Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Важливе оголошення

180828 hbg 98

Сільським, селищним та міським головам, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій в районі

 

Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад області на 2019 рік обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації проводитиме 21 лютого 2019 року о 10.00 в залі засідань Горохівської районної ради семінар «Децентралізація влади та реформування місцевого самоврядування». У ході навчання розглядатимуться питання добровільного об’єднання та співробітництва територіальних громад, формування фінансових ресурсів на місцевому рівні, гендерного бюджетування тощо.

 

Просимо взяти участь у навчанні особисто та повідомити депутатів місцевих рад, громадських активістів – усіх зацікавлених осіб у питаннях децентралізації.

 

Просимо учасників семінару до 15 лютого зареєструватися на сайті Центру http://www.volyn-cppk.com.ua розділ «Реєстрація участі у навчанні» (вибрати ваш семінар).

 

З питань організації та проведення навчання звертатися за телефонами: 21502, 21386.


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"