Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

В Горохові обговорили питання створення міськрайонного Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)

IMG 3373

27 березня 2019 року на Горохівщину завітали експерти Програми «U-LEAD з Європою» Роман Матвійчук та Станіслав Ющик для обговорення питання створення міськрайонного ЦНАПу. Участь у заході взяли голова Горохівської районної ради Тарас Щерблюк, заступник голови Горохівської районної ради Віталій Клемба, голова Горохівської райдержадміністрації Юлія Гринчук, заступник голови райдержадміністрації Андрій Розтока, Горохівський міський голова Віктор Годик, заступник начальника управління соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації Володимир Тивонюк, представники ЦНАПу Горохваської міської ради та ЦНАПу райдержадміністрації, голова громадської ради при Горохівській райдержадміністрації Людмила Бондар, депутати Горохівської міської ради. 

Метою візиту експертів був аналіз спроможності та розробки технічного завдання відповідно до заявки на участь у фазі впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення ЦНАП Раунд 3, яка була подана Горохівською міською радою спільно із ЦНАПом Горохівської райдержадміністрації. Усі присутні оглянули актовий зал центральної районної бібліотеки, в якому планується реконструкція для міськрайонного ЦНАПу, обговорили  питання співфінансування цього проекту, а також виготовлення проектно-кошторисної документації.

 

За рахунок Програми «U-LEAD з Європою» буде розроблено дизайн ЦНАПу, закуплено меблі для облаштування робочих місць для персоналу та місць для відвідувачів, офісну техніку, програмне забезпечення, а також організовано навчання спеціалістів. Приємні враження у присутніх склалися після презентації успішних проектів в інших районах, де вже були створені ЦНАПи в рамках Програми «U-LEAD з Європою».

 

У ході зустрічі домовлено, що виготовлення проектно-кошторисної документації, а також внутрішній ремонт приміщення буде здійснюватися у 2019 році на умовах співфінансування за рахунок коштів районного та Горохівського міського бюджетів.

 

Головна мета ЦНАП - створити умови для швидкого вирішення проблем громадян та суб’єктів господарювання, скоротити та спростити процедури отримання суб’єктами звернення адміністративних послуг.

 

У зв’язку з тим, що в Горохівському районі відсутній сервісний центр МВС, обговорювалося питання реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, видачі посвідчень водія саме у міськрайонному ЦНАПі. 

 

Сам проект міськрайонного Центру надання адміністративних послуг планується втілити в життя у 2020 році.

IMG 3376


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"