Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в Сенкевичівці готова на 80%

DSC 0653

 

На Горохівщині активно триває процес реконструкції та капітального ремонту амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Фінансування цих об`єктів здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей».

 

 

Сьогодні, 28 вересня голови районної ради Тарас Щерблюк та райдержадміністрації Сергій Мишленик проінспектували стан будівельних робіт по капітальному ремонту Сенкевичівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Надія Юзвик, завідувачка амбулаторії, проінформувала, що прийом та обслуговування громадян не припиняється в умовах ремонту, але медичний персонал та мешканці округи задоволені, що незабаром будуть працювати в комфортних умовах та отримувати якісні послуги. Персонал амбулаторії звернувся  до керівництва району з проханням посприяти у придбанні нових меблів, взамін тих, котрі вже не підлягають ремонту. В свою чергу, очільники району запропонували присутнім на зустрічі головам Сенкевичівської селищної та Губинської Першої сільських рад на умовах співфінансування вирішити це питання.     

 

Представник підрядної організації «Енергія - І» Дмитро Калітка повідомив, що роботи проходять згідно плану. Вже фактично завершено зовнішнє та внутрішнє оздоблення, покладена плитка на стінах та підлозі, проведено електрику та облаштовано вентиляційні системи. Залишилося звершити косметичні роботи та благоустрій території. Готовність об’єкта становить 80 відсотків.

 

До слова, капітальний ремонт цієї амбулаторії обійдеться у 2 мільйона 744 тисячі гривень.  До амбулаторії селища Сенкевичівки після капітального ремонту будуть прикріплені 8 населених пунктів, а саме: селище Сенкевичівка, села Ниви Губинські, Губин Перший, Діброва, Ковбань, Колодеже, Наталин, Жабче. Якісні медичні послуги надаватимуться 3099 особам. Кошти на ремонт виділені за рахунок субвенції з державного бюджету. З районного бюджету у 2017 році було виділено 200 тисяч гривень на капітальний ремонт цієї амбулаторії, у 2018 році - 13 тисяч гривень на проведення ремонту віконних відкосів та придбання металевих решіток на вікна і двері. У 2020 році було спрямовано 230 тисяч гривень Волинському обласному бюджету на співфінансування проекту "Капітальний ремонт приміщень Сенкевичівської  амбулаторії". 

 

DSC 0593

 

DSC 0598

 

DSC 0603

 

DSC 0605

 

DSC 0606

 

DSC 0612

 

DSC 0615

 

DSC 0616

 

DSC 0626

 

DSC 0628

 

DSC 0629

 

DSC 0630

 

DSC 0632

 

DSC 0636

 

DSC 0640

 

DSC 0645

 

DSC 0644

 

DSC 0653


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"