Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю

DSCN8618

 

Сьогодні, 05 березня 2019 року, в конференц-залі районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю. Участь у роботі комісії взяв заступник голови районної ради Віталій Клемба.

Члени постійної комісії розглянули два питання, а саме:

 

1. Про проект рішення районної ради «Про план роботи районної ради на І півріччя 2019 року».

Інформував  Віталій Клемба, заступник голови районної ради.

 

2. Про хід виконання районної цільової програми «Молодь Горохівщини» на 2016-2020 роки.

Інформував Віктор Білик, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації – голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю.

DSCN8616

З інформації Білика В.І. стало відомо те, що районна цільова соціальна програма «Молодь Горохівщини» на 2016-2020 роки затверджена рішенням районної ради 24 травня 2016 №5/4.

Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно із навчальними закладами району, Горохівським коледжом ЛНАУ, ПТУ – 27 м.Берестечко, Горохівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості, відділом культури райдержадміністрації проводиться відповідна робота щодо реалізації молодіжної політики в районі.

Станом на 01 січня 2019 року в районі проживає 14178 молодих осіб.

На виконання вищезгаданої програми на 2019 рік виділено 10,00 тис.грн. (у 2018 – 10,00 тис.грн., 2017 – 15,00 тис.грн., 2016 – 11,00 тис.грн.).

В  Горохівському коледжі ЛНАУ,  ПТУ-27 м.Берестечко створено студентські ради, діяльність яких спрямована на залучення студентів до громадського життя закладу, поглиблення виховної роботи, підтримки обдарованої молоді, організації студентського дозвілля.

У районі працює 47 дитячих організацій „Козацька республіка”. У районі створюються умови для вираження інтелектуального потенціалу молодого покоління. Проводяться предметні олімпіади, турніри, учні шкіл – учасники конкурсів „Колосок”, „Кенгуру”, „Левеня”. Серед команд інтелектуалів проводиться турнір з гри „Що?Де?Коли?”.

При будинку дитячої та юнацької творчості м.Берестечко  працює постійно-діюча агітбригада „Зроби свій вибір на користь  здоров’ю”.

На виконання районної програми з метою розвитку творчої ініціативи молоді та забезпечення інтелектуального розвитку молоді проводяться культурно-мистецькі заходи, майстер-класи, флеш-моби, засідання з круглим столом, фестивалі, акції з нагоди державних, національних, релігійних, знаменних дат.

Щорічно проводиться районне свято до Дня вишиванки, Дня Європи, Дня музею (проводиться конкурс-малюнка, флеш-моб – 2824,00 грн.); заходи до Дня Молоді (проведення конкурсів, спортивних заходів, музичне оформлення свята, відзначення активної молоді – 3000,00 грн.); проводяться конкурси «Срібні дзвіночки», «Яскраві діти України», «Ми за здоровий спосіб життя» (з нагоди Дня боротьби із СНІДом»; заходи до Дня сім’ї; до Дня Святого Миколая (придбано новорічні подарунки для дітей внутрішньо-переміщених, інвалідів).

Щорічно проводиться огляд–конкурс таборів відпочинку з денним перебуванням.

На базі Горохівського коледжу ЛНАУ проведено агродебати серед студентської молоді на тему: ««Майбутнє аграрного сектору України за великим чи малим бізнесом?» (учасникам вручено папки).

На жаль в районі не має молодіжної організації.

На виконання заходів районної цільової соціальної програми «Молодь Горохівщини» на 2016-2020 роки, РЦСССДМ в рамках проведення заходів з профілактики проведено 101 групових заходів (лекції, бесіди) з питань попередження тютюнокуріння, ВІЛ/СНІДу, збереження репродуктивного здоров’я, планування сім’ї,  відповідального батьківства, попередження насильства, протидії торгівлі людьми, якими охоплено 1705 осіб, які проживають на території району.

         З метою попередження негативних проявів в дитячому та молодіжному середовищі розповсюджено 280 листівок «Ні! Та й годі», 280 листівок «Ми живемо в світі, де є СНІД»,  100 буклетів «Чому молоді люди вживають наркотики», 240 буклетів «Обери життя», 230 буклетів «Чи знаєш ти, що таке СНІД?».

Інспекторами з ювенальної превенції Горохівського ВП ГУНП у Волинській області спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації в районі проводиться інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене». Проводяться  профілактичні лекції з учнями навчальних закладів. Усім старшокласникам після проведення лекцій роздаються пам’ятки: «Алкоголь не допоможе розв’язати проблеми», «ВІЛ/СНІД запитання і відповіді», «Будь вільний від тютюну».

В закладах торгівлі та громадського харчування району розміщено попередження про заборону продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім та розповсюджено наліпки інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»: «Продають алкоголь неповнолітнім? Телефонуй!», «Повнолітній? Доведи!».

Раз на два роки відділом культури спільно з відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проводиться районний фестиваль української патріотичної пісні «Пісенний розмай», де бере участь обдарована талановита молодь (заключний етап проводиться під час проведення Дня Молоді).

Горохівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості проводиться робота щодо створення умов для працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді). Проведено 94 заходи із залученням 94 осіб щодо вибору певного виду діяльності, 23 заходи із залученням 418 осіб щодо розвитку молодіжного підприємництва, само зайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі, 46 заходів щодо підвищення рівня зайнятості молоді шляхом сприяння її працевлаштуванню, стажуванню на робочих місцях.

За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"