Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Засідання сесії районної ради

DSC 0502

 

Сьогодні, 24 листопада, в залі засідань районної ради відбулася позачергова сорокова сесія районної ради сьомого скликання. Проводив сесію голова районної ради Тарас Щерблюк.

 

Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради Тарас Щерблюк та весь депутатський корпус привітали з ювілеєм начальника управління фінансів райдержадміністрації Валентину Ковальчук,  побажали їй успіху на майбутній посаді в Берестечківській міській раді.

DSC 0498

 

DSC 0500

В ході сесії розглянуто ряд важливих питань щодо забезпечення життєдіяльності району. Зокрема, безоплатна передача майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2019 року № 35/4 «Про районний бюджет на 2020 рік».

 

Окрім цього, були розглянуті та підтримані питання про дострокове припинення повноважень депутата та звільнення з посади заступника голови Горохівської  районної ради Клемби В.Б. у зв’язку з обранням його депутатом Горохівської міської ради та дострокове припинення повноважень депутата  та звільнення з посади голови Горохівської районної ради Щерблюка Т.В. у зв’язку з обранням його депутатом Волинської обласної ради.

 

Після детального обговорення питань  сесією прийнято ряд відповідних рішень.

DSC 0485

 

DSC 0489

В кінці засідання сесії голова районної ради Тарас Щерблюк подякував усім депутатам сьомого скликання та апарату районної ради за плідну співпрацю, активну депутатську діяльність кожного депутата, прийняті виваженні рішення для нашого району.

 

DSC 0506

 


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"