Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Скликано позачергову 34-у сесію Горохівської районної ради

сесія

 

Згідно розпорядження голови районної ради Тараса Щерблюка від 21 листопада 2019 року № 61-р скликано позачергову тридцять четверту сесію районної ради сьомого  скликання на 05 грудня 2019  року о 10-й годині, на розгляд якої вносяться питання:

1. Про надання пільги з орендної плати комунальному некомерційному підприємству «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області».

 

2. Про внесення змін до районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, Національній Гвардії України та інших військових формуваннях на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 27.11.2018 №27/26.

 

3. Про внесення змін до  Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Горохівської державної податкової інспекції Нововолинського управління Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2019 – 2020 роки.

 

4. Про списання з балансу автомобілів комунального некомерційного підприємства «Берестечківська районна лікарня № 2».

 

5. Про затвердження  платних медичних послуг, які надаються  комунальним некомерційним підприємством «Горохівська центральна районна лікарня Горохівської районної ради Волинської області».

 

6. Про затвердження  тарифів на платні послуги з терапевтичної стоматології, що надаються  комунальним некомерційним підприємством «Горохівська районна стоматологічна поліклініка».

 

7. Про Програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Горохівської районної ради  в засобах масової інформації на 2020 рік.

 

8. Про Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів у Горохівському районі на 2020 рік.

 

9. Про районну Програму щодо боротьби із амброзією полинолистою на території Горохівського району на 2020-2023 роки.

10. Про внесення змін до Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Горохівської державної податкової інспекції Нововолинського управління Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2019 – 2020 роки.

 

11. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року№ 28/3 «Про районний бюджет на 2019 рік».

 

12. Про звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України з приводу майбутнього продажу земель та інші питання.

 

На сесію запрошуються депутат обласної ради від району, заступник голови районної державної адміністрації, керівники управлінь і відділів районної державної адміністрації, міські, селищні, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, представники політичних партій і громадських організацій, представники засобів масової інформації.

 

Сесія відбудеться в залі засідань районної ради.

 

З проєктами рішень можна ознайомитись за посиланням.

 


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"