Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Не згасає Тарасове слово

Изображение 002

 

22 травня 1861 року Великого Кобзаря перепоховали на Чернечій горі поблизу Канева – згідно з його заповітом, у якому поет висловлював бажання бути похованим «… серед степу широкого на Вкраїні милій».

Пом’янули Тараса Григоровича Шевченка і в нашому краї. Біля пам’ятника Великому Кобзареві у Горохові відбулася літературно-мистецька година «Не згасає Тарасове слово».

Під час заходу ведучі розповіли про останні роки життя поета. Студенти Горохівського коледжу ЛНАУ декламували рядки з творів Кобзаря. Звучали й музичні твори на слова великого поета, виконані хором РНД «Просвіта».

Голова райдержадміністрації звернула увагу присутніх на ще одній сумній даті в нашій історії, а саме цього ж дня у 2014 році неподалік міста Волноваха Донецької області відбувся нерівний бій 51-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України з проросійськими бойовиками угруповання «ДНР».  У цьому бою загинуло 18 українських бійців, ще близько 30 отримали поранення. Пам’ять наших воїнів присутні вшанували Хвилиною мовчання.

На завершення заходу громадськість міста поклала квіти до пам’ятника Великому Кобзареві.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

f5bba4c2c069c43174b2441b90991795 XL

Изображение 034

 

авіаіваіваі

 

Изображение 011

 

 


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"