Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Профілактична робота у ПЗОВ «Веселка»

d02a57d7141b0efbbbb601e38338f85a XL

 

Літо – безтурботна і радісна пора для дітей, період активного відпочинку, яскравих моментів та емоцій в житті кожного. Щороку дитячий табір оздоровлення та відпочинку «Веселка», що знаходиться у с. Терешківці Горохівського району оздоровлює дітей шкільного віку не лише нашого району, а й сусіднього Луцького району.

Традиційними вже стали візити до дитячого табору працівників Горохівського ВП ГУНП та служби у справах дітей райдержадміністрації. Ось і цього разу завітали вони до «Веселки» 08 липня 2019 року, щоб побачити не лише як відпочивається дітям, а й з метою проведення профілактичних бесід та лекцій.  

 

Старшим інспектором ювенальної превенції Горохівського ВП ГУНП – Сніжаною Лапків та головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації  - Ольгою Повзун для відпочиваючих були проведені профілактичні бесіди на правознавчу тему, попереджено про відповідальність та основні обов’язки неповнолітніх. Обговорено питання щодо захисту дітей від насильства та жорстокого поводження з ними, наголошено про особисту безпеку під час літніх канікул, а також порушено тему «Булінг» у дитячому середовищі. Серед неповнолітніх поширено пам’ятки, де вказана контактна  інформація, куди можна звертатися у разі порушення їх прав.

 

І насамкінець зустрічі працівники Горохівського ВП ГУНП продемонстрували дітям спецзасоби, які працівники поліції застосовують під час службової діяльності.

 IMG 4695f794ff481507c3405363da7bef61 V

 

Служба у справах дітей райдержадміністрації


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"