної мережі закладів охорони здоров’я. Це сумісна,  щоденна робота всіх ланок: ЦРЛ,  центру ПМСД,  всіх медичних працівників.

      Для покращення проведення онкологічних профілактичних оглядів населення, диспансерного спостереження та оздоровлення хворих з передраковими станами в поліклініці ЦРЛ створені та працюють :

-         Кабінет патології шийки матки

-         Мамологічний кабінет

-         Кабінети онкопрофоглядів жінок та чоловіків       

     Наявність діагностично-лікувальної апаратури в Горохівський ЦРЛ для раннього виявлення онкопатології:

-         рентгенапарат  -  2 шт

-         флюорограф     -  2 шт

-         фіброгастроскоп  -  1 шт

-         УЗД   -  3 шт

       Робота діагностичної апаратури по ранньому виявленню онкопатології :

-         профілактичних флюорографій  -   11952

      виявлено:   передраку  -  158

 -    раку легень  -   7

-         фіброгастроскопій   -  1562

       виявлено:   передраку   -   53

       раку шлунка -  13     

-         УЗД обстежень   -  6045

виявлено: передраку   -  328

 раку  -   37

 В районі запроваджені та працюють скринінгові програми :

- раку шийки матки

        За  2016 рік цитологічно обстежено 8462  жінки (всього підлягає в рік обстеженню 22241 жінок),  що складає 38%

Виявлено:  передракової патології – 53,

  раку шийки матки -  8

Значно зросла якість проведення цитологічного дослідження з запровадженням централізованого цитологічного скринінгу (обстеження проводиться досвідченими лаборантами на третьому рівні (онкодиспансер).   

- раку молочної залози

         У  2016 році  обстежено 12542 жінки.

Виявлено:  передракових захворювань- 128,

                    раку молочної залози – 12.

          Основні показники роботи онкологічної служби Горохівського району за  2016 р в порівнянні з  2015 р

Захворюваність на онкопаталогію знизилася та склала:

  2016р – 254,6 на 100тис. нас.

  2015р – 318,4 на 100 тис нас

           Захворюваність  в Горохівському районі  вища у Сенкевичівській та Берестечківській ЛА.  Це пов’язано з несприятливою епідеміологічною ситуацією.         

   Стабільно високим  показником є виявленя онкозахворювань при профілактичних оглядах:

2016р  - 23,5%

2015р  - 22,4

  Виявлено  онкозахворювань у ранніх стадіях:

2016р – 46,0%

2015р – 49,3%

  Показник виявлення онкопаталогії у четвертій стадії на рівні минулого року:

2016р – 18,0%

2015р – 17,9%

  Знизилася дорічна летальність

2016р -  29,8%

     2015р  - 31,2%

   Знизилася смертність від онкопаталогії

      2016р – 161,5 на 100 тис населення

      2015р – 184,2 на 100 тис населення    

               Показник п’ятирічного  виживання хворих зріс з 60,2% до 62% , що вказує на покращення якості лікування хворих.  Фінансування Програми проводиться з:

 1. Державного бюджету (на придбання дороговартісної діагностичної апаратури)
 2. Обласного бюджету
 3. Місцевого бюджету

Недоотримано згідно Державної Програми наступну апаратуру:

-         Колоноскоп

-         Мамограф

 Санітарно-освітня робота.

Сумісно з центром ПМСД, лікарями ЦРЛ:

- 1 раз в місяць проводяться навчання медперсоналу по виявленню візуальних форм раку з залученням до навчань спеціалістів онкодиспансеру

-         Прочитано 28 лекцій населенню району на онкологічну тематику

-         Надруковано 2 статті по профілактиці раку

-         Випущено 12 санбюлетнів  «Онколог»

 Для покращення роботи по ранньому виявленню передракової та онкопаталогії необхідно налагодити співпрацю з Центром сімейної медицини (організовувати спільні виїзди на ФАПи та ЛА з залученням спеціалістів ЦРЛ).

