Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

НА АВТОДОРОЗІ "ЛОКАЧІ-ГОРОХІВ" ЦЬОГОРІЧ ЗДІЙСНЮВАТИМУТЬ ЛИШЕ ПОТОЧНИЙ ДРІБНИЙ РЕМОНТ

t 1 iami

 

Як стало відомо із сайту Волинської обласної ради у департаменті регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації розглянули повторний запит депутата обласної ради Михайла Скопюка  щодо ремонту дороги "Локачі-Горохів" та повідомляють наступне:

 

"За інформацією Служби автомобільних доріг області, яка є балансоутримувачем зазначеної автомобільної дороги, сформовано пропозиції щодо стратегічних напрямків ремонтів автошляхів у 2020 році з урахуванням виконаних робіт у минулі роки та дотримання маршрутного принципу.

Проте, при формуванні переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році Укравтодором попередньо заплановано спрямувати на область лише 307,7 млн гривень. Пріоритетними маршрутами є дороги міжнародного, національного та регіонального значення. Державна автомобільна дорога загального користування Т-03-11 /Р-14/ - Седлище - Камінь-Каширський - Ковель-/М-19/ - Колодяжне - Локачі - /Н-17/ в переліку відсутня.

 

Транспортно-експлуатаційні властивості цієї автомобільної дороги підтримуватимуться за рахунок видатків державного бюджету, що спрямовуються на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання в межах виділеного фінансування", - йдеться у відповіді ОДА.

 

Матеріали із сайту Волинської обласної ради.

 


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"