Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

В Галичанській сільській ради відбулося засідання круглого столу за участю голови Горохівської районної ради Тараса Щерблюка

телефон 2019 001

 

Відповідно до розпорядження Горохівської районної ради від 19 лютого на території Горохівського району був оголошений конкурс проєктів місцевих ініціатив 2019 року за 9-ма основними напрямами. Було відібрано 5 проєктів, які втілювались. Серед них і був проєкт Галичанської сільської ради «Разом до мрії» на встановлення дитячого майданчика, що відповідає екологічним вимогам і відрізняється стильним та яскравим дизайном.

Кошторис проєкту 100 000 грн. Підтримка конкурсу здійснювалась за співфінансуванням трьох сторін:

Горохівська районна рада – 50 000грн.

ПП «Західна Аграрна Компанія» - 30 000грн.

Галичанська сільська рада – 20 000грн.

 

За умовами конкурсу громада була зобов’язана підготувати територію до початку монтажу майданчика та провести толоку, самостійно встановити його. Реалізація проєкту повинна бути завершена до 25 грудня поточного року.

 

26 грудня 2019 року в приміщенні Галичанської сільської ради відбулося засідання круглого столу за участю голови Горохівської районної ради Тараса Щерблюка, сільського голови Надії Харчук та депутатів сільської ради. Сільський голова розповіла як втілювали проєкт. Подякувала батькам, які відгукнулись на прохання толоки та встановлення майданчика а саме: депутатам сільської ради Шоцькому Миколі за надання транспортної техніки, Когуту Анатолію за надання техніки, за допомогу у встаноленні, Харчуку Петру, Андрєєву Сергію, Судніку Михайлу, Мельничуку Олексію, Мельничуку Віктору, Харчуку Руслану, Шлапчуку Юрію, Дячуку Леоніду, Гаврисюк Віталію, Циринюку Віталію,Трачуку Миколі, Воронюку Івану, Кордику Олександру,  Пікалюку Юрію, Зубкевичу Віталію, Бондарчуку Івану.

 

Голова районної ради теж висловив вдячність всім, хто прийняв участь у проєкті, привітав усіх з прийдешніми святами, запрошував громаду  брати участь у різних конкурсах та проєктах і залучати в такий спосіб кошти для розвитку села.   

телефон 2019 002

 

телефон 2019 003

 

телефон 2019 004

 

телефон 2019 005

 

телефон 2019 007

 

телефон 2019 006     


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"