 Для ранньої діагностики раку необхідно забезпечити ЦРЛ наступною апаратурою:

 1. Ректороманоскоп (для діагностики раку прямої кишки)
 2. Колоноскоп (для діагностики раку товстого кишківника)
 3. Мамограф (для діагностики раку молочної залози)
 4. Сумісно з обласним Центром «Здоров’я» забезпечити ФАПи, ЛА сучасними агітаційними матеріалами по профілактиці раку.

ВИСТУПИЛИ:  Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 6, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0                                    

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 8/6 додається/.

СЛУХАЛИ:7. Про проект рішення районної ради "Про зняття з контролю рішень районної ради.

ВИСТУПИЛИ:: Шостак А.І., голова постійної комісії районної ради, який розказав що ці програми  в яких пройшов термін просимо зняти їх з контролю і винести на розгляд сесії для затвердження.

ВИСТУПИЛИ:  Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 6, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0                                    

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 8/7 додається/.

СЛУХАЛИ:8. Про проект рішення районної ради "Про районну Програму імунопрофілактики та захисту населення району від інфекційних хвороб на 2017-2018 роки"

ВИСТУПИЛИ:Майко Г.Ф., головний лікар Комунального закладу "Горохівського центру первинної медико-санітарної допомоги, яка попросила, щоб проект рішення районної ради "Про районну Програму імунопрофілактики та захисту населення району від інфекційних хвороб на 2017-2018 роки" зняти з порядку денного сесії питання і повернути на доопрацювання і винести це питання на наступну сесію.

 ВИСТУПИЛИ: Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 6, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0                                    

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 8/8 додається/.

СЛУХАЛИ:9. Про проект рішення районної ради "Про районну Програму "Цукровий діабет на 2017-2018 роки".

ВИСТУПИЛИ: Губська О.П., заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Горохівської центральної районної лікарні, яка сказала, що виконується комплексна державна програма «Цукровий діабет».

      Ведеться державний реєстр на цукровий діабет. Постійно оновлюються дані про хворих.

      Всього хворих на цукровий діабет 1241 чол. в т.ч. 9 дітей.

      Інсулінозалежних – 250 хворих, з них 9 дітей.

      Натаблетованих цукрознижуючих препаратах знаходиться 582 хворих, лише на дієті 409 хворих.

      За 2016 рік взято на «Д» облік 36 хворих з впершевиявленим цукровим діабетом, з них інсулінозалежних 3 хворих (дорослі)ю

      Проведено на інсулін з таблетованих препаратів – 6 хворих.

      Вибуло – 53 дорослих хворих цукровим діабетом, з них причини смерті 53, з приводу цукрового діабету – 7.

      Шприц-ручки має 69 хворих, вперше отримали 6 хворих за рахунок фірм виробників.

      Глюкометри забезпечені за свій рахунок 233 хворих вперше отримали глюкометри 2 хворих (1 дитина, 1 вагітна).

      Глюкометрами забезпечені усі амбулаторії, ФАПи, приймальне відділення, реанімаційне відділення.

      У березні 2016р. централізовано отримано 3500шт. тест-смужок для вимірювання цукру дітям на суму 9450,00грн.

     Отримано інсулінів всього на суму 812026,01грн.

     За місцеві кошти району – 42 000,00грн.:

-         З них фірми ЗАТ «Індар» - 32 009,05грн.;

-         Фірми ВАТ «Фармак» - 299 281,07грн.;

-         Іноземного виробництва на суму – 396 972,01грн., в т.ч. діти  - 93969,39грн.

-         Вітчизняні на суму – 83 763,88грн.

Санаторно-курортно проліковано – 16 хворих. Всього інвалідів – 60. Первинний вихід на інвалідність – 7.

Функціонує «Школа соціальної адаптації хворих цукровим діабетом».

Потреби:

 1. Обстежити всіх хворих цукровим діабетом на глікозольований гемотобін.
 2. Забезпечити хворих таблетованими цукрознижуючими препаратами.
 3. Виділити кошти для придбання тест-смужок для 100% скринінгу на цукровий діабет населення району.
 4. Забезпечити оснащенням, кадрами «школу соціальної адаптації хворий цукровим діабетом»

     Для вирішення цих проблем необхідна фінансова підтримка.

