Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Нарада з питань децентралізації та створення ОТГ у Горохівському районі

91b81d595160e2c8850ee9127e5a3cb6 XL

 

13 січня, в конференц-залі районної ради, в.о. голови райдержадміністрації Андрій Розтока та заступник голови районної ради Віталій Клемба провели робочу зустріч із головами сільських рад, з питань децентралізації та можливостей створення Шклинської об’єднаної територіальної громади.

В ході конструктивного діалогу піднімалися та детально обговорювалися питання майбутнього формування громад у Горохівському районі. Особливо гострим та дискусійним було питання можливого входження  Шклинської сільської ради до складу Городищенської ОТГ, а відтак, можливості, ризики, виклики та перспективи подальшого створення об’єднаної територіальної громади з центром в селі Шклинь. Також, були висловлені думки та обговорено оптимальний кількісний показник громад у Горохівському районі. Усі присутні погодилися, що час для  добровільного об’єднання сіл, селищ та міст в громади практично вичерпався і держава на даному етапі зобов’язана узяти під особливий контроль  процес  подальшого створення об’єднаних територіальних громад,  які у майбутньому стали б соціально-економічно спроможними та з перспективами росту.

IMG 4667

 

На нараді однозначно була підтримана  ідея створення у Горохівському районі трьох громад, які б на думку присутніх відповідали б усім необхідним критеріям та мали завдяки своїй площі та кількості населення справді хороші перспективи розвитку.

 

Керівники району озвучили фінансові, соціальні та територіальні можливості створення громад в районі та ризики, зокрема і на прикладі Шклиня, у разі створення та/або входження до малочисельних та невеликих  громад, функціонування яких, як правило, залежить виключно від одного підприємства та/чи однієї особи.

 

Кожен із присутніх мав можливість озвучити свої бачення у майбутньому  формуванні об’єднаних територіальних громад на території Горохівщини.

 

Після тривалого обговорення та дискусій, було прийнято спільне рішення щодо подальших кроків по створенню Шклинсьої ОТГ з центром в селі Шклинь та включення саме такої громади до перспективного плану об’єднаних територіальних громад на території Волинської області.

 

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"