Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Питання будівництва Горохівського полігону твердих відходів отримало «нове дихання»

8b35251629550da8feea269bc35f4339 XL

Упродовж тижня визначити місце для будівництва полігону твердих відходів у Горохівському районі, яке буде територіально зручне для трьох районних ОТГ. Обговорити на місцях «незручні» питання, відійти від популізму та розпочати нарешті розв'язання екологічної проблеми. Такі завдання отримали представники місцевої влади Горохівської, Мар'янівської та Берестечківської ОТГ від заступника голови облдержадміністрації Олександра Троханенка сьогодні, 19 червня 2020 року, в ході робочої зустрічі ініційованої головою ОДА Юрієм Погуляйком.

До слова, питання будівництва полігону твердих відходів у Горохівському районі актуальне для Волині уже не один рік. Наразі постало напрочуд гостро. Адже, за словами Олександра Кралюка, керівника Державної екологічної інспекції у Волинській області, ті несанкціоновані стихійні сміттєзвалища, які зараз є на території Горохівського району, будуть закриті відповідно до вимоги чинного законодавства України. Відтак, потрібно чітко визначити, куди населення вивозитиме сміття. Інакше через не врегулювання даного питання можливе притягнення органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб до адміністративної відповідальності згідно з статтею 82 Адміністративного кодексу України, яка передбачає штраф в розмірі від 20 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 

Також Олександр Кралюк розповів, що реальний план дій розв'язання проблеми з полігоном має лише Горохівська міська рада. Яка розробила проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3 га. Загальна місткість полігону – 236,14 тис. м³. Передбачено сортування і утилізацію сміття, а також обслуговування м.Горохів, смт Мар’янівка, с.Цегів та навколишніх пунктів. Важливо, що проєкт полігону відповідає європейським вимогам.

 

Як пояснив голова Мар’янівської селищної ради Олег Басалик, населення підтримує будівництво полігону та схвалює проєкт. Спірним залишається питання лише у території, на якій цей полігон планується будувати.

 

«Населення не підтримує виділену земельну ділянку, оскільки переконане, що це екологічно не безпечно. Мар’янівська сільська рада не має наміру самостійно будувати ПТВ, бо це є економічно не вигідно для бюджету громади. Проєкт підтримуємо, але з внесенням певних змін, зокрема, щодо землі для полігону», – розповів селищний голова.

 

Натомість голова Берестечківської ОТГ Валентина Залевська розповіла, що та земельна ділянка, яка передбачена проєктом Горохівської міської ради, територіально не вигідна нашій ОТГ.

 

«До Берестечка це близько 25 кілометрів, а є населенні пункти ОТГ, які набагато далі розташовані. Машина, яка вивозить сміття через свій технічний стан просто не зможе довозити сміття на такі відстані. Якщо не буде знайдено компромісу щодо землі під полігон, ми шукатимемо вихід із ситуації самостійно», – розповіла Валентина Залевська.

 

Після довгої дискусії учасники зустрічі одноголосно прийняли рішення упродовж тижня обговорити усі можливі варіанти виділення земельної ділянки та підтримки проєкту ПТВ Горохівської міської ради, звісно з певними змінами та доповненнями.

 

«Питання має бути вирішено. Якщо потрібна допомога чи консультації обласна державна адміністрація, я особисто та профільні структурні підрозділи готові до тісної співпраці, – наголосив на завершення заступник голови ОДА. – Місцеві органи влади повинні дійти до компромісу та домовитися задля добробуту своїх громадян. Функціонування потужного полігону твердих відходів на території району це не тільки розв'язання екологічної проблеми, це наповнення місцевого бюджету та нові робочі місця».

 

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"