     Велика надія в організації просвітницько-профілактичної роботи у виявленні цукрового діабету максимально в легких формах є на сімейну медицину. Адже наростаючі ускладнення є дороговартісними і важкими. А це є державні кошти на забезпечення інсуліну.

ВИСТУПИЛИ:  Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Результати голосування: „За” – 6, „Проти” – 0, „Утрималось” – 0                                    

ВИРІШИЛИ:   Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 8/9 додається/.

СЛУХАЛИ: 10. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 11/3 "Про районний бюджет на 2017 рік".

ВИСТУПИЛИ: Ковальчук В.В., начальник управління фінансів райдержадміністрації, яка ознайомила всіх присутніх з листами, що надійшли до районної ради на виділення коштів /додається/.

1.  Служба у справах дітей просить виділити кошти на реалізацію програм: - 230,0 тис.грн.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

"За"  -  6,  "Проти"  -  0,  "Утрималось"  -  0

Підтримано

- На  районну цільову Програму реформування системи закладів для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування – 10,0 тис.грн.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

- На районну Програму соціального захисту дітей на 2016-2017 роки – 20,0 тис.грн.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

- На районну Програму щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2017 роки – 200,0 тис.грн.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

2.   Територіальний центр соціального обслуговування:

- на реконструкцію шатрового даху   275,06 тис.грн.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

3.  Управлінню соціального захисту Горохівської РДА для виконання Програми соціального захисту населення Горохівського району на 2015-2018 роки:  -  630100 грн.

- на надання допомоги сім’ям, що виховують дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС  -  1,0 тис.грн.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

- на надання допомоги дитині-інваліду, хворій на муковісцидоз, Паючок Крістіні, 20.08.2002 р.н. жит. Смт.Мар’янівка  - 45,0 тис.грн.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

-на забезпечення санаторно-курортними путівками ветеранів війни та праці району – 100,0 тис.грн.

Клемба В.Б., заступник голови районної ради, який запропонував виділити 20,0 тис.грн.  і попросив у заступника начальника управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації Тивонюка В.О.,  цього року вести чіткий контроль списків ветеранів, які одержать путівки за 2017 р, а якщо не вистачить коштів, то на сесії районної ради будемо виділяти відповідні кошти,  якщо буде потреба.     

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

 - на надання одноразової грошової допомоги ветеранам ОУН-УПА  - 2,9 тис.грн.

Тивонюк В.О., заступник  начальника управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації, який сказав, що надання одноразової грошової допомоги ветеранам ОУН-УПА виділяються з пункту програми соціального захисту Горохівської РДА - надання  одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам, інвалідам, особам, що опинились у складних життєвих обставинах, особам, які беруть (брали) участь в анти терористичній операції, або члена сім’ї таких осіб, вимушеним переселенцям з тимчасово окупованої території, вимушеним переселенцея з зони проведення АТО та іншим категоріям громадян., тому виділяти кошти на даний пункт Програми немає потреби.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

- на надання щомісячної матеріальної допомоги родинам, які втратили синів в Афганістані  -  7,2 тис.грн.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

- на відзначення Дня незалежності та виплати старожилам району, яким виповнилось 100 і більше років, одноразової грошової допомоги – 3,0 тис.грн.

 Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

-на забезпечення безкоштовного зубопротезування згідно ЗУ „Про статус ветеранів війни, ветеранів праці, ветеранів військової служби, дітей війни та громадян похилого віку -  50,0 тис.грн.

Щерблюк Т.В., який сказав, щоб винести це питання на засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва, щоб прийняти відповідне рішення.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

- на проведення заходів до річниці Чорнобильської катастрофи та до Дня вшанування учасників ліквідації аваріїї на ЧАЕС – 1,0 тис.грн.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

- на надання одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам, інвалідам, особам, що опинились у складних життєвих обставинах, особам, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, або члена сім’ї таких осіб, вимушеним переселенцям з тимчасово окупованої території, вимушеним переселенцем з зони проведення АТО та іншим категоріям громадян – 300,0 тис.грн.

