Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Звернення голови районної ради Тараса Щерблюка до Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

248d3c29d6deb3e5c14342fa7f179797 XL

Дорогі ветерани! Шановні жителі Горохівщини!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! 
Цього дня ми вшановуємо усіх людей, через чиє життя страшним смерчем пройшла кривава та страшна Друга світова війна. Згадуємо воїнів, які ціною свого життя та здоров’я захистили наш край від окупації та знищення, мирних жителів та дітей війни, які у вихорі бойових дій втрачали своїх найдорожчих, пережили жахи і лихоліття війни, вистояли та відбудували країну.

За даними Українського інституту національної пам’яті у Другій світовій війні наш народ поніс людські втрати більші, ніж Велика Британія, Канада, США та Франція разом узяті. Загальні втрати України у цій війні оцінюються у 8-10 мільйонів життів. Кількість українських жертв можна порівняти із населенням сучасної Австрії. Вся територія України була окупована, а потім звільнена. Військові операції, бомбардування, репресії, концтабори, розстріли, партизанщина, підпілля – це те, чого український народ зазнав сповна. За цими статистичними даними стоять долі простих людей, трагедія народу, що вкотре зазнав непоправних втрат вбитими та ненародженими земляками, з якими наша держава сьогодні була б іншою, кращою, духовно багатшою. У спільну перемогу союзників над нацизмом Україна зробила неоціненний внесок, а її народ заплатив надто високу та дорогу ціну. Здавалося, що після трагедії такого масштабу людство винесло уроки і більше ніколи знову війна не прийде у наш спільний дім. Але страшна реальність, на привеликий жаль, диктує свої умови. Вшановуючи відважних воїнів Другої світової, ми дивимося на сучасних захисників України, які нині, так само, як їх славні предки, боронять наше право на незалежну, самостійну, сильну державу. Як і 74 роки тому, вони борються й не втрачають віри, що правда завжди перемагає.

 

У ці пам’ятні дні хочеться побажати ветеранам та усім, хто пережив жахи війни, здоров’я та довгих років життя. Нехай людська пам’ять, увага та любов рідних лікують Ваші тілесні та душевні рани, допомагають справитися з сумними спогадами про пережите. Хай Ваш неоціненний подвиг та життєвий досвід завжди слугують молодому поколінню та сучасним українським воїнам прикладом стійкості, відданості, мужності, незламності, сили духу, любові до рідної землі…

 

Вічна пам’ять загиблим під час Другої світової війни, безмежна шана воїнам, які віддали свої життя за Батьківщину. 
Слава Героям України! 

 

З повагою

Голова районної ради                                               Тарас Щерблюк


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"