Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Відбулися засідання постійних комісій районної ради

SAM 3386

 

26 листопада 2019 року в конференц-залі районної ради відбулися засідання постійних комісій з питань освіти , культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю, а також з питань аграрної політики, земельних відносин, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій. Участь у роботі комісій взяли голова районної ради Тарас Щерблюк, заступник голови райдержадміністрації Андрій Розтока.

На комісіях розглядалися наступні питання:

 

1. Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, Національній Гвардії України та інших військових формуваннях на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 27.11.2018 №27/26».

 

2. Про проект рішення районної ради «Про Районну Програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, Національній Гвардії України та інших військових формуваннях на 2020  рік».

 

3. Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ), проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізаційної підготовки та мобілізації в районі на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.12.2018№28/8».

 

4. Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до Районної цільової соціальної програми військово-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24.05.2016 № 5/5».

Інформувала по питаннях Оксана Лавренюк ,головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

 

5. Про проект рішення районної ради «Про Програму проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини Горохівського району на 2020 рік».

Інформував Андрій Пінчук, в.о. начальника Горохівської державної лікарні ветеринарної медицини.

 

6. Про проект рішення районної ради «Про районну Програму щодо боротьби із амброзією полинолистою на території Горохівського району на 2020-2023 роки».

Інформував Олег Починюк, провідний спеціаліст ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області.

 

7. Про проект рішення районної ради «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів  с. Зелене і с.Смолява Смолявської сільської ради».

Інформувала Тетяна Столярчук, Смолявський сільський голова.

 

8. Про проект рішення районної ради «Про звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України з приводу майбутнього продажу земель».

Інформував Олег Якимчук ,начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради, комунального майна та роботи із зверненнями громадян.

 

У підсумку роботи комісій усі проекти рішень було підтримано та рекомендовано затвердити їх на позачерговій тридцять четвертій сесії районної ради 5 грудня 2019 року.

SAM 3384

 

SAM 3389

 

SAM 3383

 

SAM 3392

 

SAM 3395

 

SAM 3396


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"