ВИСТУПИЛИ:  Щерблюк Т.В., голова районної ради, який запропонував виділити 200,0 тис.грн., а по мірі використання даної суми дофінансувати до 300,0 тис.грн.

 Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

- на надання фінансової підтримки районним організаціям: ветеранів, осередку Волинської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів „союз організацій інвалідів України, ветеранів війни в Афганістані (воїнів інтернаціоналістів), міськрайонній організації Українського товариства сліпих – 100,0 тис.грн.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

- на кошти на забезпечення канцтоварами, електронним та телефонним зв’язком –  40,0 тис.грн.

ВИСТУПИЛИ: Щерблюк Т.В., голова районної ради, який рекомендував винести  це питання на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва, для вирішення цього питання.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

- на проведення заходів до Міжнародного дня інвалідів – 10,0 тис.грн.

Клемба В.Б., заступник голови районної ради, який сказав, що в зв’язку з відсутністю коштів винести це питання  на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

- на відзначення річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні  1941-1945 років та надання матеріальної допомоги ветеранам ВВв, проведення заходів до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, голодомору – 10,0 тис.грн.

Ковальчук В.В., начальник фінансового управління Горохівської райдержадміністрації, яка сказала, що кошти в сумі 10000 тис.грн. будуть виділені на „Програму соціального захисту населення Горохівського району на 2015-2018 роки” ( надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам, інвалідам, особам, що опинились у складних життєвих обставинах, особам, які беруть (брали) участь в анти терористичній операції, або члена сім’ї таких осіб, вимушеним переселенцям з  тимчасово окупованої території, вимушеним переселенцям з зони проведення АТО та іншим категоріям громадян)., тому по даному пункту немає потреби  їх  виділяти.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

- на  проведення заходів до Міжнародного дня осіб похилого віку – 5,0 тис.грн.

Ковальчук В.В., начальник фінансового управління Горохівської райдержадміністрації, яка сказала, що кошти в сумі 5,0 тис.грн. будуть виділені на „Програму соціального захисту населення Горохівського району на 2015-2018 роки” ( надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам, інвалідам, особам, що опинились у складних життєвих обставинах, особам, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, або члена сім’ї таких осіб, вимушеним переселенцям з  тимчасово окупованої території, вимушеним переселенцям з зони проведення АТО та іншим категоріям громадян).

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

4.  Управлінню соціального захисту Горохівської РДА для виконання програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2018 роки – 627000 грн., а саме:

2.3.- на своєчасне виявлення потреб та забезпечення позачергового та безкоштовного зубного протезування –  300,0 тис.грн.

ВИСТУПИЛИ:  Щерблюк Т.В., голова районної ради, який сказав, щоб на даний час виділити лише 50,0 тис.грн., так як, я хочу бачити списки  таких людей, які безкоштовно лікуються , щоб було чітко видно куда йдуть гроші, а якщо будуть потрібні ще кошти, то на наступних сесіях ми будемо обов’язково виділяти. Так, що прошу вивчити це питання на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.   

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

2.1.- на проведення комплексного медичного огляду з проведення діагностичних обстежень, зокрема, рентгенологічних, лабораторних та ультразвукових, проведення лікування у стаціонарних відділеннях лікарні демобілізованих у центральній районних лікарні, центрі первинннної медико-санітаної допомоги (при потребі-направлення до обласної клінічної лікарні) – 250,00

ВИСТУПИЛИ: Шостак А.І., голова постійної комісії районної ради, який запропонував виділити 50,0 тис.грн., а при потребі коштів на наступних сесіях дофінансувати.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

4.5. - На оплату пільг по житлово-комунальних послугах сімях загиблих воїнів, що брали участь в антитеростичній операції – 20,0 тис.грн.

Щерблюк Т.В., голова районної ради,  який рекомендував винести дане питання на засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва. де буде вирішене остаточне рішення.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

"За"  -  6,  "Проти"  -  0,  "Утрималось"  -  0

Підтримано

5.3. Надання соціальної послуги психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції – 7,0 тис.грн.

