Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

В Горохові вшанували пам’ять жертв політичних репресій

16279150625e5f5acaaca6171ffb25c0 XL

 

Відповідно до Указу Президента України № 431/2007 від 21 травня 2007 року «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років» в Україні встановлено День пам’яті жертв політичних репресій, який відзначається щороку у третю неділю травня. Цей пам’ятний день започаткований для гідного вшанування гіркої долі людей, які були непотрібними для радянської системи, а також привернення уваги суспільства до трагічних сторінок історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Сьогодні, 15 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій, голова адміністрації Сергій Мишленик, голова районної ради Тарас Щерблюк, заступник голови райдержадміністрації Віра Баландіна, секретар Горохівської міський ради Наталія Ковальчук та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Білик хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до Символічного Хреста – пам’ятника «Борцям за волю України». У зв’язку з карантином, захід проведено без участі громадськості.

 

Для українців ці дні – сумні та скорботні. Позаяк вшановуємо пам’ять усіх невинно убієнних, закатованих та замордованих, всіх, хто потрапив у лещата кривавої машини більшовицько-комуністичного режиму: розстріляну інтелігенцію, розкуркулених селян, закатованих патріотів, всіх, хто був ув’язнений у «таборах смерті» та засланий у далекі землі. В смертоносні обійми потрапляли всі, хто був носієм віри в українську незалежність, самодостатність та вірив у ідеї відродження. Знищували кожного, хто не корився політиці режиму та вчинив «найтяжчий злочин» – любив рідну землю.

 

Заради  збереження національної пам’яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства, пам’ять про репресованих українців та їх біль потрібно передати наступним поколінням.

Відділ аналітичної, організаційної роботи та інформаційних технологій апарату райдержадміністрації, загальний відділ районної ради

 

IMG de5a4bb5154b3db5066fe4bc45ad7ad4 V

 

IMG e285ddfe1023f8c52ca2e7f8482c66d1 V


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"