Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ВІДКРИТТЯ ДІЛЬНИЧНИХ ПУНКТІВ ПОЛІЦІЇ І БУДИНКУ ШЕРИФА СПРИЯТИМЕ ПІДВИЩЕННЮ ІМІДЖУ ПРАВООХОРОНЦІВ

DSC03164

Напередодні Різдва на Горохівщині в один день було відкрито два дільничні пункти поліції і будинок шерифа. Ці гарні події відбулися у селі Угринові, місті Берестечку і селищі Мар’янівці.

Переконатися і порадіти, що їх спільні зусилля стали потрібною справою для людей, у ці населені пункти завітали голова райдержадміністрації Любов Матвєєва, голова районної ради Тарас Щерблюк, начальник Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області підполковник поліції Сергій Поторась, заступник начальника відділу поліції – керівник патрульної поліції  підполковник поліції Артур Жишко, начальник сектору превенції відділу поліції майор поліції Петро Олексюк. Своє шанування і вдячність усім, хто підтримує поліцейських Горохівщини словом і ділом, висловив начальник ГУНП у Волинській області генерал поліції ІІІ рангу Петро Шпига.

Для довідки. На сьогоднішній день більше 90 сіл Горохівщини обслуговують лише п’ять дільничних офіцерів поліції. Про те, щоб одразу чотири з них мали затишні кабінети крім центрального офісу, подбав Сергій Поторась. Пропозицію  головного полісмена району з розумінням підтримала не лише районна влада. В Угринові реалізувати ідею взявся депутат обласної ради, керівник ПОСП імені Шеченка, Заслужений працівник сільського господарства України Андрій Турак. У адміністративному приміщенні  ПОСПу пустував теплий кабінет, у якому за кошти господарства було зроблено євроремонт, вмебльовано кімнату, тож тепер жителі Угринова і довколишніх сіл зможуть вирішувати свої проблеми з допомогою старшого дільничного офіцера поліції старшого лейтенанта поліції Назара Колядка у комфортному офісі, в який ближче дістатися, ніж у райцентр.

-Буде де і протоколи писати, і з дебоширами толкуватися, - радіє і сам Назар,  і його колеги.

У Берестечку за сприяння в ремонті чималого і незатишного приміщення колишнього відділення міліції взялася Берестечківський міський голова Валентина Залевська. За кошти, виділені з районного бюджету, замінили на енергозберігаючі вікна і двері. «Добро» на виділення грошей із міського бюджету на виготовлення технічної документації для опалення, підключення Інтернету, сплату комунальних послуг із розумінням дали депутати міської ради. Один конвектор безвідмовно придбав директор ТзОВ «Берестечківська хлібопекарня» Ігор Ярмощук. Придбати другий допоміг Горішненський сільський голова Василь Пахайчук.

Зі слів Валентини Залевськоїї, до ремонту доклали руки й робітники  плодоконсервного заводу Олександра Захарчука  і самі поліцейські - старший дільничний офіцер поліції старший лейтенант поліції Іван Пасічник і дільничний офіцер поліції старший лейтенант поліції Валентин Харчук, які обслуговують містечко і його округу. Комп’ютер у дуже затишному відділку – теж подарунок від Олександра Захарчука.  Наводити лад допомогли і працівники Берестечківського психоневрологічного інтернату, де директором Заслужений працівник соціальної сфери України Світлана Приходько. Слова поваги керівництво адресує іншим підприємцям міста.

У Мар’янівці будинок шерифа було урочисто відкрито у грудні 2003 року, але з певних причин через декілька літ він залишився без господаря. У проханні  відремонтувати і офіс, і житлову частину великого будинку Сергієві Поторасю не відмовило керівництво ПП «Агро-Експрес-Сервіс», яке відроджує в селищі  цукровий завод, підтримав Мар’янівський селищний голова Микола Климчук. Якщо одним словом, то ремонт – шикарний! Для роботи в офісі дільничному офіцеру поліції старшому лейтенанту поліції Ігореві Мельничуку голова районної ради Тарас Щерблюк і голова райдержадміністрації Любов Матвєєва вручили нову комп’ютерну оргтехніку. Депутат районної ради, колишній начальник Горохівського РВ УМВС України підполковник міліції Ігор Богонос прийшов у нову світлицю Ігоря і Марії Мельничуків із хлібом. Цими днями подружжя, яке винаймає квартиру в Горохові, святкуватиме новосілля разом із дворічним синочком Макаром. З найкращими побажаннями свою допомогу у вирішенні всіх проблем лідеру полісменів району засвідчили заступник керівника ПП «Агро-Експрес-Сервіс» Анатолій Теслюк і Мар’янівський селищний голова Микола Климчук.

Скрізь, де побували цього дня, очільники району, головні поліцейські Волині і району радилися з депутатами всіх рівнів, із лідерами територіальних громад, із підприємцями  про необхідність встановлення у населених пунктах камер відеоспостереження,  про роботу поліції в умовах об’єднаних територіальних громад, забезпечення поліцейських службовими автомобілями, оргтехнікою, потребу створення варт порядку. У цьому спілкуванні Петра Шпигу приємно вразили відвертість і доброзичливість влади до проблем поліції та ініціатив Сергія Поторася.

Уже по дорозі у Горохів Сергієві Васильовичу зателефонував Горохівський міський голова Віктор Годик. Мав гарну місію напередодні Різдва подарувати райвідділу новий комп’ютер, тож генерал був здивований  і повагою мера міста  до потреб горохівських полісменів та став очевидцем і цієї гарної події.

Через районну газету «Горохівський вісник» начальник Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області С.В.Поторась висловлює щиру вдячність кожній людині, яка допомагає добрим словом, коштами і розумінням зміцнювати матеріально-технічну базу горохівських правоохоронців і добре ім’я поліції. І з найкращими побажаннями вітає всіх із благовісними Різдвяними святами.

DSC03121

 

DSC03137 1

 

DSC03157

 

DSC03167

 

DSC03181 1

 

 

За матеріалами

Лесі ВЛАШИНЕЦЬ

 


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"