ВИСТУПИЛИ:  Тивонюк В.О., начальник управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації, який сказав, що даний пункт включений в „Районну програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2018 роки” управління соціального захисту Горохівської РДА., тому кошти виділяти не має потреби.

 Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.   

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

6.1.  Сприяння статутній діяльності громадської організації „Спілка учасників антитерористичної операції „Щит” –  15,0 тис.грн.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.   

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

6.3. Організація та проведення зустрічей учасників АТО – 1,0 тис.грн.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.   

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

8.1. При роботі районного мобільного соціального офісу проводити роботу з учасниками антитерористичної операції – 12,0 тис.грн.

Щерблюк Т.В., голова районної ради, який сказав, винести це питання на засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, регуляторної політики та розвитку підприємництва, де буде вирішене остаточне рішення.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

8.3. Забезпечення тиражування та розповсюдження брошур-пам’яток щодо послуг, які надаються демобілізованим учасникам антитерористичної операції, виготовлення інформаційної продукції (буклетів, флаєрів, плакатів, роздаткових матеріалів) – 5,0 тис.грн.

Щерблюк Т.В., голова районної ради, який сказав розглянути на бюджетній комісії.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.   

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

„За”  -  6,  „Проти”  -  0,  „Утрималось”  -  0

Підтримано

5. Горохівська ЦРЛ – на встановлення вікон і дверей в паталогоанатомічному  відділенні – 62706 грн.

ВИСТУПИЛИ: Щерблюк Т.В., голова районної ради, який сказав, що дані кошти включені в обласний конкурс проектів і програм реалізація яких здійснюватиметься у 2017 році з використанням ресурсів бюджету, розвитку обласного бюджету (обласного фонду регіонального розвитку) по інвестиційному проекту „Капітальний ремонт приміщення паталогоанатомічного відділення Горохівської центральної районної лікарні, тому виділяти кошти з районного бюджету немає потреби.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

"За"  -  6,  "Проти"  -  0,  "Утрималось"  -  0

Підтримано

6. Горохівській  РЦ ПМСД на виготовлення плану екологічного менеджменту в рамках проекту Світового банку – 74558 грн.

 Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

"За"  -  6,  "Проти"  -  0,  "Утрималось"  -  0

Підтримано

7. Берестечко АЗПСМ – придбання електрокардіографа – 42,0 тис.грн.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

"За"  -  6,  "Проти"  -  0,  "Утрималось"  -  0

Підтримано

8. На Берестечко РЛ № 2 – витратні матеріали та послуги по ремонту водогону – 13,5 тис.грн.

 Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

"За"  -  6,  "Проти"  -  0,  "Утрималось"  -  0

Підтримано

9. Управління соціального захисту Горохівської РДА просять виділити кошти на „Пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку” – 100,0 тис.грн.

ВИСТУПИЛИ:  Назаренко О.В., депутат постійної комісії районної ради, який сказав,  що в зв’язку з відсутністю програми кошти не виділяти.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

 Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

"За"  -  6,  "Проти"  -  0,  "Утрималось"  -  0

Підтримано

10. Управління соціального захисту  Горохівської РДА – кошти на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян – 400,0 тис.грн.

ВИСТУПИЛИ:   В.Б.Клемба, заступник голови районної ради,  який сказав, винести це питання на розгляд на наступну сесію.

Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

 Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

"За"  -  6,  "Проти"  -  0,  "Утрималось"  -  0

Підтримано

11. Рівенська дирекція залізничних перевезень – відшкодування коштів за перевезення залізничним транспортом пільгових категорій громадян в 2016 році – 122062,35 грн.

ВИСТУПИЛИ:  Щерблюк Т.В., голова районної ради, який сказав, що поскільки не було укладено договору у 2016 році з Рівенською дирекцією залізничних перевезень, то районна рада немає права виділяти дані кошти. Шостак А.І., голова постійної комісії, який сказав, може у когось є ще пропозиції,  якщо немає пропозицій, зауважень, необхідно прийняти рішення і поставив на голосування.

