Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

В рамках освітнього Агропроекту «Територія майстерності» безробітні мали нагоду відвідати ФГ Олександра Захарчука

607599a0168b274947e4ccafebef81a5 XL

 

В рамках освітнього Агропроекту «Територія майстерності» безробітні Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості мали нагоду відвідати ФГ Олександра  Захарчука, специфікою роботи котрого є   переробка і консервування плодів та овочів. Виробництво зосереджене у м. Берестечку, але продукція отримала свого споживача та великий попит на ринку за межами області і країни.

Цікаву екскурсію на підприємстві провела для  безробітних технолог Євгенія Пилипчук. Присутні мали можливість ознайомитися з усіма технологічними процесами переробки продукції,  починаючи від складів, де заготовляється сировина  і закінчуючи процесом пакування готової продукції.

 

Приємним моментом екскурсії, звичайно, стала дегустація, де всі присутні  мали можливість не тільки споглядати, а й скуштувати різні види варення, соків, шоколаду та бути «експертами» з якості продукції.

 

Під час заходу було не лише цікаво і смачно, а й корисно, оскільки відбулась домовленість про організацію робіт тимчасового характеру для осіб з числа безробітних на найближчий час.

 

Горохівська районна філія  Волинського обласного центру зайнятості


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"