Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Внесено зміни до районного бюджету на 2020 рік

budgets 900x546 3

Рішенням сесії районної ради від 16 жовтня 2020 року № 39/3 внесено зміни до районного бюджету. 

 

 

Рішення розроблено на підставі положень статті 78 Бюджетного кодексу України, з урахуванням вимог пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

 

У рішенні враховано окремі розпорядчі документи райдержадміністрації щодо внесення змін до показників районного бюджету, які прийняті райдержадміністрацією у міжсесійний період відповідно до пунктів 3, 14 рішення районної ради від 24 грудня 2019 року №35/4„Про районний бюджет на 2020 рік”.

 

За розпорядженням райдержадміністрації від 21 вересня 2020 року №274 у доходах та видатках районного бюджету враховано 3 348 766 гривень субвенції з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету. Спрямовано кошти відповідної субвенції: Берестечківському міському бюджету в сумі 959 430 гривень, Горохівському міському бюджету в сумі 1 681 740 гривень та Мар’янівському селищному бюджету в сумі 701 596 гривень   на підготовку і проведення місцевих виборів та 6 000 гривень на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення місцевих виборів.

 

За розпорядженням райдержадміністрації від 28 вересня 2020 року №280 у доходах та видатках районного бюджету враховано 1 054 000 гривень іншої субвенції з місцевих бюджетів району.

 

За розпорядженням райдержадміністрації від 07 жовтня 2020 року №289 у доходах та видатках районного бюджету враховано 426 700 гривень субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету. Відповідна субвенція спрямована на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

 

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06.10.2020 № 595 пропонується врахувати зміни до показників міжбюджетних трансфертів по субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. (Зменшення в сумі 30 000 гривень).

 

Пропонується врахувати зміни до показників міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом та бюджетами територіальних громад району на 2020 рік по іншій субвенції на загальну суму 62 000 гривень, а саме збільшити видатки:          

 

- головному розпоряднику коштів районного бюджету – районній державній адміністрації за КТПКВК МБ 2111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» по загальному фонду на підтримку та розвиток центру ПМСД (крім видатків на виплату заробітної плати) на суму 10 000 гривень з Рачинського сільського бюджету;

 

- головному розпоряднику коштів районного бюджету - відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації по загальному фонду за КТПКВК МБ 1020 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти (у тому числі з дошкільними підрозділами (відділеннями, групами)» на утримання кухаря ЗОШ І ст. с.Мислині в сумі 3 000 гривень з Новосілківського сільського бюджету та збільшити видатки за КТПКВК МБ 7321 «Будівництво освітніх установ та закладів» по бюджету розвитку спеціального фонду районного бюджету, у тому числі за рахунок передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду районного бюджету на суму 49 000 гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт даху в ЗОШ І-ІІ ст. с.Холонів з Холонівського сільського бюджету.

 

 

У рішенні запропоновано також окремі зміни до показників районного бюджету на 2020 рік за відповідними зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету. Такі коригування обумовлені необхідністю забезпечення належного рівня функціонування бюджетних установ, своєчасного використання бюджетних ресурсів.

 

За пропозицією головного розпорядника коштів районного бюджету -   районної ради пропонується по бюджетній програмі 0150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» збільшити бюджетні призначення на виплату заробітної плати на суму 81 000 гривень (для проведення виплати за невикористані відпустки працівникам апарату районної ради) за рахунок економії коштів по оплаті за енергоносії в сумі 48 000 гривень, оплаті послуг в сумі 20 000 гривень та економії коштів по бюджетній програмі 8220 «Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення» по Програмі матеріально - технічного забезпечення військових частин (установ), проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізаційної підготовки та мобілізації в районі на 2019-2020 роки в сумі 13 000 гривень.

 

В зв’язку із збільшенням мінімальної заробітної плати з 1 вересня 2020 року збільшити видатки на виплату заробітної плати працівникам трудового архіву в сумі 11 300 гривень за рахунок економії коштів по оплаті природного газу.

 

Збільшити видатки розвитку по бюджетній програмі 7330 «Будівництво інших об'єктів соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності» за рахунок зменшення видатків споживання в сумі 40 000 гривень.

 

За пропозицією головного розпорядника коштів районного бюджету - відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації пропонується:

 

- зменшити бюджетні призначення по бюджетній програмі 3131 «Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми "Молодь України"» на виконання Районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, Національної Гвардії України та інших військових формуваннях на 2020 рік в сумі 30 000 гривень відповідно збільшити видатки по бюджетній програмі 5012 «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту» на виконання Районної цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020р.

 

- в зв’язку із збільшенням мінімальної заробітної плати з 1 вересня 2020 року збільшити видатки на виплату заробітної плати працівникам закладів освіти в сумі 745 000 гривень за рахунок економії коштів по оплаті енергоносіїв в сумі 418 000 гривні, інших поточних видатках в сумі 97 000 гривень та економії коштів в сумі 230 000 гривень по спеціальному фонді по об’єкту «Капітальний ремонт даху Горохівського районного народного історичного музею по вул. Незалежності, 2а в м.Горохів Волинської області».

 

По бюджетній програмі 1170 «Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів» збільшити видатки розвитку за рахунок зменшення видатків споживання в сумі 12000 гривень.

 

Економію коштів у сумі 25 000 гривень по Регіональній комплексній програмі розвитку освіти Горохівського району на 2018-2022 р. спрямувати на виконання Районної цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020р.

 

 

Відповідно до листа Горохівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пропонується економію коштів по оплаті природного газу в сумі 9 000 гривень спрямувати на нарахування на оплату праці.

 

Відповідно до листа КНП «Горохівській ЦРЛ» пропонується перенести видатки на відрядження на оплату послуг для проведення ремонту котла Кальвіс-500 М в сумі 70 000 гривень.        

 

Пропонується зменшити видатки головному розпоряднику коштів районного бюджету управлінню фінансів районної державної адміністрації за КТПКВК МБ 8700 «Резервний фонд» в сумі530 000гривень.

 

 

Дані кошти пропонується спрямувати:

 

1. Районній державній адміністрації -400 000гривень, в тому числі:

 

На виконання Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області" – 250 000 гривень на оплату енергоносіїв.

 

На виконання Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Берестечківська районна лікарня №2" виділити кошти в сумі 100 000 гривень на оплату енергоносіїв.

 

На виконання Районної програми розвитку комунального некомерційного підприємства "Горохівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" – 50 000 гривень для забезпечення людей з інвалідністю засобами медичного призначення для використання в побутових умовах (підгузки, калоприймачі).

 

2. Іншу субвенцію:

 

- Берестечківській міській раді в сумі 100 000гривень на капітальний ремонт покрівлі Берестечківської музичної школи;

 

- Звиняченській сільській раді в сумі 30 000 гривень на забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа (на надання матеріальної допомоги на проведення ремонту житла).


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"