 Пропозиція поставлена на голосування

Результати голосування

"За"  -  6,  "Проти"  -  0,  "Утрималось"  -  0

Підтримано                                

ВИРІШИЛИ: Рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення прийняти.

                     /Рішення № 8/10 додається/.

Голова постійної комісії                                                                     А.І. Шостак

Секретар постійної комісії                                                                 Г.П.Форманюк

                                                                                 

 

 

Читать далее

14 лютий 2017

Рішення 1-10 від 14.02.2017 року

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

РІШЕННЯ

 

14 лютого 2017 року Горохів № 8/1

                                                                                                                                                                    

Про проект рішення районної ради „Про звіт голови

районної ради за звітний період”

 

Заслухавши інформацію голови Горохівської районної ради Щерблюка Т.В. „Про звіт голови районної ради за звітний період” , постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію голови Горохівської районної ради Щерблюка Т.В. взяти до відома.

2. Проект рішення районної ради „Про звіт голови районної ради за звітний період”, внести на розгляд чергової сесії районної ради для затвердження.

 

Голова комісії                                                                                             А.І.Шостак

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

РІШЕННЯ

14 лютого 2017 року Горохів № 8/2

 

Про звернення громадян – стомованих хворих

щодо ситуації з отриманням калоприймачів

 

Заслухавши інформацію головного лікаря Горохівської центральної районної лікарні Коби В.В. „Про звернення громадян – стомованих хворих щодо ситуації з отриманням калоприймачів” постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  ВИРІШИЛА:

 

 1. Інформацію,  головного лікаря Горохівської центральної районної лікарні  Коби В.В. взяти до відома.
 2. Рекомендувати розробити програму для виділення коштів для придбання калоприймачів для стомованих хворих і звірити списки хворих по амбулаторіях.

 

Голова комісії                                                                                             А.І.Шостак

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

РІШЕННЯ

14 лютого 2017 року Горохів № 8/3

 

Про хід виконання Програми підтримки демобілізованих

учасників АТО та членів їх сімей на 2016-2018 роки

 

Заслухавши інформацію, заступника начальника управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації  Тивонюка В.О.  „Про хід виконання Програми підтримки демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей на 2016-2018 роки”  постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  ВИРІШИЛА:

 

Інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації  Тивонюка В.О. взяти до відома.

 

Голова комісії                                                                                             А.І.Шостак

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

РІШЕННЯ

14 лютого 2017 року Горохів № 8/4

 

Про проект рішення районної ради „Про внесення змін до Програми соціального     

захисту населення Горохівського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням

районної ради від 29.01.2015 р. № 35/5, зі змінами та доповненнями, внесеними

рішенням районної ради від 30.04.2015 р. № 37/16, від 10.07.2015 р. № 39/14,

від 16.01.2016 р. № 3/5 та від 16.03.2016 р. № 4/15 від 24.05.2016 р. № 5/9,

від 27.09.2016 р. № 9/7, від 09.12.2016 р. № 10/8

 

Заслухавши інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації Тивонюка В.О. „Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Горохівського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 29.01.2015 р. № 35/5, зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням районної ради від 30.04.2015 р. № 37/16, від 10.07.2015 р. № 39/14, від 16.01.2016 р. № 3/5 та від 16.03.2016 р. № 4/15 від 24.05.2016 р. № 5/9, від 27.09.2016 р. № 9/7, від 09.12.2016 р. № 10/8, постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію, заступника начальника управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації  Тивонюка В.О. взяти до відома.

2. Проект рішення районної ради „Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Горохівського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 29.01.2015 р. № 35/5, зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням районної ради від 30.04.2015 р. № 37/16, від 10.07.2015 р. № 39/14, від 16.01.2016 р. № 3/5 та від 16.03.2016 р. № 4/15 від 24.05.2016 р. № 5/9, від 27.09.2016 р. № 9/7, від 09.12.2016 р. № 10/8 внести на розгляд чергової сесії районної ради для затвердження.

 

Голова комісії                                                                                             А.І.Шостак

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

РІШЕННЯ

 

14 лютого 2017 року Горохів № 8/5

 

Про стан виконання Програми протидії захворюваності

на туберкульоз у 2012-2016 роках у Горохівському районі,

затвердженої рішенням районної ради від 30.11.2012 р № 12/8

 

Заслухавши інформацію лікаря-фтизіатра Горохівської центральної районної лікарні Бричак Н.А. „Про стан виконання Програми протидії захворюваності на туберкульоз у 2012-2016 роках у Горохівському районі”, затвердженої рішенням районної ради від 30.11.2012 р. № 12/8  постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію  лікаря-фтизіатра Горохівської центральної районної лікарні  Бричак Н.А. „Про стан виконання Програми протидії захворюваності на туберкульоз у 2012-2016 роках у Горохівському районі, затвердженої рішенням районної ради від 30.11.2012 р. № 12/8 , взяти до відома.

2. Рекомендувати сесії районної ради зняти з контролю рішення районної ради від 30.11.2012 р. № 12/8 „Про стан виконання Програми протидії захворюваності на туберкульоз у 2012-2016 роках у Горохівському районі”, затвердженої рішенням районної ради від 30.11.2012 р. № 12/8  у зв’язку із закінченням терміну дії.

 

Голова комісії                                                                                             А.І.Шостак

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

РІШЕННЯ

14 лютого 2017 року Горохів № 8/6

 

Про проект рішення районної ради „Про районну Програму боротьби

з онкологічними захворюваннями на 2017-2018 роки”

 

Заслухавши інформацію лікаря-онколога Горохівської центральної районної лікарні Шеремети В.М. „Про районну Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2018 роки”, постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію, лікаря-онколога Горохівської центральної районної лікарні Шеремети В.М.  взяти до відома.

2. Проект рішення районної ради  „Про районну Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2018 роки”,  внести на розгляд чергової сесії районної ради для затвердження.

 

Голова комісії                                                                                             А.І.Шостак

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

РІШЕННЯ

14 лютого 2017 року Горохів № 8/7

 

Про проект рішення районної ради

„Про зняття з контролю рішень районної ради”

 

Заслухавши інформацію голови постійної комісії Шостака А.І. „Про зняття з контролю рішень районної ради”, постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  ВИРІШИЛА:

 

1.   Інформацію голови постійної комісії Шостака А.І.  взяти до відома.

2. Проект рішення районної ради „Про зняття з контролю рішень районної ради”, внести на розгляд чергової сесії районної ради для затвердження.

 

Голова комісії                                                                                             А.І.Шостак

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

РІШЕННЯ

14 лютого 2017 року Горохів № 8/8

 

Про проект рішення районної ради „Про районну Програму

імунопрофілактики та захисту населення району від

інфекційних хвороб на 2017-2018 роки”

 

Заслухавши інформацію головного лікаря Комунального закладу „Горохівського центру первинної медико-санітарної допомоги” Майко Г.Ф. „Про районну Програму імунопрофілактики та захисту населення району від інфекційних хвороб на 2017-2018 роки”, постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію головного лікаря Комунального закладу „Горохівського центру первинно медико-санітарної допомоги” Майко Г.Ф. взяти до відома.

2. Рекомендувати зняти з розгляду порядку денного дванадцятої сесії районної ради питання „Про районну Програму імунопрофілактики та захисту населення району від інфекційних хвороб на 2017-2018 роки” та направити на доопрацювання головному лікарю КЗ „Горохівській районній ЦПМСД Майко Г.Ф.

 

Голова комісії                                                                                             А.І.Шостак

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

РІШЕННЯ

14 лютого 2017 року Горохів № 8/9

 

Про проект рішення районної ради

„Про районну Програму „Цукровий діабет на 2017-2018 роки”

 

Заслухавши інформацію заступника головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Горохівської центральної районної лікарні Губської О.П.,  „Про районну Програму „Цукровий діабет на 2017-2018 роки”, постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію заступника головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Горохівської центральної районної лікарні Губської О.П. взяти до відома.

2. Проект рішення районної ради „Про районну Програму „Цукровий діабет на 2017-2018 роки” внести на розгляд чергової сесії районної ради для затвердження.

 

Голова комісії                                                                                             А.І.Шостак

 

g

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

РІШЕННЯ

14 лютого 2017 року Горохів № 8/10

 

Про внесення змін до рішення районної ради

від 23.12.2016 р. № 11/3 „Про районний бюджет на 2017 рік”

 

Заслухавши та обговоривши  інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Ковальчук В.В. враховуючи пропозиції членів постійної комісії, постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  ВИРІШИЛА:

 

Рекомендувати сесії районної ради виділити кошти:

 1.  Службі у справах дітей на реалізацію програм: - 230,0 тис.грн., а саме:

- На  районну цільову Програму реформування системи закладів для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування – 10,0 тис.грн.

- На районну Програму соціального захисту дітей на 2016-2017 роки – 20,0 тис.грн.

- На районну Програму щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2017 роки – 200,0тис.грн.

2.   Територіальному  центру соціального обслуговування

-  на реконструкцію шатрового даху   275,06 тис.грн.

3.  Управлінню соціального захисту Горохівської РДА просить для виконання Програми соціального захисту населення Горохівського району на 2015-2018 роки:  -  630100 грн., а саме:

- На надання допомоги сім’ям, що виховують дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС  -  1,0 тис.грн.

- на надання допомоги дитині-інваліду, хворій на муковісцидоз, Паючок Крістіні, 20.08.2002 р.н. жит. Смт.Мар’янівка  - 45,0 тис.грн.

- на забезпечення санаторно-курортними путівками ветеранів війни та праці району  - 20,0 тис.грн.

- на надання щомісячної матеріальної допомоги родинам, які втратили синів в Афганістані  -  7,2 тис.грн

- на відзначення Дня незалежності та виплати старожилам району, яким виповнилось 100 і більше років, одноразової грошової допомоги – 3,0 тис.грн.

- на забезпечення безкоштовного зубопротезування згідно ЗУ „Про статус ветеранів війни, ветеранів праці, ветеранів військової служби, дітей війни та громадян похилого віку -  50,0 тис.грн.

- на проведення заходів до річниці Чорнобильської катастрофи та до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС – 1,0 тис.грн.

- на надання одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам, інвалідам, особам, що опинились у складних життєвих обставинах, особам, які беруть (брали) участь в анти терористичній операції, або члена сім’ї таких осіб, вимушеним переселенцям з тимчасово окупованої території, вимушеним переселенцем з зони проведення АТО та іншим категоріям громадян – 200,0 тис.грн.

- на надання фінансової підтримки районним організаціям: ветеранів, осередку Волинської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів „союз організацій інвалідів України, ветеранів війни в Афганістані (воїнів інтернаціоналістів), міськрайонній організації Українського товариства сліпих – 100,0 тис.грн.

4.  Управлінню соціального захисту Горохівської РДА для виконання програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2018 роки – 627000 грн., а саме:

2.3. – на своєчасне виявлення потреб та забезпечення позачергового та безкоштовного зубного протезування  50,0 тис.грн.

2.1.- на проведення комплексного медичного огляду з проведення діагностичних обстежень, зокрема, рентгенологічних, лабораторних та ультразвукових, проведення лікування у стаціонарних відділеннях лікарні демобілізованих у центральній районних лікарні, центрі первинної медико-санітарної допомоги (при потребі-направлення до обласної клінічної лікарні) – 50,0 тис.грн.

6.1. – на сприяння статутній діяльності громадської організації „Спілка учасників антитерористичної операції „Щит” – 15,0 тис.грн.

6.3. – на організацію та проведення зустрічей учасників АТО – 1,0 тис.грн.

6. Горохівському РЦ ПМСД на виготовлення плану екологічного менеджменту в рамках проекту Світового банку – 74558 грн.

7.  Берестечківському АЗПСМ на придбання електрокардіографа – 42000 грн.

8. Берестечківську РЛ №2 – витратні матеріали та послуги по ремонту водогону – 13500 грн.

 

Голова комісії                                                                                А.І.Шостак

 

Читать далее


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"